Informacja

Nowe produkty

Promocje

Gratulacje z okazji obrony

Obrona pracy dyplomowej to najważniejsze wydarzenie w życiu studenta. Trudy wieloletniej nauki warto nagrodzić podarowując jakiś upominek. Warto sięgnąć po pomysłowe i praktyczne prezenty z personalizacją typu pamiątkowe kubki, ramki z kartkami zawierającymi tekst gratulacyjny i pasującą grafikę, jak również butelki z winem w eleganckich opakowa...

Obrona pracy dyplomowej to najważniejsze wydarzenie w życiu studenta. Trudy wieloletniej nauki warto nagrodzić podarowując jakiś upominek. Warto sięgnąć po pomysłowe i praktyczne prezenty z personalizacją typu pamiątkowe kubki, ramki z kartkami zawierającymi tekst gratulacyjny i pasującą grafikę, jak również butelki z winem w eleganckich opakowaniach zdobione naklejką z pasującym motywem i tekstem. 

Więcej

Gratulacje z okazji obrony Jest 36 produktów.

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
 • 79,98 zł

  Przepyszne wino półsłodkie w teksturowym opakowaniu zdobione naklejką z charakterystyczną grafiką związaną ze studiami oraz tekstem gratulacyjnym zawierającym personalizowany podpis. Ten drobny podarunek zachwyci każdą obdarowaną osobę.

  79,98 zł
 • 79,98 zł

  Elegancki pomysł na pogratulowanie obrony pracy inżynierskiej przygotowany w postaci eleganckiego pudełka z białym winem, oklejonych tematycznymi naklejkami z tekstem gratulacyjnym.

  79,98 zł
 • 36,98 zł

  Pamiątkowy kubek z personalizowanym imieniem, napisem "Najlepsza Pani Magister, mów mi tak" oraz postacia dziewczyny w czapce absolwenckiej. To idealna pamiątka z okazji obrony pracy dyplomowej.

  36,98 zł
 • 36,98 zł

  Upominek z okazji obrony pracy dyplomowej w postaci kubka z różowym uchem, napisem "Najlepsza Pani Inżynier +imię" oraz z motywem graficznym czapki absolwenta. Taki prezent wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. 

  36,98 zł
 • 35,98 zł

  Upominek gratulacyjny z okazji obrony pracy magisterskiej w postaci białej ramki z pamiątkową, personalizowaną karteczką zawierająca motyw graficzny studentki w czapce absolwenta. Można rozbudować prezent o słodki element i butelkę dobrego wina. 

  35,98 zł
 • 35,98 zł

  Uroczy upominek z okazji zdania obrony pracy inżynierskiej w postaci kartki w ramce zawierającej tekst gratulacyjnym z datą oraz z personalizowanym podpisem. Dodatkowego uroku dodaje graficzne przedstawienie czapki absolwenckiej w kwiatach.

  35,98 zł
 • 35,98 zł

  Upominek dla świeżo upieczonego inżyniera w formie ramki z kartką zawierającą personalizowany tekst gratulacyjny wraz z motywem graficznym czapki absolwenta. Będzie pięknie prezentować się jako samodzielny prezent ale również jako element kosza prezentowego.

  35,98 zł
 • 299,98 zł

  Wspaniały sposób na pogratulowanie obrony pracy magisterskiej dla kobiety. Prezent składa się z kraftowego boxu dekorowanego naklejką z uroczą grafiką i personalizowanymi gratulacjami. Wewnątrz umieszczone zostało m.in. małe kryształowe prosecco oraz beżowy satynowy szlafrok o wybranym rozmiarze.

  299,98 zł
 • 239,98 zł

  Prezent z okazji obrony pracy dyplomowej wykonany w postaci kraftowego boxu wypełnionego materiałowymi kwiatami na których umieszczono m.in. przepyszne białe wino ze stylową etykietą oraz fiolkę jadalnych płatków róż. Wieko pokrywa naklejka z kwiecistą grafika i personalizowanym tekstem gratulacyjnym.

