Informacja

Nowe produkty

Promocje

Akwarela z Pierścionkiem

Zorganizuj Wieczór Panieński wybierając stylowe dekoracje. Zamawiaj spersonalizowane produkty wysokiej jakości z motywem akwareli z pierścionkiem. W naszej kolekcji znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze dodatki do stworzenia oryginalnej aranżacji. Zadbaj o wygląd stołów podczas przyjęcia panieńskiego. Zamawiaj upominki dla zaproszonych przyjaci...

Zorganizuj Wieczór Panieński wybierając stylowe dekoracje. Zamawiaj spersonalizowane produkty wysokiej jakości z motywem akwareli z pierścionkiem. W naszej kolekcji znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze dodatki do stworzenia oryginalnej aranżacji. Zadbaj o wygląd stołów podczas przyjęcia panieńskiego. Zamawiaj upominki dla zaproszonych przyjaciółek w postaci cukierków w słoiczkach, świeczek lub słodkich krówek. Wybieraj eleganckie plakaty, którymi ozdobisz wnętrze sali lub mieszkania. Celebruj wspólnie z bliskimi wyjątkową chwilę wznosząc toast winem z personalizacją. Stwórz efektowną dekorację i zaskocz koleżanki obecne na przyjęciu cudownymi dodatkami w delikatne kolorystyce. 

Więcej

Akwarela z Pierścionkiem Jest 49 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów
 • ZAPROSZENIE na panieński elektroniczne Akwarela z Pierścionkiem ZAPROSZENIE na panieński elektroniczne Akwarela z Pierścionkiem
  39,98 zł

  Zaproszenie na Wieczór Panieński na telefon. Zawiadom o zbliżającym się przyjęciu swoje przyjaciółki drogą elektroniczną. Zaproszenie z własnym tekstem oraz grafiką w stylowym wydaniu zachęci do wspólnego celebrowania wyjątkowej chwili. Zaproszenie cyfrowe pozwoli zaoszczędzić czas oraz pieniądze. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Akwarela z Pierścionkiem Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Akwarela z Pierścionkiem Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  49,98 zł

  Księga gości w sztywnej oprawie na Wieczór Panieński to świetna atrakcja dla zaproszonych przyjaciółek. Na okładce znajduje się samoprzylepna naklejka z imieniem Przyszłej Panny Młodej, datą przyjęcia oraz grafiką akwareli z pierścionkiem. W księdze goście mogą wpisać życzenia lub rady dla przyszłej Żony. 

  49,98 zł
 • PLAKAT na panieński Akwarela z Pierścionkiem Z IMIENIEM 50x70cm PLAKAT na panieński Akwarela z Pierścionkiem Z IMIENIEM 50x70cm
  59,98 zł

  Przepiękna dekoracja na Wieczór Panieński z motywem akwareli z pierścionkiem. Plakat wykonany ze sztywnego papieru prezentuje się niezwykle elegancko. Ozdób wnętrze sali lub mieszkania wybierając dodatki z personalizacją. Plakat można postawić na sztaludze lub powiesić za głównym stołem na przyjęciu. 

  59,98 zł
 • ŚCIANKA na wieczór panieński + listwa Akwarela z Pierścionkiem 60x150cm ŚCIANKA na wieczór panieński + listwa Akwarela z Pierścionkiem 60x150cm
  99,98 zł

  Przepiękne kakemono na przyjęcie z okazji Wieczoru Panieńskiego. Duży baner pozwoli ozdobić wnętrze mieszkania lub sali. Na plakacie nadrukowana jest grafika akwareli z pierścionkiem, imię Przyszłej Panny Młodej oraz data. Plakat w komplecie sprzedawany z listewkami, które pozwolą przymocować dekorację. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA stołu na panieński Akwarela z Pierścionkiem (+ramka) DEKORACJA stołu na panieński Akwarela z Pierścionkiem (+ramka)
  32,98 zł

  Dekoracja stołu w przepięknej, metalowej ramce. Dodatek z karteczką z personalizacją oraz grafiką akwareli z pierścionkiem prezentuje się niezwykle efektownie. Stwórz kompozycję na swoich stołach wybierając produkt wysokiej jakości. Ramka będzie świetnie prezentować się z pozostałymi dekoracjami z kolekcji. 

