Informacja

Nowe produkty

Promocje

Słodki relaks

Słodycze stworzone z najwyższej jakości składników to niezbędny element podczas babskiego przyjęcia, a w szczególności Baby Shower i Wieczoru Panieńskiego. Ręcznie robione czekolady, czekoladki, krówki, a także naturalne miody w eleganckich słoiczkach oczarują zarówno Przyszłą Pannę Młodą, Przyszłą Mamę i Jej Przyjaciółki swoim smakiem i aromate...

Słodycze stworzone z najwyższej jakości składników to niezbędny element podczas babskiego przyjęcia, a w szczególności Baby Shower i Wieczoru Panieńskiego. Ręcznie robione czekolady, czekoladki, krówki, a także naturalne miody w eleganckich słoiczkach oczarują zarówno Przyszłą Pannę Młodą, Przyszłą Mamę i Jej Przyjaciółki swoim smakiem i aromatem. Eleganckie opakowania sprawiają, że idealnie nadają się na podziękowanie za organizację przyjęcia i obecność. Polskie słodkości zachwycają nie tylko swoim smakiem, ale także wyglądem. 

Więcej

Słodki relaks Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
 • CZEKOLADA ręcznie robiona biała Z ARONIĄ I PISTACJAMI CZEKOLADA ręcznie robiona biała Z ARONIĄ I PISTACJAMI
  22,98 zł

  Wspaniała ręcznie robiona czekolada, która oczaruje swoim niepowtarzalnym smakiem. Czekolada mleczna posiada wspaniałe dodatki w postaci aronii i pistacji, dzięki czemu smakuje jeszcze lepiej. Zapakowana w eleganckie pudełeczko z naklejką świetnie sprawdza się także jako prezent dla bliskiej osoby.

  22,98 zł
 • CZEKOLADKI na Wieczór Panieński ROSEGOLD 10szt CZEKOLADKI na Wieczór Panieński ROSEGOLD 10szt
  19,98 zł

  Czekoladki to doskonały dodatek do każdej imprezki, a w szczególności na Wieczór Panieński. Małe mleczne czekoladki ozdobione specjalnymi papierkami z śliczną grafiką pierścionka w odcieniu rosegold oraz napisami z pewnością zachwycą wszystkie obecne Przyjaciółki. Czekoladki to świetny pomysł na słodkie upominki dla dziewczyn, a także dodatek do słodkiego...

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł

  Małe mleczne czekoladki na osłodę chwili relaksu w domowym SPA oraz na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie. Czekoladki posiadają eleganckie opakowanie w postaci złotka oraz etykietki z piękną grafiką różowych kwiatów i napisem "Słodkości dla Ciebie". Genialnie sprawdzają się na Wieczory Panieńskie i Baby Shower.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł

  Słodkie czekoladki elegancko zapakowane w papierki z ozdobną grafiką w pudrowo różowe kwiaty. Romantyczna grafika w romantycznym stylu prezentuje się znakomicie dlatego słodkości można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. Pyszny poczęstunek na pewno sprawi gościom wielką przyjemność. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  23,98 zł

  Znakomite mleczne czekoladki ozdobione eleganckimi papierkami z napisem "Dziękujemy" oraz uroczym serduszkiem. To wspaniały dodatek do prezentu dla Nauczyciela lub Nauczycielki. Słodkie podziękowania sprawią przyjemność obdarowanej osobie i sprawią, że stanie się ona doceniona za swój trud włożony w wykonywaną pracę z dziećmi.

  23,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł

  Słodkie krówki to wspaniały upominek, który pozwoli podziękować za obecność na organizowanym przyjęciu. Krówki zapakowano w eleganckie papierki z dekoracyjną kwiatową grafiką. Słodycze zapakowano w eleganckie woreczki z dopasowaną wstążką. 

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  6,98 zł

  Pyszne krówki zapakowane w eleganckie papierki z dekoracyjnym roślinnym motywem. Krówki umieszczono w woreczku przewiązanym dopasowaną wstążką. Wspaniały upominek dla gości pozwoli podziękować za udział w przyjęciu. 

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt
  6,98 zł

  Słodkie upominki dla gości pozwolą podziękować gościom za przybycie na przyjęcie. Krówki zapakowano w eleganckie papierki z dekoracyjną  grafiką serduszek. Krówki umieszczono w eleganckim woreczku z dekoracyjną wstążką. 

