Informacja

Nowe produkty

Promocje

Prezenty dla Rozwódki

Oryginale pomysły na upominek dla rozwódki o humorystycznym charakterze. Fantastyczne gadżety pozwolą zaskoczyć bliska osobę i na pewno wywołają uśmiech na jej twarzy. W naszej ofercie znajdziesz praktyczne kubki z zabawnymi i inspirującymi sentencjami, koszulki z zabawnymi nadrukami i miękkie poduszki. Wina z zabawnymi tekstami, pozwolą na chwi...

Oryginale pomysły na upominek dla rozwódki o humorystycznym charakterze. Fantastyczne gadżety pozwolą zaskoczyć bliska osobę i na pewno wywołają uśmiech na jej twarzy. W naszej ofercie znajdziesz praktyczne kubki z zabawnymi i inspirującymi sentencjami, koszulki z zabawnymi nadrukami i miękkie poduszki. Wina z zabawnymi tekstami, pozwolą na chwilę przyjemności w samotne wieczory lub pełne zabawy toasty z przyjaciółmi. Wspaniałe upominki pozwolą z radością podejmować nowe wyzwania i cieszyć się każdą chwilą pełną niesamowitych przygód jakie szykuje los dla pięknej singielki.

Więcej

Prezenty dla Rozwódki Jest 33 produktów.

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
 • 129,98 zł

  Elegancki prezent z okazji rozwodu w postaci satynowego szlafroku zdobionego grafiką kobiety okrytej różową kołdrą z szampanem i kieliszkiem w rękach oraz napisem "Imię + Nareszcie wolna". 

  129,98 zł
 • 144,98 zł

  Przepiękny satynowy szlafrok z koronkowym zakończeniem rękawów w komplecie z paskiem. Posiada zabawną grafikę kobiety wznoszącej toast za rozpoczęcie nowego etapu w swoim życiu oraz napis "Imię + Nareszcie wolna". Idealny prezent dla rozwódki!

  144,98 zł
 • 39,98 zł

  Idealna ozdoba i przyjemny dodatek na prezent dla rozwódki w formie poduszki zawierającej poszewkę z nadrukiem kobiecych dłoni trzymających kieliszek i szampana wraz z napisem "Imię + Nareszcie wolna".

  39,98 zł
 • 36,98 zł

  Upominek dla rozwódki w formie kubka ceramicznego z grafiką kobiecych rąk trzymających szampana i kieliszek , z personalizowanym imieniem oraz zabawnym tekstem. To idealny pomysł na prezent dla kobiety ceniącej dobry humor.

  36,98 zł
 • 36,98 zł

  Uroczy upominek dla kobiety z okazji rozwodu wykonany w formie kubka posiadającego grafikę szminki, buteleczki perfum i ust ułożonych w buziak wraz z personalizowanym imieniem i napisem "Mrs to Miss". Kubek na zewnątrz jest biały natomiast uszko i wnętrze jest koloru czarnego.

  36,98 zł
 • 36,98 zł

  Uroczy upominek dla rozwódki w postaci ceramicznego kubka z nadrukowanym imieniem i napisem " Just Divorced" z przekreślonym słowem "Married", które umieszczone zostały w jasnoróżowych kołach.

  36,98 zł
 • 36,98 zł

  Kubek z zabawnym napisem to wspaniały pomysł na prezent dla rozwódki. Z jednej strony znajduje się nadruk dłoni z kieliszkami oraz personalizowane imię, natomiast z drugiej widnieje napis "Życie zaczyna się po... rozwodzie".

  36,98 zł
 • 64,98 zł

  Zestaw prezentowy dla kobiety składający się z ręcznie wytworzonej świecy sojowej w eleganckim słoiczku, aromatycznej herbaty oraz krówek. Wszystkie elementy należy umieścić w kraftowym pudełeczku z grafiką kwiatów. Do kompletu dołączony został bilecik z możliwością umieszczenia personalizowanego podpisu.

  64,98 zł
 • 44,98 zł

  Pudełko prezentowe na różne okazje zdobione kraftowym nadrukiem białych kwiatów z uniwersalnym bilecikiem bądź z personalizowanym podpisem. Wewnątrz pudełeczka umieszczona została świeca typu lampion o kwiatowym aromacie oraz z ozdobnym nadrukiem pasującym do całości.

  44,98 zł
 • 74,98 zł

  Uroczy prezent dla kobiety składający się z kubka zdobionego kwiecistą grafiką oraz personalizowanym imieniem, śmietankowych krówek oraz z kraftowego pudełka posiadającego podobny motyw graficzny. Dodatkowo zamieszczony został bilecik z uniwersalną naklejką bądź z personalizowanym podpisem.