  32,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE Premium na panieński Z IMIENIEM 200ml Akwarela z Pierścionkiem (+słomka+wstążka) WINO MUSUJĄCE Premium na panieński Z IMIENIEM 200ml Akwarela z Pierścionkiem (+słomka+wstążka)
  24,98 zł

  Podziękowanie dla zaproszonych przyjaciółek w postaci wina musującego. Upominek z personalizacją oraz stylowym motywem graficznym akwareli z eukaliptusem przypadnie do gustu zaproszonym koleżankom. Wybieraj produkt, który pozwoli wspólnie celebrować wyjątkową chwilę. Wino półsłodkie w eleganckiej butelce udekorowane wstążką. 

  24,98 zł
 • BAŃKI mydlane na panieński z personalizacją Akwarela z Pierścionkiem BAŃKI mydlane na panieński z personalizacją Akwarela z Pierścionkiem
  3,49 zł

  Oryginalny upominek na podziękowanie dla zaproszonych gości. Podaruj bańki mydlane w plastikowych buteleczkach udekorowanych serduszkiem oraz naklejką z personalizacją. Wyjątkowy pomysł na prezent, który spodoba się zaproszonym przyjaciółkom. Bańki można rozdać samodzielnie na Wieczorze Panieńskim. 

  3,49 zł
 • LUSTERKO na panieński Z IMIENIEM Akwarela z Pierścionkiem LUSTERKO na panieński Z IMIENIEM Akwarela z Pierścionkiem
  6,98 zł

  Podaruj praktyczny upominek na Wieczorze Panieńskim, który przypadnie do gustu kobietom obecnym na przyjęciu. Małe lusterko z personalizacją oraz grafiką akwareli z pierścionkiem prezentuje się niezwykle uroczo. Spraw radość przyjaciółkom wręczając prezent z imieniem na swojej imprezie. 

  6,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na panieński Z IMIENIEM Akwarela z Pierścionkiem 100% Handmade ŚWIECA sojowa na panieński Z IMIENIEM Akwarela z Pierścionkiem 100% Handmade
  12,98 zł

  Świeca sojowa ręcznie wykonana w szklanym słoiczku. Podziękowanie dla przyjaciółek, który można wręczyć na Wieczorze Panieńskim. Na słoiczku znajduje się naklejka z imieniem Przyszłej Panny Młodej, datą przyjęcia oraz grafiką akwareli z pierścionkiem. Uroczy upominek spodoba się zaproszonym osobom. 

  12,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Akwarela z Pierścionkiem (bszn) MIÓD na podziękowanie dla gości Akwarela z Pierścionkiem (bszn)
  9,98 zł

  Słodkie podziękowanie dla zaproszonych gości w szklanym słoiczku. Miodek na Wieczór Panieński to świetny pomysł na upominek. Produkt z personalizacją udekorowany kapturkiem w kolorze złamanej bieli i przewiązany sznureczkiem jutowym. Miodek można podarować osobiście lub położyć przy nakryciach przyjaciółek. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na panieński Z IMIONAMI Akwarela z Pierścionkiem (bb) SŁOICZEK z cukierkami na panieński Z IMIONAMI Akwarela z Pierścionkiem (bb)
  8,98 zł

  Podziękowanie dla zaproszonych gości na Wieczór Panieński w szklanym słoiczku ze słodkimi cukierkami. Produkt z personalizacją oraz grafiką akwareli z pierścionkiem. Słoiczek udekorowany jest białym kapturkiem i przewiązany wstążeczką. Słodki upominek, którym podziękujesz za obecność na imprezie. 

  8,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem na panieński Akwarela z Pierścionkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem na panieński Akwarela z Pierścionkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł

  Duże, słodkie lizaki na podziękowanie dla przyjaciółek. Podaruj przepyszny upominek gościom zaproszonym na Wieczór Panieńskim. Lizaki w komplecie sprzedawane są z bilecikami oraz naklejkami z imieniem oraz grafiką akwareli z pierścionkiem. Spraw miłą niespodziankę bliskim osobom na przyjęciu. 

  49,98 zł
 • LIZAKI na wieczór panieński Z IMIENIEM Akwarela z Pierścionkiem 10szt (+etykiety) LIZAKI na wieczór panieński Z IMIENIEM Akwarela z Pierścionkiem 10szt (+etykiety)
  29,98 zł

  Kolorowe lizaki na podziękowanie dla gości obecnych na Wieczorze Panieńskim. Słodkie upominki w komplecie z naklejkami przypadną do gustu zaproszonym przyjaciółkom. Na naklejce nadrukowane jest imię Przyszłej Panny Młodej, data przyjęcia oraz grafika z kolekcji Akwarela z Pierścionkiem. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na wieczór panieński Akwarela z Pierścionkiem Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na wieczór panieński Akwarela z Pierścionkiem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł

  Pomysł na podziękowanie dla zaproszonych gości na Wieczór Panieński. Słodkie krówki zawinięte w papierem z personalizacją oraz grafiką z kolekcji Akwareli z Pierścionkiem. Podaruj swoim przyjaciółkom przepyszne upominki. Krówki można wręczyć samodzielnie lub zapakować w prześliczne pudełeczka. 

