Informacja

Nowe produkty

Zabawy na Baby Shower i gadżety do zdjęć

Baby Shower zabawy do druku to jedne z najchętniej szukanych i wybieranych na przyjęcie Baby Shower. My polecamy jednak trwałe gry i zabawy w formie kart, które mogą stać się wspaniałą pamiątką z przyjęcia. Pytania i odpowiedzi, a także quiz i kalambury na Baby Shower to popularne gry, które podobają się każdemu. W kategorii znajdziecie pomysłow...

Baby Shower zabawy do druku to jedne z najchętniej szukanych i wybieranych na przyjęcie Baby Shower. My polecamy jednak trwałe gry i zabawy w formie kart, które mogą stać się wspaniałą pamiątką z przyjęcia. Pytania i odpowiedzi, a także quiz i kalambury na Baby Shower to popularne gry, które podobają się każdemu. W kategorii znajdziecie pomysłowe gry, które spodobają się Przyszłej Mamie, a także gadżety do zdjęć na Baby Shower i rekwizyty dla Przyszłej Mamy takie jak szarfy z imieniem oraz karteczki na patyczkach, które będą wspaniałą pamiątką z przyjęcia.

Przeczytaj nasz artykuł: Pomysły na gry i zabawy na Baby Shower

Więcej

Zabawy na Baby Shower i gadżety do zdjęć Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Zabawy na Baby Shower oraz gadżety do zdjęć

Na przyjęciu jakim jest Baby Shower najważniejsza jest mamusia z dzieciątkiem w brzuszku. To dla niej organizuje się całą uroczystość. Istotne jest, by podczas przygotowań zadbać o niezbędne atrakcje i gadżety, które przydadzą się do zdjęć Warto zdecydować się na kilka zabaw, które zdecydowanie sprawią, że Wasze przyjęcie będzie bardziej wyjątkowo i oryginalnie. Goście będą zachwyceni, a przyszła mamusia zachwa wspaniałe wspomnienia. Świetnym pomysłem będą ankiety, które wypełniają najbliżsi zgromadzeni lub test z certyfikatem dla ciężarnej. Bardzo ciekawym pomysłem są również gadżety do zdjęć, które wykorzystacie do pamiątkowych fotografii.

Zabawy na Baby Shower pomysły

Zabawy na Baby Shower - jakie wybrać, by wszyscy się dobrze bawili?

Istotnym elementem każdego przyjęcia jest zapewnienie najbliższym gościom odpowiednich atrakcji. Należy zadbać o wspaniałe gry i zabawy, które wprowadzą naturalny i domowy klimat. Dzięki temu Wasze przyjęcie z pewnością będzie sukcesem.

Zabawa na Baby Shower Mama czy Tata

Bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w odpowiednie gry, które angażują wszystkich zaproszonych i samą bohaterkę dnia. Jednym z bardzo atrakcyjnych wyborów będzie gra dla gości “Mama czy Tata?”. Jest to ankieta, dzięki której najbliżsi określają czy dana czynność, zachowanie jest bardziej spotykane u mamy lub u taty. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy dowiadują się czegoś nowego. Mając przy tym wyśmienitą zabawę. 

gra na baby shower mama czy tata

Gra na Baby Shower z pytaniami: Mama czy Tata; kliknij na zdjęcie, by kupić w sklepie

Test na Przyszłą Mamę z certyfikatem w komplecie

Bardzo fajnym gadżetem na imprezę Baby Shower jest również test z certyfikatem dla Przyszłej Mamy. Ciężarna odpowiadając na pytania, musi dać z siebie wszystko, by otrzymać na końcu Certyfikat Przyszłej Mamy. Taka atrakcja może stać się wspaniałą rozrywką na przyjęciu oraz edukacją dla rodziców, którzy jeszcze nie wszystko muszą wiedzieć na temat maluszka. W ten sposób sprawiacie, że są bardziej przygotowani, a Wasze przyjęcie jest dużo bardziej atrakcyjne i wyjątkowe.

certyfikat i test na przyszłą mamę

Test na Przyszłą Mamę w komplecie z certyfikatem; kliknij na zdjęcie, by kupić w sklepie

Gra na Baby Shower Jakie będzie Twoje maleństwo?

