Informacja

Nowe produkty

Promocje

Prezenty dla Nauczyciela

Prezenty dla Nauczyciela z okazji Dnia Edukacji Narodowej i zakończenia roku szkolnego. Brak pomysłu na oryginalny upominek dla Nauczyciela? Eleganckie czarne boxy prezentowe z wspaniałymi personalizowanymi gadżetami i słodkościami to świetna propozycja na osobisty prezent, ale także od całej klasy. Kubek z imieniem oraz notatnik z pewnością będ...

Prezenty dla Nauczyciela z okazji Dnia Edukacji Narodowej i zakończenia roku szkolnego. Brak pomysłu na oryginalny upominek dla Nauczyciela? Eleganckie czarne boxy prezentowe z wspaniałymi personalizowanymi gadżetami i słodkościami to świetna propozycja na osobisty prezent, ale także od całej klasy. Kubek z imieniem oraz notatnik z pewnością będzie zaskakującym i praktycznym upominkiem. Drewniane skrzyneczki wypełnione pysznymi miodami, herbatami, czekoladkami i krówkami będą rewelacyjnym rozwiązaniem na prezent z okazji Dnia Nauczyciela. 

Więcej

Prezenty dla Nauczyciela Jest 99 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 99 elementów
 • KOSZ prezentowy męski dla Nauczyciela Z IMIENIEM Zestaw kawowy KOSZ prezentowy męski dla Nauczyciela Z IMIENIEM Zestaw kawowy
  69,98 zł

  Upominek dla Nauczyciela, który zachwyci każdego mężczyznę. Wysokiej klasy produkty zostały umieszczone w koszu z łuby. W środku znajdziesz migdały w mlecznej czekoladzie, kawę mieloną oraz śmietankowe krówki. Naklejka znajdująca się na wieczku przekaże wyjątkowe podziękowania za trud włożony w wychowanie. Wychowawca będzie zachwycony. 

  69,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł

  Szukasz prezentu na Dzień Nauczyciela? Zamów personalizowane pudełko prezentowe z męską zawartością. Zestaw z wódką, kawą mieloną, czekoladą Merci, cukierkami oraz herbatą ekspresową dopełnia etykieta w srebrnym odcieniu. Ulubiony nauczyciel będzie zachwycony! 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Siła i Moc PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł

  Podaruj Nauczycielowi oryginalny prezent. Wybierz zestaw z alkoholem, słodkościami oraz przekąskami do pochrupania. Personalizowana etykieta zawarta na wieczku pozwoli wyróżnić najlepszego Nauczyciela. Grafika jelenia w garniturze prezentuje się niesamowicie elegancko. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł

  Chcesz podziękować Nauczycielowi za trud nauczania, wsparcie i dobre rady? Podaruj mu pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajdziesz zestaw z nalewką, kawą mieloną oraz śmietankowymi krówkami. To idealne połączenie dla kawosza. Personalizacja zawarta na kraftowej naklejce jeszcze bardziej wyróżni ulubionego Nauczyciela. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł

  Prezent dla Nauczyciela na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. Podaruj bliskiemu pudełko prezentowe z alkoholem i słodyczami. Personalizowana etykieta zawarta na wieczku posiada przepiękny tekst podziękowania za trud nauczania, wsparcie oraz pomoc. Każdy mężczyzna będzie zachwycony takim prezentem! 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Biały Bocian Mały PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Biały Bocian Mały
  159,98 zł

  Prezent dla Nauczyciela zawarty w pudełku prezentowym. W środku znajduje się butelka wódki oraz cukierki bimberki. Na wieczku umieszczono personalizowaną naklejkę z grafiką w srebrnych barwach. Znajdują się na niej przepiękne życzenia. Doceń trud i wsparcie i wręcz Wychowawcy wymarzony upominek. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł

  Chcesz podziękować Nauczycielowi za troskę, wsparcie oraz trud włożony w nauczanie? Wybierz pudełko prezentowe w którym znajdują się wysokiej jakości produkty. W środku umieszczono zestaw z alkoholem, skarpetkami oraz czekoladkami. Motyw graficzny utrzymany jest w srebrnym kolorze. Życzenia umieszczone na naklejce wzruszą niejednego Wychowawcę. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł

  Szukasz efektownego prezentu dla Nauczyciela? Zamów personalizowany upominek z nalewką o smaku orzecha w czekoladzie, migdałami oraz śmietankowymi krówkami. Na wieczku umieścimy przepiękne życzenia zawarte na kraftowej naklejce. Upominek zachwyci każdego mężczyznę!