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Akwarela z Pierścionkiem 10szt CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Akwarela z Pierścionkiem 10szt
  29,98 zł

  Podziękowanie na Wieczór Panieński w formie słodkich czekoladek. Upominek z personalizacją oraz grafiką akwareli z pierścionkiem. Podaruj przyjaciółkom obecnym na przyjęciu czekoladki. Słodkości można wręczyć osobiście lub zapakować do pudełeczek z kolekcji. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA serca na panieński Akwarela z Pierścionkiem (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA serca na panieński Akwarela z Pierścionkiem (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł

  Pudełeczka w kształcie serca na podziękowanie dla zaproszonych gości. Produkt wykonany ze sztywnego papieru w komplecie z białymi wstążkami oraz naklejkami. Spersonalizowany upominek, do którego można włożyć słodkie czekoladki, krówki lub inne drobnostki. Na naklejce nadrukowane jest imię Przyszłej Panny Młodej, data oraz stylowa grafika. 

  28,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na panieński Z IMIENIEM Akwarela z Pierścionkiem 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na panieński Z IMIENIEM Akwarela z Pierścionkiem 12szt
  44,98 zł

  Szklane buteleczki z korkiem wykonane z solidnego, grubego szkła. Spersonalizowany upominek, który można wręczyć przyjaciółkom w trakcie imprezy zorganizowanej z okazji Wieczoru Panieńskiego. Do buteleczek można wsypać ziarenka kawy, susz herbaciany lub słodkie cukiereczki. 

  44,98 zł
 • TOPPER na tort na panieński Akwarela z Pierścionkiem Z IMIENIEM TOPPER na tort na panieński Akwarela z Pierścionkiem Z IMIENIEM
  24,98 zł

  Elegancka dekoracja na ciasto, która świetnie sprawdzi się na Wieczorze Panieńskim. Jednostronny topper z grafiką akwareli z pierścionkiem, imieniem przyszłej Panny Młodej oraz datą przyjęcia. Dodatek, który sprawi, że tort serwowany na imprezie będzie prezentował się oryginalnie i efektownie. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort Wieczór Panieński Akwarela z Pierścionkiem Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Wieczór Panieński Akwarela z Pierścionkiem Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł

  Jadalny opłatek na Wieczór Panieński to niezbędna dekoracja na przyjęcie. Ozdób ciasto serwowane podczas Wieczoru Panieńskiego wybierając produkt z imieniem oraz grafiką akwareli z pierścionkiem. Przepiękny dodatek, który zachwyci zaproszone Przyjaciółki. Opłatkiem w szybki i łatwy sposób udekorujesz tort. 

  17,98 zł
 • KUBECZKI papierowe na panieński z imieniem Akwarela z Pierścionkiem (+etykiety) 6szt KUBECZKI papierowe na panieński z imieniem Akwarela z Pierścionkiem (+etykiety) 6szt
  14,98 zł

  Kubeczki papierowe w komplecie z naklejką idealnie sprawdzą się podczas Wieczoru Panieńskiego. Na naklejce nadrukowane jest imię Przyszłej Panny Młodej, data imprezy oraz grafika z kolekcji Akwarela z Pierścionkiem. Niezbędny dodatek na przyjęcie, który pozwoli szybko zaserwować chłodne napoje. 

  14,98 zł
 • KUBECZKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 8szt KUBECZKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 8szt
  8,98 zł

  Kubeczki papierowe w botanicznym stylu z nadrukiem gałązek eukaliptusa to wspaniały pomysł na praktyczny dodatek i piękną dekorację stołu na przyjęcia. Kubeczki pięknie wyglądają w komplecie z talerzykami i serwetkami z tej samej serii.

  8,98 zł
 • TALERZE papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 23cm 8szt DUŻE TALERZE papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 23cm 8szt DUŻE
  10,98 zł

  Talerze papierowe w botanicznym stylu, dekorowane malarskim nadrukiem gałązek eukaliptusa. Wspaniała dekoracja stołu nie tylko na wieczór panieński, ale też na urodziny czy przyjęcie Baby Shower. Najmodniejszy dodatek do dekoracji stołu.

