Zaproszenia na 30 urodziny

Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na 30 urodziny

Zaproszenia na 30 urodziny pozwolą Wam poinformować gości o zbliżającej się uroczystości. W ofercie naszego sklepu znajdziecie zaproszenia na przyjęcie urodzinowe kobiety oraz mężczyzny. Zaproszenia na 30 urodziny kobiece zdobione są grafiką kwiatów oraz posiadają delikatną kolorystykę. Wewnątrz zaproszeń znajduje się tekst do samodzielnego wypi...

Zaproszenia na 30 urodziny pozwolą Wam poinformować gości o zbliżającej się uroczystości. W ofercie naszego sklepu znajdziecie zaproszenia na przyjęcie urodzinowe kobiety oraz mężczyzny. Zaproszenia na 30 urodziny kobiece zdobione są grafiką kwiatów oraz posiadają delikatną kolorystykę. Wewnątrz zaproszeń znajduje się tekst do samodzielnego wypisania, który zawiera wszystkie najważniejsze informacje. Takie zaproszenia spodobają się wszystkim obdarowanym gościom!

Więcej

Zaproszenia na 30 urodziny Wybierz kategorię

Podkategorie

  • Zaproszenia na 30...

    Zaproszenia na 30 urodziny dekorowane najmodniejszymi wzorami tego sezonu. Zaproszenia posiadają tekst do samodzielnego wypisania wewnątrz każdej kartki. Zaproszenia pozwolą Wam w wyjątkowy sposób poinformować gości o zbliżającej się uroczystości. Zaproszenia na 30 kobiece posiadają kwiatowe wzory w pięknych kolorach. Zaproszenia na 30 urodziny spodobają się nie tylko gościom ale również solenizantowi. Nie może ich zabraknąć na twoim przyjęciu.

Zaproszenia na 30 urodziny

Zaproszenia na 30 urodziny są bardzo ważnym elementem, o który należy zadbać przed uroczystością. Zaproszenie na 30 urodziny jest przedsmakiem pozostałych dekoracji występujących na przyjęciu urodzinowym. Wiem jak ważny jest tekst zaproszenia na 30 urodziny, dlatego w naszych kartach znajdziecie piękne zdania, które należy uzupełnić najważniejszymi informacji na temat przyjęcia. Jeżeli chcecie stworzyć bardzo efektowne i modne przyjęcie, podczas wyboru wszelkich ozdób, warto kierować się najnowszymi trendami na sezon 2023. Pamiętajcie jednak, by zachować własne gusta i preferencje, kierując się nimi podczas wyboru odpowiednich wzorów i grafik. Od dłuższego czasu coraz częściej pojawiają się motywy botaniczne, minimalistyczne, boho. Króluje subtelna kolorystyka i pastelowe barwy.

Kiedy należy wręczyć zaproszenia? Jaki termin będzie najbardziej odpowiedni?

Organizując imprezę urodzinową, warto odpowiednio wcześniej wszystko zaplanować i rozpocząć planowanie imprezy z wyprzedzeniem czasowym. Dzięki temu nie będziecie musieli obawiać się, że zapomnieliście przygotować jakichś element lub spóźniliście się z wręczeniem zaproszeń na uroczystość. Jeżeli planujecie dosyć duże przyjęcie w lokalu, musicie odpowiednio wcześniej dać znać organizatorom, jaka będzie liczba gości. Warto w takiej sytuacji przekazać zaproszenia na 30 urodziny nawet miesiąc wcześniej. Otrzymacie wtedy od wszystkich informację zwrotną o  ich obecności na imprezie. Decydując się na skromną uroczystość w gronie najbliższych w domowym zaciszu, z pewnością wystarczą Wam jedynie dwa tygodnie, tydzień wyprzedzenia. 

Uwagę należy zwrócić również na okres, w jakim organizujecie imprezę. Jeżeli postanowiliście zorganizować urodziny podczas przerwy świątecznej, czasu urlopowego, musicie liczyć się z tym, że duża liczba osób wyjeżdża lub ma inne plany. W takim wypadku należy wręczyć zaproszenia z większym wyprzedzeniem czasowym, by Wasi bliscy mogli zarezerwować termin, przełożyć wcześniejsze plany.