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł

  Upominek dla Nauczyciela zawarty w czarnym boxie prezentowym z grubej tektury. W środku umieszczono wysokiej jakości produkty - alkohol, likwory, męskie skarpety, drewniana mucha oraz czekoladki. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z grafiką w stylu kraftowym. Męski prezent zachwyci Wychowawcę!

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł

  Zbliża się Dzień Nauczyciela? Spraw Wychowawcy prezent, który go wzruszy! Zamów upominek z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz kawą mieloną zamknięty w pudełku prezentowym. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z grafiką w modnym, kraftowym stylu. Nauczyciel będzie zachwycony, bez wątpienia doceni tak wyjątkowy prezent!

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł

  Zestaw dla Nauczyciela zawarty w pudełku prezentowym! Podziękuj Wychowawcy za przekazaną wiedzę, troskę, pomoc oraz poświęcony czas. Zamów upominek z alkoholem, piersiówką, skarpetkami, migdałami, mucha satynową oraz czekoladkami. Personalizacja zawarta na wieczku przekaże wspaniałe życzenia! 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Na apetyt PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł

  Wyjątkowy upominek dla Nauczyciela, który pozwoli docenić jego starania, przekazaną wiedzę, troskę oraz wsparcie. Zestaw z alkoholem, czekoladą, kawą, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami pokocha każdy fan przekąsek. Etykieta w kraftowym stylu świetnie się prezentuje a zawarty na niej tekst wzruszy Wychowawcę. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł

  Podziękuj Nauczycielowi w wyjątkowy sposób! Podaruj mu personalizowany produkt z grafiką w kraftowym motywie. Wybierz zestaw z alkoholem, miodem, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. To prezent idealny dla każdego mężczyzny! 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł

  Elegancki prezent dla Nauczyciela z okazji Zakończenia Roku lub Dnia Nauczyciela. Upominek z alkoholem, kamieniami do schładzania napojów, skarpetkami, świecą oraz słodyczami. Wieczko zawierające przepiękne, personalizowane życzenia wzruszy niejednego mężczyznę. Naklejka została utrzymana w modnym, kraftowym stylu. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł

  Prezent dla Nauczyciela pozwoli okazać wdzięczność za pomoc i troskę. Podaruj Wychowawcy elegancki upominek na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. W boxie znajduje się: butelka Jim Beam, czekolada, puszka Jim Beam z colą, pistacje, fistaszki oraz cukierkami. Całość dopełni personalizowana etykieta w kraftowym stylu na której umieszczono...

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł

  Wyjątkowy prezent dla Nauczyciela, który podziękuje mu za pomoc, wsparcie oraz trud nauczania. Upominek z  alkoholem, słodyczami oraz przekąskami do pochrupania. Wybierz personalizowany prezent z podziękowaniami na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł

  Prezent dla Nauczyciela, który zachwyci każdego mężczyznę! W skład zestawu wchodzi: butelka whisky, czekolada, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do whisky, skarpetki bawełniane oraz przepyszne cukierki. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z życzeniami. Tak wyjątkowy prezent pozwoli docenić trud nauczania, pomoc i wsparcie. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł

  Chcesz wręczyć niezapomniany prezent dla Nauczyciela? Zamów pudełko prezentowe zawierające butelkę whisky, czekoladę, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do whisky, skarpetki bawełniane oraz przepyszne cukierki. Dopełnieniem są personalizowane życzenia umieszczone na naklejce. Całość prezentuje się niesamowicie ekskluzywnie. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł

  Szukasz upominku dla Nauczyciela, który sprawi mu ogromną radość? Zamów personalizowane pudełko prezentowe zawierające butelkę whisky, czekoladę, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do whisky, skarpetki bawełniane oraz przepyszne cukierki. Do wieczka dołączono personalizowane życzenia z grafiką w srebrze. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł

  Wyjątkowy prezent dla Nauczyciela z alkoholem, czekoladą, piersiówką oraz cukierkami. Produkty zostały umieszczone w pudełku prezentowym dekorowanym grafiką w srebrnym odcieniu. Na naklejce znajdują się przepiękne personalizowane życzenia. Produkt możesz podarować na Zakończenie Roku lub Dzień Nauczyciela.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł

  Podaruj Nauczycielowi zestaw na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. W środku znajduje się upominek z alkoholem, słodyczami, świecą oraz skarpetkami. Całość dopełnia przepiękna, personalizowana etykieta, która zawiera tekst podziękowania. Pozwoli on okazać wdzięczność za trud nauczania, pomoc, wsparcie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł

  Upominek dla Nauczyciela, który doceni każdy mężczyzna. Podarujcie pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajduje się zestaw z wódką, kawą, muchą, cukierkami oraz skarpetkami. Personalizacja zawarta na samoprzylepnej naklejce pozwoli okazać wdzięczność. Podziękujcie Wychowawcy w wyjątkowy sposób! 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł

  Prezent dla Wychowawcy, który pozwoli docenić jego trud nauczania. Wręcz pudełko prezentowe z  alkoholem, aromatyczną kawą, czekoladą Merci, satynową muchą oraz skarpetkami bawełnianymi na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. Personalizowana naklejka umieszczona na wieczku zawiera przepiękny tekst podziękowania. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT
  99,98 zł

  Śliczny prezent dla Nauczyciela w eleganckim pudełeczku z przyklejoną do wieczka personalizowaną karteczką oraz dopasowaną wstążką. Pudełko wypełniono wełną drzewną na której ułożono kubek z imieniem przyszłego właściciela, drewniana zawieszka w kształcie sowy oraz pyszne krówki pakowane w eleganckie papierki. Śliczny prezent pozwoli podziękować...

  99,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM z notatnikiem, kawą i herbatą Mega Box I PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM z notatnikiem, kawą i herbatą Mega Box I
  149,98 zł

  Prezent z okazji Dnia Nauczyciela i zakończenia roku szkolnego w stylowym czarnym pudełku. W skład zestawu wchodzi świeżo palona kawa, aromatyczna herbatka, ceramiczny kubeczek z imieniem Nauczyciela, notatnik oraz pyszne śmietankowe krówki. Na wieczku pudełeczka umieszczona została personalizowana karteczka z pięknymi podziękowaniami. Całość wspaniale...

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM z notatnikiem, kawą i herbatą Mega Box II PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM z notatnikiem, kawą i herbatą Mega Box II
  149,98 zł

  Jak wyrazić wdzięczność za cały trud włożony w edukację? Elegancki zestaw prezentowy w czarnym pudełeczku to wyjątkowa propozycja na prezent z okazji Dnia Nauczyciela i zakończenia roku szkolnego. Na czarnym konfetti ułożony został personalizowany kubeczek, notatnik, świeżo palona kawa, herbatka oraz krówki owinięte w papierki z napisem Super Nauczyciel....

  149,98 zł
 • KUBEK dla Nauczyciela z krówkami Z IMIENIEM Klub najlepszych nauczycieli KUBEK dla Nauczyciela z krówkami Z IMIENIEM Klub najlepszych nauczycieli
  49,98 zł

  Pomysłowy i bardzo oryginalny prezent dla Nauczyciela. Ceramiczny kubeczek z eleganckim dwustronnym nadrukiem z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Dzięki personalizacji w postaci imienia Nauczyciela upominek staje się osobisty i niepowtarzalny. W komplecie znajdują się również pyszne śmietankowe krówki owinięte w papierki z napisem Super Nauczyciel. 

