Informacja

Nowe produkty

Promocje

Zaproszenia na urodziny na telefon

Rewelacyjny pomysł na zaproszenie gości na imprezę urodzinową wykonany w formie pliku graficznego przesyłanego do gości poprzez sms bądź email. Zaproszenia elektroniczne na urodziny na telefon stanowią ekologiczną alternatywę tradycyjnych, papierowych zaproszeń. Pozwalają w szybki sposób przekazać najbliższym informacje o zbliżającej się imprezi...

Rewelacyjny pomysł na zaproszenie gości na imprezę urodzinową wykonany w formie pliku graficznego przesyłanego do gości poprzez sms bądź email. Zaproszenia elektroniczne na urodziny na telefon stanowią ekologiczną alternatywę tradycyjnych, papierowych zaproszeń. Pozwalają w szybki sposób przekazać najbliższym informacje o zbliżającej się imprezie urodzinowej. Różne wersje kolorystyczne i motywy graficzne pozwalają dobrać odpowiednią wersję pod solenizanta lub solenizantkę. Tekst zaproszenia należy przygotować samodzielnie oraz podesłać w gotowej wersji na email. 

Więcej

Zaproszenia na urodziny na telefon Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
 • 39,98 zł

  Rewelacyjne zaproszenia na urodziny na telefon zawierające tekst przesłany przez kupującego wraz ze wskazaniem, które urodziny są świętowane. Tło pliku z zaproszeniem jest w czarnym kolorze i posiada ozdobny motyw złotego brokatu wraz z rosegoldowym balonem z którego zwisają gałązki eukaliptusa. 

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wspaniałe zaproszenie elektroniczne na urodziny z personalizowanym tekstem i liczbą urodzin, które są obchodzone. Zaproszenia w postaci pliku graficznego pozwalają na szybkie i wielokrotne przesłanie informacji o zbliżającym się przyjęciu urodzinowym. Rewelacyjna grafika złocistych drobinek brokatu na czarnym tle będzie pasować zarówno dla kobiety jak i...

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Zaproszenia urodzinowe w formie elektronicznej na telefon bądź email to rewelacyjna alternatywa dla papierowych zaproszeń. W krótkim czasie oraz bez dodatkowych kosztów związanych z przesyłką pozwala zaprosić niezliczoną ilość osób na organizowane urodziny. Posiada rewelacyjną grafikę jasnych, rustykalnych roślin na czarnym tle. Gotową wersję tekstu...

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Przepiękne zaproszenia cyfrowe na urodziny przekazywane w formie pliku graficznego zdobionego motywem graficznym gałązek eukaliptusa oraz złota ramką na czarnym tle. Dzięki niemu można w szybki sposób zaprosić niezliczoną ilość gości na urodziny. Tekst zaproszenia w ostatecznej wersji należy przesłać na podanego niżej maila. 

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Cyfrowa wersja zaproszenia na dowolne urodziny, dzięki której można w szybki i prosty sposób dotrzeć do wszystkich bliskich. Przepiękna grafika jasnych piwonii na pastelowo-zielonym tle prezentuje się niezwykle elegancko. Idealnie pasuję na urodziny kobiety w każdym wieku. Ostateczną wersję tekstu do zaproszenia należy przesłać na email. 

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Dziewczęce zaproszenie elektroniczne na urodziny z możliwością wyboru cyfry oraz z personalizowanym tekstem podesłanym przez kupującego. Zaproszenie wykonano w formie pliku cyfrowego zdobionego motywem różowej neonowej ramki i serduszka na czarnym tle.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Stylowe zaproszenia na telefon na przyjęcie urodzinowe wykonane w formie cyfrowej charakteryzującej się umieszczeniem personalizowanego tekstu w pliku graficznym, który zdobiony jest dodatkowo motywem graficznym boho roślin na beżowym tle. To ekologiczna alternatywa papierowych zaproszeń.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Cyfrowe zaproszenie na urodziny w kobiecym stylu. Poza gotowym tekstem przesłanym wcześniej przez kupującego znajduje się na nim również grafika różowych kwiatów z drobinkami, złotego brokatu na czarnym tle. 

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Eleganckie zaproszenia na urodziny w nowoczesnej, elektronicznej wersji. Przesyłane są na mms lub email w formie pliku graficznego. Zawarty został na nim personalizowany tekst klienta oraz motyw graficzny złotych i czarnych balonów na ciemnym tle zdobionym drobinkami brokatu w złocistym odcieniu.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Kobiece zaproszenia urodzinowe na telefon to świetny pomysł na tanie i szybkie zaproszenie bliskich na zbliżającą się imprezę urodzinową. W pliku graficznym umieszczony zostaje tekst klienta w otoczeniu gotowej grafiki balonów z różowym konfetti na czarnym tle. Użyta kolorystyka pasuje zarówno na urodziny każdej kobiety niezależnie od wieku.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wspaniałe zaproszenie urodzinowe w wersji elektronicznej na telefon posiadające gotowy tekst od klienta. Użyty tekst jest w kolorze złota, natomiast nad nim w heksagonie z gałązkami eukaliptusa umieszczona została liczba obchodzonych urodziny, napis "Urodziny" oraz imię solenizanta. Projekt graficzny jest minimalistyczny, jednak zachwycający.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Zaproszenie na urodziny kobiety wykonane w formie cyfrowej pozwoli w krótkim czasie dotrzeć do wielu bliskich jednocześnie. Wysyłane jest w formie pliku graficznego na email bądź telefon. Składa się z tekstu przesłanego przez klienta oraz grafiki w rosegoldowej kolorystyce z motywem brokatu oraz kremowych balonów.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Cyfrowe zaproszenia urodzinowe z motywem rustykalnego wianuszka z jasnoróżowymi kwiatami na białym tle. Personalizowany tekst przesłany przez klienta nakładany jest na grafikę w wersji w jakiej został dostarczony, następnie zostaje przesłany do klienta drogą mailową lub poprzez mms. 

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wspaniałe zaproszenia urodzinowe w wersji elektronicznej na telefon. Wykonane w postaci pliku graficznego "jpg" którego przewodni motyw graficzny wykonano w kolorystyce różowego złota z dodatkiem połyskującego konfetti oraz balonów w podobnych odcieniach. Po otrzymaniu pliku z tekstem od klienta zostaje on wklejony w w grafikę w takiej wersji jaka została...

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Cyfrowe zaproszenie na urodziny w czarnej kolorystyce z motywem graficznym nawiązującym do czarnego agatu zdobionego złotym brokatem. Gotowy tekst zaproszeń jest przesyłany przez klienta, a następnie wklejany w dekoracyjne tło zaproszenia. W ten niezwykle prosty sposób można zaprosić na urodziny wielu znajomych bez ponoszenia kosztów przesyłki.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Elektroniczne zaproszenie na urodziny wykonane w postaci pliku graficznego, charakteryzującego się zastosowaniem motywu różowego agatu z drobinkami złotego brokatu na czarnym tle. Zaproszenie posiada tekst, który klient powinien podesłać w wersji ostatecznej na podanego niżej emaila. Zaproszenia cyfrowe to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych zaproszeń. 

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Piękne zaproszenie na urodziny w wersji na telefon zdobione grafiką kobiety wylegującej się pod różową kołdrą, wnoszącej szampana i kieliszek. Obok niej zamieszczono balony z napisami "Sto lat" oraz "Happy birthday". Idealny motyw graficzny na urodziny kobiety. Tekst zamieszczany na pliku jest personalizowany przez klienta a następnie dostarczony na email...

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Zaproszenia urodzinowe w nowoczesnej odsłonie

Chcesz w wyjątkowy sposób świętować swoje 18, 25, 30 albo 50 urodziny? Przyjęcie dla rodziny czy przyjaciół bez dwóch zdań stanowi sprawdzone i niezawodne rozwiązanie. Tego rodzaju impreza wyprawiona w domu, restauracji, klubie, ogrodzie, parku wodnym, kręgielni czy innym dowolnie wybranym miejscu na pewno pozwoli uatrakcyjnić tak ważny dla Ciebie dzień. Goście są ważnym elementem przyjęcia - w końcu to z nimi celebrować będzie swoje urodziny. Jak zaprosić ich na imprezę? Pomocne z pewnością będą zaproszenia urodzinowe. Pięknie wykonane i stworzone w niezwykle oryginalnej odsłonie stanowią nowoczesny dodatek na tego rodzaju okazję. Obowiązkowo zobacz nasze propozycje i wybierz swoją ulubioną!

Elektroniczne zaproszenia na urodziny

Zaproszenia w klasycznej wersji to ponadczasowe i lubiane rozwiązanie na różne okazje. Jeśli jednak szukasz oszczędności czasu i pieniędzy, a także niebanalnego pomysłu, mamy dla Ciebie inną ciekawą propozycję. Zaproszenia elektroniczne na urodziny bez dwóch zdań będą kapitalnym rozwiązaniem. To wysokiej jakości grafiki z personalizowanym tekstem, które można wygodnie rozesłać wszystkim bliskim. Imprezowe motywy wykorzystane do przygotowania zaproszenia na telefon na pewno oczarują Twoich gości. Brokatowy wzór nadaje całości elegancki styl glamour, który bezbłędnie sprawdzi się podczas organizacji przyjęcia urodzinowego. To naprawdę gustowna propozycja dla każdego - bez względu na płeć czy wiek. Możesz śmiało postawić na takie akcesoria na swoją imprezę.

Zaproszenia na urodziny telefon black gold balloons

Zaproszenie personalizowane na telefon

Zaproszenia urodzinowe na telefon

Urodzinowe zaproszenia zaprojektowane zostały w wielu bezbłędnych odsłonach. Znaleźć wśród nich można klasyczne i minimalistyczne motywy, a także efektowne grafiki, które głęboko zapadną w pamięci. Każde z nich świetnie sprawdza się w swojej roli i pozwoli przekazać gościom najważniejsze informacje na temat organizowanego przyjęcia. Wolisz ponadczasową i efektowną czerń? A może stawiasz na żywe i ciekawe kolory? Brązy, zielenie, złoto czy róże - bez problemu dopasujesz takie produkty do motywu przewodniego swojej imprezy. Czarne zaproszenia z różową ramką to kapitalne rozwiązanie, które w szczególności sprawdzi się na urodziny kobiety. Mężczyźni jednak bez żadnego problemu także znajdą idealne propozycje dla siebie!

Zaproszenie na urodziny telefon happy day

Urodzinowe zaproszenia na telefon

Cyfrowe zaproszenia urodzinowe dla każdego

Zaproszenia na przyjęcie urodzinowe dopasowane do myśli przewodniej to sposób na stworzenie spójnej całości. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie elementy uroczystości będą do siebie znakomicie pasować. To na pewno oczaruje gości, a Tobie pozwoli dobrze poczuć się na własnej imprezie. Jeśli planujesz przyjęcie urodzinowe w naturalnej odsłonie, bardzo dobrym rozwiązaniem będą zaproszenia zaprojektowane w podobnym stylu. Botaniczne zaproszenia na telefon z eukaliptusem to bardzo dobry przykład takiego projektu. Malowicze i estetyczne wykonanie gwarantuje wysokiej jakości produkt, który z powodzeniem wykorzystać możesz do zorganizowania swojej imprezy. Z personalizowanym tekstem takie zaproszenia sprawdzą się bezbłędnie.