Informacja

Nowe produkty

Księgi gości

Weselna księga gości to niezastąpiony dodatek na każde wesele. Stanowi wspaniałą pamiątkę tego cudownego przyjęcia. Wewnątrz niej goście umieszczają życzenia, zabawne historie związane z nowożeńcami, rysunki oraz pamiątkowe fotografie z fotobudki. Wnętrze albumu może być wyłożone białymi lub czarnymi kartkami, jak również ankietami do wypełnieni...

Weselna księga gości to niezastąpiony dodatek na każde wesele. Stanowi wspaniałą pamiątkę tego cudownego przyjęcia. Wewnątrz niej goście umieszczają życzenia, zabawne historie związane z nowożeńcami, rysunki oraz pamiątkowe fotografie z fotobudki. Wnętrze albumu może być wyłożone białymi lub czarnymi kartkami, jak również ankietami do wypełnienia przez gości weselnych. Księga prezentuje się przepięknie na domowej półce. W zależności od stylu w jakim organizowane jest wesele, można dobrać księgi z pasująca grafiką na okładce. 

Więcej

Księgi gości Jest 34 produktów.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
 • 69,98 zł

  Cudna księga pamiątkowa z ankietami gości weselnych. Zdobiona grafiką traw pampasowych i delikatnych kwiatów w pomarańczowo-brązowej kolorystyce. Na okładce mieści się również napis "Ankiety weselne" wraz z personalizowanymi imionami pary młodej oraz datą ślubu. Naturalne kolory w połączeniu z różnorodnością, wzorów roślin prezentują się niesamowicie...

  69,98 zł
 • 59,98 zł

  Cudowna księga gości z czarnymi kartkami to idealny pomysł na umieszczenie pamiątkowych zdjęć z fotobudki wraz z wypisanymi życzeniami. Do tego celu będą idealnie pasować neonowe i metaliczne pisaki. Okładka księgi zawiera personalizowane imiona pary młodej wraz z datą ślubu oraz napis "Księga Gości Weselnych". Zdobiona jest grafiką brązowo-pomarańczowych...

  59,98 zł
 • 49,98 zł

  Przepiękna księga gości na wesele z grafiką piwonii i eukaliptusa oraz personalizowanymi imionami pary młodej i datą ślubu na okładce. W księdze goście weselni mogą pozostawić pamiątkowe wpisy, życzenia oraz zdjęcia z przyjęcia. Będzie cudowną pamiątką na lata!

  49,98 zł
 • 49,98 zł

  Urokliwa księga gości na wesele zdobiona naklejką zawierającą grafikę różnorodnych kwiatów i traw w pomarańczowo-brązowej kolorystyce. Okładka posiada również personalizowane imiona pary młodej wraz z datą uroczystości oraz napis "Księga Gości Weselnych". Wnętrze księgi wypełniają białe kartki, na których goście mogą zamieścić pamiątkowe wpisy oraz...

  49,98 zł
 • 9,98 zł
  Nowy

  Piękne ankiety weselne, które w kreatywny sposób pokażą szczegóły przybycia na uroczystość oraz porady dla świeżo upieczonego małżeństwa. Wykonane zostały z wysokiej jakości papieru, zdobione motem kwiatów. Świetnie zaprezentują się podczas różnego tematu przewodniego Wesela. 

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Piękna pamiątka dla nowożeńców i forma zabawy dla gości weselnych w postaci kart z ankietami odnoszącymi się do pary młodej. Karta zdobiona jest zieloną kolorystyką z motywem gałązek eukaliptusa. Idealny wybór na wesele w stylu botanicznym!

  9,98 zł
 • 6,98 zł

  Elegancka ankieta weselna dla gości w postaci karty a5 zawierającej zdania odnośnie nowożeńców, które mają dokończyć goście. To przyjemna forma zabawy weselnej i jednocześnie cudowna pamiątka dla Pary Młodej.

  6,98 zł
 • 49,98 zł

  Księga pamiątkowa w twardej oprawie ozdobiona została grafiką w stylu botanicznym z gałązkami eukaliptusa ułożonymi w wianuszek oraz napisem "Najpiękniejsze Wspomnienia". W księgę możesz wkleić zdjęcia z uroczystości lub też poprosić gości o wpisanie się do niej. Każda z opcji będzie świetnym wyborem i wspaniałą pamiątka dla Ciebie.