30 urodziny jak zorganizować?

Wśród najnowszych trendów na sezon od dłuższego czasu królują motywy minimalistyczne, botaniczne, boho. Zwracając uwagę na charakter imprezy, ciekawym rozwiązaniem będą również wszelkie elementy ozdobny nawiązujące do imprezy urodzinowej. Niezwykle popularna jest teraz subtelna, delikatna kolorystyka. Rosegold stał się najmodniejszym kolorem, który podbija wszelkie dekoracje okolicznościowe. Na zaproszeniach urodzinowych również będzie się znakomicie prezentował.

Zaproszenia na 30 urodziny rosegold

Jeżeli chcecie w Waszych powiadomieniach przemycić kilka najmodniejszych rozwiązań, warto postawić na zaproszenia na 30-stkę w kolorze rosegold i black. Karty prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Na czarnym tle umieściliśmy grafikę cyfry “30” oraz konfetti w kolorze rosegold. Spójność kart sprawia, że zaproszenia są jeszcze bardziej atrakcyjne i wyjątkowe. Wewnątrz powiadomień znajdziecie gotowy tekst do ręcznego wypisania.   

Zaproszenia na 30-ste urodziny w odcieniu metalicznego różu

Zaproszenia na 30-ste urodziny w odcieniu metalicznego różu

Zaproszenia na 30 urodziny botaniczne

Jednym z najgorętszych trendów w tym sezonie są minimalistyczne i botaniczne motywy. Są bardzo subtelne i delikatnie, świetnie się prezentując. Na białych kartach znajdziecie grafikę gałązek eukaliptusa  malarskim wykończeniu wraz z geometrycznymi, złotymi elementami. W centralnym miejscu znajduje się cyfra “30” w złotym kolorze. Wszystkie elementy są niezwykle spójne i świetnie się ze sobą komponują. Jeżeli organizujecie minimalistyczną, elegancką uroczystość, taki wariant zaproszeń będzie najlepszym wyjściem. Do kompletu otrzymujecie również koperty, dzięki czemu nie musicie martwić się o dodatkowe aspekty.

Zaproszenia na 30-ste urodziny w stylu botanicznym

Zaproszenia na 30-ste urodziny w stylu botanicznym 

Zaproszenia na 30 urodziny boho

Jeżeli jesteście fanami mocniejszych rozwiązań i klimatów z przeszłości, świetnym rozwiązaniem dla Was będą zaproszenia o stylistyce boho. Ciemne, mocne kolory, bogate grafiki i dużo zdobień to charakterystyczne elementy dla tego stylu. Zaproszenia boho na trzydziestkę z naszej kolekcji prezentują się bardzo stylowo. Na czarnych kartach widnieje grafika ciemnoróżowych, fioletowych kwiatów ułożonych w okrąg wraz ze złotymi elementami geometrycznymi. Całość została uzupełniona złotą czcionką. Elementy pojawiające się na takich zaproszeniach są bardzo spójne i idealnie wpisują się w najnowsze trendy na ten sezon. Wewnątrz kart znajduje się tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat Waszej uroczystości. Ręczne wypisanie sprawi, że goście na pewno docenią Waszą dbałość o szczegóły.

Subtelne zaproszenia na 30 urodziny 

Na 30 urodziny kobiety świetnie sprawdzą się zaproszenia, które podkreślą delikatność i subtelność imprezy. Znakomitym rozwiązaniem będzie w takiej sytuacji zdecydowanie się na pastelowe kwiaty i grafikę korony. Cyfra 30 została nią udekorowane w wyjątkowy sposób. Dookoła znajduje się grafika delikatnych kwiatów, które świetnie się komponują z pozostałymi elementami. Wewnątrz kart umieszczona została odpowiadająca grafika. Do kompletu dorzucamy również koperty, dzięki czemu zostajecie wyposażeni w pełny pakiet, który pozwoli Wam zorganizować wyjątkowe przyjęcie.

Zaproszenia na 30 z subtelnymi kwiatami

Zaproszenia na 30 z subtelnymi kwiatami