  49,98 zł
 • KUBEK dla Nauczyciela z krówkami Z IMIENIEM z Jego powiedzeniem KUBEK dla Nauczyciela z krówkami Z IMIENIEM z Jego powiedzeniem
  49,98 zł

  Zestaw w postaci ceramicznego kubeczka i pysznych śmietankowych krówek to rewelacyjna propozycja na prezent dla Nauczyciela. Na kubku umieszczona została tematyczna grafika, napisy i personalizacja w postaci imienia. Krówki owinięte w ciemne papierki z napisem Super Nauczyciel świetnie dopełniają całość prezentu. Uczniowie mogą go wręczyć z okazji Dnia...

  49,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kubek i notatnik BOX PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kubek i notatnik BOX
  99,98 zł

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela w eleganckim czarno-białym wydaniu. W pudełku z przyklejoną do wieczka personalizowaną karteczką umieszczono kubek i elegancki notatnik z imieniem nauczyciela w zestawie znajdziemy również słodkie krówki pakowane w papierki pasujące do całego zestawu. Znakomity podarunek sprawdzi się znakomicie na Dzień Nauczyciela lub na...

  99,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kubek i kawa BOX II PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kubek i kawa BOX II
  89,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy dla Nauczyciela w gustowny czarnym pudełku wypełnionym luksusowym konfetti. W środku znajdziemy świeżo paloną kawę i kubek z białej ceramiki z imieniem wychowawcy i czarnym uchem. Wieczko pudełka dekoruje karteczka z personalizacją i życzeniami praz dekoracyjną grafiką mądrej sowy. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kubek i kawa BOX I PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kubek i kawa BOX I
  89,98 zł

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela w niezwykle eleganckim stylu. Czarne pudełko prezentowe wypełniono luksusowym konfetti na którym umieszczono ceramiczny kubek i paczkę znakomitej kawy. Wieczko dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami ozdobiona grafiką sowy. Wspaniały prezent idealny na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chill Time PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł

  Rewelacyjny upominek dla nauczyciela składający się z przepysznych cukierków bimberków, kraftowego opakowania fistaszków oraz małej butelki z prosecco. Produkty ułożono na naturalnym sizalu w kraftowym boxie dekorowanym naklejką z kraftowo-czarną grafiką i personalizowanymi życzeniami oraz przewiązanym złotą wstążką. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł

  Cudowny zestaw prezentowy dla Nauczyciela w małym boxie zdobionym elegancką etykietą z personalizacją. W środku umieszczona została mała buteleczka z winem musującym, śmietankowe krówki z świetną grafiką i napisem  "Dla prawdziwych mężczyzn" oraz torebeczka z okienkiem wypełniona pysznymi migdałami w mlecznej czekoladzie z cynamonem. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł

  Box prezentowy z personalizowanym podziękowaniem dla nauczyciela. W środku znajduje się  jasnobrązowy portfel skórzany, męskie skarpety do garnituru, czekoladki oraz komplet składający się z eleganckiego długopisu oraz notatnika zamykanego przy użyciu gumki. To idealny upominek dla wychowawcy na zakończenie nauki!

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł

  Zaskocz Nauczyciela wysokiej klasy upominkiem! W środku pudełka prezentowego umieszczono zestaw zawierający dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Wieczko zdobi personalizowana etykieta w srebrnym odcieniu z przepięknymi życzeniami, które podziękują za dobre rady, pomoc, przekazaną wiedzę. 

  189,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł

  Box z eleganckimi produktami dla mężczyzny to wspaniały pomysł na podziękowanie Nauczycielowi za wszelka pomoc i troskę. Do boxu zapakowana została satynowa mucha w ciemnym odcieniu, męskie skarpetki w brązowym odcieniu, czarny, skórzany pasek oraz portfel z klamrą. Wieczko zdobione jest naklejką w czarno-srebrnej odsłonie.

  159,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 99 elementów

Prezent dla Nauczyciela jaki wybrać?

