Informacja

Nowe produkty

Promocje

Prezenty dla Szefowej

Szukasz eleganckich upominków w stylowych odsłonach. Podaruj prezent w przepięknych, drewnianych skrzyniach dla Najlepszej Szefowej. Wybieraj upominki w pudełkach z grubej tektury z oryginalną zawartością. Wybieraj prezenty z przepięknymi motywami graficznymi, które przypadną do gustu kobietom. Zamawiaj boxy z alkoholami wysokiej jakości, przepy...

Szukasz eleganckich upominków w stylowych odsłonach. Podaruj prezent w przepięknych, drewnianych skrzyniach dla Najlepszej Szefowej. Wybieraj upominki w pudełkach z grubej tektury z oryginalną zawartością. Wybieraj prezenty z przepięknymi motywami graficznymi, które przypadną do gustu kobietom. Zamawiaj boxy z alkoholami wysokiej jakości, przepysznymi czekoladkami, przekąskami do pochrupania. Idealnie skomponowane zestawy można wręczyć z okazji Imienin lub Urodzin. Kupuj wyjątkowe prezenty z damskimi akcesoriami, gumkami do włosów, produktami do pielęgnacji oraz wieloma innymi praktycznymi dodatkami. Podaruj kubki z imieniem, skrzynie z herbatami, kawami aromatycznymi lub ekologicznymi konfiturami. Zamów kobiece prezenty z imieniem. 

Więcej

Prezenty dla Szefowej  Jest 104 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 104 elementów
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa
  39,98 zł

  Tekturowe pudełeczko z ręcznie wykonywaną zawieszką zapachową z wosku sojowego to przepiękny prezent dla niej. Podaruj upominek z motywem graficznym pudrowych kwiatów. Taki zestaw przypadnie do gustu każdej obdarowanej kobiecie. Całość udekorowana jest różową wstążeczką. 

  39,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł

  Upominek, który można wręczyć Szefowej lub Szefowi z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Wybieraj elegancki zestaw z ekologicznymi miodkami w szklanym słoiczkach oraz herbatami ziołowymi. Podaruj oryginalny zestaw z idealnie skomponowaną zawartością dla mężczyzny oraz kobiety. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł

  Duża, drewniana skrzynia z oryginalną zawartością przypadnie do gustu zarówno mężczyznom oraz kobietom. Podaruj Szefowej lub Szefowi elegancki upominek z ekologicznymi produktami wysokiej jakości. Zamów zestaw z miodami smakowymi oraz herbatami. Wybieraj spersonalizowany upominek ze stylową grafiką. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł

  Wyjątkowy zestaw prezentowy z personalizacją oraz elegancką grafiką w kwiatowej odsłonie. Wybieraj upominek w dużej, drewnianej skrzyni. Zamów prezent dla Szefowej lub Szefa z ekologicznymi produktami wysokiej jakości. Kupuj miody smakowe w szklanym słoiczkach oraz kawy o przepysznych aromatach. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości
  239,98 zł

  Elegancki upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w kwiatowej odsłonie. Wybieraj zestaw, który można wręczyć zarówno mężczyźnie lub kobiecie. Podaruj prezent z nalewką w ozdobnej butelce, słoiczkami ekologicznego miodu z owocami, aromatyczną kawą, herbatą oraz czekoladkami o przepyszny smaku. Zamów box dla Szefa lub Szefowej. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł

  Przepyszny upominek z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj prezent dla Szefowej lub Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w delikatnej kolorystyce. Zamów box z aromatycznymi kawami smakowymi, herbatą oraz nalewką Babuni z wiśni w szklanej, ozdobnej butelce. Wybieraj prezent w drewnianej skrzyni.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho
  259,98 zł

  Duża drewniana skrzynia z oryginalną zawartością. Wybieraj upominek z nalewką babuni w ozdobnej butelce, szklanymi słoiczkami ekologicznego miodu, aromatyczną kawą, przepysznymi czekoladkami oraz ręcznie robioną czekoladą w kraftowym opakowaniu. Podaruj Szefowej lub Szefowi elegancki prezent. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł

  Duża, drewniana skrzynia z idealnie skomponowana zawartością. Wybieraj przepiękny upominek dla Szefa lub Szefowej. Zamów prezent z ekologicznym winem śliwkowym, szklanym słoiczkiem z miodem, czekoladą, ręcznie robioną czekoladą mleczną oraz herbatą malinową w kraftowej torebce.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł

  Duża, drewniana skrzynia z idealnie skomponowaną zawartością. Podaruj zestaw z winem, miodem ekologicznym, aromatyczną kawą, czekoladami oraz przepysznymi czekoladkami. Wybieraj prezent z motywem graficznym w kwiatowej odsłonie. Zamów skrzynię, którą można wręczyć Szefowi lub Szefowej. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy z personalizacją oraz motywem graficznym w kwiatowej odsłonie. Wybieraj upominek z ekologicznym winem, miodem w szklanym słoiczku, aromatyczną herbatą, czekoladą ręcznie robioną oraz przepysznymi czekoladkami. Podaruj Szefowej oraz Szefowi oryginalny prezent. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy z idealnie skomponowaną zawartością dla Szefa lub Szefowej. Podaruj upominek umieszczony w drewnianej skrzynie wysokiej jakości. Wybieraj prezent z winem jarzębinowym, słodkim, miodem ekologicznym w szklanym słoiczku, kawą aromatyczną, herbatą oraz czekoladkami w czarnym papierkach. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł

  Duża drewniana skrzynia z najlepszymi produktami wysokiej jakości. Wewnątrz wieczka umieszczona jest karteczka z personalizacją oraz motywem graficznym w kwiatowej odsłonie. Zamów upominek dla Najlepszej Szefowej lub Szefa z czekoladą, miodkami w słoiczkach oraz pałką do nabierania miodów.

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący PREZENT dla Szefowej z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł

  Elegancki upominek dla Szefowej z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Wybieraj zestaw z notesem, ręcznie robioną czekoladą, solą do kąpieli oraz śmietankowymi krówkami. Zamów kobiecy box w kraftowym pudełku z oryginalną zawartością. Całość udekorowana jest wstążką. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą PREZENT dla Szefowej z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł

  Upominek dla Szefowej z najlepszymi produktami w stylowej odsłonie. Zamów zestaw w kraftowym boxie z grubej tektury o ciekawej strukturze. Podaruj wyjątkowy prezent z notesem, czekoladą ręcznie robioną, świecą sojową w szkle oraz aromatyczną herbatą. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika pudrowych kwiatów. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł

  Upominek prezentowy dla najlepszej Szefowej z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Wybieraj elegancki box kraftowy wykonany z grubej tektury o specjalnej strukturze. Kupuj kobiecy zestaw ze świecą zapachową w szkle, satynom szlafrokiem, czekoladą ręcznie robioną, jadalnymi płatkami róż oraz krówkami o śmietankowym smaku. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł

  Prezent w pudełku kraftowym dla kobiety. Wybieraj damski zestaw z satynowym szlafrokiem w złotym odcieniu, ręcznie robioną świecą sojową, kryształowym Prosecco oraz solą do kąpieli. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficznym pudrowych kwiatów. Całość udekorowana jest wstążką. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł

  Elegancki zestaw z kobiecą zawartością. Wybieraj upominek z białym winem półwytrawnym, herbatą z pąkami róż, aromatyczną kawą drobno mieloną, śmietankowymi krówkami oraz jadalnymi płatkami róż w szklanej fiolce. Podaruj prezent najlepszej Szefowej z imieniem oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł

  Elegancki prezent dla Szefowej z personalizacją oraz przepiękną grafiką pudrowych kwiatów. Kupuj zestaw z białym winem półwytrawnym, aromatyczną herbatą z pąkami róż, dużym lampionem zapachowym oraz przepysznymi śmietankowymi krówkami. Wybieraj box z imieniem udekorowany złotą wstążką. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIONAMI Kawa, świeca i słodkości PREZENT dla Szefowej Z IMIONAMI Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł

  Upominek dla Szefowej z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Wybieraj idealnie skomponowany box dla kobiety. Zamów zestaw z kawą mieloną, świecą sojową, zapałkami w opakowaniu w kształcie serca, śmietankowymi krówkami oraz materiałowymi kwiatami. Wybieraj prezent w kraftowym boxie. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej z PODPISEM Błogi Odpoczynek PREZENT dla Szefowej z PODPISEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł

  Zestaw prezentowy dla Niej z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Wybieraj upominek z kawą mieloną, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, szklanym kieliszkiem w złotym kolorze oraz ciasteczkiem z wróżbą. Zamów prezent dla Szefowej udekorowany wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł

  Zamów zestaw z personalizacją raz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Wybieraj upominek z satynowym szlafrokiem lub kompletem bielizny do wyboru, satynową opaską na oczy oraz winem białym w kryształowej butelce. Podaruj prezent dla Szefowej w kraftowym boxie. Całość ozdobiona jest złotą wstążką. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej z PODPISEM Chwile Błogości PREZENT dla Szefowej z PODPISEM Chwile Błogości
  229,98 zł