  239,98 zł
 • 229,98 zł

  Prezent dla kobiety z okazji obrony pracy dyplomowej w białym pudełku wypełnionym materiałowymi kwiatami na których umieszczono białe wino musujące z ozdobną naklejką z personalizacją. Na wieczku zamieszczona została naklejka z gratulacjami z imieniem  i personalizowanym podpisem i datą.

  229,98 zł
 • 249,98 zł

  Rewelacyjny sposób na pogratulowanie zdanej obrony magisterskiej w postaci boxu prezentowego wewnątrz którego pomiędzy materiałowymi kwiatami umieszczono herbatę z płatkami róż, śmietankowe krówki, lampion zapachowy oraz białe wino. Pudełko zdobi etykieta samoprzylepna z personalizowanymi gratulacjami oraz złota wstążka. 

  249,98 zł
 • 229,98 zł

  Eleganckie pudełko zdobione naklejką z grafiką fioletowych kwiatów i tekstem gratulacyjnym. Wewnątrz niego umieszczone zostało przepyszne półwytrawne wino na materiałowych, różowych kwiatach. Całość przewiązana jest pasującą wstążką zakończoną kokardą.

  229,98 zł
 • 179,98 zł

  Przepiękny box prezentowy dla kobiety z okazji obrony dyplomu wypełniony naturalnym sizalem, na którym umieszczony został m.in. przepiękny notes z napisem "Notes wyjątkowej kobiety", ręcznie wytwarzana czekolada z żurawiną oraz opakowanie soli himalajskiej o różanym zapachu w komplecie z nabierakiem. Na wieku znajduje się naklejka z personalizowanymi...

  179,98 zł
 • 179,98 zł

  Niebanalny zestaw prezentowy z okazji obrony pracy dyplomowej składający się z kraftowego pudełka zdobionego naklejką z motywem pudrowych kwiatów i tekstem gratulacyjnym zawierającym personalizowane podpisy i datę obrony. W środku znajduję się arom aromatyczna świeca sojowa wykonana ręcznie w brązowym, zamykanym słoiczku, różowa czekolada z żurawiną,...

  179,98 zł
 • 149,98 zł

  Pudełko prezentowe dla kobiety z okazji obrony dyplomu z aromatyczną kawą i herbatą, czekoladą z żurawiną i aronią opakowaną w stylowy czekoladownik oraz kartę z nadrukiem pudrowych kwiatów w której można umieścić osobisty tekst gratulacyjny. Prezent zawiera personalizowaną naklejkę na wieku oraz przewiązane jest ozdobną wstążką w złotym kolorze.

  149,98 zł
 • 299,98 zł

  Elegancki zestaw dla kobiety z okazji obrony magisterki zawierający m.in. fiolkę jadalnych płatków róż, przepięknie pachnącą świece w eleganckim słoiczku oraz satynowy szlafrok w odcieniu złota. Wszystkie elementy znajdują się w kraftowym boxie wypełnionym sizalem i materiałowymi różami. Wieczko zdobi etykieta z pasująca grafiką oraz personalizowanym...

  299,98 zł
 • 149,98 zł
  Nowy

  Przepiękna forma pogratulowania zdanej obrony pracy dyplomowej wykonana w postaci różowego boxu wypełnianego przez sizale i materiałowe kwiaty na których ułożony m.in. został mięciutki termofor z króliczymi uszami, fiolka soli do kąpieli z dodatkiem różanych płatków oraz przepyszne pianki. Na wieczku umieszczona została naklejka w jednym z dwóch wariantów.

  149,98 zł
 • 149,98 zł
  Nowy

  Rewelacyjny box z personalizowanymi gratulacjami z okazji obrony pracy magisterskiej/inżynierskiej! W środku zamieszczone zostało m.in. duże, białe wino przepyszne pianki w przezroczystym woreczku oraz pojemnik soli do kąpieli z dodatkiem róż. Całość przewiązana jest wstążką i posiada grafikę dostosowaną do danego tytułu naukowego.