  74,98 zł
 • 299,98 zł

  Box prezentowy dla rozwódki na przyjemne rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Zawiera m.in. ręcznie robioną czekoladę z żurawiną i aronią, fiolkę z jadalnymi płatkami róż oraz gładki, satynowy szlafrok. Na wieczku znajduje się naklejka z grafiką kobiecych rąk trzymających butelkę szampana i kieliszek oraz personalizowane życzenia.

  299,98 zł
 • 9,98 zł

  Dekoracja na imprezę rozwodową oraz sesję fotograficzną w postaci papierowej, połyskującej girlandy w kolorze różowego złota układającej się w napis "Mrs to Miss". 

  9,98 zł
 • 299,98 zł

  Zestaw dla rozwódki idealny na wieczory z domowym spa. Składa się z ozdobnego pudełka z etykietą zwierającą zabawną grafikę i życzenia. Wewnątrz zamieszczony został elegancki, satynowy szlafrok w złocistym odcieniu oraz mała butelka prosecco ze słomką.  Dodatkowego uroku nadają materiałowe kwiaty przeplatane między elementami boxu.

  299,98 zł
 • 239,98 zł

  Upominek dla rozwódki na nowy etap w życiu. Składa się z boxu wypełnionego wełną drzewną i materiałowymi różami, na których umieszczono białe wino z "Doliny Róż", kawę i herbatę, pyszne krówki i fiolkę z jadalnymi płatkami róż. Box zdobi naklejka z urokliwą grafika i personalizowanymi życzeniami.

  239,98 zł
 • 249,98 zł

  Prezent na imprezę rozwodową zapakowany w elegancki box wypełniony materiałowymi różami i sizalem, na którym ułożono białe wino z ozdobną naklejką, herbatę z pąkami róż, krówki oraz lampion o aromatycznym zapachu z nadrukiem kwiatów. Na wieku widnieje samoprzylepna etykieta z personalizowanymi życzeniami oraz grafiką kobiety zawiniętej w kołdrę...

  249,98 zł
 • 179,98 zł

  Przepiękny prezent dla rozwódki składający się boxu prezentowego zawierającego sól himalajską z płatkami róż w komplecie z nabierakiem, różową czekoladę z żurawiną, krówki oraz notes na spirali do zapisania planów na nowy etap w życiu. Pudełko pokrywa naklejka z grafiką rak trzymających szampan i kieliszek wraz z personalizowanymi życzeniami.

  179,98 zł
 • 179,98 zł

  Zestaw prezentowy dla rozwódki na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Składa się z eleganckiego pudełka zdobionego personalizowaną naklejką, wyścielanego naturalnym sizalem i materiałowymi różami, pomiędzy którymi zamieszczona została sojowa świeca o różanym aromacie, czarna herbata, różowa czekolada oraz notes, w którym będzie można umieścić notatki...

  179,98 zł
 • 149,98 zł

  Upominek dla Rozwódki z okazji rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Składa się zręcznie robionej czekolady w teksturowym czekoladowniku, kawy oraz herbaty o przepysznym aromacie jak również z kartki z miejscem do samodzielnego wypisania życzeń, zdobionej grafiką pudrowych kwiatów na kraftowym tle. Wszystkie elementy zapakowane są w kraftowe pudełko pokryte...

  149,98 zł
 • 99,98 zł

  Wspaniały prezent dla rozwódki składający się z małej butelki prosecco ze słomką oraz kompletu mydełek w pastelowych kolorach, w kształcie makaroników. Wszystkie elementy zamieszczone są w różowym pudełku wypełnionym wełną drzewną oraz materiałowymi, ozdobnymi różami. Box pokryty jest naklejką z grafiką kobiecych dłoni unoszących szampana i kieliszek wraz...

  99,98 zł
 • 99,98 zł

  Prezent z okazji rozwodu w formie boxu wyłożonego wełną drzewną na której umieszczono małe wino musujące w komplecie ze słomką, różową myjkę oraz urocze mydełka w kształcie makaroników na wieczory w domowym spa. Na wieczku zamieszczona została naklejka z grafiką kobiecych dłoni unoszących szampana i kieliszek wraz z tekstem życzeń zawierającym...

  99,98 zł
 • 99,98 zł

  Piękny prezentowy z okazji rozwodu wykonany w postaci eleganckiego pudełka wyłożonego naturalnym sizalem, zdobionego naklejką z personalizowanymi życzeniami. Wewnątrz pudełka znajduje się m.in. świeca o waniliowym aromacie oraz urocze mydełka w kształcie makaroników. 