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł

  Jakie słodkości najlepiej sprawdzają się na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie? Doskonałym wyborem są śmietankowe krówki w eleganckich papierkach, zapakowane w specjalne celofanowe woreczki. Krówki ułożone obok każdego nakrycia prezentują się zjawiskowo. To genialny pomysł na Wieczór Panieński, Baby Shower i inne cudowne okazje.

  6,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł

  Słodkie krówki to wspaniały pomysł na dodatek do prezentu dla Nauczyciela lub Nauczycielki. Słodkości zapakowane w śliczne papierki z napisem "Dziękujemy" otoczonym serduszkami. Dzięki eleganckim słodyczom dzieci będą mogły w piękny sposób podziękować za czas i trud poświęcony im przez wychowawców. 

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł

  Wspaniałe słodkości w postaci śmietankowych krówek, które idealnie sprawdzają się na Wieczór Panieński, Baby Shower i inne wspaniałe okazje. Krówki owinięte zostały w specjalne papierki z kwiatową grafiką oraz napisem "Słodkości dla Ciebie" na kraftowym tle. Krówki można wykorzystać jako podziękowanie dla gości lub jako osłodzenie sobie chwili relaksu...

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł

  Słodkości to niezbędny dodatek do każdego przyjęcia, a w szczególności na Wieczór Panieński i Baby Shower. Wspaniałe śmietankowe krówki, które owinięte zostały specjalnymi papierkami z napisem i grafiką kwiatową z pewnością przypadną każdemu do gustu. Świetnie sprawdzają się również jako słodki dodatek do domowego SPA.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł

  Słodkie krówki pakowane w eleganckie papierki z motywem świeżego eukaliptusa. Na papierkach znajduje się napis wykonany eleganckim fontem "Dziękujemy". Wspaniały dodatek do prezentu dla Nauczyciela lub Nauczycielki, dzięki któremu uczniowie w miły sposób podziękują za poświęcony czas i trud włożony w ich edukacje. 

  19,98 zł
 • MIÓD ekologiczny smakowy Z MALINĄ 220g MIÓD ekologiczny smakowy Z MALINĄ 220g
  24,98 zł

  Wspaniały miód ekologiczny z maliną, który swoim smakiem i zapachem rozkocha w sobie każdego. Miód umieszczony w słoiczku z specjalną naklejką prezentuje się rewelacyjnie. Świetnie sprawdza się na podziękowanie dla gości przybyłych na przyjęcie, a także jako słodki dodatek posiłków i do domowego SPA.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g
  29,98 zł

  Rewelacyjny miód ekologiczny w eleganckim słoiczku na podziękowanie za przybycie na przyjęcie. Naturalny miód z wyjątkowym dodatkiem w postaci orzechów włoskich z pewnością zachwyci każdego swoim niepowtarzalnym smakiem. To doskonały dodatek również do posiłków, deserów, a także do domowego SPA.

  29,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g
  29,98 zł

  Cudowny miód ekologiczny z dodatkiem migdałów, który zachwyci kubki smakowe każdego miłośnika smakowych miodów. Miód umieszczony w szklanym słoiczku z specjalną naklejką prezentuje się oryginalnie. Sprawdzają się jako podziękowania dla gości przybyłych na przyjęcie, a także znajduje swoje wspaniałe zastosowanie w posiłkach, deserach i domowym SPA.

  29,98 zł
 • MIÓD ekologiczny smakowy Z ARONIĄ 220g MIÓD ekologiczny smakowy Z ARONIĄ 220g
  24,98 zł

  Jak podziękować gościom za przybycie na przyjęcie? Doskonałym rozwiązaniem jest naturalny miód z aronią, który zachwyci każdego swoim oryginalnym smakiem. Szklany słoiczek z dopasowaną naklejką sprawia, że miód prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Smakowy miód sprawdza się także jako dodatek do domowego SPA i słodkich posiłków.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny smakowy Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g MIÓD ekologiczny smakowy Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g
  24,98 zł

  Cudowny miód ekologiczny w szklanym słoiczku na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie. Na słoikach umieszczona została specjalna naklejka z dopasowaną grafiką, dzięki czemu miód prezentuje się oryginalnie. Miód z pomarańczą i imbirem znajdzie swoje zastosowanie również przy posiłkach, deserach, a także sprawdzi się jako słodki dodatek do...

