Informacja

Nowe produkty

Promocje

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty, które pomogą Wam zebrać wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. Personalizowane notatniki ślubne będą również piękną pamiątką na następne lata, do której będzie można wrócić i powspominać te chwile. Teczki na dokumenty to dodatek który możecie mieć zawsze przy sobie. Taka organizacja bez wątpi...

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty, które pomogą Wam zebrać wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. Personalizowane notatniki ślubne będą również piękną pamiątką na następne lata, do której będzie można wrócić i powspominać te chwile. Teczki na dokumenty to dodatek który możecie mieć zawsze przy sobie. Taka organizacja bez wątpienia ułatwi załatwianie spraw związanych ze ślubem. Dzięki temu nie umknie Wam żaden szczegół!

Więcej

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Notatnik dla Przyszłej Żony to idealny wybór na prezent. Pomoże zebrać w jednym miejscu piękne wspomnienia, ale będzie też poręcznym dodatkiem na spisanie kontaktów i przygotowania do wesela. Notatnik posiada różową gumkę. Wewnątrz znajdują się kartki w kratkę, a na okładce naniesiona jest personalizacja.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Marsala&Gold 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Marsala&Gold 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Notatnik dla Panny Młodej z modną grafiką kwiatów i elementami złota. Notatnik posiada spersonalizowaną okładkę. Poręczny rozmiar sprawia, że można go mieć zawsze przy sobie. Idealny, by zapisać listę zadań, ważne kontakty czy plan wesela.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Malarska 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Malarska 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Jak dobrze zaplanować wesele oraz jak poradzić sobie z organizacją przyjęcia? Idealnym wyborem będzie notatnik ślubny ze spersonalizowaną okładką, który posiada nadruk imienia Przyszłej Żony. Można go wykorzystać do spisania ważnych kontaktów, terminów spotkań.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Notatnik z imieniem Panny Młodej pozwoli kontrolować przebieg przygotowań do wesela. Idealny, by wpisać w nim terminy spotkań, umieścić adresy czy ważne kontakty. Na okładce znajduje się imię Przyszłej Żony, dzięki czemu notes świetnie pasuje również na prezent. Posiada czyste kartki.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Burgund 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Burgund 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Notatnik dla Panny Młodej z jej imieniem to piękny pomysł na prezent, ale też dodatek, który pozwoli kontrolować przebieg przygotowań do wesela. W notatniku można umieścić ważne kontakty, terminy spotkań czy inne zapiski. Prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Rosegold Flowers 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Rosegold Flowers 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Notatnik ślubny idealnie sprawdzi się w roli planera weselnego. Dzięki niemu można szybko przygotować listy gości, spisać budżet czy usługodawców oraz wszystkie terminy i wpłacone zaliczki. Grafika na okładce sprawia, że to bardzo stylowy dodatek, a nieduży format z łatwością zmieści się w torebce. Doskonały wybór dla każdej Panny Młodej!

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 80 kartek NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 80 kartek
  29,98 zł

  Elegancki notatnik ślubny dekorowany na okładce samoprzylepną naklejką z efektowną grafiką gałązki eukaliptusa i imieniem Panny Młodej. Notatnik prezentuje się bardzo stylowo, jest poręczny i mieści się w każdej torebce. Można wykorzystać go jako planer ślubny lub terminarz.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Liście Monstery 80 kartek NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Liście Monstery 80 kartek
  29,98 zł

  Personalizowany notes ślubny to fantastyczny pomysł na prezent dla Panny Młodej. Notatnik zdobiony jest naklejką z imieniem oraz modną grafiką liści monstery. Idealna propozycja na prezent dla kobiety na panieński. Notes służy do zapisywania terminów, kontaktów i kosztorysu.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Love 80 kartek w kratkę NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Love 80 kartek w kratkę
  29,98 zł

  Wspaniały pomysł na prezent dla Panny Młodej w postaci personalizowanego notesu. Zdobiony modną grafiką ze złotym napisem Love i imieniem zachwyci Przyszłą Żonę. W notatniku można zapisywać terminy, kontakty oraz rozpisać budżet imprezy. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Subtelna Akwarela 80 kartek NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Subtelna Akwarela 80 kartek
  29,98 zł

  Przepiękny notatnik z motywem akwareli to idealny dodatek dla Panny Młodej do organizacji ślubu i wesela. Notatnik personalizowany jest imieniem Przyszłej Żony i może posłużyć również jako terminarz. Można zapisać w nim najważniejsze terminy, ważne kontakty oraz inne wpisy.

  29,98 zł
 • NOTATNIK planer ślubny na spirali Różowe Kwiaty A5 100kartek NOTATNIK planer ślubny na spirali Różowe Kwiaty A5 100kartek
  29,98 zł

  Cudny planer ślubny na spirali z grafiką Panny Młodej, białymi kwiatami oraz napisem "Bride to be" na różowym tle. Notes składa się ze 100 kartek, na których można umieścić wszystkie pomysły, plany i spotkania związane z nadchodzącym ślubem. 