  99,98 zł
 • 99,98 zł

  Elegancki box w różowym kolorze, w którego skład wchodzi m.in. fiolka z solą himalajską i płatkami róż do kąpieli, różowa myjka, małe musujące wino w komplecie ze słomką oraz świeca o waniliowym aromacie. Na wieczku boxu zamieszczona została naklejka z kobiecym motywem graficznym oraz tekstem życzeń z imieniem obdarowanej kobiety. 

  99,98 zł
 • 99,98 zł

  Prezent dla kobiety z okazji rozwodu wykonany w postaci boxu dekorowanego wstążką i naklejką. Wewnątrz umieszczone m.in. zostało lustereczko z napisem "Jesteś najpiękniejsza", słoiczek soli do kąpieli z płatkami róż oraz musujące wino w komplecie ze słomką.

  99,98 zł
 • 149,98 zł

  Duży box prezentowy z okazji rozwodu zawierający dużą butelkę półsłodkiego, białego wina, różowa myjka i pojemniczek z solą himalajską i płatkami róż do domowego spa, waniliowa świeca z zapałkami oraz przepyszne pianki. Box zdobi naklejka z grafiką świętującej kobiety wraz z tekstem życzeń.

  149,98 zł
 • 109,98 zł

  Zestaw prezentowy w dużym boxie dla rozwódki wypełniony wełną drzewną, na której usadowione są pyszne pianki, fiolki z solą himalajską oraz z płatkami róż, zapachowy tealight, kula do kąpieli oraz myjka w różowym kolorze. Na wieczko naklejona jest etykieta z grafika kobiecych dłoni wznoszących w górę szampana i kieliszek oraz tekst życzeń z...

  109,98 zł
 • 199,98 zł

  Zestaw w eleganckim boxie jako prezent dla rozwódki. W środku zamieszczono m.in. aromatyczną, waniliową świecę wraz z różowym winem musującym w kryształowej butelce. Na wieku boxu mieści się naklejka zawierająca grafikę wylegującej się kobiety trzmającej w górze kieliszek i szampana w geście świętowania wolności. Całość przewiązana jest różową wstążką...

  199,98 zł
 • 149,98 zł

  Różowy, duży box prezentowy wypełniony wełną drzewną i materiałowymi kwiatami, na których umieszczone zostało wino z dzikiej róży, ręcznie robiona czekolada, czekoladowe cukierki, sól do kąpieli oraz płatki róż do spożycia zapakowane w szkalne fiolki. Idealny prezent z okazji rozwodu.

  149,98 zł
 • 169,98 zł

  Upominek dla kobiety z okazji rozwodu przygotowany w postaci boxu prezentowego wyścielanego wełną drzewną oraz zdobionego naklejką z personalizowanym tekstem i piękną grafiką świętującej kobiety. Wewnątrz pudełka zamieszczone zostały m.in. dwa słoiczku miodu wielokwiatowego, herbatka z pąkami róż, świecę z zapałkami zdobione naklejkami, pianki oraz uroczy...

  169,98 zł
 • 149,98 zł

  Pudełko prezentowe z okazji rozwodu wypełnione naturalnym sizalem na którym umieszczony został m.in. pluszowy termofor, waniliowa świeca z zapałkami oraz pyszne pianki. Grafika na naklejce pokrywającej box przedstawia kobiece dłonie trzymające szampana i kieliszek w geście świętowania. Dodatkowo umieszczony został na niej tekst życzeń z personalizowanym...

  149,98 zł
 • 159,98 zł

  Prezent z okazji rozpoczęcia nowego życia po rozwodzie. W jego skład wchodzi różowy box z personalizowanymi życzeniami oraz akcesoria typu  przepyszne pianki opakowane w celofanowym woreczku, termofor w kształcie królika, mała butelka wina i okrągłe lusterko. Naklejka na wieku oprócz życzeń posiada grafikę kobiety wylegującej się w łóżku z szampanem i...

  159,98 zł
 • 209,98 zł

  Zestaw prezentowy dla rozwódki zawierający dużą butelkę prosecco w komplecie z pysznymi piankami, różową myjką, waniliową świecą, zapałki oraz jadalne płatki róż i sól himalajską w fiolkach. Wszystkie elementy włożone są do różowego boxu wypełnionego sizalem i kwiatami, zdobionego wstążką oraz naklejką z personalizowanymi życzeniami.

