Informacja

Nowe produkty

Gry i zabawy na panieński

Gry i zabawy na Panieński które rozkręcą każdą imprezę. Zabawy na Wieczór Panieński w domu to przede wszystkim karty z pytaniami lub test na Przyszłą Żonę. Jeśli planujecie imprezę na mieście warto zagrać w Panieński pościg! W grze biorą udział wszystkie uczestniczki co zapewnia wyjątkową integrację! Zadania na Wieczór Panieński mogą być również...

Gry i zabawy na Panieński które rozkręcą każdą imprezę. Zabawy na Wieczór Panieński w domu to przede wszystkim karty z pytaniami lub test na Przyszłą Żonę. Jeśli planujecie imprezę na mieście warto zagrać w Panieński pościg! W grze biorą udział wszystkie uczestniczki co zapewnia wyjątkową integrację! Zadania na Wieczór Panieński mogą być również dla wszystkich koleżanek. Dzięki zabawom Wieczór Panieński na pewno będzie szaloną imprezą!

Więcej

Gry i zabawy na panieński Wybierz kategorię

Podkategorie

  • Gry i zabawy na panieński

    Gry i zabawy na panieński, które zachwycą wszystkie dziewczyny! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie zabawne Zdrapki z zadaniami, testy i certyfikaty dla Przyszłej Panny Młodej. Gra Panieński Pościg oraz Kto Najlepiej Zna Pannę Młodą wspaniale zintegruje przybyłe przyjaciółki. Test Przedmałżeński, Przyszłej Żony, a także Perfekcyjnej Pani Domu wykaże jak Przyszła Panna Młoda przygotowała się do bycia w małżeństwie. Z naszymi akcesoriami Wieczór Panieński będzie szalony i niezapomniany! 

  • Gadżety do śmiesznych...

    Gadżety do śmiesznych zdjęć na panieński sprawią, że wasze zdjęcia będą idealne! Zabawne rekwizyty do zdjęć dodadzą waszym zdjęciom wyjątkowego charakteru. Zdjęcia będą oddawały nastrój imprezy więc nie powinny być nudne. Śmieszne tabliczki do zdjęć doskonale nadają się do tego zadania. Gadżety do zdjęć na wieczór panieński umilą wam czas i rozkręcą atmosferę. Akcesoria do zdjęć możecie znaleźć w sklepach specjalizujących się w sprzedaży rekwizytów na imprezy. Wasze zdjęcia będą ciekawsze jeśli wynajmiecie fotobudkę, zdjęcia z niej są oryginalne i niepowtarzalne oraz doskonale sprawdzają się jako pamiątka do albumu.

Gry i zabawy na panieński to obowiązkowa pozycja na liście panieńskich punktów do spełnienia!

Gry i zabawy pozwolą rozkręcić atmosferę na Wieczorze Panieńskim i sprawią, że będziecie się świetnie bawić do białego rana. Najpopularniejsze gry to karty z zadaniami, które zarówno wszystkie dziewczyny, jak i Panna Młoda powinny wykonać podczas imprezy. Za wykonanie zadań możecie przyznawać kary lub nagrody. Same zdecydujcie, co to będzie - taniec z największym przystojniakiem w klubie czy może karny shot do wypicia.

Wśród gier i zabaw popularne są również quizy na panieński takie jak: Kto najlepiej zna Pannę Młodą? Co masz w torebce? czy Wiedza o sobie nawzajem, która sprawdzi jak dobrze znają się Państwo Młodzi.

Drugą obowiązkową pozycją są gadżety do zabawnych zdjęć, które pozwolą Wam wykonać pamiątkowe fotki pełne zabawnych ujęć. Wykorzystajcie rekwizyty na patyczkach, zabawne korony czy okulary, które dodadzą Wam uroku!

Gry i zabawy na wieczór panieński - wspaniałe propozycje i gadżety

Gry i zabawy na wieczór panieński to bardzo ważny element takiej imprezy. Warto zaopatrzyć się w kilka najbardziej atrakcyjnych propozycji, które pomogą Wam stworzyć wyjątkowy klimat. Odpowiednie zabawy na wieczór panieński sprawią, że wszystkie przyjaciółki będą się świetnie bawić i spędzicie razem wspaniały czas. Warto zakupić certyfikaty ze zdrapkami, gry w formie ankiet lub gadżety do pamiątkowych zdjęć. Takie elementy będą wspaniałą pamiątką po zakończonej imprezie, do której Przyszła Panna Młoda będzie mogła wracać przez długi czas. Zabawy na wieczór panieński w domu możecie wykonać metodą DIY lub zakupić gotowe produkty w sklepie internetowym. 

Zdrapki na wieczór panieński

Jednym z najbardziej atrakcyjnych i popularnych gadżetów ostatniego czasu są zdrapki. Spotykamy je bardzo często a wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych w różnych formach. Na wieczorze panieńskim świetnym rozwiązaniem będą jako zadania dla Przyszłej Panny Młodej. Na eleganckich kartach z piękną grafiką znajdują się zadania ukryte pod zdrapkami. Całość jest bardzo atrakcyjna i na pewno spodoba się bohaterce dnia. NA białych kartach widnieje grafika eleganckich i subtelnych kwiatów oraz pierścionka zaręczynowego. Zdrapka jest w złotym kolorze. Do kompletu otrzymujecie również certyfikat, który Panna Młoda otrzyma po wypełnieniu wszystkich zadań z pozytywnym rezultatem oraz prezerwatywę, która jest potrzebna do wykonania jednego z zadań. Dzięki temu posiadacie pełny komplet, który na pewno spodoba się wszystkim uczestniczkom i wprowadzi wyjątkową atmosferę. 

Zdrapki z zadaniami dla Przyszłej Panny Młodej

Zdrapki z zadaniami dla Przyszłej Panny Młodej

Gry na wieczór panieński

Świetnym sposobem na spędzenie wspólnego czasu będą gry, w które możecie wspólnie zagrać. Wszystkie uczestniczki imprezy zostaną zaangażowane, dzięki czemu wprowadzicie wspaniałą atmosferę i klimat. Jeżeli macie w planach zaopatrzenie się w kilka rodzaj gier, świetnym rozwiązaniem będzie zakup zestawu gier umieszczonych na kartach. W zestawie otrzymujecie sześć gier na eleganckich kartach. Wszystkie przyjaciółki mogą brać udział w grach, dzięki czemu nikt nie będzie czuł się wykluczony. Gry mają bardzo różne warianty i wykończenia: od gier alkoholowych, po wspólną przyszłość narzeczeństwa. 

Zestawy gier i zabaw na Wieczór Panieński

Zestawy gier i zabaw na Wieczór Panieński

Gadżety do zdjęć na wieczór panieński

Bardzo popularnym rozwiązaniem na wieczór panieński jest sesja fotograficzna lub fotobudka. Coraz częściej przyjaciółki stawiają na taki wariant jako wspaniała atrakcja. Aby w pełni wykorzystać potencjał pamiątkowych zdjęć, warto zaopatrzyć się również w specjalne gadżety, które pomogą sprawić, że pamiątkowe fotografie będą niezwykle atrakcyjne. Świetnym pomysłem może być plakat do zdjęcia policyjnego. Wykonany został na bardzo wysokiej jakości papierze. Posiada grafikę imitującą tło do wykonywania zdjęć policyjnych, dzięki czemu możecie wczuć się w rolę gangu dziewczyn, które ruszają w miasto. W komplecie otrzymujecie markery oraz tusz do wykonania odcisków palców. Macie pełny komplet, który pozwoli wykonać fenomenalne fotografie. 

W roli znakomitych akcesoriów do pamiątkowych zdjęć cudownie sprawdzą się również wszelkiego rodzaju karteczki na pikach. W zależności od motywu przewodniego przyjęcia i Waszych preferencji zaopatrzcie się w odpowiednie karteczki. Możecie postawić na motyw jednorożca, pin-up girl lub eleganckie w złotym, metalicznym kolorze. Na pewno pomogą Wam wprowadzić wyjątkową atmosferę i stworzyć wyjątkową fotografię.

Gadżety do sesji zdjęciowej na Wieczorze Panieńskim
Gadżety do sesji zdjęciowej na Wieczorze Panieńskim

Alkohol na wieczór panieński

Świetnym akcesorium, które pozwoli Wam wprowadzić wyjątkową atmosferę na Waszą uroczystość będzie zaopatrzenie się w wyjątkowy alkohol. W zależności od Waszych preferencji i motywu przewodniego przyjęcia możecie zdecydować się na piękną butelkę musującego szampana z dekoracyjną etykietą.

Możecie postawić na dużą butelkę szampana z etykietą z grafiką subtelnych kwiatów. Świetnie sprawdzą się na przyjęciu w stylu glamour oraz minimalistycznym. Etykieta została spersonalizowana imieniem Panny Młodej oraz datą wydarzenia, dzięki czemu alkohol jest oryginalny i unikatowy. 

Świetną propozycją będzie również mniejsza butelka musującego szampana, którą możecie wykorzystać jako upominki dla wszystkich uczestniczek imprezy. Będzie to wspaniałe rozwiązanie na drobne podziękowania dla wszystkich za przybycie. Buteleczkami szampana możecie wznieść wspólny toast za nową drogę życia Panny Młodej. Takie rozwiązanie na pewno spodoba się wszystkim przyjaciółkom.