Informacja

Nowe produkty

Promocje

Eukaliptus i Piwonia

Cudowna kolekcja ślubnych dekoracji i prezentów w pastelowych odcieniach różu i zieleni, jak również bieli i naturalnych, drewnianych faktur stanowi spektakularne połączenie nadające świeżego spojrzenia na kierunek kształtowania się nowych stylów weselnych. Kolekcja zawiera najbardziej istotne elementy m.in. zaproszenia ślubne, winietki na stół ...

Cudowna kolekcja ślubnych dekoracji i prezentów w pastelowych odcieniach różu i zieleni, jak również bieli i naturalnych, drewnianych faktur stanowi spektakularne połączenie nadające świeżego spojrzenia na kierunek kształtowania się nowych stylów weselnych. Kolekcja zawiera najbardziej istotne elementy m.in. zaproszenia ślubne, winietki na stół weselny, tabliczki z numerkami stołów, plany rozłożenia gości, balony, girlandy i wiele innych. Oprócz dekoracji weselnych można dobrać imienne zestawy prezentowe w podziękowaniu dla rodziców, pamiątki dla pary młodej oraz prośby o świadkowanie. Cudowna grafika piwonii i eukaliptusa obecna na personalizowanych produktach pięknie komponuje się z kolorami i drewnianymi elementami, tworząc tym samym istną rustykalną elegancję.

Więcej

Eukaliptus i Piwonia Jest 53 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 53 elementów
 • ZAPROSZENIE ślubne na telefon Piwonia i Eukaliptus ZAPROSZENIE ślubne na telefon Piwonia i Eukaliptus
  39,98 zł

  Cyfrowe zaproszenia na ślub zdobione nadrukiem piwonii na eukaliptusowym tle. Plik graficzny posiada tekst dostarczony od kupującego. Jest to bardziej ekologiczna wersja zaproszeń ślubnych!

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Eukaliptus i piwonie Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Eukaliptus i piwonie Z IMIONAMI
  54,98 zł

  Fantastyczne pudełko na obrączki wykonane z drewna, posiadające na dnie dwa serduszka, na których należy umieścić obrączki. Dodatkowo wnętrze wieka pokryte jest ozdobną kartką z grafiką pąków piwonii i gałązek eukaliptusa wraz z napisem '...i ślubuję Ci miłość...', imionami nowożeńców i datą ślubu. Doskonały wybór na uroczystość weselną w stylu rustykalnym.

  54,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie (+sznurek jutowy)
  49,98 zł

  Przepiękna księga gości na wesele z grafiką piwonii i eukaliptusa oraz personalizowanymi imionami pary młodej i datą ślubu na okładce. W księdze goście weselni mogą pozostawić pamiątkowe wpisy, życzenia oraz zdjęcia z przyjęcia. Będzie cudowną pamiątką na lata!

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI czarne kartki Z IMIONAMI Eukaliptus i piwonie (+jutowy sznurek) KSIĘGA GOŚCI czarne kartki Z IMIONAMI Eukaliptus i piwonie (+jutowy sznurek)
  59,98 zł

  Księga gości weselnych z wnętrzem wypełnionym czarnymi kartkami na których będą prezentowały się pięknie zdjęcia instax, polaroid czy z fotobudki. Goście mogą zostawić pamiątkowe wpisy przy użyciu metalicznych cienkopisów. To wyjątkowa pamiątka dla pary młodej !

  59,98 zł
 • KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Eukaliptus i Piwonie (+sznurek jutowy) KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Eukaliptus i Piwonie (+sznurek jutowy)
  44,98 zł

  Wspaniały prezent dla rodziców w postaci księgi wypełnionej rodzinnymi pamiątkowymi zdjęciami, wpisami czy wklejonymi pamiątkami. Na okładce umieszczona jest piękna naklejka z grafiką białych piwonii i eukaliptusa na jasnozielonym tle wraz z personalizowanymi imionami nowożeńców, datą ślubu i napisem "Księga Wspomnień dla Rodziców".

  44,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Eukaliptus i Piwonie PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Eukaliptus i Piwonie
  59,98 zł

  Dekoracja sali weselnej w postaci powitalnego plakatu zawierającego tekst powitania, personalizowane imiona nowożeńców i datę ślubu w otoczeniu piwonii i gałązek eukaliptusa. Będzie prezentowała się wspaniale przed wejściem na salę weselną.

