Informacja

Nowe produkty

Dekoracje stołu Baby Shower

dekoracje na baby shower

Dekoracje na Baby Shower dla dziewczynki i chłopca różnią się od siebie. Na Baby Shower dla dziewczynki najchętniej wybierana jest kolorystyka rózu i złota. Pastelowe dodatki prezentują się niewinnie i świeżo. Na Baby Shower dla chłopca najchętniej kupowane są błękitne dekoracje, takie jak balony boy. Wśród dodatków bardzo ważne są dekoracje st...

dekoracje na baby shower

Dekoracje na Baby Shower dla dziewczynki i chłopca różnią się od siebie. Na Baby Shower dla dziewczynki najchętniej wybierana jest kolorystyka rózu i złota. Pastelowe dodatki prezentują się niewinnie i świeżo. Na Baby Shower dla chłopca najchętniej kupowane są błękitne dekoracje, takie jak balony boy. Wśród dodatków bardzo ważne są dekoracje stołu na Baby Shower takie jak kubeczki, talerzyki, serwetki na Baby Shower czy tabliczki z imieniem Przyszłej Mamy, które pozwolą stworzyć spójną aranżację.

Więcej

Dekoracje stołu Baby Shower W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Kubeczki i talerzyki...

    Kubeczki i talerzyki papierowe na Baby Shower to konieczny element na imprezce dla przyszłej Mamy. Wiele wspaniałych motywów i kolorów produktów sprawia, że idealnie dopasujesz dekoracje do siebie. Dopasowane do siebie kolorystycznie zachwycą gości i stworzą piękną dekorację stołu. Talerzyki i kubeczki w odcieniu różowym lub błękitnym zasugerują płeć dziecka. Serwetki na Baby Shower i słomki z Naszego sklepu pinkdrink.pl dopełnią wystrój stołu. Metaliczne naczynia z papieru to najnowszy hit sezonu. 

  • Serwetki na Baby Shower

    Serwetki na Baby Shower to bardzo ważny element dekoracji stołu podczas przyjęcia dla przyszłej Mamy. Dzięki takim dekoracjom wspaniale podkreślisz charakter imprezy. Papierowe serwetki w kolorze różowym lub błękitnym przekażą informację na temat płci spodziewanego dziecka. Serwetki ze złotym nadrukiem dzięcięcego body lub serwetki ze złotym napisem Baby Shower prezentują się doskonale w złotej aranżacji stołu. Jeśli nie masz pomysłu na dekoracje na pępkowe - to skorzystaj z naszych pięknych propozycji. 

  • Dekoracje na stół Baby...

    Dekoracje na stół podczas Baby Shower w postaci kolorowego konfetti. Dopasowane kolorystycznie do płci spodziewanego malucha - dla chłopca ozdoby w kolorze błękitnym, a dla dziewczynki dekoracje różowe. Takie dekoracje przyciągną uwagę  osób obecnych na Baby Shower i idealnie ozdobią stół podczas przyjęcia.