Informacja

Nowe produkty

Promocje

Zaproszenia na Baby Shower

Zaproszenia na Baby Shower online to najchętniej wybierana opcja zakupu zaproszeń. Sklepy internetowe takie jak PinKDrink.pl oferują piękne motywy zgodne z najnowszymi trendami. Wzór zaproszenia na Baby Shower powinien podkreślać charakter uroczystości. Kogo zaprosić na Baby Shower? Przede wszystkim przyjaciółki, znajome czy kobiety z rodziny. W...

Zaproszenia na Baby Shower online to najchętniej wybierana opcja zakupu zaproszeń. Sklepy internetowe takie jak PinKDrink.pl oferują piękne motywy zgodne z najnowszymi trendami. Wzór zaproszenia na Baby Shower powinien podkreślać charakter uroczystości. Kogo zaprosić na Baby Shower? Przede wszystkim przyjaciółki, znajome czy kobiety z rodziny. W zaproszeniach można wykorzystać zabawne wierszyki, które będą nawiązywały do tematu imprezy. Poza zaproszeniami na Baby Shower często wybierane są także gry i zabawy oraz dekoracje.

Więcej

Zaproszenia na Baby Shower Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Zaproszenia na Baby Shower - jakie wybrać? Kiedy wręczyć? Zobacz najmodniejsze wzory!

Jednym z najważniejszych aspektów dekoracyjnych na każdym przyjęciu są zaproszenia. Jest to pierwszy element ozdobny, jaki widzą Wasi najbliżsi. Ważne jest więc, by był zgodny z motywem przewodnim całości imprezy. Dzięki temu Wasza uroczystość będzie bardzo spójna i jednolita. W zależności od tego, czym się kierujecie, istotne jest, aby zaproszenia nawiązały główną grafiką do całości. Możecie zdecydować się n azaproszenia personalizowane, które znacznie ułatwią Wam pracę i dadzą więcej czasu na pozostałe przygotowania. Klasycznym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na zaproszenia do wypisania. Jest to bardzo tradycyjna i atrakcyjna forma, dzięki której Wasi goście będą powiadomieni o wydarzeniu w bardzo uroczy i subtelny sposób. 

Zaproszenia do wypisania na Baby Shower

Jednym z najbardziej klasycznych i popularnych rozwiązań są zaproszenia na Baby Shower personalizowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystko zachowuje swoją elegancję i wkład własny. Zaproszenia z kolekcji Zapach Piwonii wyglądają bardzo subtelnie i delikatnie. Grafika ciężarnej kobiety wśród kwiatów jest niezwykle atrakcyjna i z pewnością zachwyci Waszych najbliższych. Wewnątrz karty znajdziecie tekst zaproszenia do ręcznego wypisania. Całość pokrywają grafiki odpowiadające głównemu motywów, dzięki temu wszystko jest bardzo spójne i jednolite. W komplecie otrzymujecie białe koperty, które świetnie współgrają z całością zaproszeń. W ten sposób oszczędzacie czas i jesteście w stanie wręczyć najbliższym wspaniałe powiadomienia o najwyższej jakości. 

Idealnie sprawdzą się zarówno kiedy przyszła mamusia spodziewa się dziewczynki, jaki i chłopca. 

Zaproszenia na Baby Shower personalizowane

Alternatywą dla klasycznej wersji zaproszeń są zdecydowanie zaproszenia personalizowane na Baby Shower. Kierując się najnowszymi trendami, warto postawić na złoto i dziecięce motywy. Dzięki temu Wasze przyjęcie będzie bardzo modne i subtelne. Warto zdecydować się na nowoczesną klasykę w wydaniu kolekcji Złote Stópek. Biała karta, na której znajduje się grafika złotych, dziecięcych stópek sprawia, że idealnie sprawdzi się na przyjęciu BAby Shower. W środku znajduje się tekst, przesłany przez Was. Całość napisana jest wspaniała czcionką, która znakomicie podkreśla charakter motywu przewodniego. Do kompletu otrzymujecie kopertę, która wewnątrz posiada odpowiadającą grafikę oraz naklejkę do zamknięcia jej. Dzięki temu macie pełny pakiet, który pozwoli Wam stworzyć piękne zaproszenia, małym nakładem pracy.