  49,98 zł
 • 44,98 zł

  Księga gości z napisem Love to uniwersalna propozycja na wieczór panieński, urodziny czy Baby Shower. Minimalistyczny motyw fantastycznie wpisuje się w trendy i pasuje do każdego motywu przewodniego. Księga posiada tłoczone złocenie na okładce i 100 stron, na których mogą znaleźć się podpisy gości, życzenia czy rady.

  44,98 zł
 • 44,98 zł

  Przepiękna księga gości ze złoceniem na okładce i modnym motywem serca wspaniale sprawdzi się jako pamiątkowy dodatek na wieczorze panieńskim, urodzinach czy Baby Shower. Księga zbierze wpisy gości obecnych na przyjęciu, życzenia oraz rady, które będzie można wykorzystać w przyszłości. Prezentuje się modnie, a dzięki uniwersalnemu napisowi świetnie...

  44,98 zł
 • 49,98 zł

  Śliczna księga gości pozwoli zachować bezcenne wspomnienia na całe lata. Okładkę udekorowano złotym napisem "Najpiękniejsze Wspomnienia" w wianuszku z delikatnych gałązek. Księga posiada czyste kartki, do uzupełnienia przez wpisy gości lub pamiątkowe zdjęcia. 

  49,98 zł
 • 49,98 zł

  księga gości ze złotym tłoczeniem, przygotowana w minimalistycznym stylu to wspaniała propozycja na każdą okazję. księga pozwoli zebrać wspomnienia na wieczorze panieńskim czy urodzinach. Połyskujący napis, nowoczesna czcionka i gałązka w minimalistycznym stylu sprawiają, że księga wspaniale wpisuje się w trendy.

  49,98 zł
 • 59,98 zł

  Księga gości w stylu rustykalnym z pozłacanym napisem i akcentem w postaci serduszka. Księga składa się z białych, czystych kartek na których można zamieścić pamiątkowe fotografie i wpisy z organizowanego przyjęcia. Uniwersalny wygląd sprawia, że można ją wykorzystać na różne uroczystości. 

  59,98 zł
 • 69,98 zł

  Przepiękna księga gości z półcienną obwolutą i czarnymi kartkami w stylu boho. Można zapisać w niej życzenia od gości bądź umieścić pamiątkowe zdjęcia. Na okładce umieszczony został minimalistyczny akcent w formie pozłacanego napisu "Księga Gości" z serduszkiem.

  69,98 zł
 • 81,98 zł

  Przepiękna księga pamiątkowa z fotografiami w twardej, czarnej okładce zdobionej jedynie minimalistycznym napisem "Photo" w kolorze złota. Idealny dodatek na wesele, który pozwoli zachować w jednym miejscu najwspanialsze momenty z tej ważnej uroczystości.

  81,98 zł
 • 46,98 zł

  Pamiątkowy album na zdjęcia weselne, którego okładkę zdobi minimalistyczna, czarna grafika roślin. Karty na zdjęcia oddzielone są pergaminem. Album nie posiada wyznaczonych miejsc na zdjęcia, dzięki czemu można go samodzielnie rozplanować. Idealny wybór na zebranie najlepszych fotografii ze ślubu. 

  46,98 zł
 • 46,98 zł

  Album fotograficzny na zdjęcia weselne posiadający kraftową okładkę z wzorem roślinnym. Karty nie posiadają kieszonek na zdjęcia, dlatego można umieścić je w dowolny sposób dekorując naklejkami i pamiątkowymi wpisami.

  46,98 zł
 • 77,98 zł

  Księga gości o wymiarach kwadratu z pudrowo-różową okładką zawierającą delikatny, złocisty napis "For sweet memories". Album nadaje się idelanie na umieszczenie wąskich zdjęć z fotobudki czy fotografii instax. Idealna pamiątka z wesela. 

  77,98 zł
 • 74,98 zł

  Kwadratowa księga gości w kraftowej okładce zdobionej połyskującym złotym, ażurowym sercem. Czyste kartki pozwalają na umieszczenie zdjęć w dowolnym miejscu oraz wpisanie przez gości osobistych życzeń oraz wspomnień związanych z parą młodą. 