  59,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Eukaliptus i Piwonie ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Eukaliptus i Piwonie
  99,98 zł

  Wspaniała dekoracja ścianki za Parą Młodą w postaci podłużnego plakatu z dociążającymi listewkami, zdobionego motywem graficznym piwonii i gałązek eukaliptusa, napisem "Best Day Ever" bądź "Najpiękniejszy Dzień Naszego Życia" w zależności od wybranego wariantu oraz imionami nowożeńców i datą uroczystości. Dekorację można zastosować również na ściance do...

  99,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Eukaliptus i Piwonie PLAN stołów personalizowany Eukaliptus i Piwonie
  79,98 zł

  Dekoracja sali komunijnej w postaci plakatu z rozpiską usadowienia gości weselnych na sali. Dodatkowym elementem jest piękna grafika piwonii w połączeniu z gałązkami eukaliptusa. Ta praktyczna dekoracja ustawiona przy wejściu będzie idealnym wprowadzeniem do sali weselnej.

  79,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Eukaliptus i Piwonie TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Eukaliptus i Piwonie
  16,98 zł

  Urocza dekoracja auta na wesele w postaci tablicy rejestracyjnej z personalizowanymi imionami nowożeńców. Będzie prezentować się cudownie w połączeniu z pastelowo-zielonymi i różowymi balonami.

  16,98 zł
 • WINIETKA ślubna z nadrukiem Eukaliptus i Piwonie WINIETKA ślubna z nadrukiem Eukaliptus i Piwonie
  1,89 zł

  Wizytówki ślubne z personalizowanym nadrukiem to idealny wybór na przyjęcie weselną z dużą liczbą gości. Winietki dekorowane są grafiką piwonii i eukaliptusa. Będą prezentować się wspaniale wśród pozostałych dekoracji weselnych w pastelowych odcieniach zieleni i różu. 

  1,89 zł
 • NUMEREK na stół wesele z imionami Eukaliptus i Piwonie NUMEREK na stół wesele z imionami Eukaliptus i Piwonie
  4,98 zł

  Dekoracja stołu weselnego w formie karteczki z numerkiem stołu, imionami pary młodej, datą ślubu oraz dowolnym tekstem. Całość zdobi grafika piwonii wraz z gałązkami eukaliptusa. Ramki należy dokupić osobno. Ta praktyczna ozdoba pozwoli gościom szybko rozeznać się z tym jakie miejsce powinni zająć na sali weselnej.

  4,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Eukaliptus i Piwonie INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Eukaliptus i Piwonie
  39,98 zł

  Wspaniały dodatek do księgi pamiątkowej w postaci tabliczki zawierającej tekst zachęcający gości do pozostawienia wpisów z przyjęcia weselnego. Kartka dekorowana jest motywem piwonii i eukaliptusa, wraz z imionami nowożeńców i datą ślubu. 

  39,98 zł
 • MENU weselne DWUSTRONNE Eukaliptus i Piwonie MENU weselne DWUSTRONNE Eukaliptus i Piwonie
  6,49 zł

  Przepiękna i praktyczna dekoracja stołu weselnego w postaci karty menu posiadającej dwustronny nadruk piwonii i gałązek eukaliptusa, czego na jednej stronie umieszczony został napis "Menu Weselne", natomiast z drugiej przesłany przez Państwa tekst menu oraz imiona nowożeńców z datą ślubu.

  6,49 zł
 • ZAWIESZKI na wódkę Piwonia i Eukaliptus 10szt ZAWIESZKI na wódkę Piwonia i Eukaliptus 10szt
  11,98 zł

  Eleganckie zawieszki na alkohol weselny w komplecie ze wstążką do przewiązania. Zdobione są uroczą grafiką białych piwonii. Z jednej strony mają odcień eukaliptusowy a z drugiej biały. Na obu występuje napis "Za zdrowie Wasze i nasze!". Prezentują się przepięknie, zwłaszcza na przyjęciu w stylu rustykalnym. 

  11,98 zł
 • ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie 10szt ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie 10szt
  24,98 zł

  Wspaniała dekoracja na butelki z alkoholem w postaci papierowych zawieszek dekorowanych grafiką gałązek eukaliptusa i pąków piwonii, jak również imionami nowożeńców i datą ślubu. Będzie cudownym dodatkiem i pamiątką do alkoholu wygranego podczas jednej z weselnych zabaw. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie 10szt
  29,98 zł

  Słodki upominek dla gości na wesele w formie mlecznych czekoladek z dołączonymi naklejkami zawierającymi grafikę piwonii i eukaliptusa eukaliptusa wraz z imionami pary młodej i datą uroczystości weselnej. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Eukaliptus i Piwonie Z IMIONAMI 20szt KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Eukaliptus i Piwonie Z IMIONAMI 20szt
  39,98 zł

  Urokliwy upominek dla gości weselnych w postaci personalizowanych krówek z imionami pary młodej i datą ślubu. Papierki w które są opakowane zdobi dodatkowo grafika kwiatów piwonii i gałązek eukaliptusa. To miłe podziękowanie dla gości za obecność w dniu ślubu.

  39,98 zł
 • LIZAKI dla gości na wesele Eukaliptus i Piwonie Z IMIONAMI 10szt (+etykiety) LIZAKI dla gości na wesele Eukaliptus i Piwonie Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)
  29,98 zł

  Uroczy upominek dla gości weselnych w postaci owocowych lizaków w komplecie z naklejkami zawierającymi imiona nowożeńców oraz datę uroczystości w otoczeniu piwonii i eukaliptusa. W zestawie znajduje się 10szt lizaków i naklejek. 

  29,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie gościom Eukaliptus i Piwonie Z IMIONAMI (bszn) MIÓD na podziękowanie gościom Eukaliptus i Piwonie Z IMIONAMI (bszn)
  9,98 zł

  Przepyszny upominek dla gości weselnych w postaci miodku dekorowanego białym kapturkiem przewiązanym jutowym sznurkiem. Na słoiczku umieszczona została etykieta z grafiką piwonii i eukaliptusa wraz z imiona nowożeńców i datą ślubu.  Ten uroczy prezent przypadnie do gustu wszystkim gościom!

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Wesele Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie(bb) SŁOICZEK z cukierkami na Wesele Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie(bb)
  8,98 zł

  Słodkie podziękowanie dla gości weselnych w postaci małego słoiczka udekorowanego białym kapturkiem, wstążką oraz etykietą z imionami pary młodej, datą ślubu oraz botaniczną grafiką. W środku umieszczone zostały przepyszne, pudrowe cukierki. Ten drobny upominek zachwyci wszystkich zebranych gości i będzie uroczą pamiątką ze ślubu!

  8,98 zł
 • ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie 100% Handmade ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie 100% Handmade
  12,98 zł

  Pomysłowy prezent na podziękowanie dla gości weselnych wykonany w postaci sojowej świecy w małym zamykanym słoiczku. Posiada piękny waniliowy zapach. Słoiczki dekorowane są samoprzylepnymi naklejkami z piękną grafiką liliowych kwiatów oraz imionami pary młodej i datą ślubu. 

  12,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Eukaliptus i Piwonie 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Eukaliptus i Piwonie 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł

  Urocze pudełeczka upominkowe dla gości weselnych wykonane w kształcie serduszek. Do kompletu dołączone zostały samoprzylepne etykiety z botaniczną grafiką piwonii i eukaliptusa, imionami nowożeńców i datą ślubu oraz białe wstążki.  W środku można zamieścić drobny prezent typu mieszankę bakali, wykwintną czekoladę lub pamiątkowy magnes.

  28,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Eukaliptus i Piwonie PUDŁO na koperty z personalizacją Eukaliptus i Piwonie
  39,98 zł

  Eleganckie, składane pudełko na koperty weselne z ozdobną naklejką zawierającą grafikę piwonii i eukaliptusa oraz personalizowane imiona pary młodej i datę ślubu.  

  39,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie 12szt PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Eukaliptus i Piwonie 12szt
  35,98 zł

  Zestaw składanych pudełek na ciasto weselne oklejonych ozdobnymi etykietami z grafiką piwonii i gałązek eukaliptusa na pastelowo-zielonym tle oraz napisem "Słodkie Podziękowanie", personalizowanymi imionami nowożeńców i datą ślubu. Opakowania wykonane zostały z wytrzymałego materiału.

