Informacja

Nowe produkty

Promocje

Atrakcje i zabawy weselne

Jednym z niezbędnych elementów na przyjęciu weselnym jest zapewnienie dobrej zabawy nowożeńcom oraz zaproszonym gościom. W tym celu zatrudniany jest wodzirej oraz przygotowywane są przeróżne atrakcje jak na przykład fotobudka ze śmiesznymi tabliczkami, przeróżne gry w formie m.in. zdrapek, wystrzałowe konfetti czy zimne ognie, które stanowią prz...

Jednym z niezbędnych elementów na przyjęciu weselnym jest zapewnienie dobrej zabawy nowożeńcom oraz zaproszonym gościom. W tym celu zatrudniany jest wodzirej oraz przygotowywane są przeróżne atrakcje jak na przykład fotobudka ze śmiesznymi tabliczkami, przeróżne gry w formie m.in. zdrapek, wystrzałowe konfetti czy zimne ognie, które stanowią przepiękne tło dla pamiątkowych zdjęć. 

Więcej

Atrakcje i zabawy weselne Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Atrakcje i zabawy na wesele

W trakcie przyjęcia weselnego do atrakcji na stałe już zapisały się smakowity poczęstunek, tańce oraz oczepiny. Za rozrywkę podczas uroczystości uznać można również podanie tortu ślubnego albo różnorodne animacje prowadzone przez zespół bądź DJ-a. Bez najmniejszych wątpliwości tego rodzaju rozwiązania potrafią w fantastyczny sposób uatrakcyjnić całe przyjęcie. Goście doskonale zapamiętają zabawne i oryginalne rozrywki zapewnione im przez Parę Młodą i w przyszłości na pewno nie raz powrócą do nich we wspomnieniach. Jeśli chcecie uczynić swoje wesele jeszcze bardziej wyjątkowym, koniecznie zadbajcie także o inne atrakcje. Dopasujcie je do własnych upodobań oraz motywu przewodniego uroczystości, a uzyskany efekt bez wątpienia będzie naprawdę szczególny!

Zabawny regulamin na przyjęcie weselne

Świetnym sposobem na sprawienie gościom miłej i zabawnej niespodzianki na weselu będzie wykorzystanie regulaminu przyjęcia. To specjalnie przygotowany spis dowcipnych zasad, które bez najmniejszych wątpliwości rozbawią wszystkie zebrane osoby. Regulamin wesela przygotowany na grubym papierze można z powodzeniem ułożyć przy nakryciach gości, dzięki czemu od razu zwrócą oni uwagę na oryginalny dodatek. Wygląd takiego produktu dobrze jest dopasować do motywu przewodniego. Regulamin w botanicznym stylu cudownie sprawdzi się w trakcie analogicznie przygotowanej uroczystości. Zielono-złoty nadruk umieszczony na białym tle przyciągnie uwagę Waszych gości i zdecydowanie uatrakcyjni całą aranżację. Dzięki temu regulamin dodatkowo stanie się śliczną ozdobą wnętrza!

Regulamin wesela złote serce

Dowcipny regulamin wesela

Zdrapki z zadaniami dla gości weselnych

Innym ciekawym dodatkiem na przyjęcie będą zdrapki z zadaniami na wesele. Bileciki z grubego papieru mają biały kolor, a umieszczone na nich złote serduszko jest zdrapką, pod którą ukryty został tekst wyzwania lub pytania. Każdy z gości w trakcie uroczystości musi usunąć powierzchnię swojej zdrapki, a następnie wykonać zadanie lub odpowiedzieć na pytanie. To nieco przypomina grę w “Prawdę czy Wyzwanie?”, która potrafi fantastycznie rozruszać każde towarzystwo. Zdrapki na wesele można ułożyć przy nakryciach gości albo wrzucić do wspólnej misy i pozwolić zebranym osobom samodzielnie losować swoje zadania. Z całą pewnością takie rozwiązanie zapewni mnóstwo śmiechu oraz rewelacyjnej zabawy podczas Waszego przyjęcia weselnego. 

Zdrapki zadania dla gości kwiaty piwonie

Zdrapki na przyjęcie weselne

Akcesoria do fotobudki i na sesję zdjęciową

Wśród najczęściej organizowanych rozrywek dla gości weselnych znajduje się też fotobudka. Zaprojektowana w dowolny sposób pozwoli nie tylko znakomicie się bawić, ale także stworzyć unikalną pamiątkę na całe życie. Fotobudkę można zorganizować zarówno wewnątrz sali weselnej, jak i w plenerze. Wystarczy ładnie ubrać ściankę do zdjęć, np. za pomocą balonów, girland, lampek czy innych dekoracji, a następnie zachęcić gości do wykonywania fotografii. Zdjęcia robić może profesjonalista, choć wystarczy także telefon komórkowy w rękach jednego z gości weselnych. W ten sposób każdy będzie mógł wykonać piękne pamiątkowe zdjęcie, które nawet po wielu latach przypomni mu o Waszej uroczystości. Po zmroku cudowny efekt uznać można za pomocą zimnych ogni odpalonych podczas wykonywania fotografii.