Informacja

Nowe produkty

Promocje

Ciąża

Ciąża to wyjątkowy czas dla Przyszłej Mamy, a także dla Jej partnera i najbliższych. Jak przygotować się na narodziny dziecka? W naszym sklepie internetowym znajdziecie niezbędne i pomocne akcesoria, które z pewnością ułatwią przejście przez okres ciąży. Wspaniałe teczki na dokumenty, notesy, dzienniki ciąży oraz pamiętniki będą również piękną p...

Ciąża to wyjątkowy czas dla Przyszłej Mamy, a także dla Jej partnera i najbliższych. Jak przygotować się na narodziny dziecka? W naszym sklepie internetowym znajdziecie niezbędne i pomocne akcesoria, które z pewnością ułatwią przejście przez okres ciąży. Wspaniałe teczki na dokumenty, notesy, dzienniki ciąży oraz pamiętniki będą również piękną pamiątką dla Przyszłej Mamy, a także dla dziecka. Oryginalne i pomysłowe propozycje na powiedzenie o ciąży w postaci puzzli, zdrapek, drewnianych pudełeczek z zdjęciem usg, a nawet skrzyneczek z winem. Wszystkie akcesoria udekorowane przepiękną grafiką Boho Mamy, Kołyski, Bucików i kwiatów, a co najważniejsze: imieniem Przyszłej Mamy. Tak wyjątkowe akcesoria pozwolą na zebranie informacji i dokumentacji w jednym miejscu oraz stworzenie wzruszającej pamiątki.

Więcej

Ciąża Wybierz kategorię

Podkategorie

  • Ciąża: dodatki i gadżety

    Dodatki i gadżety ciążowe, które z pewnością przydadzą się Przyszłej Mamie w tak pięknym czasie. Jak powiedzieć o ciąży najbliższym osobom? W naszym sklepie internetowym znajdziecie oryginalne i pomysłowe propozycje na przekazanie tak wspaniałej informacji. Zdrapki, puzzle, drewniane pudełeczka z zdjęciem usg, a nawet skrzyneczki z upominkiem, które zaskoczą partnera oraz przyszłych dziadków. Przyszłej Mamie z pewnością przyda się teczka na dokumenty i notes, gdzie będzie mogła umieścić wszystkie najważniejsze informacje, a nawet wizyty lekarskie. Aby stworzyć pamiątkę z tak wyjątkowego okresu warto skorzystać z dzienników ciąży i pamiętników. Przyszła Mama może umieszczać w nich zdjęcia usg, ważne wpisy i wzruszające momenty. Gadżety ciążowe z imieniem będą przepiękną pamiątką i wspomnieniem. 

Ciąża - akcesoria i gadżety dla przyszłej mamy

Ciąża to okres pełen emocji oraz ważnych chwil. Ma on ogromny wpływ na życie każdej kobiety, dlatego nic dziwnego, że pozostaje w pamięci na długie lata. Ciąża to niewątpliwie powód do wielkiej radości dzielonej z partnerem, rodzicami, rodzeństwem, dalszymi krewnymi oraz przyjaciółmi. Bez najmniejszych wątpliwości jest to także czas, w którym trzeba podjąć wiele istotnych decyzji oraz przygotować się do nowej roli. Zorganizowanie przestrzeni dla dziecka czy wyprawki to zaledwie część ze spraw, którymi należy zająć się w trakcie ciąży. To spora odpowiedzialność, ale także okazja do świetnej zabawy - wybór łóżeczka bądź ubranek na pewno sprawi wiele przyjemności przyszłym rodzicom. Zanim jednak to nastąpi, warto zatroszczyć się o inne kwestie. Zastanawiasz się, jak powiedzieć bliskim o ciąży? A może potrzebujesz praktycznych dodatków i akcesoriów, które pomogą w przygotowaniu się do roli rodzica? W naszym sklepie internetowym oferujemy nie tylko porady, ale również wysokiej jakości produkty stworzone specjalnie z myślą o tym szczególnym okresie. Sprawdź koniecznie je wszystkie i wybierz te artykuły, które niewątpliwie przydadzą Ci się w czasie ciąży. 

