Informacja

Nowe produkty

Promocje

Dzienniki ciąży i pamiętniki

Dzienniki ciąży i pamiętniki to praktyczne i pomysłowe gadżety dla Przyszłej Mamy. W dziennikach ciąży można umieszczać ważne wpisy związane z ciążą i zdjęcia USG, które będą wzruszającą pamiątką na przyszłość. Notatnik ciążowy to wspaniałe miejsce do zapisywania terminów wizyt lekarskich oraz przydatnych informacji. Dodatkowo akcesoria ciążowe ...

Dzienniki ciąży i pamiętniki to praktyczne i pomysłowe gadżety dla Przyszłej Mamy. W dziennikach ciąży można umieszczać ważne wpisy związane z ciążą i zdjęcia USG, które będą wzruszającą pamiątką na przyszłość. Notatnik ciążowy to wspaniałe miejsce do zapisywania terminów wizyt lekarskich oraz przydatnych informacji. Dodatkowo akcesoria ciążowe posiadają specjalne personalizowane naklejki, na których znajduje się piękna, tematyczna grafika oraz personalizacja w postaci imienia Przyszłej Mamy. Każda kobieta w ciąży powinna zaopatrzyć się w tak genialne gadżety!

Więcej

Dzienniki ciąży i pamiętniki Jest 34 produktów.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Mama (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Mama (+sznurek jutowy)
  59,98 zł

  Śliczny dziennik na pamiątkowe zdjęcia USG z białymi lub czarnymi kartkami. Okładkę albumu zdobi personalizowana karteczka z elegancką grafiką w bardzo modnym stylu boho. Znakomita pamiątka z okresu ciąży będzie przywoływać cudowne wspomnienia nawet po wielu długich latach.

  59,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy)
  59,98 zł

  Śliczna księga pamiątkowa na zdjęcia USG z czarnymi lub białymi kartkami. Okładkę albumu zdobi personalizowana naklejka z ozdobnym motywem dziecięcych bucików w modnym stylu boho. Śliczna pamiątka nawet po latach będzie przywoływać piękne pełne emocji wspomnienia z czasu ciąży.  

  59,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy)
  59,98 zł

  Śliczny dziennik, idealny na zdjęcia z USG pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia z czasu ciąży na długie lata. Okładkę zdobi wyjątkowa naklejka w stylu boho przedstawiająca kołyskę. Album może zawierać białe lub czarne kartki, które czekają na zapełnienie pamiątkowymi fotografiami oraz wpisami. 

  59,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Serce Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Serce Z IMIENIEM
  59,98 zł

  Śliczny dziennik ciąży, idealny na pamiątkowe zdjęcia USG. Okładkę księgi zdobi personalizowana naklejka z piękną grafiką przyszłej Mamy. Księga może zawierać czarne lub białe kartki, które czekają na wypełnienie fotografiami oraz licznymi wpisami. 

  59,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bobasek Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bobasek Z IMIENIEM
  59,98 zł

  Śliczny dziennik ciąży pomoże zachować piękne wspomnienia z okresu ciąży na wiele długich lat. Okładka albumu jest ozdobiona personalizowaną karteczką z sympatyczną grafiką młodej Mamy. Księga może zawierać białe lub czarne kartki, które czekają na wypełnienie fotografiami oraz osobistymi zapiskami. 

  59,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Kwiaty Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Kwiaty Z IMIENIEM
  59,98 zł

  Dzienniczek ciąży idealny na zdjęcia USG zachowa wspomnienia z czasu ciąży na długie lata. Dziennik może zawierać białe lub czarne kartki na których pięknie będą się prezentować wklejone fotografie jak i umieszczone wpisy. Okładkę dziennika dekoruje personalizowana karteczka z śliczną grafiką przyszłej mamy w pięknej subtelnej kolorystyce. 

  59,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia z USG i zdjęcia brzuszka z Imionami Róż (+wstążka j.róż) ALBUM na zdjęcia z USG i zdjęcia brzuszka z Imionami Róż (+wstążka j.róż)
  59,98 zł

  Wspaniały album na zdjęcia USG, które pragniemy zatrzymać na pamiątkę. Okładka albumu jest ozdobiona personalizowana naklejką ze śliczną grafiką przedstawiającą aparat. Księga zawiera sto czarnych stron, które czekają na uzupełnienie osobistymi wpisami oraz fotografiami. 