  29,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Piwonie Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Piwonie Różowa
  24,98 zł

  Duża różowa teczka w formacie A4, zdobiona personalizacją na okładce. Taka teczka pomoże zebrać w jednym miejscu wszystkie ważne dokumenty ślubne. Na naklejce znajduje się nadruk piwonii oraz imiona Pary Młodej. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Malarska Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Malarska Różowa
  24,98 zł

  Różowa teczka na dokumenty ślubne zdobiona naklejką z kwiatowym wzorem. To organizer ślubny dzięki któremu zorganizujesz idealne wesele. Teczka jest w formacie A4, zapinana na 2 rzepy. Spersonalizowana okładka sprawia, że jest to osobisty gadżet i piękna pamiątka.

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Rosegold Flowers Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Rosegold Flowers Różowa
  24,98 zł

  Organizer ślubny w różowym odcieniu z elegancką grafiką kwiatów rosegold oraz imionami Pary Młodej. Teczka na dokumenty dzięki której wszystko masz w jednym miejscu. Wykonana z najwyższą starannością ze sztywnej tektury. Ten organizer to niezbędnik przy organizacji Waszego ślubu i wesela.

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiatowe Serce Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiatowe Serce Różowa
  24,98 zł

  Personalizowana teczka na dokumenty ślubne to niezbędny dodatek przy organizacji wesela. Okładka zdobiona jest kwiatowym sercem i imionami Pary Młodej. To świetny sposób na uporządkowanie wszystkich dokumentów. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI kwiaty Rosegold Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI kwiaty Rosegold Różowa
  24,98 zł

  Teczka na dokumenty ślubne w formacie A4 zdobiona piękną grafiką z motywem kwiatowym oraz imionami Pary Młodej. Zapinana na rzepy, wykonana z tektury o dobrej jakości. Dzięki Naszemu organizerowi ślubnemu wszystkie dokumenty masz w jednym miejscu!

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiat Wiśni Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiat Wiśni Różowa
  24,98 zł

  Teczka na dokumenty ślubne z piękną grafiką kwiatów wiśni to niezbędny dodatek podczas organizacji wesela. Organizer ślubny wykonany jest z porządnej tektury. W środku schowasz wszystkie potrzebne dokumenty do organizacji weselnego przyjęcia.

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa
  24,98 zł

  Elegancki biały ślubny organizer to niezbędny dodatek dla Panny Młodej. Duża teczka zdobiona jest grafiką z gałązką eukaliptusa oraz napisem Bierzemy Ślub! Dzięki tej teczce nie zgubisz ważnych dokumentów weselnych i uporządkujesz wszystko.

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Liście Monstery TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Liście Monstery
  24,98 zł

  Elegancka teczka na dokumenty ślubne z personalizowaną naklejką. W tej teczce możesz przechowywać wszystkie dokumenty związane z organizacją uroczystości i schować w nim też notatnik ślubny. Naklejka zdobiona jest grafiką z pięknymi liśmi monstery i złotymi elementami. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Love TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Love
  24,98 zł

  Teczka na dokumenty ślubne pozwoli uporządkować i zebrać w jednym miejscu wszystkie niezbędne rzeczy, które należy przygotować przed ślubem. Organizer wykonany jest w białym odcieniu, a jej okładka spersonalizowana jest specjalną naklejką z złotym napisem Love oraz imionami Pary Młodej. Teczka jest sztywna i świetnie się prezentuje.

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Burgund TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Burgund
  24,98 zł

  Teczka na dokumenty ślubne wykonana z białej trwałej tektury, dekorowana piękną burgundową grafiką to doskonały wybór, by zaplanować ślub i zebrać w jednym miejscu wszystkie wymagane dokumenty. Teczka personalizowana jest imionami Pary Młodej. Będzie ona też cudowną pamiątką na długie lata.

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Marsala&Gold TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Marsala&Gold
  24,98 zł

  Modna teczka na dokumenty ślubne z przepiękną w odcieniach różu i złota grafiką. Teczka wykonana jest z białej grubej tektury, posiada personalizację w formie imion Pary Młodej naniesioną w postaci samoprzylepnej naklejki. Teczka pozwoli zebrać w jednym miejscu dokumenty wymagane do ślubu, a tym samym lepiej zaplanować uroczystość.

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Subtelna Akwarela TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Subtelna Akwarela
  24,98 zł

  Przepiękna teczka z motywem akwarelowym oraz imionami Pary Młodej to idealny wybór, by zebrać w jednym miejscu wszystkie dokumenty ślubne. Teczka wykonana jest z grubej białej tektury i zamykana na dwa rzepy. Mieści format A4.

  24,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  19,98 zł

  Długopis do księgi gości, zaproszeń czy dzienników to obowiązkowy element. Piękny złoty odcień długopisu będzie fenomenalny i przyciągnie spojrzenia wszystkich gości ku sobie. Długopis wykonany jest z metalu i posiada wkład w kolorze niebieskim.

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  19,98 zł

  Długopis to must have każdej księgi gości, zaproszeń czy dzienników. Dlatego są też bardzo ważnym elementem. Piękny długopis z niebieskim żelowym wkładem w metalowej obudowie w kolorze różowe złota da poczucie elegancji i będzie gustownym dodatkiem. Pisanie nim czy to w dzienniku, księdze czy wypisywania zaproszeń będzie czystą przyjemnością.

