Informacja

Nowe produkty

Promocje

Kacówki i naklejki na butelki

Kacówki i naklejki na butelki 100 ml będą uroczym prezentem dla dziewczyn obecnych na Wieczorze Panieńskim. Jeśli chcesz by twoje butelki prezentowały się oryginalnie warto wcześniej przejrzeć dostępne etykiety na butelki na zamówienie. Możesz także posłużyć się własnym projektem i zrobić ręcznie etykiety do swoich prezentów. Jeśli nie masz pomy...

Kacówki i naklejki na butelki 100 ml będą uroczym prezentem dla dziewczyn obecnych na Wieczorze Panieńskim. Jeśli chcesz by twoje butelki prezentowały się oryginalnie warto wcześniej przejrzeć dostępne etykiety na butelki na zamówienie. Możesz także posłużyć się własnym projektem i zrobić ręcznie etykiety do swoich prezentów. Jeśli nie masz pomysłu na naklejkę możesz pobrać gotowe etykiety na alkohol do druku. Praktyczne zastosowanie mają etykiety samoprzylepne na nalewki. Hitem roku 2023 są naklejki na alkohol rustykalne i zawieszki na alkohol.

Więcej

Kacówki i naklejki na butelki Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
 • KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Zapach Piwonii KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Zapach Piwonii
  6,98 zł

  Wyjątkowe buteleczki-kacówki sprzedawane w komplecie z przepięknymi naklejkami z motywem kwiatów piwonii i imieniem Panny Młodej;. Buteleczki można wypełnić Waszym ulubionym alkoholem i cieszyć się świetnym efektem. To idealna pamiątka z imprezy!

  6,98 zł
 • KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Powiedziałam TAK KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Powiedziałam TAK
  6,98 zł

  Rewelacyjne buteleczki z przepięknym motywem kolekcji Powiedziałam TAK. Kacówki pozwolą Wam mieć ulubione trunki przy sobie podczas całej imprezy, wspaniale podkreślają klimat Wieczoru Panieńskiego i pozwalają cieszyć się wyjątkowym efektem :) 

  6,98 zł
 • KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Bride KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Bride
  6,98 zł

  Śliczne kacówki z naklejką z wyjątkową grafiką i imieniem Panny Młodej to świetna propozycja na Wieczór Panieński! Kacówki wypełnione ulubionym alkoholem pozwolą Wam wznosić toasty za zdrowie Panny Młodej. Dzięki naklejką z grafiką i imieniem prezentują się naprawdę wyjątkowo.

  6,98 zł
 • KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Kwiaty Boho KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Kwiaty Boho
  6,98 zł

  Fantastyczne buteleczki-kacówki z imieniem Panny Młodej to propozycja, która oczaruje wszustkie dziewczyny obecne na Wieczorze Panieńskim. Wypełnione ulubionym alkoholem pozwolą Wam wznosić toasty za Pannę Młodą i cieszyć się smakiem w każdym momencie imprezy! 

  6,98 zł
 • KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Flowers&Stripes KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Flowers&Stripes
  6,98 zł

  Śliczne kacówki z modnym motywem kwiatów i pasków to wyjątkowa propozycja na panieńską imprezę. Idealny dodatek, który oczaruje wszystkie dziewczyny! 

  6,98 zł
 • KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Unicorn Jednorożec KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Unicorn Jednorożec
  6,98 zł

  Śliczne buteleczki z naklejką z imieniem Panny Młodej i grafiką z kolekcji Jednorożec to fantastyczny dodatek na panieńską imprezę. Kacówki pozwolą Wam wznosić toasty za Pannę Młodą. Wypełnione ulubionym alkoholem pozwolą Wam cieszyć się jego smakiem w każdej chwili :-) 

  6,98 zł
 • ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Powiedziałam TAK 16szt ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Powiedziałam TAK 16szt
  19,98 zł

  Śliczne naklejki z imieniem Panny Młodej i cudowną grafiką z kolekcji Powiedziałam TAK ozdobią buteleczki z alkoholem lub napojami. Fantastyczne uzupełnienie dodatków, jakie planujecie zastosować na panieskim stole. Świetny gadżet do wykorzystania w wielu miejscach! Dzięki nadrukowi imienia Panny Młodej naklejki wspaniale sprawdzą się na imprezie.

