Informacja

Nowe produkty

Gry i zabawy dla dzieci na Wesele

Kącik dla dzieci to ważny element na uroczystości weselnej, który pozwoli zabawić szybko nudzące się dzieci i jednocześnie zapewni rodzicom częściowy spokój na czas zabawy weselnej. Miejsce dla dzieci warto wyróżnić stosując znaki, tabliczki z napisami bądź odpowiednie dekoracje. W dziecięcym kąciku można przygotować stoiska z kolorowankami, dzi...

Kącik dla dzieci to ważny element na uroczystości weselnej, który pozwoli zabawić szybko nudzące się dzieci i jednocześnie zapewni rodzicom częściowy spokój na czas zabawy weselnej. Miejsce dla dzieci warto wyróżnić stosując znaki, tabliczki z napisami bądź odpowiednie dekoracje. W dziecięcym kąciku można przygotować stoiska z kolorowankami, dziecięcymi tatuażami, jak również zdrapki z zadaniami. Warto zatrudnić animatora, który zajmie dzieci używając kredek do twarzy oraz balonów do modelowania. Innym elementem, który wypada przygotować są osobne upominki dziecięcych gości weselnych typu personalizowane jojo.

Więcej

Gry i zabawy dla dzieci na Wesele Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Gry i zabawy dla dzieci na wesele

Temat dzieci na weselu bywa dość kłopotliwy podczas planowania uroczystości. Zwłaszcza w przypadku tych najmłodszych. Zapraszać czy raczej nie? Cóż, to zdecydowanie indywidualna kwestia. Z pewnością każdy jest w stanie znaleźć zalety oraz wady obu rozwiązań, dlatego ciężko stworzyć uniwersalny przepis dla każdej Młodej Pary – to po prostu zależy od Was. Na pewno jednak świetnym rozwiązaniem, gdy już zdecydujecie się zaprosić maluchy na przyjęcie, będzie stworzenie dla nich dobrych warunków dla zabawy. Co to oznacza? Często na weselach organizowany jest osobny stół dla najmłodszych. Innym pomysłem jest stworzenie całego kącika dla dzieci albo nawet zaproszenie do współpracy animatora, który zapewni im niebanalną rozrywkę. Jak sprawić, by maluchy dobrze czuły się na przyjęciu?

Stół dla dzieci na przyjęcie weselne

Bez dwóch zdań najczęstszym rozwiązaniem dla dzieci na wesele jest przygotowanie stołu dla najmłodszych. To nic innego jak osobno wydzielone miejsce dla maluchów. Często na stole dla dzieci pojawiają się inne potrawy niż w menu dla dorosłych - wszystko po to, by dopasować je do upodobań najmłodszych. Ogromną zaletą takiego stołu jest również fakt, że dzieci będą swobodnie czuły się w towarzystwie rówieśników - i vice versa. Dorośli na pewno bardziej komfortowo rozmawiać będą bez obecności maluchów przy stole. Chcecie podkreślić wyjątkowy charakter stołu dla dzieci? W takim razie możecie wykorzystać zawieszkę z napisem “kids only”, która ładnie wskaże maluchom część tylko dla nich. Dodatkowo, taki drogowskaz bezbłędnie uatrakcyjni aranżację wnętrza.

Napis drewniany kids table biały

Drewniana dekoracja na stół dla dzieci

Kącik dla dzieci na weselu - jak przygotować?

Stół dla dzieci to nie jedyne, co można przygotować dla dzieci zaproszonych na przyjęcie weselne. Fantastycznym rozwiązaniem może być zorganizowanie kącika zabaw! To wydzielone miejsce, w którym dzieci mogą wygodnie usiąść i spędzić czas podczas wesela. Maluchy zwykle nie są zainteresowane tańcem z dorosłymi - a już zwłaszcza przez cały wieczór. Właśnie dlatego znakomitym pomysłem będzie zapewnienie im innych rozrywek. Zdrapki z zadaniami to fantastyczna propozycja! Karty wykonane są z grubego papieru zdobionego motywem leśnych zwierzątek. Stylowy wzór nadrukowany na zdrapkach bez dwóch zdań spodoba się wszystkim dzieciom. A zadania umieszczone pod zdrapkami zapewnią im doskonałą zabawę podczas przyjęcia. Oryginalną grą na wesele będzie też kółko i krzyżyk w dużej formie. To prosta i ponadczasowa zabawa dla każdego!

Gra dla dzieci drewniane kółko i krzyżyk

Gra dla dzieci na przyjęcie weselne

Gry na wesele dla najmłodszych

Istnieje całe mnóstwo prostych gier, w które bawić się mogą dzieci na weselu. Niektóre z nich z pewnością maluchy zapewnią sobie same - przy ewentualnym wsparciu któregoś z dorosłych gości. Bezbłędną propozycją będą na pewno kreatywne zabawy. Kredki do malowania ciała albo bezpieczne farbki do skóry spodobają się wszystkim maluchom. Jeśli obawiacie się o to, jaki efekt przyniosą takie zabawy, możecie wybrać też maski do samodzielnego zdobienia albo po prostu kolorowanki i bloki rysunkowe. Animator to dobre rozwiązanie, gdy chcecie zadbać nie tylko o komfort dzieci, ale też ich rodziców oraz innych gości. Taka osoba w profesjonalny sposób zajmie się wszystkimi maluchami, dzięki czemu dorośli będą mogli swobodnie korzystać z przyjęcia. Należy jednak liczyć się z kosztami takiego rozwiązania, które lekko zwiększy budżet na wesele. Samodzielnie też możecie przygotować dla maluchów miłą niespodziankę.