  Upominek dla Szefowej z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów zestaw z winem białym w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową opaską na oczy, solą himalajską, gąbka luffa oraz krówkami o śmietankowym smaku. Przepiękny zestaw przypadnie do gustu kobiecie. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT dla Szefowej Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł

  Upominek dla Szefowej z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów elegancki box z kobiecą zawartością, który można wręczyć na specjalnej okazje. Kupuj zestaw z likierem, czekoladą oraz przepysznymi czekoladkami. Pudełko prezentowe udekorowane jest złotą wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT dla Szefowej Z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł

  Prezent dla Szefowej z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą ręcznie robioną z pistacjami i aronią oraz aromatyczną kawą drobno mieloną. Wybieraj box wykonany z grubej tektury o ciekawej strukturze udekorowany wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Time to relax PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Time to relax
  209,98 zł

  Elegancki prezent dla Szefowej z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Wybieraj upominek z winem w kryształowej butelce, satynową opaską na oczy, satynową gumką, patyczkami zapachowymi oraz świecą w słoiku. Kupuj wyjątkowy zestaw z idealnie skomponowaną zawartością dla kobiety.

  209,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł

  Prezent dla Szefowej z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Wybieraj upominek z satynowym szlafrokiem w jasnoróżowej kolorystyce, satynową opaską na oczy, winem musującym w eleganckiej butelce. Kupuj kobiecy zestaw w delikatnej kolorystyce udekorowany wstążką.

  219,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł

  Chcesz podarować Szefowej elegancki zestaw z winem bezalkoholowym, świecą zapachową w szkle, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Elegancki prezent w pudełku wykonanym z grubej tektury o ciekawej strukturze. Wybieraj box udekorowany wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł

  Zamów elegancki zestaw prezentowy dla Niej. Podaruj pudełko prezentowe z grubej tektury z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj box z ginem, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami o śmietankowym smaku oraz czekoladami. Kupuj prezent z personalizacją oraz grafiką różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Likier i słodkości PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Likier i słodkości
  199,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Kupuj upominek z likierem truskawkowym, czekoladą oraz przepysznymi czekoladkami. Podaruj najlepszej Szefowej oryginalny prezent z najlepszymi produktami. Podaruj wyjątkowy box udekorowany wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł

  Upominek na odprężenie dla Niej. Wybieraj zestaw z likierem truskawkowym, świecą zapachową w szkle, krówkami śmietankowymi oraz aromatycznymi piankami. Zamów box z grubej tektury z idealnie skomponowaną zawartością. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika różowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PREZENT dla Szefowej Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł

  Podaruj zestaw prezentowy dla kobiety. Kupuj upominek umieszczony w pudełku prezentowy z grubej tektury w różowym kolorze. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz grafiką w kwiatowej odsłonie. Wybieraj prezent dla Szefowej z winem białym, musującym w eleganckiej butelce oraz kieliszkiem z czarnego szkła. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT dla Szefowej Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł

  Prezent dla Szefowej z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów. Wybieraj upominek udekorowany wstążką. Zamów zestaw z winem musującym w kryształowej butelce oraz eleganckim kieliszkiem wykonanym ze szkła w złotej kolorystyce. Wybieraj box skomponowany dla Kobiety. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Box Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX PREZENT dla Szefowej Box Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX
  99,98 zł

  Prezent dla Szefowej w eleganckiej odsłonie. Zamów box z kobiecą zawartością udekorowany wstążką. Eleganckie pudełko wykonany z grubej tektury z personalizacją oraz motywem graficznym w różowej kolorystyce. Przepiękny upominek z winem białym, świecą zapachową w szkle oraz przepysznymi czekoladkami. 

  99,98 zł
 • KUBEK dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Największa Szycha KUBEK dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Największa Szycha
  36,98 zł

  Szukasz prezentu dla Szefa lub Szefowej? Wybieraj biały kubek z dwustronnym nadrukiem oraz personalizacją. Elegancki kubek wykonany z ceramiki wysokiej jakości przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu facetowi. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Szefowej Z IMIENIEM Różowe Kwiaty KUBEK dla Szefowej Z IMIENIEM Różowe Kwiaty
  36,98 zł

  Prezent dla Szefowej w eleganckiej odsłonie. Wybieraj biały kubek wykonany z ceramiki wysokiej jakości z trwałym dwustronnym nadrukiem oraz personalizacją. Podaruj praktyczny upominek dla Niej na specjalne okazje. Wybieraj produkt z motywem graficznym różowych kwiatów. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Szefowej Z IMIENIEM Najlepsza Szefowa KUBEK dla Szefowej Z IMIENIEM Najlepsza Szefowa
  36,98 zł

  Elegancki kubek dla Szefowej z ceramiki wysokiej jakości. Wybieraj praktyczny upominek z przepięknym motywem niebieskich kwiatów oraz nadrukowanym imieniem. Zamów kubek, który można wręczyć z okazji Imienin lub Urodzin Szefowej. 

  36,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 104 elementów

Prezenty dla szefowej od pracowników

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że w pracy spędzamy sporą część życia. Ma na nie również ogromny wpływ. Wspaniałym sposobem na docenienie warunków i atmosfery pracy są wyjątkowe prezenty - zwłaszcza te dla szefa bądź szefowej. Przełożony na pewno poczuje się wyjątkowo i sam również doceni taki gest. Prezenty dla szefowej przygotować można na całe mnóstwo różnorodnych okazji. Urodziny, Gwiazdka, a może ślub? Zbliża się jubileusz firmy, a może Twoja szefowa awansowała na inne stanowisko? Prezent od pracowników zdecydowanie sprawi jej ogromną przyjemność. Tego rodzaju podarunek można przygotować samodzielnie, choć wręczanie go w gronie innych pracowników jest zdecydowanie popularniejsze. Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę, w której znajdziecie bezbłędne prezenty dla każdego!

Eleganckie prezenty dla szefowej

Prezent dla szefowej od pracowników powinien być estetyczny i stylowy. Dobrze dobrane do siebie elementy i przemyślana forma sprawią, że bez dwóch zdań sprawi ogromną przyjemność obdarowanej kobiecie, a przy okazji podkreślą szczególny charakter celebrowanej okazji. Eleganckie i gustowne prezenty mogą mieć najróżniejszą formę, wielkość czy cenę. Pięknie wykonany kubek dla szefowej z zabawnym podpisem “największa szycha w firmie” bez dwóch zdań wywoła szeroki uśmiech na twarzy adresatki. Czarno-biały nadruk wysokiej jakości prezentuje się naprawdę ciekawie na produkcie. Nieduży box podarunkowy w kobiecym stylu z mini butelką wina oraz czarnym kieliszkiem to także rewelacyjny prezent dla szefowej. Obdarowana kobieta na pewno będzie oczarowana podobnym prezentem.

Prezent dla szefowej wino cava i kieliszek 

Prezent dla szefowej od pracowników

Zestawy podarunkowe dla szefowej

Kosze prezentowe dla szefowej to jedno z najlepszych możliwych rozwiązań. Podpis pracowników czy imię obdarowywanej osoby umieszczone na ozdobnym opakowaniu sprawiają, że całość wygląda niebanalnie. Stylowe motywy znajdujące się na kartkach świetnie pasują do reszty podarunku. Każdy zestaw prezentowy zaprojektowany został według autorskiego i jedynego w swoim rodzaju pomysłu. Znajdziesz wśród nich niezwykle uniwersalne propozycje ze słodyczami czy alkoholem. Dostępne są również kosze podarunkowe dla szefowej ze szlafrokiem czy opaską na oczy do snu. Kosmetyki, świece czy inne produkty dostępne w zestawach również bez najmniejszych wątpliwości spodobają się obdarowanej kobiecie.

Prezent dla szefowej relaks dla ciała i duszy

Zestaw podarunkowy dla szefowej

Personalizowane prezenty dla szefowej

Nasze prezenty dla szefostwa przygotowane zostały z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nieważne, czy mowa o kubku z imieniem, czy efektownym koszu podarunkowym w dużej skrzyni. Każdy z prezentów personalizowanych dla szefowej zachwyca wysokiej jakości nadrukiem i czarującym wykonaniem. Kobiecy zestaw z winem bezalkoholowym albo praktyczny komplet z notatnikiem stanowią ciekawe pomysły na tego rodzaju podarunek. Zestawy w boxach oraz skrzyniach zachwycają swoim nietuzinkowym wyglądem i bez dwóch zdań zachęcą obdarowaną kobietę do sprawdzenia zawartości. Pięknie wykonane prezenty dla szefostwa idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju okazje. Spodobają się każdej kobiecie, dlatego z powodzeniem możecie wygodnie zamówić je z dostawą pod wskazany adres!