Informacja

Nowe produkty

Promocje

Prezenty dla Szefa

Podaruj najlepszemu Szefowi upominki z personalizacją oraz eleganckimi motywami graficznymi w męskiej odsłonie. Zamów prezenty w drewnianych skrzyniach z oryginalną zawartością oraz w wyjątkowych boxach wykonanych z grubej tektury. Kupuj upominki z portfelami skórzanymi, paskami, kamieniami do whisky lub piersiówkami. Zamawiaj prezenty dla Szefa...

Podaruj najlepszemu Szefowi upominki z personalizacją oraz eleganckimi motywami graficznymi w męskiej odsłonie. Zamów prezenty w drewnianych skrzyniach z oryginalną zawartością oraz w wyjątkowych boxach wykonanych z grubej tektury. Kupuj upominki z portfelami skórzanymi, paskami, kamieniami do whisky lub piersiówkami. Zamawiaj prezenty dla Szefa z alkoholami wysokiej jakości. Wybieraj boxy z aromatycznymi kawami oraz herbatami. Kupuj ekologicznej i naturalne produkty w różnych wariantach smakowych. Zaskocz Szefa z okazji Imienin lub Urodzin wręczając fantastyczny prezent. Ciekawe propozycje, które sprawią, że na twarzy obdarowanego faceta zagości uśmiech. Wyjątkowe prezenty udekorowane pasującymi wstążkami. 

Więcej

Prezenty dla Szefa  Jest 70 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 70 elementów
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł

  Upominek, który można wręczyć Szefowej lub Szefowi z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Wybieraj elegancki zestaw z ekologicznymi miodkami w szklanym słoiczkach oraz herbatami ziołowymi. Podaruj oryginalny zestaw z idealnie skomponowaną zawartością dla mężczyzny oraz kobiety. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł

  Duża, drewniana skrzynia z oryginalną zawartością przypadnie do gustu zarówno mężczyznom oraz kobietom. Podaruj Szefowej lub Szefowi elegancki upominek z ekologicznymi produktami wysokiej jakości. Zamów zestaw z miodami smakowymi oraz herbatami. Wybieraj spersonalizowany upominek ze stylową grafiką. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł

  Wyjątkowy zestaw prezentowy z personalizacją oraz elegancką grafiką w kwiatowej odsłonie. Wybieraj upominek w dużej, drewnianej skrzyni. Zamów prezent dla Szefowej lub Szefa z ekologicznymi produktami wysokiej jakości. Kupuj miody smakowe w szklanym słoiczkach oraz kawy o przepysznych aromatach. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości
  239,98 zł

  Elegancki upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w kwiatowej odsłonie. Wybieraj zestaw, który można wręczyć zarówno mężczyźnie lub kobiecie. Podaruj prezent z nalewką w ozdobnej butelce, słoiczkami ekologicznego miodu z owocami, aromatyczną kawą, herbatą oraz czekoladkami o przepyszny smaku. Zamów box dla Szefa lub Szefowej. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł

  Przepyszny upominek z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj prezent dla Szefowej lub Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w delikatnej kolorystyce. Zamów box z aromatycznymi kawami smakowymi, herbatą oraz nalewką Babuni z wiśni w szklanej, ozdobnej butelce. Wybieraj prezent w drewnianej skrzyni.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho
  259,98 zł

  Duża drewniana skrzynia z oryginalną zawartością. Wybieraj upominek z nalewką babuni w ozdobnej butelce, szklanymi słoiczkami ekologicznego miodu, aromatyczną kawą, przepysznymi czekoladkami oraz ręcznie robioną czekoladą w kraftowym opakowaniu. Podaruj Szefowej lub Szefowi elegancki prezent. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł

  Duża, drewniana skrzynia z idealnie skomponowana zawartością. Wybieraj przepiękny upominek dla Szefa lub Szefowej. Zamów prezent z ekologicznym winem śliwkowym, szklanym słoiczkiem z miodem, czekoladą, ręcznie robioną czekoladą mleczną oraz herbatą malinową w kraftowej torebce.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Kawa z czekoladą PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Kawa z czekoladą
  219,98 zł