  74,98 zł
 • 84,98 zł

  Przepiękna księga gości w białej oprawie z połyskującym napisem "Guest book" w kolorze różowego złota. Będzie wspaniałą pamiątką weselną. Idealny wybór na ślub w stylu klasycznym. 

  84,98 zł
 • 69,98 zł

  Elegancka księga gości weselnych w białej skórzanej okładce z napisem "love" w kolorze różowego złota. Posiada czyste, białe kartki na których można umieścić fotografie z gośćmi oraz pamiątkowe wpisy.

  69,98 zł
 • 25,98 zł

  Biała księga gości na wesele do samodzielnej aranżacji. Można ozdobić ją na różny sposób np. metoda decoupage, farbami czy wstążkami. Wewnątrz księgi goście weselni umieszczą pamiątkowe wpisy, życzenia oraz zdjęcia z fotobudki. 

  25,98 zł
 • 29,98 zł

  Przepiękna księga gości z czystą, białą okładką i wnętrzem złożonym z czarnych kartek, na których można zamieścić pamiątkowe wpisy oraz zdjęcia weselne. Okładkę można samodzielnie ozdobić naklejkami, tasiemkami czy metodą decoupage. 

  29,98 zł
 • 14,98 zł

  Pisak do księgi gości o metalicznym, złocistym odcieniu. Idealnie nadaje się do ksiąg z czarnymi kartkami.

  14,98 zł
 • 14,98 zł

  Księgi pamiątkowe z czarnymi kartkami wymagają użycia specjalnych piasków, które będą na nich widoczne. Najlepszym wyborem są długopisy metaliczne.  Pisak o srebrzystym odcieniu to idealny wybór na weselne zapiski gości.

  14,98 zł
 • 7,98 zł

  Złocisty marker do ksiąg z białymi kartkami. Dzięki niemu goście w księdze zamieszczą pamiątkowe wpisy oraz życzenia dla pary młodej.

  7,98 zł
 • 69,98 zł

  Przepiękna księga z ankietami weselnymi wypełnianymi przez gości. Świetna alternatywa do zwykłej księgi gości zawierającej puste kartki. Okładkę zdobi naklejka w jasnozielonym kolorze, zdobiona motywem graficznym eukaliptusa i jasnych piwonii, wraz z imionami nowożeńców i datą ślubu.

  69,98 zł
 • 59,98 zł

  Księga gości weselnych z wnętrzem wypełnionym czarnymi kartkami na których będą prezentowały się pięknie zdjęcia instax, polaroid czy z fotobudki. Goście mogą zostawić pamiątkowe wpisy przy użyciu metalicznych cienkopisów. To wyjątkowa pamiątka dla pary młodej !

  59,98 zł
 • 49,98 zł

  Wspaniała pamiątka dla rodziców z przyjęcia weselnego wykonana w postaci księgi zawierającej pamiątkowe zdjęcia z życia dziecka, okresu poznania ukochanej osoby wraz z wpisami i życzeniami od nowożeńców.  Na okładce umiejscowiona została jasnobeżowa naklejka z rustykalnymi kwiatami, napis "Księga Wspomnień dla Rodziców" oraz imiona pary młodej wraz z datą...

  49,98 zł
 • 28,98 zł

  Wspaniały dodatek do księgi pamiątkowej w postaci tabliczki zawierającej tekst zachęcający gości do pozostawienia wpisów z przyjęcia weselnego. Kartka dekorowana jest motywem piwonii i eukaliptusa, wraz z imionami nowożeńców i datą ślubu. 

  28,98 zł
 • 69,98 zł
  Nowy

  Przepiękne księga gości w stylowej odsłonie. Atrakcja na przyjęcie weselne dla zaproszonych gości. Do księgi można wpisać życzenia dla Pary Młodej lub umieścić zdjęcia zrobione podczas wesela. Księga oprawiona w aksamit w kolorze butelkowej zieleni udekorowana pozłacanym napisem. 

  69,98 zł
 • 69,98 zł
  Nowy

  Efektowna księga gości z białymi kartkami. Produkt wysokiej jakości oprawiony aksamitem w kolorze butelkowej zieleni oraz udekorowany złotym napisem "Miłość". Atrakcja na przyjęcie weselne, która przypadnie do gustu zaproszonej rodzinie i znajomym. Księga to świetna pamiątka na długie lata. 

  69,98 zł
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Księgi gości na wesele

Dzień ślubu oraz wesela jest niezwykle istotnym wydarzeniem w życiu pary. Bez najmniejszych wątpliwości każdy marzy, by ta chwila zapadła w pamięci wszystkim zebranym osobom i była naprawdę niepowtarzalna. Na szczególnych wspomnieniach najbardziej zależy Młodej Parze, która rozpoczyna wspólnie nową drogę życia. Do najlepszych sposobów na uchwycenie chwili jest zatrudnienie fotografa oraz kamerzysty. Profesjonaliści z pewnością w piękny sposób zatrzymają najpiękniejsze momenty z uroczystości ślubu oraz wesela. O wyjątkowe wspomnienia możecie też zadbać samodzielnie - najlepiej nadawać się będą do tego księgi gości. Album pamiątkowy stworzony razem z gośćmi obecnymi na uroczystości nawet po wielu latach przywoła łzy wzruszenia. 

Elegancka księga gości weselnych glamour

Księga gości zwykle ma formę albumu w sztywnej oprawie. Czyste kartki znajdujące się wewnątrz pozwalają bliskim na pozostawienie wpisów z życzeniami, poradami czy zabawnymi wrażeniami z przyjęcia. Do księgi można wkleić także zdjęcia z uroczystości. Dołączcie je po zakończonym przyjęciu albo zorganizujcie fotobudkę, w której goście od razu będą mogli wykonać fotografie do albumu. Biała księga gości ze srebrnym napisem idealnie pasuje na wesele. Motyw subtelnego serduszka ładnie podkreśli romantyczny charakter celebrowanej okazji. Na swoje wesele śmiało wybrać możecie też księgę gości z napisem “love” w złotym, metalicznym kolorze. To przepiękny dodatek, który ładnie pasować będzie do aranżacji w dowolnej stylistyce. 

Księga gości love złote

Minimalistyczna księga gości na wesele

Księga gości weselnych - pomysły

Dopasowanie księgi gości do motywu przewodniego sprawi, że efekt naprawdę będzie czarujący. Album na płótnie z tematycznym napisem i minimalistycznym nadrukiem bardzo ładnie nadaje się na przyjęcie w naturalnej odsłonie. Eko wystrój ładnie pasować będzie do księgi gości w prostej, a zarazem niezwykle oryginalnej odsłonie. Księgę dobrze jest ustawić na stoliku w dobrze widocznym i dostępnym miejscu - dzięki temu nikt nie zapomni pozostawić pamiątkowego wpisu! Księga gości na płótnie idealnie sprawdzi się w czasie wesela w stylistyce botanicznej, boho albo rustykalnej. Naprawdę fantastycznie skomponuje się z eko dekoracjami z drewna, juty, bawełny czy papieru kraftowego. Do kompletu koniecznie dokupcie długopisy, markery, kleje i wszystkie inne akcesoria, które pozwolą wypełnić album.

Niestandardowa księga gości na ślub i wesele

Coraz większą popularnością w trakcie przyjęcia weselnego cieszą się nietypowe pomysły na księgę gości. Forma listu w butelce, skrzynki z poradami dla Pary Młodej albo plakat z imionami gości to naprawdę ciekawe rozwiązania. Fenomenalną propozycją jest także ankieta weselna! To specjalnie przygotowane kartki z pytaniami, rysunkami oraz zadaniami dla gości. W ten sposób nikt nie będzie miał wątpliwości, co wpisać do księgi. Ankiety weselne z serduszkiem można śmiało ułożyć przy nakryciach każdego z gości - dzięki temu na pewno wszystkie zebrane osoby je wypełnią. Z powodzeniem możecie też ułożyć je na osobnym stoliku, przy którym każdy chętny na spokojnie wypisze ankietę podczas przyjęcia. Wszystkie kartki możecie zebrać do albumu, pudełka albo innego opakowania, które ładnie zabezpieczy je na długie lata.

Ankiety weselne botaniczne eukaliptus

Ankiety weselne w botanicznym stylu