Informacja

Nowe produkty

Prezenty na 30, 40 i 50 urodziny

Prezenty na 30, 40 i 50 urodziny muszą być dopasowane i odpowiednie dla Solenizanta. Przepiękne drewniane skrzynie wypełnione oryginalnymi akcesoriami, które z pewnością zachwycą każdego. Świetną propozycją jest wino musujące w skrzyni z personalizacją w postaci imienia Solenizanta oraz daty przyjęcia. Wspaniałe zestawy i kosze prezentowe dla ko...

Prezenty na 30, 40 i 50 urodziny muszą być dopasowane i odpowiednie dla Solenizanta. Przepiękne drewniane skrzynie wypełnione oryginalnymi akcesoriami, które z pewnością zachwycą każdego. Świetną propozycją jest wino musujące w skrzyni z personalizacją w postaci imienia Solenizanta oraz daty przyjęcia. Wspaniałe zestawy i kosze prezentowe dla kobiety i mężczyzny. Pudełeczka na pieniądze, ramki i wiele innych rewelacyjnych upominków. W naszej ofercie znajdziecie pomysłowe prezenty na na 30, 40 i 50 urodziny!

Więcej

Prezenty na 30, 40 i 50 urodziny Jest 232 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 232 elementów
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Box z notatnikiem Relaksujący PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł

  Prezent dla 30 latki! Podaruj bliskiej osobie upominek z notesem na spirali, ręcznie robioną czekoladą mleczną, solą do kąpieli oraz krówkami o śmietankowym smaku. Zamów pudełko prezentowe z personalizacją, życzeniami oraz modną grafiką pudrowych kwiatów. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  179,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł

  Wspaniałe pudełko prezentowe dla Niej! Zamów zestaw z notesem na spirali, ręcznie robioną czekoladą, świecą sojową w brązowym słoiczku oraz aromatyczną herbatą. Do wieczka dołączono naklejkę z grafiką pudrowych kwiatów. Całość stanowi idealny prezent na 30 Urodziny kobiety! 

  179,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chwile Błogości PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chwile Błogości
  229,98 zł

  Upominek dla Kobiety z winem w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową opaską, solą himalajską do kąpieli, gąbką luffa oraz krówkami o śmietankowym smaku. Produkty zawarte zostały w pudełku prezentowym. Na jego wieczku znajduje się naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Całość stanowi idealny upominek na 30 Urodziny! 

  229,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł

  Prezent z okazji 30 Urodzin kobiety! Zamów zestaw z satynowym szlafrokiem lub kompletem bielizny do wybory, satynową opaską na oczy oraz winem w przepięknej kryształowej butelce. Dołączono do niego także personalizowane życzenia umieszczone na naklejce z motywem pudrowych kwiatów. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  249,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Time to relax PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Time to relax
  209,98 zł

  Pudełko prezentowe na 30 Urodziny kobiety! Wysokiej klasy produkty zostały wyłożone na naturalnej wełnie drzewnej. W środku znajdziesz zestaw z winem w kryształowej butelce, satynową opaską, gumką do włosów, patyczkami zapachowymi oraz różową świecą w słoiku. Dopełnieniem jest naklejka z przepięknymi życzeniami pośród różowych kwiatów. Zaskocz bliską...

  209,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł

  Wspaniałe pudełko prezentowe pełne wysokiej klasy produktów. W środku znajduje się zestaw z satynowym szlafrokiem w jasnoróżowym kolorze, opaską na oczy oraz winem musującym w kryształowej butelce. Do wieczka dołączono personalizowaną naklejkę z życzeniami. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Elegancki Zestaw PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł

  Chcesz wręczyć bliskiej osobie wyjątkowy upominek? Podaruj jej pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajduje się zestaw z muchą, skarpetkami bawełnianymi, paskiem oraz portfelem. Do wieczka dołączono naklejkę w srebrnym odcieniu, umieszczono na niej personalizowane życzenia. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Francja Elegancja PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Francja Elegancja
  209,98 zł

  Wspaniały upominek w różowym pudełku prezentowym. Zamów urodzinowy zestaw z alkoholem, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladkami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Na wieczku umieszczono kwiatową naklejkę z życzeniami. Całość prezentuje się niezwykle efektownie!

  209,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł

  Urodzinowy prezent dla Niej! Podaruj przyjaciółce na 30 Urodziny pudełko prezentowe z likierem truskawkowym, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. Dopełnieniem będzie naklejka z życzeniami pośród kwiatów. Całość stanowi idealny prezent dla każdej kobiety!

  199,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł

  Pudełko prezentowe dla Kobiety, które można wręczyć na 30 Urodziny! Zamów zestaw z winem bezalkoholowym, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladkami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Bliską osobę zachwycą życzenia umieszczone na naklejce różowych kwiatów. Całość przewiązana jest ozdobną wstążką.