  149,98 zł
 • 199,98 zł
  Nowy

  Wspaniały upominek gratulacyjny z okazji obrony pracy magisterskiej/inżynieryjnej! Składa się z dużego pudełka wypełnionego wełną drzewną na którym usadowiona została m.in. duża butelka różowego wina w kryształowej butelce, mięciutka myjka do ciała oraz świeca o waniliowym aromacie. Pudełko posiada etykietę zawierającą personalizowane gratulacje oraz...

  199,98 zł
 • 109,98 zł
  Nowy

  Duży box prezentowy z personalizowanymi gratulacjami z okazji obrony pracy dyplomowej. W środku zamieszczone zostało m.in. małe wino musujące oraz sól do kąpieli aromatyzowana płatkami róż. W zależności od obronionego tytułu dostępne są dwie wersje naklejki na wieczko.

  109,98 zł
 • 149,98 zł
  Nowy

  Rewelacyjny upominek z personalizowanymi gratulacjami odnośnie zdanej obrony pracy inżynierskiej/magisterskiej. W skład prezentu wchodzi ozdobne pudełko wypełnione opakowaniem świeżo palonej kawy, kraftowa torebką z herbatą z dodatkiem róży, solą do kąpieli o różanym aromacie oraz czekoladą z liofilizowanymi truskawkami.

  149,98 zł
 • 169,98 zł
  Nowy

  Upominek z okazji obrony pracy dyplomowej wykonany w formie boxu prezentowego, którego dno wypełnione jest wełną drzewną i materiałowymi kwiatami, na których umieszczono m.in. przepyszną herbatę z pąkami róż w kraftowej torebce oraz kubek z imieniem obdarowanej osoby zdobiony kwiecistym wzorem. Tekst gratulacyjny i tematyczna grafika na etykiecie są inne...

  169,98 zł
 • 149,98 zł
  Nowy

  Elegancki prezent gratulacyjny z okazji zdanej obrony pracy dyplomowej. Do boxu zapakowano wyśmienite wino różane, ręcznie robioną czekoladę, fiolki z jadalnymi płatkami róż i solą do relaksującej kąpieli oraz czekoladowe cukierki. Na wieczku zamieszczona została etykieta, którą należy dobrać względem zdanego tytułu.

  149,98 zł
 • 69,98 zł
  Nowy

  Zestaw prezentowy dla świeżo upieczonej Pani Magister/Inżynier w postaci różowego boxu z dostosowaną grafiką i tekstem odpowiednimi do objętego tytułu. W boxie znajduje się m.in. przepyszna herbata w kraftowym opakowaniu z różanym aromatem oraz dwa małe słoiczki zdobione naklejką i białym kapturkiem, zawierające miód oraz pudrowe cukierki.

  69,98 zł
 • 129,98 zł
  Nowy

  Upominek dla świeżo upieczonej Magister /Inżynier wykonany w formie boxu prezentowego w których znajduje się m.in. torebka z solą do kąpieli o różanym aromacie, mały miodek w ozdobnym kapturku oraz aromatyczna świeca waniliowa. Pudełko zdobione jest naklejką  z motywem graficznym biretu oraz personalizowanym tekstem gratulacyjnym.

  129,98 zł
 • 149,98 zł
  Nowy

  Komplet prezentowy w boxie wypełnionym ozdobnym sizalem, materiałowymi kwiatami oraz cudnymi słodkościami typu jadalne płatki róż w szklanej fiolce, owocowe cukierki czy puszyste pianki. Na wieczku oprócz wstążki znajduje się naklejka w wybranym wariancie z odpowiednią grafiką i personalizowanym tekstem w zależności od osiągniętego tytułu naukowego. 

  149,98 zł
 • 99,98 zł
  Nowy

  Gratulacje z okazji obrony pracy dyplomowej w formie boxu z dopasowaną grafiką pod Panią Magister i Inżynier. W środku na naturalnym sizalu ułożona została fiolka z solą do kąpieli zawierającą dodatek róż, mięciutka myjka, aromatyczna świeca i zapałki oraz mała butelka wina. Pudełko posiada personalizowane życzenia.

