Informacja

Nowe produkty

Promocje

Prezenty dla Dziadka

Prezenty dla Dziadka na każdą okazję. Co kupić dziadkowi na urodziny? W naszym sklepie znajdziesz najlepsze upominki dla każdego dziadka. Kreatywny prezent dla dziadka w postaci boxu prezentowego z różnorodnymi gadżetami. Ciekawym pomysłem są również praktyczne prezenty dla Dziadka w postaci kubków czy poduszek. Taki upominek jest bardzo sentyme...

Prezenty dla Dziadka na każdą okazję. Co kupić dziadkowi na urodziny? W naszym sklepie znajdziesz najlepsze upominki dla każdego dziadka. Kreatywny prezent dla dziadka w postaci boxu prezentowego z różnorodnymi gadżetami. Ciekawym pomysłem są również praktyczne prezenty dla Dziadka w postaci kubków czy poduszek. Taki upominek jest bardzo sentymentalny i na pewno wzruszy każdego Dziadka. Upominki dostępne w ofercie naszego sklepu są bardzo oryginalne.

Więcej

Prezenty dla Dziadka Jest 96 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów
 • KOSZ prezentowy w skrzyni dla Dziadka Z PODPISEM Zestaw Męski II GIGA KOSZ prezentowy w skrzyni dla Dziadka Z PODPISEM Zestaw Męski II GIGA
  329,98 zł

  Kosz prezentowy, który zachwyci każdego mężczyznę. Spraw radość Dziadkowi wręczając mu drewnianą skrzynię w której umieszczono wino czerwone półwytrawne, kawę świeżo paloną czekoladę Merci, czekoladowe cygara, orzeszki, krówki oraz świecę sojową. Personalizowana etykieta z życzeniami sprawia, że prezent jest jeszcze bardziej wyjątkowy. 

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy w skrzyni dla Dziadka Z PODPISEM Zestaw Męski GIGA KOSZ prezentowy w skrzyni dla Dziadka Z PODPISEM Zestaw Męski GIGA
  499,98 zł

  Szukasz wyjątkowego prezentu na Dzień Dziadka? Zaskocz bliską osobę personalizowaną skrzynią! W środku znajduje się Jack Daniels Honey, świeca zapachowa, dyfuzor, kawa świeżo palona, czekolady, skarpety, orzeszki oraz krówki. Etykieta w krafcie zawiera przepiękne życzenia wzbogacone o personalizację. Każdy mężczyzna będzie zachwycony! 

  499,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł

  Prezent w czarnym pudełku wykonanym z grubej tektury. Wybieraj zestaw z winem musującym, krówkami śmietankowymi, czekoladą Merci, paskiem ze skóry oraz drewnianą muchą. Przepiękny upominek sprawi, że na twarzy ukochanego Dziadka zagości uśmiech. Wybieraj spersonalizowany box.

  159,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł

  Duży box prezentowy z idealnie skomponowaną zawartością można podarować Dziadkowi w dniu jego święta. Wybieraj upominek z męskim portfelem, czarnym notesem z gumką, długopisem, skarpetkami bawełnianymi oraz przepysznymi czekoladkami. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficzny w krafcie. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł

  Zestaw Dżentelmena to świetna propozycja prezentowa dla każdego mężczyzny. Podaruj upominek z ręcznie robioną świecą sojową, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, piersiówką z ekoskóry oraz kamieniami do schładzania napojów. Zamów prezent z personalizacją dla ukochanego Dziadka. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł

  Zestaw dla kawosza i miłośnika słodkości przypadnie do gustu obdarowanemu Dziadkowi. Zamawiaj oryginalny upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Cały box udekorowany jest złotą wstążką. Podziękuj Dziadkowi wręczając pudełko z oryginalną zawartością. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł

  Prezent dla Dziadka z syropem do kawy, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky, kubkiem termicznym oraz przepysznymi czekoladkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz stylowa grafika w kraftowo-czarnej kolorystyce. Wybieraj box z najlepszymi produktami dla mężczyzny. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł

  Upominek dla ukochanego Dziadka, którym wyrazisz wdzięczność i podziękujesz za poświęcony czas. Podaruj box z oryginalną zawartością, personalizacją oraz grafiką w kraftowo-czarnej kolorystyce. Wybieraj zestaw z nalewką, kawą mieloną oraz śmietankowymi krówkami. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Chill Time PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł

  Elegancki upominek w czarnym boxie z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Zamów prezent z przepysznymi cukierkami, fistaszkami w pudełku oraz mała butelką Prosecco. Podaruj ukochanemu Dziadkowi pudełko z oryginalną zawartością. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł

  Oryginalny upominek w czarnym pudełku z grubej tektury. Zamawiaj spersonalizowany prezent dla Dziadka z winem czerwonym półwytrawnym, kawą mieloną, krówkami śmietankowymi oraz czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie. Podaruj męski box z imieniem oraz stylową grafiką w krafcie. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł

  Upominek dla Dziadka w pudełku prezentowym z winem czerwonym półwytrawnym, śmietankowymi krówkami, czekoladkami oraz migdałami w czekoladzie. Przepiękny prezent z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Zamawiaj box idealnie skomponowany dla mężczyzny. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł

  Szukasz prezentu dla Dziadka? Podaruj upominek z męskim portfelem, skarpetkami bawełnianymi oraz drewnianą, gustowną muchą. Zestaw eleganckiego mężczyzny przypadnie do gustu obdarowanemu facetowi. Zamów spersonalizowany prezent ze stylowym motywem graficznym w krafcie.  

  99,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł

  Podaruj Dziadkowi luksusowy zestaw prawdziwego mężczyzny. Przepiękny box z oryginalną zawartością przypadnie do gustu obdarowanemu facetowi. Zamów prezent z ręcznie robioną świecą sojową, piersiówką wykonaną z ekoskóry oraz krówkami o śmietankowym smaku. Całość dopełniona jest wstążką. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł

  Zestaw prezentowy umieszczony w czarnym pudełku wykonanym z grubej tektury. Wybieraj upominek z nalewką o smaku orzecha w czekoladzie, migdałami oraz krówkami o śmietankowym smaku. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficzny w krafcie. Podaruj Dziadkowi pięknie udekorowany box. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł

  Słodki upominek z kawą umieszczony w czarnym pudełku z grubej tektury. Na wieczku boxa znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Podaruj ukochanemu Dziadkowi w dniu jego święta oryginalny prezent z imieniem. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa
  89,98 zł

  Upominek w eleganckiej odsłonie z kubkiem, aromatyczną kawą mieloną oraz krówkami o śmietankowym smaku. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficzny w kraftowo-czarnej kolorystyce. Podaruj męski zestaw na specjalne okazje swojemu ukochanemu Dziadkowi. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Na apetyt PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł

  Eleganckie zestaw prezentowy w czarnym, dużym boxie z grubej tektury. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, kawą mieloną, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym w krafcie. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką II PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł

  Oryginalny zestaw z męską zawartością można wręczyć Dziadkowi z okazji jego święta. Wybieraj upominek z alkoholem, aromatyczną kawą mieloną, satynową muchą, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Podaruj prezent z imieniem, życzeniami oraz motywem graficznym w srebrno-czarnej kolorystyce.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł

  Prezent dla Dziadka z personalizacją oraz motyw w srebrno-czarnej kolorystyce. Podaruj zestaw z alkoholem, likworami, świecą sojową o zapachu prawdziwego mężczyzny, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Wybieraj upominek udekorowany efektowną wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Czekoladowy Wieczór PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł

  Prezent dla Dziadka zawarty w personalizowanym pudełku. W środku znajdziesz dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Do wieczka dołączono naklejkę z przepięknymi życzeniami. Zaskocz bliską osobę wyjątkowym gestem! 

