Informacja

Nowe produkty

Dekoracje na narodziny

Dekoracje na narodziny dziecka pozwolą cudownie przywitać nowego członka rodziny w domu. Najczęściej wybierane są girlandy i banery z napisem hello baby, witaj w domu. Pomysłów na przywitanie maleństwa w Waszym domu jest mnóstwo: można ozdobić mieszkanie i jego pokój lub wręczyć prezent noworodkowi. Wspaniałe dekoracje na narodziny dziecka to r...

Dekoracje na narodziny dziecka pozwolą cudownie przywitać nowego członka rodziny w domu. Najczęściej wybierane są girlandy i banery z napisem hello baby, witaj w domu. Pomysłów na przywitanie maleństwa w Waszym domu jest mnóstwo: można ozdobić mieszkanie i jego pokój lub wręczyć prezent noworodkowi. Wspaniałe dekoracje na narodziny dziecka to również: napis na powitanie dziecka w domu, balony, misie z metryczka, pompony z bibuły oraz kolorowe rozety. Dekoracje do pokoju dziecka można również wykonać samemu.

Więcej

Dekoracje na narodziny W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Balony na narodziny...

    Balony na narodziny dla dziecka, które udekorują dom na przyjście maluszka. Kolorowe balony na narodziny dziewczynki lub chłopca. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór balonów w różnorodnych kolorach. Tak przygotowana dekoracja na pewno zaskoczy młodą Mamę po powrocie se szpitala. Balonowe dekoracje pięknie prezentują się na pamiątkowej sesji zdjęciowej, która będzie pomagała wracać Wam do tych wyjątkowych chwil. Balony foliowe najlepiej prezentują się napompowane helem, który unosi je nad powierzchnią! Udekoruj dom balonami aby uczcić przyjście na świat dziecka!

  • Girlandy na narodziny...

    Girlandy na narodziny i banery, które pomogą udekorować dom na powrót maluszka ze szpitala. Taka dekoracja zachwyci młodą Mamę i sprawi, że poczuje się naprawdę wyjątkowo. Kolorowe banery sprawią, że dom nabierze wyjątkowego charakteru. Girlandy możesz uzupełnić balonami na narodziny, które pięknie pasują do każdej dekoracji. Tak stworzona aranżacja będzie pięknym tłem na pamiątkową sesję zdjęciową.

  • Dekoracje papierowe na...

    Dekoracje papierowe na narodziny dziecka to szybka i tania dekoracja domu i mieszkania na przybycie maleństwa. Papierowe kolorowe rozety pięknie udekorują pokój noworodka, a odcienie różu lub błękitu wspaniale podkreślą jego płeć. Papierowe pompony w dwóch rozmiarach możesz rozwiesić na suficie lub wykorzystać jako element do dużej girlandy. Kule bibułowe w klasycznym kształcie lub o teksturze plastra miodu prezentują się wspaniale. W naszym sklepie znajdziecie wiele świetnych propozycji na dekoracje DIY na powitanie dziecka w domu.