Informacja

Nowe produkty

Gadżety do sesji ciążowej/brzuszkowej

Zdjęcia z sesji ciążowej to fantastyczna pamiątka, do której z przyjemnością wraca się nawet po wielu latach. Dlatego warto wykorzystać oryginalne i ciekawe dodatki, dzięki którym zdjęcia prezentują się efektownie i zjawiskowo. Konfetti, fontanny dymne, fantazyjne balony, zapewnią nie tylko wspaniałe fotografie, ale i wiele zabawy w czasie sesji...

Zdjęcia z sesji ciążowej to fantastyczna pamiątka, do której z przyjemnością wraca się nawet po wielu latach. Dlatego warto wykorzystać oryginalne i ciekawe dodatki, dzięki którym zdjęcia prezentują się efektownie i zjawiskowo. Konfetti, fontanny dymne, fantazyjne balony, zapewnią nie tylko wspaniałe fotografie, ale i wiele zabawy w czasie sesji zarówno samotnej jak i z partnerem. Śliczne szarfy i tabliczki z napisami znakomicie sprawdzą się podczas wspólnych zdjęć z przyjaciółkami. Sprawdzone dodatki sprawią, że zwykłe fotografie zyskają niesamowity i niepowtarzalny charakter. Wspaniała pamiątka oczaruje rodzinę i znajomych.

Więcej

Gadżety do sesji ciążowej/brzuszkowej Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Gadżety do sesji ciążowej

Okres ciąży i oczekiwania na dziecko to zdecydowanie czas wielkich emocji. Nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet decyduje się na utrwalenie tych pięknych wspomnień na fotografiach. Często w takiej sesji uczestniczy również partner, dzięki czemu nabiera ona niezwykle rodzinnego charakteru. Tobie także marzy się taka pamiątka? W takim wypadku koniecznie zorganizuj sesję w dogodnym dla siebie terminie - nie znamy nikogo, kto żałowałby takiej decyzji ;) Najlepiej zdecydowanie postawić na okres 7 miesiąca. Wtedy brzuszek jest już bardzo zaokrąglony, a przyszła mama zazwyczaj czuje się dość komfortowo. Pamiętaj jednak, że szczegóły sesji zawsze należy ustalać zgodnie z własnymi preferencjami oraz potrzebami. Każdy organizm jest inny, a zdrowie i dobre samopoczucie są najważniejsze.

Akcesoria do sesji brzuszkowej

Bez dwóch zdań sceneria oraz dodatki stanowią bardzo istotny element sesji zdjęciowej. To one nadają szczególny nastrój wykonanym zdjęciom. Oczywiście, minimalistyczne zdjęcia na jednolitym tle także mogą mieć swój urok, jednak za pomocą odpowiednich akcesoriów sprawisz, że Twoje fotografie będą jedyne w swoim rodzaju. Kolorowe konfetti ujawniające płeć dziecka to bardzo dobry pomysł na dodatek do sesji zdjęciowej. Różowe czy niebieskie pozwoli spersonalizować fotografie. Świetne jest to, że możesz śmiało dopasować je do dowolnego charakteru scenerii czy stylizacji. Przyszła mama w trakcie sesji może również wykorzystać akcesoria do ubrania. Biała szarfa z napisem “Przyszła Mama i imieniem sprawdzi się doskonale.

Konfetti w tubie ujawniającej płeć różowe

Różowe konfetti ujawniające płeć

Balony do sesji w ciąży

W czasie sesji brzuszkowej można z powodzeniem wykorzystać również balony. To wspaniały dodatek, który łatwo i prosto użyjesz w dowolnych warunkach. Szczególnie dobrze z pewnością wyglądać będą napełnione helem, dzięki któremu dodadzą lekkości fotografiom. Balon w kształcie serca z napisem “Mom to Be” dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - różowej i niebieskiej. Tak uroczy i tematyczny dodatek z całą pewnością urozmaici efekt końcowy! Możesz też śmiało wybrać foliowy balon “Boy or Girl”. To bardzo dobre rozwiązanie, jeśli w czasie sesji nie wiesz jeszcze, jakiej płci jest oczekiwany maluszek! Dzięki takiemu rozwiązaniu nadasz swoim zdjęciom naprawdę oryginalny wygląd.

Balon na baby shower foliowy mom to be różowy

Foliowy balon do sesji ciążowej

Karty do zdjęć rozwoju dziecka

Choć mówimy głównie o sesji ciążowej, w naszej ofercie znaleźć można także akcesoria do różnego rodzaju zdjęć. Fotografie wykonane w trakcie Baby Shower uatrakcyjnisz przy pomocy tematycznych dodatków. To będzie rewelacyjna pamiątka wykonana w gronie przyjaciółek! Zdjęcia bez dwóch zdań są też bardzo dobrym sposobem na udokumentowanie rozwoju dziecka. Można wykonywać je podczas uroczystości i szczególnych wydarzeń, ale też na co dzień. Zwłaszcza do tych ostatnich przyda się zestaw kart do zdjęć dziecka. Specjalnie przygotowane tabliczki mają żywe kolory i ciekawe podpisy, np. “Moja ukochana rodzinka”, “Pierwsza noc bez smoczka” czy “Mój pierwszy Dzień Dziecka”. Dzięki nim wykonasz znakomite fotografie na pamiątkę!