Informacja

Nowe produkty

Promocje

Papierowe dekoracje

Papierowe dekoracje takie jak papierowe lampiony, puszyste bibułowe kule i pompony papierowe to coś czego nie powinno zabraknąć. Papierowe dodatki świetnie sprawdzą się na sesji zdjęciowej zarówno w plenerze, jak i mieszkaniu. Akcesoria do dekoracji możecie wykonać samodzielnie lub zaopatrzyć się w gotowe produkty. Jeśli nie czujecie się dobrze ...

Papierowe dekoracje takie jak papierowe lampiony, puszyste bibułowe kule i pompony papierowe to coś czego nie powinno zabraknąć. Papierowe dodatki świetnie sprawdzą się na sesji zdjęciowej zarówno w plenerze, jak i mieszkaniu. Akcesoria do dekoracji możecie wykonać samodzielnie lub zaopatrzyć się w gotowe produkty. Jeśli nie czujecie się dobrze z wykonywaniem tego typy robótek, radzimy skłonić się ku gotowym elementom. Dekoracje na sale będą pięknie wyglądać przy dodaniu do nich kilku światełek i girland.

Więcej

Papierowe dekoracje Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Dekoracje wnętrza na Wieczór Panieński z papieru

Papierowe lampiony, puszyste bibułowe kule, papierowe pompony to coś, czego nie powinno zabraknąć w dekoracjach pomieszczenia na wieczorze panieńskim. Papierowe dekoracje są niedrogie i łatwe w użyciu, więc w ciągu kilku chwil przygotujecie iście królewskie panieńskie wnętrze. Wybór kolorów pozwala dopasować dekoracje do motywu przewodniego i idealnie uzupełnić całą kompozycję.

Jedną z naszych propozycji na udane dekoracje na panieński są papierowe rozety, z francuskiego rosette, czyli ornamentu architektonicznego w kształcie rozwiniętej róży. W architekturze gotyku rozetą nazywa się okrągłe okno wypełnione witrażem. Ta elegancka i powabna, iście francuska ozdoba, przypominająca trochę kotylion. Wdarła się na panieńskie imprezy w ostatnich kilku sezonach. Rozety mogą stać się także głównym elementem dekoracyjnym, szczególnie te najmodniejsze w metalicznych odcieniach. Te przepiękne i bardzo eleganckie białe rozety dekorowane złotym paskiem to bestseller w naszej bogatej ofercie oraz świetny dodatek na wieczór panieński. Idealnie sprawdzą się nad panieńskim stołem, jako tło do sesji zdjęciowych czy po prostu efektowna dekoracja pomieszczenia.

Biało-złote rozety do dekoracji sali na Panieński

Biało-złote rozety do dekoracji sali na Panieński

Rozety dekoracyjne, kule, pompony na panieński

Lekkie papierowe dekoracje są zawsze dobrze widziane na imprezach, szczególnie tych plenerowych. Pompony z bibuły można wykorzystać nad stołem lub jako dodatek do sesji zdjęciowej. Element tego typu jest na tyle plastyczny i uniwersalny, że można go wykorzystać na wiele różnych sposobów. Po całej uroczystości świetnie się sprawdzą jako wyjątkowa dekoracja pokoju dziecięcego lub sypialni. Dzięki papierowym kulom można stworzyć piękne elementy wystroju pomieszczenia, w którym odbywa się panieńskie przyjęcie, w bardzo prosty i dość szybki sposób. Najlepiej, jeśli wtedy wykorzystacie kilka kul, o różnych rozmiarach i pasujących do siebie kolorach, nawiązujących do koloru przewodniego całej uroczystości.

Papierowy pompon bibułowy w różowym kolorze

Papierowy pompon bibułowy w różowym kolorze

Organizatorka wieczoru panieńskiego może zdecydować się również na papierowe lampiony, czy kule w kształcie plastrów miodu. Biały lampion z papieru w kształcie kuli pięknie uzupełni dekorację tej wyjątkowej nocy. Natomiast bibułowa kula przypominająca plaster miodu, dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej, jest zawieszona na sznureczku. Dzięki tak dużemu asortymentowi każda Panna Młoda może dobrać dekorację do swojego motywu przewodniego.