Informacja

Nowe produkty

Promocje

Gry i zabawy na panieński

Gry i zabawy na panieński, które zachwycą wszystkie dziewczyny! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie zabawne Zdrapki z zadaniami, testy i certyfikaty dla Przyszłej Panny Młodej. Gra Panieński Pościg oraz Kto Najlepiej Zna Pannę Młodą wspaniale zintegruje przybyłe przyjaciółki. Test Przedmałżeński, Przyszłej Żony, a także Perfekcyjn...

Gry i zabawy na panieński, które zachwycą wszystkie dziewczyny! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie zabawne Zdrapki z zadaniami, testy i certyfikaty dla Przyszłej Panny Młodej. Gra Panieński Pościg oraz Kto Najlepiej Zna Pannę Młodą wspaniale zintegruje przybyłe przyjaciółki. Test Przedmałżeński, Przyszłej Żony, a także Perfekcyjnej Pani Domu wykaże jak Przyszła Panna Młoda przygotowała się do bycia w małżeństwie. Z naszymi akcesoriami Wieczór Panieński będzie szalony i niezapomniany! 

Więcej

Gry i zabawy na panieński Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Gry i zabawy na panieński - najlepsze pomysły

Jak rozkręcić imprezę? Doskonałym sposobem są wesołe gry, które przygotujesz dla bawiących się z Tobą dziewczyn. Gry i zabawy sprawią, że wszystkie dziewczyny szybko poczują klimat wieczoru. Możesz zaopatrzyć się w karty do gry na wieczór panieński z pikantnymi zadaniami do zabawy na mieście i gry w domu lub zagrać w alkoholową ruletkę. Szalone wyzwania dla przyszłej Panny Młodej sprawią, że długo będziecie wspominać wieczór panieński. Natomiast karty do gry z imieniem przyszłej Panny Młodej to świetna pamiątka z wieczoru panieńskiego.

Gry i zabawy na panieński - oczarujcie Pannę Młodą świetną organizacją imprezy!

Czas rozkręcić imprezę! Gry i zabawy podczas Wieczoru Panieńskiego to podstawa każdej tego typu uroczystości. Jest to doskonały moment aby trochę przetestować Pannę Młodą. Jednak gry i zabawy nie są przeznaczone tylko dla przyszłej żony. Wszystkie dziewczyny powinny brać udział w wyzwaniach, które sprawią, że wszystkie dziewczyny szybko poczują klimat wieczoru i będą cały czas zaangażowane. Przecież głównie chodzi o to, aby atmosfera była niezapomniana! Możesz zaopatrzyć się w karty do gry na wieczór panieński z pikantnymi zadaniami do zabawy na mieście i gry w domu lub zagrać w alkoholową ruletkę. Szalone wyzwania dla przyszłej Panny Młodej sprawią, że długo będziecie wspominać wieczór panieński. Jeśli chcecie trochę urozmaicić zabawy, przygotujcie kilka małych upominków dla przyszłej Panny Młodej i po każdej zakończonej zabawie wręczcie jej jeden upominek.

Gra Panieński Pościg dla przyjaciółek

Gra Panieński Pościg dla przyjaciółek

Test i certyfikat dla Panny Młodej

Gra „Co ona wybierze?” lub „Kto najlepiej zna przyszłą Pannę Młodą” to fajny test dla koleżanek przyszłej Panny Młodej, który pozwala ocenić, jak dobrze ją znają. Dziewczyny spośród krótkich i prostych pytań wybierają daną odpowiedź, następnie porównują ją z odpowiedzią młodej. Za każdą poprawną otrzymują punkt. Wygrywa osoba, która zbierze najwięcej punktów. Alko-wyzwanie to kolejna świetna propozycja, która łączy w sobie przyjemne z pożytecznym oraz wielką dawkę dobrego humoru. Przed przystąpieniem do gry warto ustalić, jaką ilość alkoholu jesteście w stanie wypić, np. łyk drinka, jeden kieliszek wódki. Na kartach gry umieszczone zostały grafiki drinków oraz zadania w formie zdań, np. „Pij, jeśli masz na sobie coś różowego”. Pije ta osoba, do której pasuje akurat wybrane zdanie. Każde zdanie rozpoczyna się od sformułowania Pij, jeśli… i kończy inaczej, więc nikt nie ominie kolejki.

Przygotujcie dla przyjaciółki Test Przedmałżeński!

Test przedmałżeński na Panieński, czy też Wiedza o sobie nawzajem to gry warte zachodu, gdyż jedna z uczestniczek imprezy, jeszcze przed jej rozpoczęciem, ma za zadanie wziąć na spytki Pana Młodego i zapisać jego odpowiedzi. W trakcie wieczoru panieńskiego Panna Młoda odpowiada na te same pytania, np. Kto będzie sprzątał w domu?, czy też „Jaką kawę pijesz?”. Następnie pozostałe uczestniczki porównują je z odpowiedziami Pana Młodego.

Test wiedzy o sobie nawzajem na Wieczór Panieński

Test wiedzy o sobie nawzajem na Wieczór Panieński