Nauczyciele odgrywają istotną rolę w życiu każdego dziecka i nastolatka. Nie tylko uczą zasad ortografii, potęgowania czy języków obcych, ale także służą wsparciem oraz pomocą w wielu innych kwestiach. Bez wątpienia nauczyciele mają duży wpływ na wychowanie i rozwój dzieci, dlatego nic dziwnego, że tak popularnym zwyczajem jest obdarowywanie ich prezentami. Upominki wręczane są zwykle w Dniu Nauczyciela lub podczas zakończenia roku szkolnego. Mają one nie tylko być miłym gestem, ale przede wszystkim podziękowaniem za miesiące - a nawet lata - wspólnie przeżyte w szkolnych murach. Takie prezenty można wręczyć samodzielnie lub wraz z innymi uczniami, a każdy, nawet najdrobniejszy upominek będzie dla Waszego nauczyciela fantastyczną niespodzianką. 

Kosze prezentowe na Dzień Nauczyciela

Box wykonany z grubej tektury jest gustownym, a zarazem eko pomysłem na stworzenie unikalnego prezentu. Pudełko wypełnione zostało naturalną wełną drzewną, która doskonale podkreśla charakter kosza prezentowego, a przy tym pozwala wyeksponować elementy wchodzące w jego skład. W boxie znalazła się drewniana sówka, która pięknie wpisuje się w szkolną atmosferę i na pewno będzie dla Twojego nauczyciela symboliczną pamiątką. W pudełku znalazły się również śmietankowe krówki w ozdobnych papierkach i kubek z napisem “Najlepszy Nauczyciel”. Na naczyniu możesz umieścić imię obdarowywanej osoby. Bez wątpienia tak unikalny podarunek sprawi ogromną przyjemność Twojemu nauczycielowi. Zwłaszcza, że na wieku pudełka znalazła się kartka z personalizowanym podziękowaniem. To idealny prezent dla wychowawcy. 

Prezent dla Nauczyciela w pudełeczku
Prezent dla Nauczyciela w pudełeczku

Zestawy prezentowe na Dzień Nauczyciela

W naszej ofercie znalazły się również inne zestawy prezentowe, które idealnie nadają się na Dzień Nauczyciela czy zakończenie roku szkolnego. Czarne boxy w męskim stylu na pewno przypadną do gustu obdarowanemu pedagogowi, a umieszczone w nich upominki staną się dla niego prawdziwą pamiątką. Zestaw, w którego skład wchodzi personalizowany notatnik zamykany na gumkę to bardzo praktyczna propozycja. W koszu prezentowym znalazł się również kubek z imieniem, torebka herbaty, paczka z kawą i krówki. Całość utrzymana jest w jednolitej kolorystyce, a minimalistyczne zdobienia w odcieniach bieli i złota wspaniale kontrastują z ciemnym tłem. Personalizowana kartka z życzeniami przymocowana jest do wieka pudełka, dzięki czemu już od pierwszego wejrzenia prezent oczarowuje unikalnym wyglądem. 

Elegancki prezent dla Nauczyciela w czarnym wydaniu
Elegancki prezent dla Nauczyciela w czarnym wydaniu

Kubek dla Nauczyciela - jakie wzory będą w trendach?

Swojemu nauczycielowi możesz też podarować jeden z naszych personalizowanych upominków. Idealnie nadają się one na prezent z okazji Dnia Edukacji Narodowej czy zakończenia roku szkolnego. Takie upominki często wręczane są również z okazji Dnia Chłopaka, urodzin czy Świąt. Kubek ceramiczny z napisem “Najlepszy Nauczyciel na Świecie” dostępny jest w komplecie ze śmietankowymi krówkami. Cały prezent utrzymany w czarno-białej kolorystyce na pewno spodoba się obdarowanemu nauczycielowi. Ramka ze zdjęciem i personalizowaną sentencją to piękna pamiątka, która obdarowanej osobie pozwoli miło wspominać ulubionych uczniów. Fotografia Waszej klasy wręczona wychowawcy będzie wyjątkowym podarunkiem z okazji Dnia Nauczyciela.

Prezent dla Nauczyciela z ramką na zdjęcie, kubeczkiem i czekoladkami
Prezent dla Nauczyciela z ramką na zdjęcie, kubeczkiem i czekoladkami