Informacja

Nowe produkty

50 urodziny

50 urodziny to wspaniała okazja by w wielkim stylu rozpocząć szaloną przygodę, na nowo rozniecić pasję i z zapałem realizować wszystkie dotychczas niespełnione plany i marzenia. Gustowne zaproszenia pozwolą zaprosić przyjaciół i rodzinę na niesamowitą imprezę o oryginalnym motywie przewodnim. Salę pomogą przystroić fantazyjne, tematyczne balony,...

50 urodziny to wspaniała okazja by w wielkim stylu rozpocząć szaloną przygodę, na nowo rozniecić pasję i z zapałem realizować wszystkie dotychczas niespełnione plany i marzenia. Gustowne zaproszenia pozwolą zaprosić przyjaciół i rodzinę na niesamowitą imprezę o oryginalnym motywie przewodnim. Salę pomogą przystroić fantazyjne, tematyczne balony, girlandy i personalizowane plakaty. Odświętny i syto zastawiony stół będzie się prezentować niezwykle bogato dzięki ślicznym serwetką, bieżnikom, świeczkom. Uczyń swój wielki wieczór niezapomnianym dzięki gustownym dodatkom takimi jak pamiątkowe księgi, które zapełnią życzenia od bliskich i wspólne fotografie. Uczyń wieczór 50 urodzin wyjątkowym zarówno dla siebie jak i najbliższych. 

Więcej

50 urodziny W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Dekoracje i prezenty...

    Wyjątkowe dekoracje i prezenty z okazji 50 urodzin uczynią ten wieczór dosłownie niezapomnianym. Znakomitą zabawę w fantastycznej atmosferze zagwarantują piękne dekoracje, które ożywią każde wnętrze i zamienią je w wymarzone miejsce do spotkań z bliskimi i przyjaciółmi. Ozdoby nie pozostawią gościom najmniejszych wątpliwości, że jubilat hucznie obchodzi swoje 50 urodziny. Śliczne girlandy, tematyczne balony oraz personalizowane plakaty wypełnią i ożywią przestrzeń, nadając jej jednocześnie oryginalny charakter. Wyjątkowy upominek podaruje osobie świętującej 50 urodziny przemiłe wspomnienia, ale i na pewno sprawi wielką przyjemność. Dlatego podaruj jubilatowi elegancki i oryginalny prezent! Mamy dla Ciebie kilka wyjątkowych propozycji.