  10,98 zł
 • ŚWIECE proste 10szt 24cm BIAŁE ŚWIECE proste 10szt 24cm BIAŁE
  22,98 zł

  Proste białe świece rozjaśnią odświętny stół i wprowadzą na niego wiele elegancji. Klasyczne świeczki pasują do każdego stylu uroczystości i praktycznie każdej okazji. To bardzo uniwersalna ozdoba, która pozwala na łączenie różnych kolorów czy wymyślnych kształtów pozostałych dekoracji. 

  22,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm BUTELKOWA ZIELEŃ 10szt ŚWIECE proste 24cm BUTELKOWA ZIELEŃ 10szt
  22,98 zł

  Proste świece w oryginalnym kolorze butelkowej zieleni. Modny odcień świeczek sprawia, że ta ozdoba ciekawie komponuje się z innymi dekoracjami. W zestawie znajduje się dziesięć sztuk świeczek, które pozwolą na wprowadzenie wspaniałego klimatu przy odświętnym stole. 

  22,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BIAŁE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BIAŁE
  46,98 zł

  Klasyczne białe świece świetnie wpasują się w aranżację stołu. Wykorzystaj je podczas waszego Ślubu! Świetnie prezentują się pośród kwietnych elementów. Świece sprzedawane są w pakiecie 10 sztuk. 

  46,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  46,98 zł

  Świece wykonane w pięknym odcieniu butelkowej zieleni. Modny kolor wspaniale zaprezentuje się na przyjęciu! Dodaj aranżacji szczególnego charakteru, ustaw świece blisko kwietnych dodatków. Świece sprzedawane są w pakiecie 10 sztuk. 

  46,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Zieleń Eukaliptusowa 25szt KIESZONKI na sztućce Zieleń Eukaliptusowa 25szt
  24,98 zł

  Kieszonki na sztućce to niezbędny element aranżacji stołu. Delikatny, zielony odcień wpasuje się w każde przyjęcie, szczególnie o motywie przewodnim eukaliptusa. Kieszonki sprzedawane są w pakiecie 25 sztuk. Do serwetek możesz dokupić dopasowane serwetki.  

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 40x40cm 50szt
  45,98 zł

  Jednokolorowe serwetki w pięknym zielonym kolorze. Delikatny eukaliptusowy odcień wspaniale zaprezentuje się podczas wielu przyjęć, postaw na elegancie i ułóż je na swoim stole! Do serwetek możesz dokupić dopasowane kolorystycznie kieszonki.

  45,98 zł
 • SERWETKI papierowe Zieleń Eukaliptusowa/Szałwia 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Zieleń Eukaliptusowa/Szałwia 33x33cm 20szt
  7,98 zł

  Serwetki papierowe w pięknym odcieniu szałwiowym będą idealne na dowolne przyjęcie. Serwetki wykonane są z trójwarstwowego papieru, a niespotykany odcień zieleni pięknie sprawdzi się na przyjęciach z motywem eukaliptusa.

  7,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA
  49,98 zł

  Zestaw flizelinowych kieszonek na sztućce w kolorze butelkowej zieleni. Wybierając pozostałe dekoracje weselne warto mieć na uwadze aby posiadały spójny motyw graficzny i kolorystykę.

  49,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Butelkowa Zieleń 40x40cm 12szt SERWETKI flizelinowe Butelkowa Zieleń 40x40cm 12szt
  14,98 zł

  Serwetki flizelinowe to wytrzymały dodatek zastawy stołowej na różne przyjęcia. Przepiękny kolor butelkowej z zieleni komponuje się rewelacyjnie ze złotymi dodatkami. Pozwalają stworzyć cudowną bazę pod aranżacje stołów na wesele, wieczór panieński czy urodziny.

  14,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  45,98 zł

  Przepiękne serwetki weselne z flizeliny w trendowym kolorze butelkowej zieleni!!! 

  45,98 zł
 • SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  7,98 zł

  Papierowe serwetki w kolorze butelkowej zieleni to najmodniejsza propozycja tego sezonu. Możesz wykorzystać je do dekoracji stołu na Urodziny, Panieński czy Baby Shower. Serwetki to dodatek, który musi znaleźć się na każdym przyjęciu!

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 12szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 12szt
  14,98 zł

  Białe serwetki mają swoje zastosowania na różnego typu przyjęciach. Można połączyć je z dekoracjami o różnej kolorystyce. Flizelina pozwala układać z nich różne wzory, dzięki czemu tworzą wspaniałe aranżacje na stołach. 

