Prezenty dla Zodiakary

W ostatnim czasie zainteresowanie astrologią, horoskopami niesamowicie wzrosło. Wśród twoich przyjaciół pojawiła się  Zodiakara, która obchodzi niedługo wyjątkowe święto? Skorzystaj z personalizowanych produktów, które oferujemy Ci na naszej stronie. Kubki z grafiką znaku zodiaku, kryształowe wina z naklejką. Znajdź odpowiedni dla Ciebie lub bli...

W ostatnim czasie zainteresowanie astrologią, horoskopami niesamowicie wzrosło. Wśród twoich przyjaciół pojawiła się  Zodiakara, która obchodzi niedługo wyjątkowe święto? Skorzystaj z personalizowanych produktów, które oferujemy Ci na naszej stronie. Kubki z grafiką znaku zodiaku, kryształowe wina z naklejką. Znajdź odpowiedni dla Ciebie lub bliskiej osoby upominek związany z horoskopem. Unikalne produkty zachwycą każdą obdarowaną, wiele z nich pozostanie pamiątką na długie lata. 

Więcej

Prezenty dla Zodiakary Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
 • PREZENT dla Zodiakary Baran Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Baran Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł

  Szukasz wspaniałego upominku dla fanki astrologii? Skorzystaj z pudełka w którym zawarliśmy kryształowe wino. Na jego wieczku znajduje się naklejka z grafiką Barana. To prezent dla osoby, która posiada taki znak. Zachwyć bliskiego niezapomnianym prezentem. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Bliźnięta Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Bliźnięta Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł

  Podaruj bliskiej osobie personalizowany prezent! Wino w kryształowej butelce zostało umieszczone w pudełku z zodiakalną etykietą. Naklejka zdobiona jest grafiką Bliźniąt. Całość dopełnia złota wstążka. Piękny prezent zachwyci każdą fankę astrologii. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Byk Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Byk Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł

  Wino zawarte w pięknej, kryształowej butelce zostało umieszczone w różowym pudełku z grubej tektury. Na jego wieczku znalazła się personalizowana naklejka ze znakiem zodiaku Byk. To wspaniała propozycja dla fanki astrologii. Zachwyć bliską osobę upominkiem, którego nigdy nie zapomni! 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Koziorożec Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Koziorożec Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł

  Upominek dla Niej zawarty w pudełku z grubej tektury. Wino w kryształowej butelce zachwyci każdą kobietę. Na pudełku znajduje się także personalizowana etykieta z grafiką koziorożca. To wspaniały prezent dla osoby, która ma ten znak zodiaku. Podaruj upominek mamie, siostrze, przyjaciółce lub innej bliskiej osobie!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Lwa Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Lwa Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł

  Chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent? Zamów wino w przepięknej kryształowej butelce umieszczone w pudełku z grubej tektury. Na jego wieczku znajduje się naklejka z grafiką Lwa. To upominek idealny dla Zodiakary! Całość dopełnią życzenia, które pokocha każda kobieta. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Panna Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Panna Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł

  Wspaniały upominek dla Zodiakary. Wina ze znakiem zodiaku zachwycą każdą kobietę. Produkt został umieszczony w pudełku z grubej tektury. Naklejka umieszczona na wieczku zawiera także personalizowane życzenia. Daj się poczuć wyjątkowo! Prezent jest idealny na Imieniny, Urodziny lub inne wyjątkowe okazje. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Rak Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Rak Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł

  Upominek dla fanki astrologii! Zamów prezent w postaci kryształowego wina w pudełeczku z grubej tektury. Na pudełku umieszczono naklejkę z grafiką znaku zodiaku Rak. Całość dopełnia złota wstążka. To prezent idealny dla astrologicznego Raka. Zaskocz bliską osobę niezapomnianym upominkiem.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Skorpion Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Skorpion Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł

  Szukasz prezentu dla osoby, która jest astrologicznym Skorpionem? Podaruj jej pudełko w którym znajduje się kryształowe wino. Na jego wieczku umieszczono naklejkę z grafiką Skorpiona, której towarzyszą przepiękne życzenia. To upominek idealny na wiele okazji - Imieniny, Urodziny, Święta lub inne. Podaruj uśmiech bliskiej osobie! 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Strzelec Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Strzelec Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł

  Upominek dla ukochanej osoby! Wino w kryształowej butelce zostało umieszczone w pudełku z grubej tektury. Na jego wieczku znajduje się personalizowana naklejka z grafiką astrologicznego Strzelca. Prezent bez wątpienia spodoba się Zodiakarze. Przyjaciółka, mama, siostra lub inna kobieta będzie zachwycona! 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Waga Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Waga Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł

  Prezent na Imieniny, Urodziny lub inne ważne święto! Podaruj upominek z personalizacją. Wino w kryształowej butelce zostało umieszczone w pudełku z grubej tektury. Wieczko zdobi naklejka z astrologicznym znakiem zodiaku Waga. Wywołaj uśmiech na twarzy fanki astrologii wręczając jej niezapomniany upominek! 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Wodnik Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Wodnik Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł

  Spraw radość Zodiakarze wręczając jej prezent ze znakiem zodiaku. Wino w kryształowej butelce zostało zawarte w różowym pudełku. Personalizowana naklejka została ozdobiona grafiką astrologicznego Wodnika. Całość stanowi idealny prezent dla osoby, która posiada właśnie ten znak. Zaskocz najbliższą sprawiając jej niezapomniany upominek. 