  59,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia z USG i zdjęcia brzuszka z Imionami BOTANICZNY ALBUM na zdjęcia z USG i zdjęcia brzuszka z Imionami BOTANICZNY
  59,98 zł

  Wspaniały album pamiątkowy, zachowa wspomnienia z czasu ciąży na wiele długich lat. Księga dekorowana jest personalizowaną naklejką samoprzylepną z ozdobną grafiką aparatu. Album zawiera sto stron w czarnym kolorze, które czekają na wypełnienie osobistymi uwagami oraz fotografiami. 

  59,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bocian Z IMIENIEM (+wstążka miętowa) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bocian Z IMIENIEM (+wstążka miętowa)
  59,98 zł

  Śliczny dziennik ciążowy, z czarnymi lub białymi kartkami, które możesz uzupełnić licznymi wpisami z czasu ciąży oraz zdjęciami USG. Okładka albumu jest udekorowana samoprzylepną naklejką z bocianem niosącym woreczek oraz dekoracyjną wstążką. Piękna pamiątka na wiele lat zachowa bezcenne wspomnienia z czasu ciąży. 

  59,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Rosegold Flowers Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Rosegold Flowers Z IMIENIEM
  59,98 zł

  Dziennik ciąży na zdjęcia USG ozdobiony na okładce śliczną personalizowaną naklejką z piękną grafiką delikatnych kwiatów. W środku można umieścić pamiątkowe fotografie oraz osobiste wpisy i uwagi. Śliczna pamiątka pomoże na długie lata zachować piękne wspomnienia z czasu ciąży. 

  59,98 zł
 • PAMIĘTNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Botaniczny Z IMIENIEM (+wstążka złota) PAMIĘTNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Botaniczny Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  59,98 zł

  Piękny pamiętnik, który pomoże zachować wyjątkowe wspomnienia z czasu ciąży i pierwszych dni bycia Mamą. Księga zawiera sto czarnych lub białych stron, które czekają na uzupełnienie fotografiami i osobistymi zapiskami. Z zewnątrz pamiętnik jest udekorowany personalizowaną naklejką ze świeżym motywem eukaliptusa oraz dopasowaną wstążką. 

  59,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Piwonie DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Piwonie
  59,98 zł

  Śliczny dziennik ciąży z białym lub czarnymi kartkami, które czekają na zapełnienie zdjęciami USG i osobistymi zapiskami. Okładkę książki dekoruje personalizowana samoprzylepna naklejka z ozdobną grafiką przedstawiającą przyszłą Mamę w pięknych kwiatach piwonii oraz dopasowaną wstążką. Wspaniała pamiątka, która sprawi, że cenne wspomnienia pierwszych...

  59,98 zł
 • PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower Z IMIENIEM (+złota wstążka) PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower Z IMIENIEM (+złota wstążka)
  49,98 zł

  Wspaniały pamiętnik przyszłej Mamy to wspaniała pamiątka, która pozwoli zachować piękne wspomnienia z czasu ciąży. Okładkę księgi zdobi personalizowana karteczka z dekoracyjnym napisem w matowym złotym kolorze "Oh Baby!" oraz dopasowana wstążka. Pamiętnik może zawierać czarne lub białe kartki, które można zapełnić fotografiami lub osobistymi zapiskami. 

  49,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Hello Baby Z IMIENIEM (+wstążka złota) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Hello Baby Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  59,98 zł

  Wyjątkowy dziennik dla przyszłej Mamy z białymi lub czarnymi kartkami na osobiste zapiski oraz zdjęcia USG. Książka jest ozdobiona personalizowaną naklejką z uroczą grafiką dziecięcych bodów oraz dopasowaną wstążką. Śliczna pamiątka pomoże zachować piękne wspomnienia na całe lata. 