Jak powiedzieć o ciąży najbliższym?

Chwila, w której test ciążowy okazuje się pozytywny to bez wątpienia moment niewypowiedzianych emocji. Wiele kobiet wykonuje go zwykle w samotności, aby najpierw osobiście przekonać się o wyniku. Jak później przekazać tę radosną nowinę najbliższym? To pytanie zadaje sobie całe mnóstwo przyszłych mam. Rzecz jasna, najpopularniejszym pomysłem jest zwykła rozmowa - najpierw z partnerem, a później z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami czy przyjaciółmi. Jeśli jednak chcesz powiedzieć o ciąży w naprawdę oryginalny i nietypowy sposób, możesz śmiało wykorzystać jeden z naszych unikalnych produktów. Znajdziesz wśród nich ozdobne kartki ze zdrapkami czy drewniane tabliczki z wyciąganym elementem w kształcie dziecięcych stópek. Świetnym rozwiązaniem jest też butelka wina w drewnianej skrzyni czy pudełko na zdjęcie USG. Tak pomysłowe i kreatywne dodatki sprawią, że Twoi bliscy na długo zapamiętają tę wyjątkową chwilę. 

Jak powiedzieć o ciaży USG róż

Pudełko ze zdjęciem USG 

Przygotowania do ciąży - praktyczne dodatki i gadżety

Spraw do załatwienia w trakcie ciąży jest naprawdę wiele, dlatego niewątpliwie przydatne są akcesoria i gadżety dostępne w naszej ofercie. Zeszyty, albumy i notesy zaprojektowane specjalnie na tę okazję oczarowują nietuzinkowym wyglądem, a przy tym stanowią niezwykle praktyczny sposób na przygotowanie się do roli rodzica. Różne rozmiary notatników sprawiają, że bez najmniejszego problemu znajdziesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. W zeszytach i albumach można bowiem zbierać zdjęcia USG, wyniki badań czy zalecenia lekarza. To także dobre miejsce na zapisywanie ważnych informacji dotyczących ciąży, porodu oraz wychowania dziecka. Umieszczenie wszystkich istotnych wskazówek i porad w jednym miejscu sprawi, że w dowolnym momencie będziesz mogła do nich zajrzeć. Co więcej, taki notes będzie niesamowitą pamiątką na całe życie. Dokumenty i zdjęcia zebrać możesz też w sztywnej teczce zamykanej na rzepy. 

Teczka ciążowa Boho Kołyska

Teczka na dokumenty ciążowe

Wskazówki i porady dla przyszłych mam - o czym pamiętać?

Choć nasze akcesoria i gadżety bez najmniejszych wątpliwości ułatwiają przygotowanie się do porodu oraz wychowywania dziecka, ważne jest także nastawienie oraz pomoc osób trzecich. To ważne zwłaszcza w przypadku kobiet będących w pierwszej ciąży. Jeśli nie masz doświadczenia, warto na te tematy porozmawiać z mamą, siostrą, kuzynką, przyjaciółką czy inną osobą, która przeszła już przez ten etap. Każda rada może być cenna, dlatego nie bój się prosić o pomoc czy wyjaśnienie pewnych kwestii. Dotyczy to także lekarza czy pielęgniarki - zarówno w trakcie badań, jak i porodu masz prawo pytać o to, co wywołuje Twoje wątpliwości. Dzięki temu z całą pewnością będzie Ci łatwiej przystosować się do tej nietypowej sytuacji. Pamiętaj też, że ciąża to okres, w którym powinnaś o siebie szczególnie dbać. Relaks, spokój psychiczny oraz pozytywne nastawienie mogą zdziałać cuda. Znajdź czas dla siebie i zatroszcz się o swoją głowę oraz ciało. Moczenie stóp w ciepłej wodzie, smaczna kolacja z partnerem czy drzemka w ciągu dnia to sprawdzone sposoby na to, by poprawić sobie samopoczucie. I, co najważniejsze, nie odsuwaj od tych spraw swojego partnera. Dziel się z nim swoimi odczuciami, wątpliwościami oraz oczekiwaniami. W ten sposób oboje będziecie dobrze przygotowani na powitanie swojej pociechy na świecie.