Informacja

Nowe produkty

Promocje

Dekoracje sali na 30 urodziny

Dekoracje sali na 30 urodziny to sposób na stworzenie wyjątkowego przyjęcia urodzinowego. Na imprezie nie może zabraknąć balonów na 30 urodziny. Balony w kształcie cyfry 30 powinny znaleźć się na Twoim przyjęciu. Dekoracje sali powinny być starannie przygotowane dlatego warto zadbać o kolorowe girlandy oraz serpentyny, które kolorem pasować będą...

Dekoracje sali na 30 urodziny to sposób na stworzenie wyjątkowego przyjęcia urodzinowego. Na imprezie nie może zabraknąć balonów na 30 urodziny. Balony w kształcie cyfry 30 powinny znaleźć się na Twoim przyjęciu. Dekoracje sali powinny być starannie przygotowane dlatego warto zadbać o kolorowe girlandy oraz serpentyny, które kolorem pasować będą do motywu przewodniego przyjęcia. Dekoracje stworzysz samodzielnie używając w tym celu naszych dodatków na przyjęcie urodzinowe!

Więcej

Dekoracje sali na 30 urodziny Wybierz kategorię

Podkategorie

  • Balony na 30 urodziny

    Balony na 30 urodziny to najpopularniejsze dekoracje sali na 30. Balony na 30 urodziny dla faceta różnią się od tych dla kobiety, najczęściej utrzymane są w ciemnych barwach i odcieniach srebra. Balony na 30 urodziny kobiety chętnie wybierane są w metalicznych kolorach: złotym, rosegold czy różowym. Balon na 30 z helem to także często kupowany produkt, który może stać się prezentem na 30 urodziny. Poza balonami popularne są także serwetki na 30 urodziny, które zadbają o wystrój sali.

  • Dekoracje sali na 30...

    Wystrój sali na 30 urodziny to jeden z najważniejszych aspektów podczas organizacji imprezy urodzinowej. Niezbędne będą balony na 30 urodziny, dekoracyjne girlandy i banery, a także dekoracje stołu: serwetki na 30 urodziny, kubeczki i talerzyki. Modna kolorystyka to przede wszystkim odcienie złota, rosegold, czerń. Na 30 urodziny mężczyzny chętnie wybierane są odcienie srebra, a dla kobiety kwiatowe motywy i pastelowe barwy.

Dekoracje sali na 30 urodziny. Jak zadbać o wystrój sali na trzydziestkę?

Dekoracje sali na 30 urodziny powinny być odpowiednio przygotowane na uroczystość, bowiem dzięki przemyślanej aranżacji wnętrza uroczystości, wprowadzimy gości w imprezowy klimat! Zazwyczaj impreza z okazji 30. urodzin jest organizowana jako huczne przyjęcie, tym bardziej ważne jest otoczenie, w którym jest wyprawiana. Należy zatem zadbać o to, aby dekoracje sali na 30 urodziny wprowadzały gości w istnie imprezowy klimat, który będzie towarzyszył zabawom do białego rana!

Dekoracje na 30 urodziny to wspaniały sposób na stworzenie niepowtarzalnego klimatu imprezy urodzinowej. Jakie dekoracje na 30 urodziny wybrać? Bardzo modne są poniższe propozycje:

- serwetki na 30 urodziny ze specjalnymi zdobieniami, 

- balony na 30 urodziny, jako klasyczna dekoracja urodzinowa,

- gadżety na 30 urodziny, wykorzystywane do sesji zdjęciowych

- dekoracje na tort na 30 urodziny, w postaci spektakularnych świeczek urodzinowych oraz topperów na tort i wiele innych, interesujących dekoracji sali na 30 urodziny, które można znaleźć w sklepie internetowym PinkDrink.pl!

Dekoracje urodzinowe dla dorosłych nie muszą być nudne i standardowe. Jeśli chcesz zaprojektować swoją imprezę dekoracjami najwyższej jakości i cieszyć się szampańską zabawą, zadbaj o spójną organizację oraz aranżację wnętrza. Liczne inspiracje na dekoracje sali na 30 urodziny znajdziesz poniżej. 