  199,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Likier i słodkości PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Likier i słodkości
  199,98 zł

  Wysokiej jakości prezent na 30 Urodziny! Podaruj bliskiej osobie zestaw z likierem o truskawkowym smaku, czekoladą oraz czekoladkami. Do wieczka dołączono naklejkę z personalizowanymi życzeniami, które chwycą za serce każdą kobietę. Całość udekorowana jest złotą wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł

  Upominek dla Kobiety z personalizacją! W środku znajduje się zestaw z ginem, świecą zapachową w szkle, krówkami o śmietankowym smaku oraz czekoladami. Na wieczku umieszczono naklejkę z personalizacją oraz grafiką różowych kwiatów. Całość stanowi idealny prezent na 30 Urodziny! 

  209,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł

  Zamów elegancki prezent na 30 Urodziny mężczyzny. Zestaw z butelką whisky, czekoladą o smaku Jack Daniels oraz whisky z colą w puszcze, a także kostkami do chłodzenia napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami został umieszczony w czarnym pudełku prezentowym. Do wieczka dołączono naklejkę z grafiką w srebrze. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł

  Wyjątkowy upominek na 30 Urodziny mężczyzny! Skorzystaj z zestawu zawierającego alkohol, czekoladę, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do whisky, eleganckie czarne skarpetki oraz cukierki Bimberki. Do wieczka dołączymy personalizowane życzenia. Zaskocz Solenizanta wyjątkowym upominkiem! 

  319,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł

  Szukasz urodzinowego prezentu? Przedstawiamy propozycję na 30 Urodziny mężczyzny! Zamów dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Wszystkie produkty umieszczono w czarnym boxie prezentowym. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z wyjątkowymi życzeniami. 

  189,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł

  Niesamowite pudełko prezentowe wypełnione po brzegi. W środku znajdziesz butelkę Jim Beam, czekoladę, kostki do schładzania trunków, minimalistyczne skarpetki, świecę sojową oraz czekoladki. Na wieczku znajduje się naklejka z grafiką w kraftowym stylu. Personalizowane życzenia chwycą za serce każdego mężczyzę. To prezent idealny na 30 Urodziny. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Kubek i kawa PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Kubek i kawa
  89,98 zł

  Stylowe pudełko prezentowe wypełnione produktami. W środku znajduje się upominek z kubkiem, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky oraz krówkami o śmietankowym smaku. Całość dopełnia naklejka z życzeniami na kraftowym tle. To idealny prezent na Urodziny 30 latka! 

  89,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Zestaw Kawowy Mały PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł

  Pudełko prezentowe dla Solenizanta! Podaruj mężczyźnie, który właśnie obchodzi 30 Urodziny wyjątkowy upominek. W środku znajdziesz wysokiej klasy elementy - nalewkę, mieloną kawę, a także śmietankowe krówki. Na wieczku znajduje się naklejka z grafiką w kraftowym stylu. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  89,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Słodka Przyjemność z Kawą PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł

  Pudełko prezentowe ze słodkościami to wspaniała propozycja na prezent dla 30 latka! W środku umieszczono opakowanie smacznej kawy, likier smakowy w małej butelce oraz krówki w opakowaniach z napisami "Dla prawdziwych mężczyzn". Do pudełka dołączono naklejkę z grafiką w stylu kraftowym. Umieszczono na niej personalizowany tekst życzeń. 

  79,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł

  Wyjątkowa propozycja prezentu dla mężczyzny! W środku pudełka prezentowego znajdują się krówki w papierkach zdobionych męską grafiką, sojowa świeca o orientalny zapachu oraz piersiówka pokryta czarną, ekoskórą. Na wieczku znajduje się naklejka z grafiką w stylu kraftowym. Całość dopełniają personalizowane życzenia. To idealny prezent dla 30 latka! 

  99,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Słodka Przyjemność z migdałami PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł

  Pudełko prezentowe z wysokiej jakości produktami. W środku znajdziesz kraftową torebkę z migdałami w belgijskiej czekoladzie, kraftową torebkę z migdałami w mlecznej czekoladzie z cynamonem, choco sticka w woreczku. Na wieczku umieszczono naklejkę z grafiką w czarno-kraftowym stylu. Znajdują się na niej personalizowane życzenia. Całość stanowi idealny...

  69,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Zestaw Eleganckiego Mężczyzny PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł

  Wyjątkowe pudełko prezentowe na 30 Urodziny mężczyzny! Wręcz przyjacielowi/kuzynowi/bratu zestaw w którym znajdziesz drewnianą muchę, elegancki portfel w jasnym kolorze wykonany ze skóry oraz eleganckie skarpety z męskim wzorem. Dopełnieniem upominku jest naklejka z grafiką w kraftowym stylu na której umieszczono życzenia. Całość prezentuje się...