  35,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus
  79,98 zł

  Cudownie zapakowana butelka przepysznego Moscato w kryształowym wydaniu. Umieszczona została w eleganckim boxie wypełnionym ozdobną wełną drzewną. Wieczko pudełka posiada naklejkę z cudowną grafiką jasnych piwonii na pastelowo-zielonym tle wraz z personalizowanym podziękowaniem dla świadkowej. Całość jest przewiązana wstążką zakończoną kokardą. 

  79,98 zł
 • Zobacz wszystkie kolekcje na Ślub i Wesele w sklepie >TUTAJ<

 • KIESZONKI na sztućce Zieleń Eukaliptusowa 25szt KIESZONKI na sztućce Zieleń Eukaliptusowa 25szt
  24,98 zł

  Kieszonki na sztućce to niezbędny element aranżacji stołu. Delikatny, zielony odcień wpasuje się w każde przyjęcie, szczególnie o motywie przewodnim eukaliptusa. Kieszonki sprzedawane są w pakiecie 25 sztuk. Do serwetek możesz dokupić dopasowane serwetki.  

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 40x40cm 50szt
  45,98 zł

  Jednokolorowe serwetki w pięknym zielonym kolorze. Delikatny eukaliptusowy odcień wspaniale zaprezentuje się podczas wielu przyjęć, postaw na elegancie i ułóż je na swoim stole! Do serwetek możesz dokupić dopasowane kolorystycznie kieszonki.

  45,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Butelkowa Zieleń 40x40cm 12szt SERWETKI flizelinowe Butelkowa Zieleń 40x40cm 12szt
  14,98 zł

  Serwetki flizelinowe to wytrzymały dodatek zastawy stołowej na różne przyjęcia. Przepiękny kolor butelkowej z zieleni komponuje się rewelacyjnie ze złotymi dodatkami. Pozwalają stworzyć cudowną bazę pod aranżacje stołów na wesele, wieczór panieński czy urodziny.

  14,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  45,98 zł

  Przepiękne serwetki weselne z flizeliny w trendowym kolorze butelkowej zieleni!!! 

  45,98 zł
 • SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  7,98 zł

  Papierowe serwetki w kolorze butelkowej zieleni to najmodniejsza propozycja tego sezonu. Możesz wykorzystać je do dekoracji stołu na Urodziny, Panieński czy Baby Shower. Serwetki to dodatek, który musi znaleźć się na każdym przyjęciu!

  7,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA
  49,98 zł

  Zestaw flizelinowych kieszonek na sztućce w kolorze butelkowej zieleni. Wybierając pozostałe dekoracje weselne warto mieć na uwadze aby posiadały spójny motyw graficzny i kolorystykę.

  49,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 12szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 12szt
  14,98 zł

  Białe serwetki mają swoje zastosowania na różnego typu przyjęciach. Można połączyć je z dekoracjami o różnej kolorystyce. Flizelina pozwala układać z nich różne wzory, dzięki czemu tworzą wspaniałe aranżacje na stołach. 

  14,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt
  39,98 zł

  Białe serwetki to najbardziej klasyczna propozycja dekoracji stołu. Gładkie białe serwetki sprawdzą się idealnie na Urodzinach, Panieńskim czy Baby Shower. Serwetki flizelinowe wykonane są ze sztywnego materiału, który łatwo układa się w przestrzenne wzory!

  39,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce flizelinowe Eukaliptus szarozielony 25szt KIESZONKI na sztućce flizelinowe Eukaliptus szarozielony 25szt
  35,98 zł

  Kieszonki na sztućce to rewelacyjne uzupełnienie całości dekoracji na uroczystym stole. Kieszonki wykonane z flizeliny z motywem gałązki eukaliptusa w kolorze szarozielonym ślicznie zaprezentuje się na przyjęciu. Wraz z dopasowanymi dodatkami i dekoracjami stworzą fantastyczną aranżację na urodzinach, jak i na Baby Shower czy Wieczorze Panieńskim. 