  59,98 zł
 • PAMIĘTNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Chmurka Z IMIENIEM (+wstążka złota) PAMIĘTNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Chmurka Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  49,98 zł

  Uroczy pamiętnik ciążowy z personalizowaną karteczką ozdobioną grafiką ślicznej chmurki. Okładkę dodatkowo dekoruje dopasowana wstążka. Księga zawiera czarne lub białe karteczki, które można zapełnić pamiątkowymi fotografiami oraz notatkami z okresu ciąży.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł

  Księga pamiątkowa w twardej oprawie ozdobiona została grafiką w stylu botanicznym z gałązkami eukaliptusa ułożonymi w wianuszek oraz napisem "Najpiękniejsze Wspomnienia". W księgę możesz wkleić zdjęcia z uroczystości lub też poprosić gości o wpisanie się do niej. Każda z opcji będzie świetnym wyborem i wspaniałą pamiątka dla Ciebie.

  49,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek
  29,98 zł

  Notatnik ciążowy na spirali, który posiada aż 100 kartek z pięknym motywem w stylu boho. Okładka posiada wspaniały motyw graficzny z kołyską, boho roślinnością oraz napisem Oh Baby. Wewnątrz można umieszczać zapiski z przebiegu ciąży, wklejać zdjęcia z UGS czy zapisywać wyniki badań lub daty wizyt u lekarza.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Konik na biegunach Dziewczynka A5 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Konik na biegunach Dziewczynka A5 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Wspaniały upominek dla Przyszłej Mamy na przyjęcie Baby Shower. Przepiękny notatnik z personalizowaną naklejką przedstawiająca postać kucyka z karuzeli z różowymi elementami w otoczeniu białych kwiatów. Notatnik posiada gumkę dlatego nie należy obawiać się pogniecenia kartek.  Wewnątrz niego można zapisać wszelkie porady odnośnie noworodków oraz swoje...

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Mama 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Mama 80 kartek
  29,98 zł

  Notatnik ciążowy to wyjątkowy podarunek dla przyszłej Mamy z okazji Baby Shower. Zeszyt zawiera 80 kartek, a jego okładkę zdobi personalizowana naklejka z piękną grafiką w stylu boho. Prezent pomoże zaplanować i zorganizować czas, można w nim zapisywać ciekawostki i cenne rady dotyczące ciąży. Z czasem zeszyt stanie się pamiątką przechowującą wspomnienia.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Buciki 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Buciki 80 kartek
  29,98 zł

  Praktyczny prezent na Baby Shower, który na pewno ułatwi organizację każdej przyszłej Mamie. Elegancki notatnik z okładką ozdobioną personalizowaną naklejką w stylu boho z grafiką ślicznych malutkich bucików. Zeszyt można zapełnić sprawdzonymi poradami dotyczącymi ciąży i porodu, terminami wizyt u lekarza czy propozycjami imion dla maluszka. Po latach...

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM 80 kartek
  29,98 zł

  Wspaniały sposób na zachowanie najważniejszych informacji z czasu ciąży! Notatnik ciążowy to prezent dla Przyszłej Mamusi, która może zapisać w nim przemyślenia, samopoczucie, wyniki badań, przyszłe wizyty i wiele różnych informacji. Piękna grafika zabawek dziecięcych zachwyci obdarowaną Mamusię! 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek
  29,98 zł

  Piękny notatnik ciążowy, który pozwoli Przyszłej Mamusi na zachowanie najważniejszych informacji związanych z ciążą. Notatnik posiada aż 80 kartek, bez problemu zmieszczą się w nim USG, zdjęcia, informacje o wizytach oraz wiele innych ważnych elementów. Okładkę zdobi przepiękna grafika kobiety pośród różowych kwiatów. Całość dopełnia personalizacja, 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Girl Z IMIENIEM 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Girl Z IMIENIEM 80 kartek
  29,98 zł

  Wspaniały notatnik dla Przyszłej Mamusi! Okładkę zdobi przepiękna grafika ubranka dziewczynki w neutralnej kolorystyce. W środku Mamusia może umieścić wyniki badań, opis samopoczucia, przemyślenia, zdjęcia lub inne ważne informacje na temat ciąży. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Boy Z IMIENIEM 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Boy Z IMIENIEM 80 kartek
  29,98 zł