  19,98 zł
 • ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Bride 16szt ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Bride 16szt
  19,98 zł

  Jak udekorować buteleczki z alkoholem lub napojami? Świetnym wyborem będą śliczne naklejki przygotowane specjalnie na Wieczór Panieński. Różowa grafika i nadruk imienia Panny Młodej sprawia, że uzyskacie wyjątkowe dekoracje!

  19,98 zł
 • ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Queen of the Night 16szt ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Queen of the Night 16szt
  19,98 zł

  Fantastyczne naklejki na mini buteleczki wspaniale zaprezentują się na Wieczorze Panieńskim! Dzięki nim wzniesiecie toast za Pannę Młodą w wyjątkowym stylu! Naklejki wykonane są w uroczej biało-różowej kolorystyce i idealnie uzupełniają kolekcję Queen of the Night!

  19,98 zł
 • ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Kwiaty Boho 16szt ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Kwiaty Boho 16szt
  19,98 zł

  Fantastyczne naklejki z imieniem Panny Młodej i grafiką w stylu boho to rewelacyjny dodatek na panieński. Naklejki mogą ozdobić buteleczki z alkoholem, napojami czy kubeczki! Świetny personalizowany dodatek będzie idealnym uzupełnieniem przygotowanych aranżacji!

  19,98 zł
 • ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Pink Drink 16szt ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Pink Drink 16szt
  19,98 zł

  Fantastyczne naklejki na butelki wykonane w złoto-czarnej kolorystyce to stylowy dodatek na Wieczór Panieński. Etykiety idealnie uzupełniają kolekcję dekoracji Pink Drink. Prezentują się stylowo i niepowtarzalnie.

  19,98 zł
 • ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Unicorn Jednorożec 16szt ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Unicorn Jednorożec 16szt
  19,98 zł

  Śliczne naklejki na buteleczki z motywem jednorożca będą niesamowitym dodatkiem na Wieczór Panieński! Magiczny płyn w środku zdziała cuda i rozbawi Was do łez!

  19,98 zł
 • ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Flowers&Stripes 16szt ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Flowers&Stripes 16szt
  19,98 zł

  Piękne naklejki z grafiką z kolekcji Flowers&Stripes i nadrukiem imienia Panny Młodej to świetny wybór na panieńską imprezę. Naklejki można umieścić na butelkach z alkoholem, napojami lub w dowolnym miesjcu. Będą świetnym uzupełnieniem dekoracji stołu i wspaniale sprawdzą się na imprezie.

  19,98 zł
 • ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Marble Peach 16szt ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Marble Peach 16szt
  19,98 zł

  Naklejki z imieniem Panny Młodej i modnym marmurkowym motywem to świetny dodatek na Wieczór Panieński! Pięknie ozdobią buteleczki z alkoholem i napojami tym samym dekorując stół!

  19,98 zł
 • ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Marble Mint 16szt ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Marble Mint 16szt
  19,98 zł

  Fantastyczne naklejki na buteleczki przygotowane specjalnie na Wieczór Panieński! Piękna grafika, imię Panny Młodej i data Wieczoru panieńskiego sprawiają, że to rewelacyjny dodatek!

  19,98 zł
 • ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Pin-Up 16szt ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Pin-Up 16szt
  19,98 zł

  Naklejki na buteleczki w stylu Pin-Up to świetne uzupełnienie aranżacji na Wieczorze Panieńskim! Idealnie nadają się na buteleczki z alkoholem lub napojami. Pozwolą przygotować wspaniałą dekorację i sprawią, że panieński stół będzie wyglądał przepięknie!

  19,98 zł
 • ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Usta Wąsy 16szt ETYKIETY personalizowane na mini wódkę Usta Wąsy 16szt
  19,98 zł

  Naklejki z motywem ust i wąsów to wspaniały dodatek na imprezę w stylu Pin-Up! Pięknie ozdobią buteleczki z alkoholem lub innymi trunkami! Pięknie pasują również na napoje!

  19,98 zł
 • NAKLEJKI na drinki/alkohol Toast Z IMIENIEM Flamingo 8szt NAKLEJKI na drinki/alkohol Toast Z IMIENIEM Flamingo 8szt
  14,98 zł

  Jak ozdobić butelki z alkoholem, drinkami, napojami czy wodą? Idealne będą naklejki z imieniem Panny Młodej i wakacyjnym motywem flaminga! Naklejki możecie umieścić na butelkach z winem, wódką, napojami czy po prostu wodą! Dzięki optymalnemu rozmiarowi naklejki idealnie prezentują się na różnych rozmiarach butelek.

  14,98 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  25,00 zł

  Chcesz dokonać drobnej zmiany w projekcie produktu personalizowanego? Nie ma problemu! Na Twoje życzenie dokonamy drobnych zmian w dowolnym projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Pięknie podane drinki na panieński - szklane buteleczki, kacówki i naklejki na alkohol

W dniu wieczoru panieńskiego Panna Młoda dostaje mnóstwo prezentów od zaproszonych gości. Od wina i kwiatów po pamiątki, kończąc na rzeczach przydatnych w życiu codziennym. Jak powszechnie wiadomo to właśnie przyszła Żona jest najważniejszą osobą na swojej ostatniej nocy wolności. Jednak miłym gestem byłoby w jakiś sposób wyróżnić również gości. Z tej okazji najlepszym rozwiązaniem będzie wręczyć im drobne podziękowanie za przybycie. Dołączając do tego wyjątkowe bileciki z podziękowaniem.

Buteleczki na alkohol - praktyczne i piękne, idealne na panieński stół

Wręczanie zaproszonym na wieczór panieński dziewczynom prezentów staje się coraz bardziej popularne, wręcz zamienia się już w tradycję. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ to piękny gest, podkreślający indywidualny charakter imprezy i znaczenie każdego gościa. Ten sympatyczny zwyczaj daje radość zarówno przyszłej Pannie Młodej, jak i gościom. Zapewne to właśnie stanowi przyczynę jego popularności. Podziękowania dla dziewczyn mogą mieć różną formę, w zależności od preferencji Panny Młodej. Do każdego prezentu warto jednak dołączyć etykietę, która przypomni miłe chwile podczas zabawy, zorganizowanej przez bliskie osoby.

Personalizowane etykietki na buteleczki
Personalizowane etykietki na buteleczki 

Dekoracje na wieczór panieński to nie tylko akcesoria, czy zabawne stylizacje. To także zastawa stołowa i wszystko inne co znajduje się na stole, czyli m.in. upominki dla gości. Prezenty dla uczestniczek imprezy zwykle występują pod postacią mniejszych upominków. Zazwyczaj są to pudełeczka z czekoladkami lub ciasteczka z wróżbą. Kładziemy je koło nakrycia gościa, bez wątpienia okaże się niezapomnianym akcentem. Takie drobne prezenty są również dobrym pomysłem na to jak zacząć szaloną, całonocną zabawę. Jednak dziś stawiamy na ozdobne buteleczki pod nazwą kacówki. 

Modne buteleczki z napisami świetnie sprawdzą się także jako prezenciki dla dziewczyn

Jak podziękować wszystkim przyjaciółkom w humorystyczny i zaskakujący sposób? Idealnym wyborem będą szklane buteleczki na nalewki dekorowane wodoodporną naklejką z zabawnym tekstem i imieniem Panny Młodej. Buteleczki prezentują się fantastycznie i z pewnością zaskoczą każdego. Można je zabrać ze sobą do domu lub wypróbować już podczas imprezki. Każda szklana buteleczka ma pojemność 100 ml, w komplecie znajduje się naklejki z zabawnym tekstem, imieniem Panny Młodej i uniwersalną grafiką. Fantastyczne buteleczki kacówki z naklejką w stylu wybranym przez bohaterkę wieczoru panieńskiego to idealny wybór na podziękowania dla przybyłych dziewczyn. Dzięki wodoodpornej naklejce prezentuje się bardzo efektownie, buteleczka wypełniona nalewką bądź innym samodzielnie przygotowanym trunkiem jest świetnym sposobem, by w humorystyczny sposób podziękować gościom za przybycie.

Kacówka na alkohol z personalizowaną naklejką na Wieczór Panieński
Kacówka na alkohol z personalizowaną naklejką na Wieczór Panieński