Informacja

Nowe produkty

Promocje

Zaproszenia ślubne na telefon cyfrowe

Wspaniała alternatywa dla tradycyjnych zaproszeń przygotowana w postaci pliku graficznego zawierającego personalizowany tekst podesłany przez klienta w gotowej wersji do naniesienia na tło graficzne. Cudowne wzory pasujące do odpowiednich styli przyjęć. Cyfrowe zaproszenia zdobywają coraz większą sławę i uznanie. Wybiera je coraz szersze grono o...

Wspaniała alternatywa dla tradycyjnych zaproszeń przygotowana w postaci pliku graficznego zawierającego personalizowany tekst podesłany przez klienta w gotowej wersji do naniesienia na tło graficzne. Cudowne wzory pasujące do odpowiednich styli przyjęć. Cyfrowe zaproszenia zdobywają coraz większą sławę i uznanie. Wybiera je coraz szersze grono osób przygotowujących się do ślubu! Zaproszenie w pliku graficznym wysłane jest poprzez mms na telefon kupującego bądź poprzez podany wcześniej email.

Więcej

Zaproszenia ślubne na telefon cyfrowe Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 39,98 zł

  Cyfrowe zaproszenia na ślub zdobione nadrukiem piwonii na eukaliptusowym tle. Plik graficzny posiada tekst dostarczony od kupującego. Jest to bardziej ekologiczna wersja zaproszeń ślubnych!

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Urocze zaproszenia ślubne w wersji cyfrowej na telefon posiadające grafikę eukaliptusa wykonaną w stylu akwarelowym. W pliku umieszczony zostaje tekst podesłany przez kupującego. Wersja ostateczna zostanie przesłana na telefon bądź email.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Przepiękne zaproszenie na ślub w formie elektronicznej to ekologiczny zamiennik tradycyjnych papierowych zaproszeń. Można je przesłać gościom na telefon bądź email. Zdobione jest grafiką kwiatów w odcieniach burgundu. 

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wspaniała forma zaproszeń ślubnych w postaci pliku cyfrowego rozsyłanego przez mms lub email do gości weselnych. Zaproszenia zdobi grafika delikatnych liści paproci. Tekst zaproszenia należy podesłać w gotowej wersji na email podany niżej. 

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Cyfrowe zaproszenia z motywem rustykalnych kwiatów to idealny wybór dla pary młodej organizującej ślub w stylu rustykalnym lub boho, ceniącej sobie ekologiczne podejście w przypadku spraw związanych z organizowaniem i dekoracjami weselnymi. Zaproszenie można bez problemu rozesłać w formie mms bądź przez email. 

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Przepiękne zaproszenie ślubne z motywem księżyca i letnich kwiatów w wersji cyfrowej do rozesłania poprzez email lub mms. Wersja elektroniczna zaproszeń pozwala na ich wielokrotne rozesłanie, co stanowi ekologiczną alternatywę dla papierowych zaproszeń.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Cyfrowe zaproszenia na ślub zawierające gotowy tekst dostarczony przez kupującego i zdjęcie pary młodej dobrane w taki sposób aby można było je łatwo dopasować do okręgu. Dodatkowo umieszczona została przepiękna grafika różowych kwiatów cudownie komponująca się z tekstem i załączoną fotografią. 

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Ekologiczny odpowiednik zaproszeń ślubnych przygotowany w formie pliku cyfrowego, którego można przekazać gościom poprzez mms lub email. Zaproszenie posiada śliczną grafikę jasnoróżowych kwiatów oraz tekst przekazany przez kupującego.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Zaproszenie na ślub w pliku graficznym to coraz częstszy wybór wśród Młodych Par. Pozwala w tani, szybki i jednocześnie elegancki sposób przekazać zaproszonym informację o zbliżającej się uroczystości ślubu. Zdobione jest uroczą grafiką kwiatów w odcieniach bieli. 