  99,98 zł
 • 99,98 zł
  Nowy

  Uroczy sposób na pogratulowanie zdania obrony dyplomowej. W skład upominku wchodzi box z małą butelką prosecco i mydełkami "makaronikami" o przepięknym aromacie. Wieczko boxu posiada ozdobna grafikę z personalizowanymi życzeniami przygotowaną w dwóch wariantach: dla Pani Inżynier i dla Pani Magister. 

  99,98 zł
 • 99,98 zł
  Nowy

  Elegancki prezent z okazji obrony pracy dyplomowej wykonany w postaci pudełka prezentowego m.in. z buteleczką małego wina, bańkami mydlanymi w różowych fiolkach, i solą do kąpieli o różanym aromacie. Etykieta na wieczku zawiera personalizowany tekst wraz z grafiką odpowiednią do obronionego stopnia naukowego. 

  99,98 zł
 • 99,98 zł
  Nowy

  Świetny sposób na pogratulowanie obrony pracy dyplomowej w postaci zestawu w boxie prezentowym zdobionym etykietą z personalizowanym tekstem oraz grafiką dostosowaną do obronionego stopnia naukowego. W boxie zamieszczony został m.in. kubek z imieniem zdobiony grafiką różowych kwiatów oraz przepyszna herbata z dodatkiem pąków róż.

  99,98 zł
 • 99,98 zł
  Nowy

  Mała butelka wina wraz z aromatycznymi mydełkami w kształcie makaroników prosto z francuskiej cukierni wchodzą w skład boxu prezentowego z okazji obronienia tytułu magistra/inżyniera. Dno boxu pokrywa wełna drzewna oraz materiałowe kwiaty. Na wieczku umieszczona została naklejka z grafiką o tematyce uczelnianej wraz z personalizowanym tekstem.

  99,98 zł
 • 99,98 zł
  Nowy

  Prezent gratulacyjny z okazji obrony dyplomu wykonany w boxie wypełnionymi różnymi gadżetami na wieczór relaksacji typu mydełka przypominające kształtem francuskie makaroniki oraz mięciutka myjka w różowym kolorze. Pudełko posiada ozdobną etykietę dostosowaną do obronionego tytułu wraz z personalizowanym tekstem.

  99,98 zł
 • 69,98 zł
  Nowy

  Przyjemny upominek gratulacyjny z okazji zakończenia studiów i obrony dyplomu! Składa się z różowego boxu w którym zamieszczone zostały różowe pianki, opakowanie herbaty z pąkami róż oraz opakowanie z solą do kąpieli, która pozwoli zrelaksować spięte ciało. Personalizowane gratulacje i urocza grafika dodają pudełku wyjątkowego wydźwięku!

  69,98 zł
 • 74,98 zł

  Uroczy prezent dla kobiety składający się z kubka zdobionego kwiecistą grafiką oraz personalizowanym imieniem, śmietankowych krówek oraz z kraftowego pudełka posiadającego podobny motyw graficzny. Dodatkowo zamieszczony został bilecik z uniwersalną naklejką bądź z personalizowanym podpisem.

  74,98 zł
 • 44,98 zł

  Pudełko prezentowe na różne okazje zdobione kraftowym nadrukiem białych kwiatów z uniwersalnym bilecikiem bądź z personalizowanym podpisem. Wewnątrz pudełeczka umieszczona została świeca typu lampion o kwiatowym aromacie oraz z ozdobnym nadrukiem pasującym do całości.

  44,98 zł
 • 64,98 zł

  Zestaw prezentowy dla kobiety składający się z ręcznie wytworzonej świecy sojowej w eleganckim słoiczku, aromatycznej herbaty oraz krówek. Wszystkie elementy należy umieścić w kraftowym pudełeczku z grafiką kwiatów. Do kompletu dołączony został bilecik z możliwością umieszczenia personalizowanego podpisu.