  Upominek dla Szefa lub Szefowej z elegancką grafiką w delikatnej kolorystyce oraz personalizacją. Wybieraj zestaw z likierem do kawy o przepysznym smaku wanilii, irish cream lub czekolady, świecą zapachową w szklanym słoiku, aromatyczną kawa oraz przepysznymi czekoladkami. Podaruj prezent z imieniem. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł

  Duża, drewniana skrzynia z idealnie skomponowaną zawartością. Podaruj zestaw z winem, miodem ekologicznym, aromatyczną kawą, czekoladami oraz przepysznymi czekoladkami. Wybieraj prezent z motywem graficznym w kwiatowej odsłonie. Zamów skrzynię, którą można wręczyć Szefowi lub Szefowej. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy z personalizacją oraz motywem graficznym w kwiatowej odsłonie. Wybieraj upominek z ekologicznym winem, miodem w szklanym słoiczku, aromatyczną herbatą, czekoladą ręcznie robioną oraz przepysznymi czekoladkami. Podaruj Szefowej oraz Szefowi oryginalny prezent. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy z idealnie skomponowaną zawartością dla Szefa lub Szefowej. Podaruj upominek umieszczony w drewnianej skrzynie wysokiej jakości. Wybieraj prezent z winem jarzębinowym, słodkim, miodem ekologicznym w szklanym słoiczku, kawą aromatyczną, herbatą oraz czekoladkami w czarnym papierkach. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem wiśniowym PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł

  Przepiękny zestaw prezentowy z personalizacją oraz motywem graficznym w kwiatowej odsłonie. Wybieraj elegancki upominek, który można wręczyć z okazji Imienin lub Urodzin. Kupuj prezent z winem wiśniowym, miodem ekologicznym w szklanym słoiczku, aromatyczną kawą, herbatą oraz przepysznymi czekoladkami. Zamów zestaw dla Szefa lub Szefowej. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Aromatyczne Chwile MEGA PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł

  Elegancka skrzynia drewniana z idealnie skomponowaną zawartością, którą można wręczyć zarówno mężczyźnie oraz kobiecie. Wewnątrz wieczka umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów. Wybieraj zestaw z winem półwytrawnym, aromatyczną herbatą, kawą w kraftowej torebce oraz czekoladą ręcznie robioną. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł

  Duża drewniana skrzynia z najlepszymi produktami wysokiej jakości. Wewnątrz wieczka umieszczona jest karteczka z personalizacją oraz motywem graficznym w kwiatowej odsłonie. Zamów upominek dla Najlepszej Szefowej lub Szefa z czekoladą, miodkami w słoiczkach oraz pałką do nabierania miodów.

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Dzika Róża i Kokos PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł

  Duża drewniana skrzynia z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj upominek z ekologicznym winem z dzikiej róży, miodami ekologicznymi w szklanym słoiczku, kawą mieloną, świeżo paloną oraz aromatyczną herbatą. Podaruj zestaw dla najlepszego Szefa lub Szefowej z najlepszymi produktami. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Siła i Moc PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia w kraftowej odsłonie. Wybieraj męski zestaw z alkoholem, czekoladą Merci w specjalnej obwolucie, krówkami dla faceta, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami w mlecznej czekoladzie. Podaruj spersonalizowany box udekorowany wstążką. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w krafcie. Wybieraj box wykonany z grubej tektury z alkoholem, czekoladą, migdałami, fistaszkami oraz krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj oryginalnie skomponowany zestaw dla faceta w retro stylu. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Podaruj upominek z alkoholem, czekoladą Merci w obwolucie, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami. Wybieraj prezent z oryginalną zawartością udekorowany złotą wstążką. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł

  Prezent dla Najlepszego Szefa, który można wręczyć z okazji Imienin, Urodzin lub w ramach podziękowań. Wybieraj zestaw z alkoholem, Jackiem Danielsem w puszce z colą, czekoladą mleczną ręcznie robioną oraz metalowym kieliszkiem. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką z akcentami srebra. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł

  Upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj zestaw udekorowany wstążką. Podaruj prezent z alkoholem, czekoladą, piersiówką z ekoskóry oraz przepysznymi cukierkami. Podaruj prezent dla najlepszego Szefa z idealnie skomponowaną zawartością. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj upominek z alkoholem wysokiej jakości, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz przepysznymi cukierkami. Wybieraj elegancki box. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł

  Prezent dla Szefa w formie pudełka prezentowego, wypełnionego po brzegi wysokiej klasy produktami. Wewnątrz znajduje się zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem w puszce z colą, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Na wieczku umieszczono także naklejkę z personalizowanymi życzeniami. Całość wspaniale się...

