Informacja

Nowe produkty

Prezenty na 50 urodziny

Wyjątkowe prezenty na 50 urodziny oczarują jubilata. Oryginalne i eleganckie upominki pomogą w zachowaniu wspomnień z wieczoru pełnego wspólnej zabawy na wiele długich lat. Zestawy prezentowe i pudełeczka ze znakomitymi winami, pamiątkowe skrzyneczki, niezbędniki oraz pudełeczka wypełnione ślicznymi upominkami. Prezenty na 50 urodziny pozwolą po...

Wyjątkowe prezenty na 50 urodziny oczarują jubilata. Oryginalne i eleganckie upominki pomogą w zachowaniu wspomnień z wieczoru pełnego wspólnej zabawy na wiele długich lat. Zestawy prezentowe i pudełeczka ze znakomitymi winami, pamiątkowe skrzyneczki, niezbędniki oraz pudełeczka wypełnione ślicznymi upominkami. Prezenty na 50 urodziny pozwolą podarować chwile zmysłowego relaksu, dobrej zabawy i prawdziwej przyjemności. Zachwycą każdą obdarowaną osobę i sprawią, że dzień 50 urodzin stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. 

Więcej

Prezenty na 50 urodziny Jest 26 produktów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
 • 89,98 zł

  Elegancki czarno-zloty box prezentowy na 50 urodziny to wspaniały prezent dla jubilata/jubilatki. W środku znajdują się starannie wyselekcjonowane składniki w postaci: świeczki z liczbą 50, wina Cava Negro, woreczka z czekoladkami. Całość jest świetnie spakowana i gotowa do wręczenia podczas urodzin.

  89,98 zł
 • 199,98 zł

  Elegancki upominek z okazji 50 urodzin. Pudełko prezentowe wypełniono luksusowym czarnym konfetti, na którym ułożono butelkę pysznego wiana z czarnego bzu, czarną herbatę, czekoladki Merci, oraz gustowny otwieracz do wina. Wieczko pudełka dekoruje personalizowaną karteczkę z życzeniami oraz wstążka prezentowa. Całość prezentuje się znakomicie i na pewno...

  199,98 zł
 • 199,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy z okazji 50 urodzin idealny jeśli chcesz podarować bliskiej osobie odrobinę luksusu. W czarnym pudełku wypełnionym konfetti umieszczono stylizowaną na kryształową butelkę znakomitego wina, dwie tabliczki znakomitej czekolady, fiolkę z solą do kąpieli, fiolkę z płatkami róż oraz pyszne mleczne czekoladki. Wieczko pudełka...

  199,98 zł
 • 149,98 zł

  Zestaw prezentowy na 50 urodziny, w eleganckim pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną umieszczono aromatyczną herbatę, ręcznie robioną czekoladę, mydlane konfetti w kształcie kwiatów róż, mleczne czekoladki oraz zapachową świeczkę. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami i ozdobną kwiatową grafiką oraz dopasowaną wstążką.

  149,98 zł
 • 149,98 zł

  Zestaw prezentowy na 50 urodziny w eleganckim pudełeczku wypełnionym naturalną wełną drzewną i materiałowymi kwiatami, na której umieszczono butelkę znakomitego wina z dzikiej róży, ręcznie robioną czekoladę, fiolkę z płatkami róż, fiolkę z solą do kąpieli oraz czekoladowe cukierki w czerwonych papierkach. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana...

  149,98 zł
 • 149,98 zł

  Upominek z okazji 50 urodzin w ślicznym pudełeczku wypełnionym naturalną wełną drzewną i materiałowymi kwiatami, na których umieszczono ręcznie robioną czekoladę, słodkie pianki aromatyczną herbatę, znakomitą konfiturę, fiolkę z płatkami róży, duży lizak, mleczne czekoladki, owocowe cukierki oraz dwa słoiczki miodu. Wieczko pudełka jest udekorowane...

  149,98 zł
 • 149,98 zł

  Zestaw prezentowy z okazji 50 urodzin. W ślicznym pudełku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną i materiałowymi kwiatami umieszczono znakomitą kawę, rozgrzewającą herbatę, sól do kąpieli oraz ręcznie robioną czekoladę. Wieczko udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami z ozdobną grafiką oraz dopasowaną wstążką.

  149,98 zł
 • 159,98 zł

  Zestaw upominkowy na 50 urodziny w eleganckim pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną i materiałowymi kwiatami, na której ułożono słodkie pianki, wino musujące, lusterko z napisem "Jesteś Najpiękniejsza" a także puszysty termofor. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami ozdobiona delikatną kwiatową grafiką. 

  159,98 zł
 • 199,98 zł

  Luksusowy zestaw upominkowy z okazji 50 urodzin. Prezentowe pudełeczko wypełniono dekoracyjną wełną drzewną i materiałowymi kwiatami, na których umieszczono stylizowaną na kryształową butelkę znakomitego wina musującego, słodkie pianki, sól do kąpieli, zapachową świeczkę oraz zapałki. Wieczko pudełka zdobi personalizowana karteczka z ozdobną kwiatową...

  199,98 zł
 • 109,98 zł

  Zestaw prezentowy z okazji 50 urodzin pozwoli podarować bliskiej osobie chwile zmysłowej przyjemności i błogiego relaksu. W pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną umieszczono słodkie pianki, różową myjkę do ciała oraz zestaw kul do kąpieli. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami ozdobiona kwiatową grafiką i dopasowana wstążka.

  109,98 zł
 • 99,98 zł

  Elegancki upominek z okazji 50 urodzin w pudełeczku wypełnionym naturalna wełną drzewną, na której umieszczono butelkę znakomitego wina musującego, mydełka w kształcie makaroników oraz różową myjkę do kąpieli. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami oraz dopasowaną wstążką. Prezent wygląda znakomicie i zapewni długie chwile miłego...

  99,98 zł
 • 99,98 zł

  Śliczny zestaw prezentowy na 50 urodziny. Pudełeczko wypełnione naturalną wełną drzewną, na której ułożono butelkę wina musującego, różową myjkę do ciała, fiolkę soli do kąpieli, zapachową świeczkę i zapałki oraz owocowe cukierki. Wieczko pudełeczka ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowaną wstążką. 

  99,98 zł
 • 69,98 zł

  Śliczny upominek z okazji 50 urodzin. Eleganckie pudełeczko wypełniono dekoracyjną wełną drzewną na której umieszczono aromatyczną herbatę, dwa słoiczki słodkiego miodu, owocowe cukierki, fiolkę z solą do kąpieli, fiolkę z płatkami róż. Wieczko pudełka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami oraz dopasowaną wstążką. 

  69,98 zł
 • 99,98 zł

  Śliczny upominek z okazji 50 urodzin. Pudełeczko wypełnione dekoracyjną wełną, na której umieszczono kubek z imieniem przyszłej właścicielki, aromatyczną herbatę, fiolkę z solą do kąpieli, fiolkę z płatkami róż oraz owocowe cukierki. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka oraz dopasowana wstążka.

  99,98 zł
 • 79,98 zł

  Wyjątkowy zestaw prezentowy z okazji 50 urodzin. W eleganckim pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono aromatyczną herbatę, woreczek suszonej lawendy, słoiczek miodu, fiolkę z solą do kąpieli, fiolkę z suszoną lawendą. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami oraz dopasowaną wstążką. 

  79,98 zł
 • 79,98 zł

  Wyjątkowy upominek z okazji 50 urodzin i inspirowany lawendą. W eleganckim pudełeczku wypełnionym wełną drzewną umieszczono słoiczek miodu i dołączoną do niego pałkę do nabierania, rozgrzewającą herbatkę, woreczek suszonej lawendy, zapachową świeczkę i dekoracyjne białe serduszko. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami oraz...

  79,98 zł
 • 69,98 zł

  Wyjątkowy zestaw upominkowy z okazji 50 urodzin. Niezwykle elegancki upominek w pudełku wypełnionym wełną drzewną, na której umieszczono sól do kąpieli i dołączony do niej nabierak, woreczek suszonej lawendy, ręcznie robioną czekoladę oraz dekoracyjne białe serduszko. Wieczko pudełka ozdabia personalizowana karteczka z życzeniami i dopasowana wstążka. 

  69,98 zł
 • 269,98 zł

  Śliczny zestaw prezentowy z okazji 50 urodzin dla bliskiej osoby. W pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną umieszczono stylizowaną na kryształową butelkę znakomitego Prosecco, dwie znakomite herbaty, ręcznie robioną czekoladę, czekoladowe cukierki, słoiczek miodu z dodatkiem jabłka i cytryny. Do wieczka przyklejono personalizowaną karteczkę z...

  269,98 zł
 • 249,98 zł

  Wyjątkowy zestaw upominkowy z okazji 50 urodzin . W eleganckim pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono trzy słoiczki miodów smakowych, znakomite wino z dzikiej róży oraz dwie ręcznie robione czekolady. Wieczko pudełka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami z śliczną grafiką i prezentową wstążką. 

  249,98 zł
 • 209,98 zł

  Wyjątkowy zestaw prezentowy na 50 urodziny zachwyci każdą obdarowaną osobę. W prezentowym pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewna umieszczono butelkę znakomitego wina aroniowego, dwie ręcznie robione czekolady, dwie aromatyczne herbaty oraz czekoladowe cukierki. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami oraz elegancka wstążka.

  209,98 zł
 • 149,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy na 50 urodziny. W pudełku prezentowym wyłożonym naturalną wełną drzewną umieszczono butelkę znakomitego wina z czarnego bzu, dwie ręcznie robione czekolady oraz czekoladowe cukierki. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami z ozdobną grafiką i dekoracyjna wstążka. 

  149,98 zł
 • 35,98 zł

  Zabawny sposób na wręczenie gotówki dla solenizantki. Biała rama z personalizowanym plakatem oraz klamerkami przyciąga uwagę. Całość jest starannie wykonana i uraduje obdarowaną osobę.

  35,98 zł
 • 35,98 zł

  Oryginalny prezent na 50 urodziny w stylu retro. To wspaniały sposób na zabawne wręczenie gotówki. Dzięki personalizacji upominek staje się bardziej osobisty. Biała rama idealnie komponuje się z beżowym plakatem.

  35,98 zł
 • 199,98 zł

  Wyjątkowy zestaw upominkowy na 50 urodziny. W białym eleganckim pudełeczku wypełnionym wełną drzewną umieszczono umieszczono kubek "Miłego Dnia!",  aromatyczna kawa, tabliczka z grawerowanym napisem "Miłego dnia i smacznej kawusi!", syrop do kawy, czekolada Merci, choco stick, świeca zapachowa i czekoladowe cukierki. Wieczko pudełka dekoruje...

  199,98 zł
 • 64,98 zł
  Nowy

  Jaki prezent podarować kobiecie z okazji urodzin? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest wino musujące w eleganckiej butelce, które zachwyci Solenizantkę zarówno smakiem, jak i wyglądem. Na butelce umieszczona została specjalna naklejka z personalizacją, życzeniami urodzinowymi i przepiękną grafiką. To idealny prezent dla kobiety na dowolne urodziny.

  64,98 zł
 • 64,98 zł
  Nowy

  Przepiękne wino musujące w czarnej butelce na prezent urodzinowy dla kobiety. Na butelce umieszczona została specjalna naklejka w czarnym kolorze z grafiką kwiatów oraz personalizacją. Tak elegancką butelkę wina musującego możesz podarować kobiecie na każde urodziny. Z pewnością będzie oczarowana tak niepowtarzalnym podarunkiem.

  64,98 zł
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów