ZIMNE OGNIE ślubne Mega Długie 70cm 5szt

Wysyłka: do 3 dni roboczych

12,98 zł

Więcej informacji

Idealny gadżet na sesję ślubną i nie tylko w postaci kompletu 5 sztuk długich, zimnych ogni, które zachwycą wszystkich swym blaskiem i nadadzą ciekawego klimatu ślubnym zdjęciom.  

Opis:

  • zestaw zawiera 5 sztuk długich, zimnych ogni

Zastosowanie:

  • rozdane gościom i odpalone w odpowiedniej chwili uświetnią np. podanie tortu czy pierwszy taniec - piękne zdjęcia gwarantowane

Wymiary:

  • długość: 70cm

WAŻNE:

  • opakowanie zawiera 5sztuk

Zimne ognie na weselu – niesamowita atrakcja

Ślub to niezapomniane wydarzenie w życiu dwojga kochających się ludzi. Podczas niego Państwo Młodzi zapewniają gościom różne zabawy. Mają one na celu umilić wszystkim świętowanie. Jeśli myślisz nad tym, czym zaskoczyć gości weselnych, to idealnie sprawdzą się zimne ognie. To moda z Zachodu, która od kilku lat króluje na weselach. Ta mała i tania niespodzianka sprawi, że zdjęcia będą oszałamiające. Należy jednak pamiętać o kilku istotnych rzeczach.

Jak zorganizować atrakcję z zimnymi ogniami?

Na początku warto się zastanowić, w którym momencie chcemy je wykorzystać. Jest kilka możliwości: wyjście z Kościoła/Urzędu Stanu Cywilnego, wejście na salę ślubną, pierwszy taniec Młodych, podczas wnoszenia tortu weselnego, sesja ślubna z gośćmi w plenerze. W przypadku korzystania z nich w budynku- koniecznie zapytajcie managera o zgodę. Zimne ognie powinny być rozstawione w widocznym miejscu, bądź rozdane bezpośrednio przed rozpoczęciem atrakcji. Jeśli posiadacie plan wesela, dobrze jest umieścić w nim informację na ten temat. Żeby ułatwić odpalanie przygotujcie stanowisko ze świecami, dodadzą one również romantycznego klimatu. Minimalna długość sztucznych ogni to 40 cm, jednak dla najlepszego efektu na fotografiach warto wybrać dłuższe (70cm). Zanim rozpoczniemy atrakcję warto dać znać fotografowi oraz kamerzyście, aby mogli się oni odpowiednio przygotować, dopasować ustawienia w aparacie.

Ustawienie gości weselnych na zdjęciu

Najczęstsze ustawienie to tak zwany tunel. Goście ustawiają się po bokach z odpalonymi zimnymi ogniami, a Para Młoda przechodzi pod uformowanym łukiem. Dobre ujęcia na filmach z wesela wychodzą podczas pierwszego tańca Nowożeńców. Otoczeni kręgiem zaproszonych i blaskiem fajerwerków prezentują się znakomicie. Fotografie z palenia zimnych ogni wychodzą wręcz magicznie i są cudowną pamiątką.

Akcesoria do zimnych ogni

Planując oryginalną atrakcję warto zaopatrzyć gości w zapałki. W sklepie znajdziesz personalizowane zapałki z imionami i pękną grafiką desek. Do kompletu możesz dokupić też bileciki do zimnych ogni z napisem: Iskierki Miłości! Dziś nasza miłość rozbłyśnie.

Opinie

Napisz opinię

ZIMNE OGNIE ślubne Mega Długie 70cm 5szt

ZIMNE OGNIE ślubne Mega Długie 70cm 5szt

Idealny gadżet na sesję ślubną i nie tylko w postaci kompletu 5 sztuk długich, zimnych ogni, które zachwycą wszystkich swym blaskiem i nadadzą ciekawego klimatu ślubnym zdjęciom.