  319,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł

  Prezent dla Szefa umieszczony w personalizowanym pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Wysokiej klasy produkty dopełnia naklejka z życzeniami. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Biały Bocian Mały PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Biały Bocian Mały
  159,98 zł

  Zestaw prezentowy z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj męski upominek z butelką wódki premium Biały Bocian oraz przepysznymi cukierkami Bimberkami. Podaruj Szefowi z okazji jego święta wyjątkowy box wykonany z grubej tektury o ciekawej strukturze. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce udekorowany wstążką. Podaruj upominek z alkoholem, aromatyczną kawą mieloną, czekoladą  Merci, cukierkami oraz herbatą ekspresową. Wybieraj oryginalny zestaw skomponowany idealnie dla mężczyzny. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł

  Prezent dla Szefa w eleganckiej odsłonie. Wybieraj upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Podaruj zestaw z najlepszymi produktami oraz alkoholem premium. Kupuj box wykonany z grubej tektury o ciekawej strukturze. Wybieraj prezent z bawełnianymi skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł

  Upominek dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Idealnie skomponowany zestaw z męską zawartością można wręczyć z okazji Imienin lub Urodzin. Wybieraj prezent z alkoholem, aromatyczną kawą, czekoladą Merci, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki Zestaw PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł

  Upominek dla Szefa w eleganckiej odsłonie. Wybieraj zestaw z muchą materiałową, skarpetkami bawełnianymi, męskim portfelem skórzanym oraz paskiem ze skóry. Podaruj prezent z imieniem oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Całość udekorowana jest srebrną wstążką. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł

  Podaruj Szefowi niesamowity upominek! Zamów wysokiej klasy produkty zawarte w personalizowanym pudełku prezentowym. Wewnątrz znajdziesz brandy. czekoladki, czekoladkę oraz cukierki Bimberki. Do wieczka została dołączona etykieta z wyjątkowymi życzeniami. 

  189,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł

  Upominek dla mężczyzny z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj zestaw ze świecą sojową ręcznie robioną, skarpetkami bawełnianymi, kamieniami do whisky oraz praliny. Zamów prezent dla najlepszego Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia w kraftowej odsłonie. Wybieraj upominek z krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, kawa mieloną oraz kubkiem z czarnym uchem z imieniem. Zamów elegancki box skomponowany dla mężczyzny. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł

  Upominek dla Szefa z imieniem oraz elegancką grafiką. Wybieraj zestaw z syropem do kawy, krówkami śmietankowymi, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky. Zamów prezent dla mężczyzny umieszczony w pudełku prezentowym w kraftowej odsłonie. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł

  Upominek z elegancką zawartością skomponowany idealnie dla mężczyzny. Podaruj Szefowi prezent w boxie prezentowym z grubej tektury o ciekawej strukturze. Zamów zestaw z czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky, krówkami śmietankowymi, choco stickiem oraz serwetkami. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł

  Upominek z męską pielęgnacją w eleganckiej odsłonie. Wybieraj prezent z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia w krafcie. Zamów box z żelem pod prysznic, mydłem, krówkami śmietankowymi, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie oraz męskim portfelem. Podaruj prezent dla Najlepszego Szefa. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł

  Prezent dla klasycznego mężczyzny z najlepszymi produktami. Zamów upominek dla Szefa z portfelem, paskiem, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami o przepysznym smaku. Kupuj oryginalny box z personalizacją oraz motywem graficznym z jeleniem w kraftowej odsłonie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł

  Prezent dla Szefa z najlepszymi produktami. Wybieraj zestaw prezentowy z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji, drewnianą szczotką oraz grzebieniem. Zamów box z grubej tektury o ciekawej strukturze z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia w koszulki. 

  179,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 70 elementów

Prezenty dla szefa od pracowników

Odpowiednio dobrany prezent pozwala sprawić ogromną przyjemność obdarowanej osobie. Powinien być dopasowany do celebrowanej okazji, ale również charakteru adresata czy łączącej Was relacji. Zdecydowanie inne prezenty wręcza się partnerowi, inne rodzicom, a jeszcze inne będą odpowiednie dla szefa. Jaki prezent dla przełożonego wybrać? Takie podarunki zazwyczaj wręcza się w większej grupie. To sposób na podziękowanie, gratulacje czy po prostu prezent na szczególną okazję. Prezent dla szefa od pracowników będzie bardzo dobrym rozwiązaniem na urodziny, Boże Narodzenie albo jubileusz firmy. Może też stanowić pożegnanie, gdy kierownik się przenosi lub przechodzi na emeryturę. Jaki prezent dla szefa lub szefowej najlepiej wybrać?

Eleganckie prezenty dla szefa lub szefowej

Prezent wręczany szefowi, kierownikowi, prezesowi, brygadziście czy innemu przełożonemu bez dwóch zdań powinien być dopasowany do łączących Was relacji. Przede wszystkim bowiem znajdujecie się na stopie zawodowej - nawet, jeśli prywatnie także bardzo dobrze się dogadujecie. To szczególnie ważne przy grupowych prezentach dla szefostwa. Z pewnością nie każdy będzie z przełożonym w tak samo zażyłych stosunkach. Bardzo dobrze sprawdzą się więc uniwersalne prezenty w postaci eleganckich zestawów. Schludny i pieczołowicie wykonany kosz podarunkowy dla szefa w drewnianej skrzyni prezentuje się naprawdę ciekawie. W skład zestawu wchodzą smakowe miody i aromatyczne herbaty, które stanowią niezawodny pomysł na tego rodzaju podarunek. Zestawy z kawą, alkoholem czy słodyczami sprawdzą się równie fantastycznie. 

Prezent dla szefa nalewka kawy herbaty

Kosz podarunkowy dla szefa

Personalizowany prezent od pracowników

Prezenty podpisane personalizowanym tekstem to zawsze niezawodny sposób na sprawienie wielkiej przyjemności obdarowywanej osobie. Można umieścić na nich zarówno imię lub nazwisko przełożonego, jak i podpisy wszystkich pracowników wręczających podarunek. To spowoduje, że prezent dla szefa będzie jedyny w swoim rodzaju i sprawi obdarowanej osobie wielką przyjemność. Elegancki prezent dla dżentelmena będzie znakomitym rozwiązaniem na podarunek dla szefa. Box podarunkowy dla mężczyzny z bawełnianymi skarpetami, sojową świecą, czekoladkami z alkoholem oraz kostkami do chłodzenia napojów stanowi oryginalny prezent. Z pewnością będzie więc wyjątkowym pomysłem na niespodziankę dla szefa z okazji urodzin czy jubileuszu.

Stylowe prezenty dla szefostwa na różne okazje

Zabawny prezent dla szefa też będzie ciekawym rozwiązaniem. Dowcipna i niebanalna forma, unikalny motyw oraz piękne wykonanie bez dwóch zdań spodobają się obdarowanej osobie. Na prezent dla szefa śmiało wybrać możesz zestaw w pudełku z grafiką jelenia. Czekolada z tekstem “Bez spiny to same endorfiny”, personalizowany kubek ceramiczny, wysokiej jakości kawa oraz śmietankowe krówki stanowią spójny i stylowy podarunek dla mężczyzny. Na pewno taki prezent wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Praktyczny prezent dla szefa z ceramicznym kubkiem podpisanym tekstem “Kubek prawdziwego mężczyzny” także będzie bardzo dobrym rozwiązaniem na tego rodzaju podarunek. Do kompletu w boxie umieszczone zostały również torebka z kawą oraz śmietankowe krówki. 

Prezent dla szefa niezbędnik dzikiego byczka

Box prezentowy dla szefa