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wspaniałe, cyfrowe zaproszenia na ślub z personalizowanym tekstem zdobione grafiką rustykalnych kwiatów wprawią w zachwyt gości weselnych. Zaproszenie w pliku graficznym pozwala na szybkie i tańsze zaproszenie bliskich na tak ważną uroczystość.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Zaproszenia ślubne na telefon - nowoczesna propozycja na ślub i wesele

Organizacja ślubu i wesela wiąże się z przygotowaniem wielu elementów: wystroju, oprawy muzycznej, menu czy obrączek. Bardzo ważnym dodatkiem na taką uroczystość są także zaproszenia. Za ich pomocą w łatwy i czytelny sposób można przekazać gościom wszystkie ważne informacje na temat wydarzenia oraz - co ważniejsze - wyrazić nadzieję, że chętnie wezmą w nim udział. Klasyczne zaproszenia rozsyłane pocztą lub rozwożone osobiście przez Parę Młodą to zdecydowanie element na stałe wpisany w przygotowania ślubne. Jednak co, jeśli można by to zadanie nieco uprościć? Wspaniałym rozwiązaniem mogą być bowiem zaproszenia elektroniczne. Czym są? Jak wykorzystać je w czasie organizacji ślubu oraz wesela? 

Elektroniczne zaproszenia na ślub

Zaproszenia cyfrowe to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność na różnego rodzaju uroczystościach i wydarzeniach. Dlaczego? Przede wszystkim, tego rodzaju produkty pozwalają zadbać o środowisko - nie wymagają użycia papieru ani jeżdżenia długich kilometrów, by je dostarczyć. Zaproszenia na telefon wystarczy wysłać za pomocą wiadomość SMS, e-mail albo czatu internetowego. Jest to więc też oszczędność czasu i ogromna wygoda. Zaproszenia na telefon posiadają personalizowany tekst, za pomocą którego łatwo i bez żadnego problemu przekażecie swoim bliskim najważniejsze informacje związane ze ślubem oraz weselem. Z całą pewnością nadacie im jeszcze bardziej wyjątkowy charakter, jeśli wybierzecie zaproszenia ze zdjęciem czy piękny motyw z inicjałami.

Zaproszenie ślubne telefon księżycowa

Nowoczesne zaproszenie na ślub

Zaproszenia ślubne na telefon - jakie wybrać?

Wielką zaletą zaproszeń elektronicznych jest też oszczędność pieniędzy. W jaki sposób? Takie zaproszenie kupuje się tylko raz, a później można swobodnie rozesłać je dowolnej ilości osób. Nie ma więc znaczenia, czy planujecie zaprosić 30, czy 150 gości! Zaproszenia za to bez żadnego problemu dopasujecie do motywu przewodniego swojej uroczystości. Niezwykle romantyczną propozycją jest zaproszenie na telefon z różowymi kwiatami. Motyw wykonany został w malowniczej, czarującej odsłonie, a jasna kolorystyka ładnie ze sobą współgra. Do całości doskonale pasuje również ozdobna czcionka. Takie zaproszenia rozesłane do najbliższych będą wspaniałym sposobem, by poinformować ich o nadchodzącej uroczystości. 

Cyfrowe zaproszenia na ślub i wesele

Każdy projekt zaproszeń wykonany jest w modnej odsłonie. Wystarczy postawić na taki, który dobrze pasuje do stylistyki Waszego wesela oraz osobistych upodobań. W ten sposób zyskacie naprawdę trafione rozwiązanie na swoją uroczystość. Zaproszenia na telefon w niczym nie ustępują klasycznemu wariantowi. Motywy przygotowane są z dbałością o najmniejsze szczegóły, a ich stylowy i estetyczny wygląd zachwyca niebanalnym stylem. Poza tym, tekst na zaproszeniach jest czytelny i dlatego to naprawdę praktyczny dodatek na Wasz ślub oraz wesele. Rustykalne zaproszenia w stonowanej kolorystyce będą bardzo oryginalnym rozwiązaniem na uroczystość. Kapitalnie wpisują się w najnowsze trendy, więc z pewnością pozwolą zaskoczyć gości przepięknym wyglądem. 

Zaproszenia ślubne kolekcja rustic boho na telefon

Piękne zaproszenie ślubne na telefon