  189,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł

  Zestaw z elegancką zawartością dla mężczyzny. Podaruj upominek z alkoholem, piersiówką z ekoskóry, skarpetkami z bawełny, migdałami, satynową muchą oraz czekoladkami. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficzny w srebrno-czarnej kolorystyce. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł

  Prezent dla Dziadka z oryginalną zawartością. Podaruj upominek z alkoholem, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami do pochrupania oraz cukierkami. Zamów męski zestaw z okazji Dnia Dziadka. Wybieraj box prezentowy udekorowany wstążką oraz stylową grafiką. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł

  Prezent dla ukochanego Dziadka z alkoholem wysokiej jakości, Jim Beamem w puszce z colą, przepyszną oryginalną czekoladą oraz cukierkami. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej odsłonie. Podaruj przewiązany box złotą wstążką. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł

  Upominek z idealnie skomponowaną zawartością udekorowany wstążką. Podaruj ukochanemu Dziadkowi w dniu jego święta elegancki box z alkoholem premium, czekoladą, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami, świecą sojową w słoiczku oraz przepysznymi czekoladkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł

  Prezent dla ukochanego Dziadka z idealnie skomponowaną zawartością. Podaruj upominek z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky. Zamów box wykonany z grubej tektury z personalizacją oraz motywem graficzny w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł

  Zestaw orzechowy dla ukochanego Dziadka przypadnie do gustu obdarowanemu mężczyźnie. Wybieraj upominek z nalewką, miodem ekologicznym, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Podaruj spersonalizowany box z eleganckim motywem w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł

  Upominek dla Dziadka z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej odsłonie. Podaruj zestaw z alkoholem brandy, likworami, skarpetkami bawełnianymi, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Całość udekorowana jest wstążką. Zaskocz Dziadka eleganckim boxem z najlepszymi produktami. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Siła i Moc PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł

  Upominek dla Ukochanego Dziadka z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia w kraftowej odsłonie. Wybieraj box z alkoholem, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami w mlecznej czekoladzie. Zamawiaj pudełko przewiązane złotą wstążką. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł

  Upominek dla Dziadka z personalizacją oraz motywem graficzny w czarno-kraftowej kolorystyce. Podaruj prezent z alkoholem, czekoladą, migdałami, fistaszkami oraz krówkami. Zestaw retro przypadnie do gustu ukochanemu Dziadkowi. Wybieraj box z najlepszymi produktami. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy w kraftowym boxie z grubej tektury. Wybieraj upominek z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, składanym grzebieniem oraz śmietankowymi krówkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficzny jelenia w stylowej odsłonie. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł

  Upominek dla brodacza z najlepszymi produktami można podarować ukochanemu Dziadkowi w dniu jego święta. W skład zestawu wchodzi: olejek do brody, szampon, odżywka, krem do stylizacji, drewniana szczotka oraz grzebień. Męski prezent z personalizacją oraz grafiką jelenia ozdobiona jest wstążką. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł

  Elegancki zestaw dla klasycznego mężczyzny spodoba się obdarowanemu Dziadkowi. Wybieraj upominek z męskim portfelem, paskiem, skarpetkami bawełnianymi, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym kraftowego jelenia.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł

  Męski zestaw z pielęgnacją przypadnie do gustu obdarowanemu Dziadkowi. Podaruj w dniu jego święta upominek z żelem pod prysznic, mydłem, krówkami śmietankowymi, czekoladą Merci w obwolucie oraz portfelem. Spersonalizowany box z motywem graficznym jelenia udekorowany jest wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł

  Prezent dla Dziadka w kraftowym boxie z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj męski zestaw z krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci, kawą mieloną oraz kubkiem z imieniem. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficzny jelenia w stylowej odsłonie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł

  Szukasz prezentu dla Dziadka? Zamów elegancki upominek w kraftowym pudełku z grubej tektury. Kupuj zestaw z czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, kawą mieloną, krówkami śmietankowymi, choco stickiem oraz serwetkami papierowymi. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika jelenia. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł

  Spersonalizowany prezent dla Dziadka w pudełku wykonanym z grubej tektury. Zamawiaj zestaw z syropem do kawy, śmietankowymi krówkami, czekoladą Merci oraz kawą mieloną. Idealny upominek dla kawosza przypadnie do gustu obdarowanemu mężczyźnie. Wybieraj box ze złotą wstążką. 