  Praktyczny upominek dla Przyszłej Mamusi! Podaruj przyjaciółce prezent, który pozwoli jej zachować najważniejsze informacje na temat ciąży. Okładka zdobiona jest personalizowaną naklejką z grafiką ubranka dla chłopca w neutralnej kolorystyce.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Piękny notes ciążowy zdobiony grafiką uroczego misia z różowymi balonikami. To praktyczny upominek dla Przyszłej Mamusi, który pozwoli na zapisanie najważniejszych informacji na temat ciąży, planowanych wizyt, wyników badań czy też zdjęć USG, Notes wspaniale sprawdzi się dla Mamusi spodziewającej się córeczki,

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Dziennik ciążowy to wspaniały i praktyczny gadżet, który bez wątpienia przyda się Przyszłej Mamusi! Można w nim zawrzeć wszystkie informacje na temat ciąży, planowanych wizyt czy wyników badań. Okładkę zdobi przepiękna grafika misia z balonikami w błękitnym odcieniu.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek
  29,98 zł

  Śliczny notatnik ciążowy, który pomoże zorganizować czas i załatwić wszystkie sprawy związane z ciążą i porodem. Okładkę zeszytu dekoruje personalizowana naklejka z ozdobną grafiką przedstawiającą przyszłą Mamę. W zeszycie możesz zapisać terminy wizyt u lekarza, pytania dotyczące ciąży na które szukasz odpowiedzi, sprawy związane z urządzanie pokoju...

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Śliczny notatnik dla przyszłej Mamy, który ułatwi organizację czasu i realizację zadań. Zeszyt jest ozdobiony naklejką z ładną grafiką młodej Mamy z dzieckiem. W zeszycie możesz zapisać pytania dotyczące ciąży i porodu, terminy wizyt lekarskich czy listę zakupów, która pomoże skompletować wyprawkę dla dziecka. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Piękny notatnik to niezbędny pomocnik każdej przyszłej Mamy. W zeszycie można zapisać terminy wizyt lekarskich, pytania dotyczące ciąży i porodu lub dobre rady i wskazówki bliskich. Zeszyt jest ozdobiony na okładce personalizowaną naklejką z śliczną grafiką delikatnych kwiatów. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Notatnik dla przyszłej Mamy to niezbędny pomocnik, który pomoże w lepszej organizacji czasu. Zeszyt ma śliczną okładkę ozdobioną personalizowaną naklejką z ozdobną grafiką. Osiemdziesiąt kartek czeka na zapełnienie planami spotkań z bliskimi, terminami wizyt u lekarza, pięknymi wspomnieniami z czasu ciąży i pierwszych chwil macierzyństwa.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty 80 kartek czystych
  29,98 zł

  Śliczny notatnik dla przyszłej Mamy pomoże sprostać trudnym zadaniom organizacyjnym stojącym przed przyszłą Mamą. Wizyty u lekarza, spotkania z bliskimi i znajomymi, urządzanie pokoju dziecięcego, wszystkie ważne dla nas kwestie umieszczone w jednym podręcznym miejscu. Okładka zeszytu jest ozdobiona personalizowaną karteczką z śliczną grafiką w...

  29,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  19,98 zł

  Długopis do księgi gości, zaproszeń czy dzienników to obowiązkowy element. Piękny złoty odcień długopisu będzie fenomenalny i przyciągnie spojrzenia wszystkich gości ku sobie. Długopis wykonany jest z metalu i posiada wkład w kolorze niebieskim.

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  19,98 zł

  Długopis to must have każdej księgi gości, zaproszeń czy dzienników. Dlatego są też bardzo ważnym elementem. Piękny długopis z niebieskim żelowym wkładem w metalowej obudowie w kolorze różowe złota da poczucie elegancji i będzie gustownym dodatkiem. Pisanie nim czy to w dzienniku, księdze czy wypisywania zaproszeń będzie czystą przyjemnością.

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY
  7,98 zł

  Długopis do księgi gości, zaproszeń czy dzienników ciążowych to bardzo istotne elementy. To dzięki niemu można zapisać najważniejsze informacje. Długopis w eleganckiej białej metalowej obudowie posiada niebieski tusz.