  99,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Słodka Elegancja PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł

  Słodka Elegancja to wyjątkowe pudełko prezentowe, które pokocha każdy mężczyzna. W środku została zamieszczona stylowo opakowana czekolada Merci, buteleczka wina musującego, pasek ze skóry, śmietankowe krówki oraz mucha z drewna. Na wieczku znajduje się naklejka z grafiką kraftową, którą dopełniają personalizowane życzenia. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł

  Wyjątkowy sposób na przekazanie życzeń z okazji 30 Urodzin. W pudełku prezentowym zamieszczono wysokiej jakości produkty: kamiennie chłodzące do whisky, piersiówkę z czarnej ekoskóry oraz świecę sojową o aromacie orientalnym. Do wieczka dołączono naklejkę z personalizowanymi życzeniami na kraftowym tle. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł

  Szukasz prezentu na 30 Urodziny mężczyzny? Wykorzystaj personalizowany upominek zamknięty w pudełku prezentowym. Znajdziesz w nim zestaw z alkoholem, czekoladą, piersiówką z ekoskóry oraz cukierkami. Etykieta w srebrnym odcieniu wspaniale komponuje się z resztą prezentu. Całość prezentuje się elegancko i stylowo! 

  199,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Czarny Bocian PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Czarny Bocian
  159,98 zł

  Upominek na 30 Urodziny, który zaskoczy każdego mężczyznę. W zestawie prezentowym umieściliśmy butelkę wódki Czarny Bocian Premium, wysokiej jakości skarpetki oraz mleczne czekoladki. Dołączono do niego także naklejkę z personalizowanymi życzeniami, które sprawią, że Solenizant poczuje się wyjątkowy. Całość prezentuje się elegancko i stylowo! 

  159,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł

  Prezent na 30 Urodziny mężczyzny, które pokocha każdy Solenizant. W środku pudełka prezentowego umieszczono zestaw z wódką, piersiówką, skarpetkami, migdałami, satynową muchą oraz czekoladkami. Na wieczku umieszczono naklejkę z grafiką w kraftowym stylu. Dołączono do niej personalizowane życzenia. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł

  Męski zestaw Urodzinowy, który pokocha każdy Solenizant! W środku pudełka prezentowego zawarto zestaw z wódką, miodem, krówkami, migdałami, pistacjami oraz orzechami nerkowca. Dopełnieniem jest naklejka z grafiką oraz personalizowanymi życzeniami. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie i stylowo. 

  199,98 zł
 • GPREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Zestaw Orzechowy Mały GPREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM box Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł

  Wyjątkowy upominek dla mężczyzny! Podaruj urodzinowy box prezentowy w którym znajdziesz wysokiej klasy produkty. W środku znajdziesz nalewkę Soplicy, migdały w mlecznej czekoladzie oraz krówki śmietankowe. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z grafiką w kraftowym stylu. Zachwyć bliskiego nietypowym prezentem! 

  89,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł

  Wyjątkowa propozycja prezentu na 30 Urodziny mężczyzny. Czarny box prezentowy z grubej tektury został wypełniony po brzegi wysokiej jakości produktami. W środku znajdziesz dużą butelkę brandy, likwory, bawełniane skarpetki, drewnianą muchę oraz słodkie czekoladki. Na wieczku umieszczono także naklejkę z grafiką w kraftowym stylu. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł

  Upominek dla 30 latka! Wręcz personalizowane pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. Środek zawiera: butelkę Baileys Original, czekoladki, czekoladę, migdały oraz aromatyczną kawę. Naklejka została wykonana w modnym, kraftowym stylu. Zawarto na niej także wyjątkowe życzenia. Całość prezentuje się niesamowicie stylowo! 

  229,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł

  Prezent dla Niej, który sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech. W kraftowym pudełku prezentowym umieszczono zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą białą ręcznie robioną oraz aromatyczną kawą mieloną w kraftowej torebce. Do wieczka dołączono naklejkę z grafiką pudrowych kwiatów. Znajdują się na niej personalizowane życzenia. 

  169,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł

  Szukasz wyjątkowego prezentu na Urodziny kobiety? Zamów zestaw z likierem, czekoladą oraz czekoladkami. Dopełnieniem jest naklejka z grafiką kwiatową. Umieszczono na niej personalizowane życzenia, które zachwycą każdego! 

  219,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł

  Pudełko prezentowe na 30 Urodziny! W środku znajduje się zestaw z winem o smaku czereśni, czekoladkami, czekoladą, świecą sojową oraz zapałkami. Na wieczku umieszczono naklejkę z życzeniami pośród pudrowych kwiatów. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  169,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł

  Prezent na 30 przyjaciółki! W środku pudełka prezentowego umieszczono zestaw z białym musującym oraz eleganckim kieliszkiem z czarnego szkła. Do jego wieczka dołączono naklejkę na której znajdują się personalizowane życzenia pośród różowych kwiatów. Każda kobieta będzie zachwycona tak efektownym prezentem!

  89,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł

  Zestaw na Urodziny kobiety! Wręcz koleżance, kuzynce, siostrze lub innej bliskiej osobie upominek z winem musującym w kryształowej butelce oraz kieliszkiem ze szkła malowanego na złoty kolor. Do wieczka dołączono naklejkę z grafiką różowych kwiatów, pośród nich znajdują się personalizowane życzenia. To idealny prezent na 30 Urodziny! 

  89,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 232 elementów

Prezenty na 30, 40 i 50 urodziny

Urodziny są doskonałą okazją do świętowania w gronie rodziny oraz przyjaciół. Można wyprawić wspaniałe przyjęcie w wynajętym lokalu lub też zorganizować je we własnym domu czy ogrodzie. Często urodziny przygotowywane są też w ramach imprezy-niespodzianki. To kapitalny sposób na to, by pokazać solenizantowi, jak wiele dla nas znaczy. Wybierasz się na imprezę urodzinową z okazji trzydziestki, czterdziestki lub pięćdziesiątki? To zdecydowanie wyjątkowe urodziny, które wszystkie zebrane osoby zapamiętają na długi czas. Warto więc z tej okazji podarować solenizantowi naprawdę czarujący prezent. Na szczęście, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele sprawdzonych propozycji. Przejrzyj je wszystkie, a bez problemu wybierzesz idealny podarunek dla bliskiej osoby. 

40 to wcale nie tak dużo - ramka na urodziny na pieniądze

Oryginalnym prezentem na urodziny jest dowcipny plakat w ozdobnej ramie. To bardzo kreatywne rozwiązanie, które przy okazji pozwala solenizantowi wręczyć pieniądze. Plakat dopasowany do wieku obdarowywanej osoby posiada spersonalizowany napis, który uczyni Twój prezent niezwykłą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Tekst “Widzisz? 30/40/50 to wcale nie tak dużo” świetnie prezentuje się w połączeniu z banknotami przymocowanymi do ozdobnych klamerek. Całość dopełnia nietuzinkowy motyw nadrukowany na papierze. Wzór z konfetti w odcieniu rosegold jest modną i gustowną propozycją, która na pewno spodoba się solenizantowi. Świetnym pomysłem jest też wykorzystanie kraftowego plakatu z czarnym nadrukiem. Obdarowana osoba będzie oczarowana takim rozwiązaniem.

Prezent na 40, 30, 50 urodziny alkohol

Wysokiej jakości alkohol jest ponadczasowym prezentem na urodziny. Z powodzeniem można wręczyć go kobiecie czy mężczyźnie jako gustowny upominek lub dodatek do innego podarunku. Solenizant z całą pewnością będzie oczarowany tak smakowitym prezentem. Musujące wino w ozdobnej oprawie wspaniale sprawdzi się jako podarunek na okrągłe urodziny bliskiej osoby. Prosecco w drewnianej skrzyni z przesuwnym wiekiem jest idealnym przykładem takiego prezentu. Wygodna rączka z jutowego sznura pozwoli wygodnie przenosić prezent. Z kolei personalizowana kartka z kwiatowym motywem nadaje całości bardzo osobisty charakter. Bardzo dobrym pomysłem jest też wino Cava w drewnianej skrzyni ozdobionej czarną kartką z minimalistycznym nadrukiem. Tak stylowy prezent niewątpliwie spodoba się solenizantowi. 

Prezent na 40 urodziny w postaci kryształowej butelki wina musującego w drewnianej skrzyni z personalizacją
Prezent na 40 urodziny w postaci kryształowej butelki wina musującego w drewnianej skrzyni z personalizacją

Box prezentowy na urodziny

Jeśli szukasz naprawdę kreatywnego pomysłu na urodzinowy prezent dla bliskiej osoby, możesz śmiało postawić na box z grubej tektury wypełniony naturalną wełną drzewną bądź dekoracyjnym konfetti. Wybierz rozmiar oraz zawartość pudełka, a na pewno mile zaskoczysz solenizanta. Czarny box ze złotą świeczką w kształcie wieku obdarowywanej osoby, winem oraz mlecznymi czekoladkami to bezbłędny podarunek, który śmiało możesz podarować na urodziny. Niebanalną propozycją jest również eko zestaw z lawendowym motywem. Tekturowe pudełko z personalizowanym kubkiem, słoiczkiem miodu, suszoną lawendą, drewnianą łyżeczką i torebką aromatycznej herbaty na pewno będzie miłą niespodzianką dla solenizanta. Taki prezent każdemu zapadnie na długo w pamięci.

Elegancki zestaw prezentowy na 30 urodziny
Elegancki zestaw prezentowy na 30 urodziny