  79,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Baran KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Baran
  36,98 zł

  Szukasz wyjątkowego upominku dla osoby pasjonującej się astrologią? Podaruj jej kubek z grafiką Barana. Dołączona do niego personalizacja pozwoli poczuć się wyjątkowo. Praktyczny prezent może zostać użyty podczas każdego ciepłego napoju. Tak wspaniały upominek bez wątpienia pozostanie niezapomniany! 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Bliźnięta KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Bliźnięta
  36,98 zł

  Niesamowity prezent dla fanki astrologii. Kubek z personalizacją pozwoli wyróżnić obdarowaną osobę. Umieszczono na nim grafikę znaku zodiaku Bliźnięta. Całość prezentuje się efektownie. Zaskocz bliską osobę upominkiem, który posłuży jej na długie lata.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Byk KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Byk
  36,98 zł

  Kubek z personalizacją oraz grafiką astrologicznego Byka to propozycja upominku dla osoby, która posiada ten właśnie znak. Kubek wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki. To pamiątka, która posłuży obdarowanej osobie na długie lata. Możesz wręczyć go na Urodziny, Imieniny lub inne ważne okazje. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Koziorożec KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Koziorożec
  36,98 zł

  Podaruj bliskiej osobie kubek z grafiką Koziorożca wśród kwiatów oraz personalizacji. To prezent idealny dla Zodiakary, która posiada właśnie ten znak. Kubek został wykonany z ceramiki, świetnie nada się podczas ciepłych jak i zimnych napojów. Zaskocz mamę, siostrę, przyjaciółkę lub inną kobietę wyjątkowym upominkiem,

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Lew KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Lew
  36,98 zł

  Upominek dla Zodiakary, który zaskoczy każdą kobietę. Kubek z astrologicznym Lwem pośród okazałych kwiatów oraz personalizacją. Wyróżnienie obdarowanej osoby sprawi, że poczuje się ona wyjątkowo. Wysokiej jakości ceramika sprawi, że kubek posłuży na długie lata! 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Panna KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Panna
  36,98 zł

  Wyjątkowy upominek dla Zodiakary, który zaskoczy każdą kobietę. Kubek z grafiką astrologicznej Panny dopełnia imię obdarowanej osoby. Zamów prezent wykonany z wysokiej jakości ceramiki. To propozycja idealna na wiele okazji - Urodziny, Imieniny, Święta, Dzień Matki itd. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Rak KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Rak
  36,98 zł

  Zodiakalny prezent dla fanki astrologii. Kubek z grafiką astrologicznego Raka został dopełniony imieniem obdarowanej osoby. To wspaniała pamiątka na długie lata. Produkt nadaje się do użytku codziennego, świetnie sprawdzi się przy gorących oraz zimnych napojach. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Ryby KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Ryby
  36,98 zł

  Upominek idealny dla każdej wielbicielki astronomii. Kubek z czarnym uszkiem został ozdobiony grafiką Ryb pośród kwiatów. Obok przepięknej grafiki umieszczono także imię obdarowanej osoby. Całośc prezentuje się niesamowicie efektownie, każda kobieta będzie zachwycona!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Skorpion KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Skorpion
  36,98 zł

  Kubek z grafiką astrologicznego Skorpiona to wyjątkowa propozycja dla Zodiakary! Wśród pięknej ilustracji zawarto także personalizacja, która sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyróżniona. Całość prezentuje się niezwykle efektownie. Podatuj bliskiej osobie niezapomniany prezent, który będzie mogła wielokrotnie wykorzystać. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Strzelec KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Strzelec
  36,98 zł

  Upominki ze znakiem zodiaku to wspaniała propozycja dla fanów astrologii. Zamów personalizowany kubek zdobiony przepiękną grafiką Strzelca. To prezent idealny na Imieniny, Urodziny lub inne ważne święta. Praktyczny upominek przeznaczony jest do użytku codziennego. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Waga KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Waga
  36,98 zł

  Spraw upominek bliskiej przyjaciółce! Zamów kubek z personalizacją oraz grafiką astrologicznej Wagi. To praktyczny prezent, który posłuży jej przez długi okres czasu. Możesz podarować go na Urodziny, Imieniny, Święta Bożego Narodzenia lub inne ważne uroczystości. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Wodnik KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Wodnik
  36,98 zł

  Masz w towarzystwie fana astrologii? Szukasz dla niego prezentu? Wykorzystaj kubek z grafiką Wodnika oraz personalizacją. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! Obdarowana osoba będzie mogła z niego korzystać podczas każdego napoju, niezależnie od jego temperatury. 

  36,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Babci, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej BD18 DUŻY PREZENT dla kobiety, Babci, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej BD18 DUŻY
  199,98 zł

  Idealny prezent dla Niej. Box, który świetnie sprawdzi się na święta, urodziny czy imieniny. Produkty świetnej jakości umieszczone są w beżowym pudełku z kwiatową grafiką oraz śliczną wstążka z zawieszką. Całość prezentuje się niezwykle elegancko na brązowym wypełnieniu.

  199,98 zł
 • KARTKA z życzeniami dla kobiety Różowa Delikatność (+koperta) KARTKA z życzeniami dla kobiety Różowa Delikatność (+koperta)
  7,98 zł

  Jeśli chcesz podarować wyjątkowej kobiecie piękne życzenia, ta karta świetnie się do tego nada. Wspaniały różowy kolor oraz kwiatowa grafika pięknie się ze sobą komponują. Wewnątrz Twoje życzenia również oprawią przepiękne kwiaty. Do kartki dołączona jest koperta dzięki czemu kartka będzie świetnym dodatkiem do wyjątkowego prezentu.

  7,98 zł
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów