Gry i zabawy na 18 urodziny

Gry i zabawy na 18 urodziny rozkręcą imprezę i pozwolą zintegrować się wszystkim jej uczestnikom. Zdrapki z zadaniami na 18 to jedna z najpopularniejszych gier, którą docenią goście. Zabawa ze zdrapkami to jedna z najmodniejszych i najchętniej wybieranych propozycji. Popularne jest także czółko na 18 urodziny, prawda czy wyzwanie czy gry alkohol...

Gry i zabawy na 18 urodziny rozkręcą imprezę i pozwolą zintegrować się wszystkim jej uczestnikom. Zdrapki z zadaniami na 18 to jedna z najpopularniejszych gier, którą docenią goście. Zabawa ze zdrapkami to jedna z najmodniejszych i najchętniej wybieranych propozycji. Popularne jest także czółko na 18 urodziny, prawda czy wyzwanie czy gry alkoholowe. Na 18 urodzinach warto postawić na zabawy dostosowane do wieku i zainteresowań uczestników. Zabawy na 18 w domu będą różniły się od tych w klubie, dlatego zadbajcie o to, aby były wcześniej przygotowane.

Więcej

Gry i zabawy na 18 urodziny Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Gry i zabawy na 18 urodziny

Bez wątpienia najlepszą rozrywkę podczas przyjęć urodzinowych zapewniają gry i zabawy, które angażują gości do wspólnego działania lub rywalizacji. Planujesz domówkę w gronie przyjaciół? A może wyprawiasz duże przyjęcie w wynajętym lokalu? Z całą pewnością goście w trakcie Twoich urodzin chętnie wezmą udział w przygotowanych przez Ciebie atrakcjach. Często rozmaite gry organizowane są przez DJ’a. Z powodzeniem możesz jednak także zadbać o nie samodzielnie. Pomocne w tym mogą być gotowe produkty dostępne w naszym sklepie internetowym. To sprawdzone propozycje, które zachwyciły już wielu uczestników osiemnastkowych imprez. Sprawdź koniecznie je wszystkie i wybierz swoje ulubione artykuły!

Zdrapki z zadaniami na osiemnastkę

Gry, w których należy wykonywać zadania to doskonały sposób na to, aby ożywić dowolną imprezę. Nie ma znaczenia, czy z bliskimi bawisz się w domu, czy w wynajętej sali. Wszyscy goście na długo zapamiętają tak niebanalną rozrywkę w trakcie Twojego przyjęcia. Nasze zdrapki z zadaniami na 18 to hit podczas tego rodzaju imprez. Każdy karnet zdobiony jest stylowym motywem w biało-złotej kolorystyce, która świetnie kontrastuje z czarnym tłem. Na bilecikach nadrukowana jest też duża 18, a na odwrocie umieszczona została metaliczna zdrapka. Po usunięciu wierzchniej powłoki ukazuje się zadanie do wykonania w czasie imprezy. Zabawne polecenia sprawią, że śmiechom nie będzie końca, a Twoi bliscy z przyjemnością w przyszłości będą wspominać nietuzinkową grę.

Zdrapki z zadaniami na imprezę osiemnastkową

Zdrapki z zadaniami na imprezę osiemnastkową

Gry planszowe na osiemnaste urodziny

Tego rodzaju gry szczególnie dobrze sprawdzają się podczas osiemnastki organizowanej w domu. Zwykle w planszówkach ograniczona jest także liczba osób, dlatego polecamy wykorzystać je w trakcie kameralnej imprezy. Z powodzeniem można też wręczyć taką grę w ramach urodzinowego prezentu! Solenizant na pewno doceni tak oryginalny i ciekawy upominek. Gra Apteczka Pierwszej Pomocy to znakomita propozycja na osiemnastkę. W skład zestawu wchodzą karty, prezerwatywa, kieliszki ze śmiesznymi nadrukami i imprezowe trąbki. Całość zapakowana jest w schludne pudełko, dzięki któremu wygląda naprawdę interesująco. Taka zabawa pozwoli wszystkim gościom rozluźnić się i poczuć komfortowo. To rewelacyjna atrakcja, która przyniesie Wam mnóstwo radości.

Testy i ankiety na osiemnastkę 

Jakie jeszcze produkty przygotowaliśmy na osiemnaste urodziny? Kapitalnie prezentują się wysokiej jakości ankiety na 18, które wykorzystać można jako księgę gości. Na każdej kartce nadrukowany jest motyw w odcieniach czerni i rosegold, a pytania dotyczące imprezy skłonią Twoich bliskich do naprawdę niebanalnych odpowiedzi. Pod koniec imprezy zbierz wszystkie ankiety i zamknij je w pudełku lub skrzyni. Nawet po wielu latach przypomną Ci one o tej niepowtarzalnej nocy. W podobny sposób zaprojektowany został zestaw testu dla solenizanta i dopasowanego do niego certyfikatu. Osiemnastolatek musi odpowiedzieć na wszystkie pytania, a jeśli zaliczy egzamin, goście wręczają mu w prezencie certyfikat podpisany przez nich własnoręcznie. To świetny sposób na sprawienie solenizantowi miłej niespodzianki.

Zadania na 18 dla solenizanta

Zadania i certyfikat dorosłości na 18 dla solenizanta