Świetnym pomysłem nie tyle na grę, co interakcję dla wszystkich obecnych na uroczystości są ankiety Jakie będzie Twoje maleństwo? Na ankietach znalazły się pytania, które pozwalają przewidzieć, kim będzie maluszek jak dorośnie, co będzie lubił lub co będzie go interesowało. Dzięki takiemu kompletowi wszystkie przyjaciółki nie tylko świetnie się bawią wypełniając karty, ale też tworzą cudowną pamiątkę dla maluszka. Takie ankiety są też jednocześnie kreatywną księgą gości.

Gra na Baby Shower z pytaniami o maleństwo

Gra na Baby Shower z pytaniami o maleństwo; kliknij na zdjęcie, by kupić w sklepie

Zabawa na Baby Shower Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę?

Jeżeli szukacie gry, która sprawdzi, jak dobrze znacie przyjaciółkę idealnym wyborem będzie karta wykonana w pastelowych kolorach zawierająca pytania o przyjaciółce. Jest to wydrukowana na sztywnym papierze ankieta, która zawiera instrukcję oraz 19 ciekawych pytań. Taka ankieta to świetna forma atrakcji i zabawy na przyjęciu Baby Shower,  a wypełnione ankiety będą wspaniałą pamiątką dla Przyszłej Mamy i swego rodzaju księgą wpisów z przyjęcia.

kto najlepiej zna przyszłą mamę na baby shower

Gra na Baby Shower z pytaniami: Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę?; kliknij na zdjęcie, by kupić w sklepie

Zabawa na Baby Shower ze zdrapkami

Zdrapki na Baby Shower to aktualnie najmodniejsza propozycja. Świetnym pomysłem na przyjęciu dla przyszłej mamy jest wykorzystanie zdrapek z zadaniami. Posiadają przepiękną grafikę bociana i kolorystykę w odcieniach mięty i brzoskwini, dzięki czemu pasują zarówno na Baby Shower chłopca, jak i dziewczynki. Zabawa na Baby Shower ze zdrapkami posiada w komplecie aż 20 kart z różnymi zadaniami. To prawdziwy hit, który z pewnością zaskoczy bohaterkę wydarzenia :-)


Zabawa na Baby Shower ze zdrapkami

Zabawa na Baby Shower ze zdrapkami; kliknij na zdjęcie, by kupić w sklepie

Zabawa na Baby Shower Przedmioty i Imiona

Fantastyczna zabawa na Baby Shower składająca się z dwustronnych kart, na których należy wypisać dziecięce imiona i dziecięce przedmioty zaczynające się na dane litery alfabetu. Karty są świetną rozrywką dla wszystkich obecnych na przyjęciu Baby Shower. Kto jak najszybciej wypisze najwięcej nazw wygrywa! Karty wykonane są w formacie a5 i posiadają uroczą grafikę misia na kremowym tle. W komplecie znajduje się aż 10 kart - 5szt z przedmiotami i 5szt z imionami. To atrakcja nie tylko dla Przyszłej Mamy, ale też dla każdej uczestniczki przyjęcia.

Zabawa na Baby Shower przedmioty i imiona

Zabawa na Baby Shower przedmioty i imiona; kliknij na zdjęcie, by kupić w sklepie

WSKAZÓWKA: Zabawy na Baby Shower - zobacz w sklepie gotowe propozycje

Nie mów słowa "Dziecko"

Podczas przyjęcia Baby Shower najczęściej padają pytania o maluszka, który niebawem pojawi się na świecie. A pamiętajmy, że jest to uroczystość dla Przyszłej Mamy. Aby więc nie skupiać całej uwagi na maluszku warto wprowadzić pewien okres czasu, w którym goście nie powinni wypowiadać zakazanego słowa. Kto zostanie złapany na jego wypowiedzeniu - przegrywa. Osoby, które zostaną najdłużej mogą wygrac drobny upominek :-)

Gra na Baby Shower ze zdjęciami z dzieciństwa

Słodkie zdjęcia z dzieciństwa, na których widać pulchne nagie nóżki czy różowe policzki potrafią rozczulić, ale często sa również powodem do śmiechu. Wręczając zaproszenia na Baby Shower poproś więc każdego o przyniesienie swojego (najlepiej kompromitującego) zdjecia z dzieciństwa. Powieście zdjęcia na korkowej tablicy lub ułożcie na specjalnym stoliku, a następnie zgadujcie, kto na nich jest. Wygrywa osoba, która dopasuje najwięcej zdjęć! Tego typu zabawa przyniesie mnóstwo dobrego humoru.