  35,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 53 elementów

Modne dekoracje ślubne - kolekcja Eukaliptus i Piwonia

Ustalenie motywu przewodniego podczas planowania ślubu oraz wesela ma istotny wpływ na wybór poszczególnych dekoracji, dodatków i wielu innych elementów. Stylistyka, w jakiej zamierzacie zorganizować swoją uroczystość bez dwóch zdań nada jej jedyny w swoim rodzaju oraz szczególny dla Was charakter. Możecie z powodzeniem wybrać preferowaną kolorystykę, znaczące dla Was motywy albo jeden z aktualnych trendów, aby uzyskać w ten sposób naprawdę czarujący efekt podczas ślubu oraz przyjęcia. Kolekcja Eukaliptus i Piwonia przygotowane zostały w taki sposób, by wpisywać się w najbardziej lubiane style tego sezonu. Połączenie botanicznych gałązek i liści z rustykalnymi kwiatami w malowniczej odsłonie wygląda naprawdę czarująco. Tak przygotowane dekoracje oraz dodatki pozwolą stworzyć bezbłędną aranżację na uroczystość.

Dekoracje stołu na wesele w naturalnym stylu

W czasie przyjęcia weselnego istotną rolę odgrywa stół. Jak udekorować go w modnej i niebanalnej stylistyce? Podstawą takiej aranżacji zwykle jest biały obrus. Bieżnik muślinowy także wspaniale prezentować się będzie jako baza kompozycji, która od pierwszej chwili oczaruje wszystkie zaproszone osoby. Do kompletu dopasować można serwetki dekoracyjne. Białe chusteczki to uniwersalna i ponadczasowa propozycja. Śmiało możecie też postawić na serwetki dopasowane do motywu przewodniego - a więc w przypadku naszej kolekcji w odcieniach eukaliptusa albo złamanej bieli. Numerki na stół albo winietki ozdobione specjalnie przygotowanym nadrukiem to zarówno piękna dekoracja, jak i praktyczne dodatki, które pomogą gościom znaleźć odpowiednie miejsca przy stole. Z ich pomocą bez problemu przygotujecie wyjątkową uroczystość.

Winietka ślubna z nadrukiem eukaliptus i piwonia

Winietki na przyjęcie weselne

Naturalna aranżacja sali weselnej i pleneru

W naszej kolekcji znajduje się wiele dekoracji zdobionych naturalnym motywem piwonii oraz gałązek eukaliptusa. Tak ciekawe i niebanalne połączenie powoduje, że wszystkie ozdoby pozwolą w niebanalnym stylu uatrakcyjnić wygląd sali weselnej lub pleneru, w którym planujecie przyjęcie. Przy wejściu ustawić możecie plakat powitalny bądź plan stołów. Takie dekoracje przyciągną uwagę zebranych osób, a przy tym podkreślą unikalny charakter Waszej uroczystości. Do aranżacji w takiej odsłonie świetnie pasować będą też giga balony w kolorze różu albo zieleni. Z powodzeniem można przy ich pomocy ubrać dowolnego rodzaju wnętrze czy też ogród. Eko dekoracje ocieplą przestrzeń i spowodują, że całość nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Makramy, drewniane zawieszki czy papierowe ozdoby będą więc znakomitym rozwiązaniem na wesele.

Plakat tablica powitalna ślub eukaliptus i piwonia

Plakat z imionami na wesele

Must-have na przyjęcie weselne

Bez dwóch zdań w trakcie organizacji ślubu oraz przyjęcia należy pamiętać o kilku niezbędnych dodatkach, dzięki którym uroczystość będzie naprawdę fantastyczna. Dekoracje pozwalają bowiem nadać charakter i klimat, jednak do przygotowania wspaniałego wydarzenia potrzeba również kilku innych akcesoriów. Znakomity przykład stanowi księga gości. Pamiątkowy album z wesela pozwoli zachować piękne wspomnienia i sprawi, że bez żadnego problemu powrócicie do nich nawet po wielu latach. Księga gości w sztywnej oprawie z ankietami dla gości to zabawna i ciekawa propozycja na uroczystość. Ozdobiona specjalnie przygotowanym motywem i personalizacją ma swój własny charakter, który podkreślą wpisy gości umieszczone na kartkach!