  7,98 zł
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Dzienniki ciąży i pamiętniki Przyszłej Mamy

Ciąża jest ważnym i wyjątkowym okresem w życiu każdej kobiety. To czas oczekiwania na ukochane dziecko, który obfituje w istotne momenty, ale także niewypowiedziane emocje. Nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet chce zachować jak najwięcej wspomnień na całe życie. W tym celu przyszłe mamy zbierają zdjęcia usg oraz wykonują fotografie swojego rosnącego brzuszka. Chcąc jak najlepiej przygotować się do swojej nowej roli, kobiety często notują także ważne informacje dotyczące wychowania czy rozwoju maluszka. Pomocny w przechowywaniu tych wszystkich pamiątek może być dziennik bądź notes prowadzony podczas ciąży. Dzięki niemu w dowolnej chwili kobieta będzie mogła powrócić do zdjęć, dokumentów czy notatek z czasu ciąży. 

Dziennik ciąży z imieniem Przyszłej Mamy

Dużych rozmiarów album w sztywnej oprawie pozwoli bez najmniejszego problemu kolekcjonować pamiątki przyszłej mamy. Na pustych stronach może ona notować ważne informacje, a także wklejać zdjęcia usg i dokumenty. To także świetny materiał na stworzenie pamiętnika z fotografiami brzuszka czy przyjaciółek świętujących podczas Baby Shower. Taki album stanie się jedyną w swoim rodzaju pamiątką, która w przyszłości z pewnością wywoła wiele wzruszeń i uśmiechów. Biały album z grafiką bociana niosącego chustę z bobasem to niezwykle tematyczny motyw, który idealnie pasuje do dziennika ciążowego. Na okładce znajduje się spersonalizowany napis, który całości nadaje naprawdę unikalny charakter. Dziennik dodatkowo przewiązany jest satynową wstążeczką w miętowym odcieniu. Znakomicie dopełnia ona wygląd albumu. 

Dziennik ciąży dla Przyszłej Mamy z piękną grafiką bociana i personalizacją
Dziennik ciąży dla Przyszłej Mamy z piękną grafiką bociana i personalizacją

Terminarze ciążowe w stylu boho

Nasze personalizowane albumy w sztywnej oprawie dostępne są również w naturalnej odsłonie, która idealnie wpisuje się w eko trendy. Dziennik ciąży z serii Mama Boho to czarujący projekt stworzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Kolorystyka ziemi bezbłędnie komponuje się z malowniczą grafiką przedstawiającą kobietę w ciąży oraz botaniczne liście i kwiaty. Ilustracja przepięknie komponuje się z ozdobnym napisem oraz jutowym sznurkiem, którym przewiązany został album. Możesz zadecydować, czy wewnątrz dziennika mają znaleźć się czarne, czy też białe kartki. To pozwoli Ci przygotować album doskonale dopasowany do indywidualnych upodobań. Dziennik ciąży wspaniale nadaje się też na prezent z okazji Baby Shower.  

Dziennik ciąży z motywem Boho Mama
Dziennik ciąży z motywem Boho Mama

Notatnik ciążowy z imieniem Przyszłej Mamy

W naszej ofercie dostępne są także notesy, które bezbłędnie nadają się na pamiętnik przyszłej mamy. Notatniki zamykane na gumkę są praktycznym i poręcznym dodatkiem, który można z powodzeniem nosić w torebce lub plecaku. To sprawi, że bez najmniejszego problemu będziesz mogła zabrać go na wizytę do lekarza. Kolorowa tasiemka służąca za zakładkę ułatwi natomiast znalezienie ostatnich notatek lub wolnego miejsca na nowe zdjęcie z badania. Boho Buciki to modna propozycja, która oczarowuje malowniczym motywem kwiatów oraz dziecięcych butów w dłoni. Bardzo kobiecą propozycją jest z kolei notes Kwiaty w różowej kolorystyce. Każdy z nich można spersonalizować za pomocą imienia przyszłej mamy, dzięki czemu będzie niezwykle osobistą pamiątką. 

Notatnik ciążowy dla Przyszłej Mamy z piękną grafiką Boho Bucików
Notatnik ciążowy dla Przyszłej Mamy z piękną grafiką Boho Bucików