Balony na 30 urodziny

Balony na 30 urodziny to nieodłączny element imprezy. Balony mogą posłużyć także jako prezent na 30 urodziny. Z pewnością będzie to niemałe zaskoczenie dla jubilata lub jubilatki. Balony w kształcie cyfr 30 z helem robią ogromne wrażenie i często są głównym elementem urodzinowych sesji fotograficznych. Prezentują się rewelacyjnie i podkreślają zniewalający charakter imprezy z okazji 30 urodzin. Warto zaopatrzyć swoją imprezę urodzinową w efektowne elementy dekoracji sali, które pozwolą gościom poczuć imprezowy klimat.  Dekoracje na 30 urodziny faceta nieco różnią się od tych dla kobiety. Różnica tkwi w kolorze dekoracji, ponieważ faceci zazwyczaj wybierają dekoracje o ciemnych barwach oraz w kolorze srebra. Natomiast kobiety chętniej wybierają dekoracje urodzinowe, w tym balony, w metalicznych kolorach: rosegold, złotym lub różowym. Jednak dla obu grup balony na 30 z helem staną się niezapomnianym elementem dekoracji. Uniwersalną i niezwykle imprezową dekoracją sali na 30 urodziny są balony foliowe w kształcie butelki szampana, które można zastosować jako girlanda z balonami tradycyjnymi. W towarzystwie takiej dekoracji możliwe są spektakularne i zabawne sesje zdjęciowe. Zaskocz swoich bliskich i rodzinę oryginalną dekoracją balonową z okazji 30 urodzin! Jakie inne dekoracje na 30 urodziny wykorzystać? Możliwości jest wiele. Przed przystąpieniem do organizowania konkretnej imprezy urodzinowej należy pamiętać o zaproszeniach na 30 urodziny, które również powinny wpisywać się w kolorystykę oraz styl wnętrza sali na 30 urodziny. Gdy już zaprosimy gości, należy zastanowić się nad perfekcyjnymi dekoracjami. Bardzo popularnym produktem okazują się serwetki na 30 urodziny, które na pewno będą stanowiły wspaniałą ozdobę na stół. Jednolita zastawa dla gości świetnie wpłynie na całkowity wystrój sali na 30 urodziny, dlatego warto zastanowić się także nad doborem bieżnika, sztućców oraz kubeczków i talerzyków, które rewelacyjnie ugoszczą zgromadzonych przy stole. Wszystkie wymienione dekoracje znajdziesz w ofercie sklepu internetowego z dekoracjami na przyjęcia PinkDrink.pl!

Balony foliowe na 30 urodziny

Balony foliowe na 30 urodziny

Dekoracje sali na 30 urodziny banery i girlandy

Dekoracje sali na 30 urodziny w postaci banerów oraz girland to wspaniały i oryginalny pomysł na aranżację wnętrza. Szczególnie polecamy girlandy metaliczne frędzelkowe, girlandy metaliczne w formie kurtyny oraz banery na 30 urodziny na pasku. Girlandy frędzelkowe w wielu metalicznych kolorach są elementem naszej oferty urodzinowej. Posiadamy girlandy w wielu wariantach kolorystycznych: złote, złoto-czarne, srebrne, rosegold. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nasze dekoracje wykonane są z najwyższej jakości towarów. Girlandy w formie kurtyny to kolejna dekoracja sali na 30, która zachwyci zgromadzonych. Kurtyna metaliczna może stać się częścią fotościanki. Pięknie prezentuje się w towarzystwie efektywnej girlandy stworzonej z tradycyjnych balonów. Warianty kolorystyczne, akie posiadamy to: złoty, rosegold, ciemnoróżowy, pastelowy wrzos oraz srebrny.  Banery na 30 urodziny w wersji klasycznej są uniwersalną dekoracją, która będzie idealna jako ozdoba na 30 urodziny faceta oraz kobiety. Girlanda na pasku z wizerunkiem cyfry 30 świetnie sprawdzi się zawieszona na stole lub w innym miejscu sali. Ten efektowny dodatek będzie kolejnym elementem przestrzeni podczas urodzinowych sesji zdjęciowych.  Serpentyny urodzinowe są równie efektywną dekoracją sali na 30 urodziny. Posiadamy serpentyny w kolorach: rosegold, złotym, srebrnym, czarnym oraz ciemnoróżowym. Szeroki wybór kolorystyczny z pewnością pozwoli na odpowiednie dobranie dekoracyjnych detali do zaplanowanej wizji wnętrza imprezy z okazji 30. urodzin.

Metaliczna girlanda na imprezę z okazji 30 urodzin

Metaliczna girlanda na imprezę z okazji 30 urodzin