  14,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt
  39,98 zł

  Białe serwetki to najbardziej klasyczna propozycja dekoracji stołu. Gładkie białe serwetki sprawdzą się idealnie na Urodzinach, Panieńskim czy Baby Shower. Serwetki flizelinowe wykonane są ze sztywnego materiału, który łatwo układa się w przestrzenne wzory!

  39,98 zł
 • SERWETKI ślubne Gałązka Eukaliptusa Beautiful Day 33x33cm 20szt SERWETKI ślubne Gałązka Eukaliptusa Beautiful Day 33x33cm 20szt
  29,98 zł

  Kieszonki na sztućce z grafiką eukaliptusa oraz ze złotymi zdobieniami. Idealna dekoracja stołu weselnego w stylu botanicznym.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów

Akwarela z pierścionkiem - modne dekoracje na panieński

Zajmujesz się organizacją wieczoru panieńskiego? Tego rodzaju impreza zdecydowanie posiada niebanalny charakter, który warto podkreślić. Przydadzą się więc specjalnie przygotowane dodatki czy gadżety. Jeśli w ramach wieczoru planujesz domówkę, zabawę w wynajętym lokalu albo wyjazd za miasto, dodatkowo warto zadbać również o stylowe dekoracje, które nadadzą niebanalny charakter okazji. Idealną propozycją na tego rodzaju okazję będzie kolekcja Akwarela z pierścionkiem. To motyw przygotowany w zgodzie z najnowszymi trendami, który w piękny sposób podkreśli charakter celebrowanej okazji. Tak wykonany projekt bez najmniejszych wątpliwości pozwoli nadać uroczystości wyjątkowy klimat, który zachwyci wszystkie uczestniczki - z przyszłą Panną Młodą na czele.

Wieczór panieński w botanicznym stylu

W modzie są aktualnie naturalne dekoracje i motywy, dlatego wieczór panieński możesz z powodzeniem zaplanować w botanicznej odsłonie. To spowoduje, że dowolne wnętrze czy plener nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Od czego zacząć przygotowania? Niewątpliwie istotnym elementem są zaproszenia na wieczór panieński. Te w elektronicznej formie stanowią praktyczny i sprawdzony dodatek na przyjęcie. Dzięki nim szybko i bez żadnego problemu zaprosisz na imprezę wszystkie przyjaciółki przyszłej Panny Młodej. Wieczór panieński to przyjęcie, na którym zwykle nie brakuje alkoholu do wznoszenia toastów za nową drogę w życiu kobiety. Mini butelki z winem musującym stanowią doskonałą propozycję na taką okazję. Ozdobione etykietami z personalizacją sprawią, że impreza nabierze niepowtarzalnego charakteru. 

Wino musujące panieński akwarela z pierścionkiem

Wino musujące na panieński

Modne dekoracje na panieński

Kolekcja z motywem gałązek eukaliptusa oraz złotego pierścionka zaręczynowego zawiera mnóstwo dekoracji, które bezbłędnie wypadną na tego rodzaju imprezie. Plakat z imieniem przyszłej Panny Młodej, tabliczka na stół czy ścianka do zdjęć to niezawodne pomysły. Można śmiało wykorzystać je do ubrania domu, restauracji, stolika w pubie, ogrodu, pokoju hotelowego czy wielu innych miejsc. Możesz wybrać te dekoracje, które najbardziej Ci się przydadzą i za ich pomocą stworzyć naprawdę ciekawe rezultaty. Każdy produkt wykonany jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu gwarantuje wyjątkowy wygląd i niezawodny efekt. Sprawdź koniecznie wszystkie specjalnie zaprojektowane dekoracje i dodatki, a na pewno znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Tabliczka na stół akwarela z pierścionkiem panieński

Ozdoba stołu na panieński

Panieński w naturalnej odsłonie - jak przygotować?

Jeśli chcesz zorganizować wieczór panieński w modnej, botanicznej odsłonie, nie musisz korzystać jedynie z dekoracji zdobionych motywem eukaliptusa i pierścionka. Istnieje wiele uniwersalnych produktów, które wspaniale wypadną na tego rodzaju uroczystości. Świetnym przykładem są dekoracje i dodatki w odcieniach butelkowej zieleni: serwetki na stół, ozdobne świece, kieszonki na sztućce czy wiele innych elementów. Stawiać możesz również śmiało na produkty w odcieniach bieli, złota czy brązu. Eko dekoracje będą jak najbardziej trafionym rozwiązaniem. Idealnie wpasują się w naturalny klimat imprezy, a przy tym podkreślą modny charakter aranżacji. Nawet papierowe kubeczki i talerzyki mogą być niezwykle gustownym pomysłem!