  209,98 zł
 • 279,98 zł

  Prezent dla rozwódki na rozpoczęcie lepszego etapu w życiu. Różowy box prezentowy posiada grafikę świętującej kobiety unoszącej szampana i kieliszek oraz tekst życzeń z personalizowanym imieniem. W środku znajduje się świeca o kwiatowym zapachu, pyszne pianki, musujące wino oraz różowy szlafrok z satyny. 

  279,98 zł
 • 39,98 zł

  Wspaniałe pudełeczka prezentowe na każdą okazję. Zdobione są motywem różowych kwiatów na jasnobrązowym tle. Pakowane są po 10 sztuk wraz z pasującymi bilecikami i wstążkami. Mogą być również stosowane jako pudełka na ciasto.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Prezenty dla rozwódki

Skąd pomysł na to, żeby koleżance, siostrze czy kuzynce wręczyć prezent z okazji rozwodu? Bez dwóch zdań to nowatorski i oryginalny trend, który jednak jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Prezent pozwala bowiem sprawić szczególną przyjemność oraz radość obdarowanej osobie, a bez dwóch zdań to niezwykle ważne w takim okresie. Rozwód nierzadko bowiem wiąże się z żalem, smutkiem czy złością. Zakończenie związku, który miał trwać całe życie, jest niezwykle emocjonujące i wywołuje niemałe nerwy. Właśnie z tego powodu prezent dla rozwódki może być miłym gestem, który spowoduje, że kobieta poczuje się lepiej. Za pomocą odpowiedniego podarunku możesz sprawić, że dużo bardziej optymistycznie podejdzie do całej sytuacji. 

Śmieszny prezent z okazji rozwodu

Podarunek dla świeżo upieczonej singielki może być pomysłowy i ciekawy nawet, jeśli zdecydujesz się na klasyczny produkt. Kubek ceramiczny dla rozwódki stanowi idealny przykład tego rodzaju upominku. Naczynie przyda się przy parzeniu codziennej kawy czy herbaty, a nietuzinkowy projekt oczaruje obdarowaną kobietę swoim niebanalnym wyglądem. Zabawny napis dopasowany do okazji kapitalnie prezentuje się na kubku, a personalizacja dopełnia całości w niepowtarzalnym stylu! Bardzo ciekawą propozycją na prezent dla rozwódki jest również ozdobna poduszka. Jasiek z wysokiej jakości nadrukiem stanie się gustowną dekoracją sypialni, salonu czy innego pomieszczenia. Obdarowana kobieta będzie zaskoczona tak kreatywnym podarunkiem. 

Co kupić koleżance na rozwód?

Personalizowane produkty stanowią bezbłędny pomysł na prezent dla siostry, przyjaciółki czy innej bliskiej kobiety. To bardzo symboliczny i sentymentalny podarunek, który pokaże jej, jak bardzo otoczona jest troską oraz miłością ze strony najbliższych. Kubki, poduszki czy inne przedmioty codziennego użytku w każdej chwili przypominać jej będą, ile dla Ciebie znaczy jej szczęście. Co jeszcze można wybrać na tego rodzaju podarunek? Bez wątpienia ciekawą propozycję stanowi koszulka dla rozwódki. Na materiale umieszczony jest nadruk zaprojektowany specjalnie na tę okazję. Tematyczny motyw zaskoczy obdarowaną kobietę i z pewnością bardzo dobrze zapadnie jej w pamięci. Jeśli więc zależy Ci na niebanalnym upominku, koszulka będzie świetnym pomysłem. 

Oryginalne prezenty z okazji rozwodu

Bez najmniejszych wątpliwości unikalnym podarunkiem dla rozwodniczki będzie zestaw prezentowy. Komplet dopasowanych do siebie drobiazgów zamkniętych w ozdobnym opakowaniu to sprawdzona propozycja o świetnym wyglądzie i przemyślanej formie. Zestaw słodkości jest ponadczasowym prezentem z okazji rozwodu. Można wręczyć go każdej kobiecie. Na pewno doceni ona smakowity podarunek, który osłodzi nawet najbardziej gorzki dzień. Przyjemność świeżo upieczonej singielce sprawi także kosz prezentowy w kobiecym stylu. Taki zestaw zawiera nastrojowe elementy, które pozwolą adresatce zrelaksować się i odprężyć po emocjonującym dniu. Zapachowe świece czy wysokiej jakości alkohol na pewno poprawią samopoczucie obdarowanej kobiety. Satynowy szlafrok pozwoli natomiast poczuć się bardzo atrakcyjnie i kobieco!