  129,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów

Prezenty na Dzień Dziadka, piękne prezenty dla Dziadka

Dziadkowie są jednymi z najważniejszych osób w życiu każdego z nas. Często odgrywają oni istotną rolę w wychowaniu dziecka i aktywnie uczestniczą w jego życiu codziennym. Bez wątpienia jednak dziadkowie okazują swoim wnukom ogromne wsparcie oraz miłość. Zbliża się Dzień Dziadka i chcesz z tej okazji postawić na naprawdę wyjątkowy prezent? A może szukasz podarunku dla dziadka na jego urodziny, imieniny lub Boże Narodzenie? Wobec tego doskonale trafiłeś. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroką gamę prezentów, które z całą pewnością przypadną do gustu Twojemu dziadkowi. Spośród bogatych koszy prezentowych, pomysłowych akcesoriów oraz personalizowanych upominków bez najmniejszego problemu wybierzesz idealny podarunek. Jakie artykuły polecamy?

Kosz prezentowy dla Dziadka z miodem

Wykonana z wysokiej jakości drewna skrzynia oczarowuje swoim estetycznym i gustownym wyglądem. Stanowi więc kapitalny materiał do stworzenia prezentu na dowolną okazję. Wykorzystana jako opakowanie dla wyjątkowego zestawu miodów sprawdza się znakomicie. Zdrowe i naturalne smakołyki bez najmniejszych wątpliwości przypadną do gustu obdarowanej osobie i osłodzą jej nawet najbardziej ponury dzień. Sześć przegródek w skrzyni wypełnionych jest dekoracyjną wełną drzewną, na której ułożyliśmy nieduże słoiczki z ekologicznym miodem prosto z polskiej pasieki. Ozdobne etykiety, materiałowe kapturki i satynowe wstążeczki użyte do ubrania słoiczków nadają im niepowtarzalny charakter. Całości dopełnia kartka ze spersonalizowanym tekstem i rustykalnym wzorem przymocowana do wewnętrznej strony wieka skrzyni. 

Zestaw miodowy w drewnianej personalizowanej skrzyneczce na prezent dla Dziadka
Zestaw miodowy w drewnianej personalizowanej skrzyneczce na prezent dla Dziadka

Kubek dla Dziadka

Bardzo dobrym pomysłem na prezent dla dziadka jest kubek ceramiczny. To praktyczny i ponadczasowy upominek, który można wręczyć bez względu na okazję. Obdarowana osoba bez dwóch zdań chętnie wykorzysta taki podarunek podczas codziennego parzenia kawy czy herbaty. Kubek z czarującą grafiką starszego pana oraz podpisem “Kocham Cię Dziadku!” jest piękną propozycją na podarunek. Zwłaszcza, że motyw można uzupełnić imieniem wnuka. To sprawi, że upominek będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Z kolei kubek z fotografią będzie ogromną niespodzianką dla Twojego dziadka. Możesz na nim umieścić Wasze wspólne zdjęcie, dzięki czemu każdego dnia będzie on wracał wspomnieniami do chwili, gdy zostało ono wykonane. 

Personalizowany kubek na prezent dla Ukochanego Dziadka
Personalizowany kubek na prezent dla Ukochanego Dziadka

Prezent na Dzień Dziadka z imieniem i podpisem

W naszej ofercie znalazło się również wiele innych produktów, które można spersonalizować oraz wręczyć na prezent ukochanemu dziadkowi. Jednym z takich artykułów jest niewątpliwie ozdobna poduszka. Biały jasiek z motywem krzyżówki o haśle głównym “Dziadek” to idealny pomysł na podarunek. Poduszkę zdobi również botaniczny wzór oraz personalizowany podpis. Twój dziadek będzie zachwycony, kiedy otrzyma tak oryginalny prezent! Upominek może też być dopasowany do zainteresowań adresata. Twój dziadek lubi pomagać w kuchni? A może jest prawdziwym mistrzem grilla? Na pewno więc sprawisz mu przyjemność białym fartuszkiem z motywem starszego pana i imieniem. To unikalny podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy każdego entuzjasty eksperymentów kuchennych.