Zabawa na Baby Shower ze zdjęciami

Zabawa na Baby Shower ze zdjęciami, fot: Inspiracje Pinterest

Co jest w torbie?

Przygotuj papierową torbę wypełnioną dziecięcymi gadżetami. Mogą się w niej znaleźć np. pielucha, smoczek, grzechotka, śliniaczek czy butelka. Cała zabawy polega na tym, aby przyjaciółki z zamkniętymi oczami sięgały do torby i za pomocą dotyku zidentyfikowały jak największą liczbę przedmiotów.

Zabawa na Baby Shower "Brudne pieluchy"

To gra nie dla każdego ;-) Zabawa polega na tym, aby przygotować na przyjęcie dziecięce pieluchy wysmarowane rozpuszczoną czekoladą. Ważne jest, aby wykorzystac różne rodzaje słodkości o różnej konsystencji, kolorze i zapachu. Najlepiej skupić się na popularnych słodyczach, które łatwo będzie zidentyfikować. Wszyscy goście powinni wąchać pieluszki, a następnie odgadywac, jaki smakołyk został na nich rozpuszczony. Zwycięzca w nagrodę otrzymuje całą górę słodkości :-)

Zabawa na Baby Shower z pieluszkami

Zabawa na Baby Shower z pieluszkami, fot: Inspiracje Pinterest

Gra na Baby Shower: "Jakie to jedzenie"

To gra, która pozwoli sprawdzić, kto ma najlepsze kubki smakowe. Przygotujcie słoiczki z jedzeniem dla niemowląt w różnych smakach, a następnie oderwijcie od nich etykiety. Goście obecni na przyjęciu powinni zgadywac, jakie smaki znalazły się w słoiczkach. Wygrywa ta, która odgadnie najwięcej smaków.

Jak duży jest brzuszek?

To zabawa na Baby Shower, która sprawdzi, kto ma najlepszą miarę w oku :-) Przygotuj sznurek i nożyczki. Obecne na przyjęciu przyjaciółki powinny odciąć taką długość sznurka, która według nich odpowiada obwodowi ciążowego brzuszka. Wygrywa ta, która będzie najbliżej prawidłowej liczby.

Zabawa na Baby Shower jak duży jest brzuszek

Zabawa na Baby Shower jak duży jest brzuszek, fot: Inspiracje Pinterest

WSKAZÓWKA: kup w sklepie balony na Baby Shower

Gadżety do pamiątkowych zdjęć z przyjęcia Baby Shower

Jednym z najważniejszych elementów elementów każdego przyjęcia są pamiątkowe zdjęcia. To dzięki tym elementom możecie zapamiętać ten wyjątkowy dzień na bardzo długi czas. Świetnym pomysłem będzie więc zorganizowanie pamiątkowej sesji fotograficznej na ozdobnej ściance. Jeżeli jednak zdecydujecie się na takie rozwiązanie należy zadbać o kilka niezbędnych elementów. 

Prezent na Baby Shower rama

Pomysł na prezent na Baby Shower rama na zdjęcia; kliknij na zdjęcie, by kupić w sklepie

Wspaniałym pomysłem będą papierowe elementy dekoracyjne na piku, które możecie wykorzystać podczas zdjęć. Przeróżne kształty i wzory zapewniają rozrywkę i wyjątkowość. Świetnym rozwiązaniem będzie również personalizowana szarfa dla Przyszłej Mamusi. Świetnie będzie się prezentować na pamiątkowych zdjęciach i wyróżni bohaterkę dnia.