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny smakowy Z JEŻYNĄ 220g MIÓD ekologiczny smakowy Z JEŻYNĄ 220g
  24,98 zł

  Fantastyczny miód naturalny w szklanym słoiczku z dopasowaną naklejką. Ekologiczny miód z dodatkiem jeżyny idealnie sprawdzi się na słodkie podziękowanie dla gości przybyłych na przyjęcie, ale również jako dodatek do posiłków i deserów, dzięki którym doskonale zrelaksujesz się w domowym SPA. Jego smak z pewnością rozkocha w sobie każdego.

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Słodki relaks na babskie przyjęcie

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że wyśmienite jedzenie sprzyja relaksowi. Smakołyki potrafią mieć cudowny wpływ na nasze samopoczucie - dzięki nim zwiększa się produkcja endorfin, które zdecydowanie polepszą każdy dzień. Drobne słodkości przydają się jako dodatek do codziennej kawy albo herbaty, a także poczęstunek w trakcie spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Można z powodzeniem wykorzystać je również w czasie przyjęć oraz wydarzeń. W zależności od upodobań czy preferencji, koniecznie wybierz te smakołyki, które najbardziej przypadną do gustu Tobie oraz Twoim bliskim. Wysokiej jakości produkty w gustownych opakowaniach sprawdzą się na co dzień lub podczas uroczystości, ale mogą być też wyjątkowym prezentem. Spośród szerokiej gamy propozycji bez wątpienia uda Ci się wybrać idealne rozwiązanie.

Ręcznie robiona czekolada 

Czekolada to jeden z najpopularniejszych smakołyków, które uwielbiają osoby w różnym wieku. Ręcznie wykonane tabliczki zapakowane w kraftowe opakowania to nie tylko wyjątkowy smak, ale również piękny wygląd. Właśnie z tego powodu wspaniale nadają się na poczęstunek, jak i prezent dla bliskich osób. Czekolada biała z aronią to smakołyk o bardzo oryginalnym składzie. Nietuzinkowy smak z całą pewnością uprzyjemni popołudnie przy filiżance kawy bądź herbaty. Bardzo dobrze sprawdzi się także podczas przyjęcia - możesz śmiało wykorzystać ją na wieczorze panieńskim albo Baby Shower. Goście zaproszeni na taką imprezę będą oczarowani unikalnym poczęstunkiem. Możesz też śmiało postawić na inne warianty - czekolada z kawałkami truskawek bez dwóch zdań będzie rewelacyjnym rozwiązaniem.

Czekolada ręcznie robiona z truskawkami

Mleczna czekolada z truskawkami

Wyśmienite słodycze na dowolną okazję

Podczas przyjęć i uroczystości bardzo często podawane są różnorodne słodkości. Przygotowywane są także candy bary pełne wyjątkowych smakołyków. Mleczne czekoladki czy śmietankowe krówki to ponadczasowe produkty, które kapitalnie nadają się na takie okazje. Zwłaszcza, że każdy z nich zapakowany został w ozdobne papierki stworzone zgodnie z najnowszymi trendami. Na panieński polecamy czekoladki z motywem pierścionka zaręczynowego. Przepiękny, kobiecy nadruk powoduje, że słodkości prezentują się naprawdę unikalnie oraz ciekawie. W podobnej stylistyce stworzone zostały też krówki. Oba smakołyki dostępne również w bardziej uniwersalnych odsłonach sprawdzą się na Baby Shower, urodzinach czy innych uroczystościach.

Naturalny miód z dodatkami

Świetnym smakołykiem może być także smakowy miód ekologiczny z polskiej pasieki. To naturalny produkt, który ma doskonały wpływ na nasz organizm oraz samopoczucie. Miód wykorzystać można do herbaty, wypieków albo różnorodnych dań. To wspaniałe rozwiązanie na uroczystości i wydarzenia, gdy samodzielnie przygotowujesz poczęstunek. Możesz również wykorzystać oryginalny miód jako prezent dla bliskiej osoby. Słoik z ekologicznym miodem z migdałami to zdecydowanie unikatowy smakołyk, który na długo zapadnie w pamięci obdarowanej osoby. Naturalne produkty są aktualnie też niezwykle modne, dlatego adresata oczaruje nie tylko smak, ale również stylowy pomysł. A może szukasz podziękowań na panieński, ślub, Baby Shower albo urodziny? Słoiki z miodem to strzał w dziesiątkę!

Miód ekologiczny z pomarańczą i imbirem

Ekologiczny miód z pomarańczą i imbirem