  64,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Gratulacje z okazji obrony

Obrona pracy dyplomowej stanowi zwieńczenie okresu studiów oraz często wszystkich etapów kształcenia. Jest to więc bez dwóch zdań naprawdę szczególna i niepowtarzalna okazja. Właśnie z tego powodu celebrowana jest zwykle w uroczysty i wyjątkowy sposób. Chcesz sprawić, by dzień zakończenia studiów był naprawdę niezapomniany dla bliskiej Ci osoby? W takim przypadku koniecznie postaw na symboliczny prezent, który pozwoli pogratulować obrony oraz nadać całej okazji jedyny w swoim rodzaju charakter. Taki podarunek bez wątpienia sprawi prawdziwą przyjemność oraz głęboko zapadnie w pamięci obdarowanej osoby. Jaki prezent najlepiej wybrać na tego rodzaju okazję? Sprawdź koniecznie wszystkie nasze propozycje!

Jak pogratulować obrony pracy dyplomowej?

Składając gratulacje bliskiej osobie, z powodzeniem możesz wręczyć jej również wyjątkowy prezent, który podkreśli, jak bardzo doceniasz jej osiągnięcia. Taki gest będzie pamiętać przez długie lata! Kartka okolicznościowa dołączona do bukietu kwiatów albo butelki wysokiej jakości alkoholu z całą pewnością będzie świetnym rozwiązaniem. Umieszczone na niej życzenia i gratulacje staną się wspaniałą pamiątką na całe życie. Butelka wina dla magistra czy inżyniera to specjalnie wykonany prezent na tak wyjątkową okazję. Pięknie zaprojektowany motyw umieszczony jest nie tylko na podarunku, ale również opakowaniu dołączonym do zestawu. To powoduje, że prezent od razu nadaje się do wręczenia bliskiej osobie! Adresat z wielką chęcią wzniesie toast przy użyciu wyśmienitego alkoholu.

Gratulacje z okazji obrony wino białe

Białe wino z gratulacjami

Oryginalne prezenty z gratulacjami

Bardzo symbolicznym prezentem z okazji obrony pracy dyplomowej będzie także personalizowana rama. Takie rozwiązanie będzie unikalną niespodzianką. Obdarowana osoba bez dwóch zdań poczuje się naprawdę doceniona i z przyjemnością wykorzysta ramkę z plakatem do dekoracji swojego domu czy mieszkania. Plakat dla inżyniera to piękna propozycja dla mężczyzny. W analogiczny sposób stworzona została wersja dla kobiety. Biret w kwiatach to modna, a zarazem bardzo tematyczna propozycja, która sprawia, że plakat przyciąga uwagę. Całość umieszczona na wysokiej jakości papierze w estetycznej ramie prezentuje się naprawdę gustownie. Z powodzeniem możesz wybrać tego rodzaju podarunek dla członka rodziny, partnera czy przyjaciela.

Prezent z okazji obrony dla pani inżynier

Prezent z gratulacjami dla inżyniera 

Ciekawe gratulacje z okazji obrony

Jeśli nie masz pojęcia, co wręczyć bliskiej osobie z okazji obrony pracy dyplomowej i zakończenia studiów, możesz zawsze z powodzeniem postawić na praktyczny i użyteczny upominek. Taki podarunek bez dwóch zdań sprawi wielką przyjemność i przyda się każdemu. Idealny przykład stanowi ceramiczny kubek. Najlepiej nada się naczynie z tematycznym i specjalnie wykonanym motywem. Kobiecy kubek dla magistra na pewno sprawi wielką przyjemność siostrze, córce, dziewczynie, przyjaciółce albo wnuczce. Za jego pomocą pokażesz bliskiej osobie, jak bardzo cieszysz się z jej sukcesów. W takim kubku obdarowana kobieta z ogromną radością zaparzy codzienną kawę albo herbatę. Tak niewątpliwie w śliczny sposób pogratulujesz adresatce osiągnięć.