Informacja

Nowe produkty

Dekoracje sali Baby Shower

Dekoracje sali na Baby Shower przydadzą się do ozdobienia pomieszczenia, w którym odbędzie się pępkowe. Jak zorganizować piękny Baby Shower? Do dekoracji imprezy dla przyszłej Mamy potrzebne będą takie elementy jak: balony na Baby Shower (w odcieniach złota, różu lub błękitu), kolorowe girlandy z napisami It's a boy/It's a girl. W przypadku gdy ...

Dekoracje sali na Baby Shower przydadzą się do ozdobienia pomieszczenia, w którym odbędzie się pępkowe. Jak zorganizować piękny Baby Shower? Do dekoracji imprezy dla przyszłej Mamy potrzebne będą takie elementy jak: balony na Baby Shower (w odcieniach złota, różu lub błękitu), kolorowe girlandy z napisami It's a boy/It's a girl. W przypadku gdy znamy już płeć maleństwa możemy skorzystać z ozdób w kolorach różowych bądź niebieskich, dzięki czemu zasugerujemy uczestnikom przyjęcia, kogo się spodziewamy. 

Więcej

Dekoracje sali Baby Shower W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Banery i girlandy na...

    Banery i girlandy na Baby Shower, dzięki którym idealnie ozdobisz salę podczas pępkowego. Pomysły na przystrojenie wnętrza dzięki efektownym banerom w kolorach niebieskiego oraz różowego. Banery z napisem It's a boy lub It's a girl pomogą w przekazaniu tej radosnej nowiny o płci maleństwa. Girlandy w odcieniach złota pasują gdy nie wiemy jeszcze jaka jest płeć dziecka. Frędzelki czy flagietki to świetnie tło do sesji zdjęciowej. Pięknie prezentuje się na fotografiach wykonanych podczas przyjęcia. 

  • Dekoracje papierowe na...

    Dekoracje papierowe na Baby Shower to konieczny element, który w prosty sposób uzupełni dekorację na pępkowe. Wyjątkowe kolory dekoracji sprawiają, że możesz dobrać je w zależności od płci dziecka. Papierowe dekoracje można użyć zarówno w pomieszczeniu jak i na imprezie plenerowej. Oczywiście warto pamiętać również o innych dekoracjach takich jak kolorowe balony na Baby Shower czy foliowe balony w kształcie napisu boy lub girl. Dzięki temu pomieszczenie będzie pięknie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach.

  • Balony na Baby Shower

    Dekoracje na Baby Shower pięknie udekorują stół i wnętrze. Jak udekorować pomieszczenie na Baby Shower? Idealny będzie cały zestaw dekporacji, a także balony na Baby Shower. Balony dla chłopca często wykonane są w odcieniach błękitu i złota, składające się w kształt napisu Boy. Balony dla dziewczynki często są różowe, pastelowe, białe lub złote. Ładną i okazałą ozdobą są także balony z helem czy całe zestawy balonów, które pozwalają oszczędzić pieniądze.