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY
  7,98 zł

  Długopis do księgi gości, zaproszeń czy dzienników ciążowych to bardzo istotne elementy. To dzięki niemu można zapisać najważniejsze informacje. Długopis w eleganckiej białej metalowej obudowie posiada niebieski tusz.

  7,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł

  Księga pamiątkowa w twardej oprawie ozdobiona została grafiką w stylu botanicznym z gałązkami eukaliptusa ułożonymi w wianuszek oraz napisem "Najpiękniejsze Wspomnienia". W księgę możesz wkleić zdjęcia z uroczystości lub też poprosić gości o wpisanie się do niej. Każda z opcji będzie świetnym wyborem i wspaniałą pamiątka dla Ciebie.

  49,98 zł
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Planer ślubny czy notatnik? Must have przygotować przed ślubem

Planowanie ślubu jest niemal równie przyjemne jak sama ceremonia. Miesiące przygotowań prowadzących do najpiękniejszego dnia w Twoim życiu to bez dwóch zdań czas, który warto dobrze zapamiętać. Dla niektórych wiąże się on również ze stresem, zwłaszcza, jeśli nie wszystko idzie po ich myśli. Jak sprawić, żeby organizacja ślubu była prostsza i wygodniejsza? Niewątpliwie pomóc w tym mogą praktyczne dodatki, które ułatwiają dopięcie wszystkich spraw na ostatni guzik. Mowa tu o notatnikach czy teczkach, dzięki którym niezbędne informacje i dokumenty zawsze będziesz mieć pod ręką! To z pewnością produkty dla narzeczonych planujących ślub, jednak nie ulega wątpliwościom, że większą wagę do szczegółów zwykle przykładają kobiety. Z tego też powodu także damskie akcesoria na pewno zachwycą każdą przyszłą Pannę Młodą!

Planer ślubny z gumką do planowania ślubu oraz wesela

Bez dwóch zdań przydatnym dodatkiem do ślubnych przygotowań jest notes. Można w nim z powodzeniem zapisać kontakty do osób pomagających w organizacji uroczystości. Notatnik to także bardzo dobry materiał do zapisania listy gości lub spisania wszystkich rzeczy do załatwienia. Wykorzystanie zeszytu jako planer ślubny na pewno usprawni przygotowania do ślubu! Nasze notesy zamykane są na gumkę, dzięki czemu można w nich też przenosić wizytówki lub kolorowe karteczki z ważnymi notatkami. Każdy zeszycik zdobiony jest też unikalnym motywem, który znakomicie wpisuje się w kobiece gusta. Kwiaty, różowe elementy czy romantyczne wzory z całą pewnością oczarują przyszłą Pannę Młodą. Taki notes jest bowiem także nietuzinkowym prezentem na wieczór panieński. Obdarowana kobieta naprawdę doceni tak przemyślany upominek.

Praktyczne notesy ślubne z personalizacją

Jeśli notesy na gumkę wydają Ci się nieco małe, możesz też postawić na jeden z naszych zeszytów w sztywnej oprawie. Każdy notatnik posiada aż dwieście stron, na których możesz planować wszystko: terminy, oprawę muzyczną, rozmieszczenie gości, menu weselne czy aranżację stołu. Z takim zeszytem wszystkie sprawy związane ze ślubem oraz weselem będziesz mieć zebrane w jednym miejscu! To bez wątpienia sprawi, że przygotowania do tego wielkiego dnia będą przyjemne i łatwe. Notes dla Panny Młodej z motywem Rosegold to czarująca propozycja na planer przyszłej Panny Młodej. Zwłaszcza, że na okładce zeszytu znajduje się też imię. Tak osobisty dodatek będzie piękną pamiątką, która nawet po wielu latach przypomni Ci, jak dobrze bawiłaś się przy organizacji ślubu.

Notatnik ślubny dla Panny Młodej dekorowany subtelnymi kwiatami

Notatnik ślubny dla Panny Młodej dekorowany subtelnymi kwiatami

Teczka na dokumenty ślubne tak czy nie?

Świetnym dodatkiem do ślubnych przygotowań jest też teczka. Wykonana z grubej tektury doskonale zachowuje swoją formę i jest estetycznym sposobem na przechowywanie wszelkich dokumentów. Możesz schować do niej umowy, plany, oferty czy broszury z firm, z którymi Ty i Twój partner chcielibyście podjąć współpracę. Dzięki teczce żaden z dokumentów się nie pogniecie, a Ty będziesz mogła zabrać je ze sobą wszędzie! Co więcej, nie będziesz mieć najmniejszego problemu z szukaniem pojedynczych kartek. Każda z naszych teczek zdobiona jest naklejką z autorskim motywem oraz personalizowanym napisem. Różowa teczka na ślubne dokumenty z kwiatowym motywem to czarująca propozycja na dodatek do przygotowań. Gustownie prezentuje się też minimalistyczny projekt Love.

Teczka na dokumenty ślubne z motywem liści monstery

Teczka na dokumenty ślubne z motywem liści monstery