Informacja

Nowe produkty

Prezenty dla Szefa

Podaruj najlepszemu Szefowi upominki z personalizacją oraz eleganckimi motywami graficznymi w męskiej odsłonie. Zamów prezenty w drewnianych skrzyniach z oryginalną zawartością oraz w wyjątkowych boxach wykonanych z grubej tektury. Kupuj upominki z portfelami skórzanymi, paskami, kamieniami do whisky lub piersiówkami. Zamawiaj prezenty dla Szefa...

Podaruj najlepszemu Szefowi upominki z personalizacją oraz eleganckimi motywami graficznymi w męskiej odsłonie. Zamów prezenty w drewnianych skrzyniach z oryginalną zawartością oraz w wyjątkowych boxach wykonanych z grubej tektury. Kupuj upominki z portfelami skórzanymi, paskami, kamieniami do whisky lub piersiówkami. Zamawiaj prezenty dla Szefa z alkoholami wysokiej jakości. Wybieraj boxy z aromatycznymi kawami oraz herbatami. Kupuj ekologicznej i naturalne produkty w różnych wariantach smakowych. Zaskocz Szefa z okazji Imienin lub Urodzin wręczając fantastyczny prezent. Ciekawe propozycje, które sprawią, że na twarzy obdarowanego faceta zagości uśmiech. Wyjątkowe prezenty udekorowane pasującymi wstążkami. 

Więcej

Prezenty dla Szefa  Jest 129 produktów.

na stronę
Pokazuje 37 - 72 z 129 elementów
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy w małym boxie z grubej tektury. Na wieczku pudełka umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką w retro stylu. Wybieraj upominek z syropem do kawy, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky oraz krówkami o śmietankowym smaku. Zamów prezent dla kawosza. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł

  Elegancki upominek dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Wybieraj zestaw z nalewką o smaku kawowym, kawą mieloną o wyjątkowym aromacie oraz krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj box dla mężczyzn udekorowany złotą wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł

  Upominek dla Szefa z personalizacją oraz grafiką w retro odsłonie. Wybieraj zestaw z nalewką Soplica o smaku orzecha w czekoladzie, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj męski prezent z idealnie skomponowaną zawartością. Całość dopełniona jest elegancką wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa
  89,98 zł

  Upominek dla najlepszego Szefa umieszczony w boxie z grubej tektury o specjalnej strukturze. Wybieraj zestaw z kubkiem z czarnym uchem, aromatyczną kawą mieloną oraz przepysznymi krówkami o śmietankowym smaku. Tak skomponowany prezent spodoba się każdemu smakoszowi kawy. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz elegancką grafiką w stylu retro. Wybieraj zestaw ze świecą sojową ręcznie robioną w szklanym słoiczku, piersiówka z ekoskóry oraz krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj męski box z najlepszymi produktami. Upominek można wręczyć na Urodziny lub Imieniny Szefa. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz grafiką w retro stylu. Wybieraj upominek z winem musującym, krówkami śmietankowymi, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, ciemnobrązowym paskiem oraz drewnianą muchą. Zestaw dla eleganckiego mężczyzny można wręczyć Szefowi. Wybieraj box z imieniem. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł

  Upominek dla dżentelmena z personalizacją oraz grafiką w retro odsłonie. Wybieraj zestaw ze świecą sojową ręcznie robioną, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, piersiówką z ekoskóry oraz kamieniami do schładzania napojów. Zamów prezent dla najlepszego Szefa w pudełku z grubej tektury o specjalnej strukturze. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w krafcie. Wybieraj zestaw z winem czerwonym półwytrawnym o przepysznym smaku, kawą mieloną, krówkami śmietankowymi oraz czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie. Zamów box dla mężczyzny z idealnie skomponowaną zawartością. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł

  Prezent dla Szefa z najlepszymi produktami. Wybieraj upominek z winem czerwonym półwytrawnym, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz przepysznymi migdałami. Podaruj zestaw z męską zawartością udekorowany na wieczku naklejką z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł

  Prezent dla mężczyzny z eleganckimi produktami. Wybieraj zestaw z wódką wiśniową premium, piersiówką z ekoskóry, bawełnianymi skarpetkami, migdałami w mlecznej czekoladzie, satynową muchą oraz czekoladkami. Kupuj czarny box z grubej tektury o ciekawej strukturze. Całość udekorowana jest wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz idealnie skomponowaną zawartością. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami bimberkami. Wybieraj upominek w eleganckiej odsłonie dla mężczyzny. Zamów box udekorowany wstążką. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy dla niego z personalizacją oraz motywem graficznym w retro stylu. Wybieraj upominek z alkoholem premium, Jim Beam w puszce z colą, czekoladą, cukierkami. Podaruj prezent dla Szefa w czarno-kraftowej kolorystyce. Pudełku udekorowane jest złotą, efektowną wstążką. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz elegancką grafiką w krafcie. Wybieraj idealnie skomponowany zestaw dla mężczyzny. Zamów box z alkoholem, czekoladą, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami, świecą sojową oraz przepysznymi czekoladkami. Wybieraj pudełko udekorowane wstążką. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w kraftowej odsłonie. Wybieraj alkohol wysokiej jakości, przepysznymi czekoladkami, czekoladą, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz aromatyczną kawą. Podaruj box z idealnie skomponowaną zawartością dla mężczyzny. Wyjątkowy zestaw na różne okazje. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł

  Prezent dla najlepszego Szefa z personalizacją oraz elegancką grafiką w stylu retro. Wybieraj zestaw z alkoholem o smaku orzecha w czekoladzie, miodem ekologicznym, krówkami śmietankowymi, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Wyjątkowy box dla faceta można wręczyć w ramach podziękowań. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł

  Elegancki box prezentowy z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej odsłonie. Zamów zestaw z alkoholem, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Podaruj pudełko z idealnie skomponowaną zawartością. Kupuj męski prezent udekorowany wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels MM1 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels MM1
  169,98 zł

  Spraw radość bliskiej osobie wręczając jej elegancki zestaw zapakowany w wysokiej jakości czarne pudełko prezentowe. Zamów prezent składający się z butelki Jack Daniels, puszki Jack Daniels whisky z colą, kamieniami do whisky w ekskluzywnym kartoniku oraz zestawem czekoladek. Tak skomponowany box przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie.

  169,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Nauczyciela z kawą i czekoladą II MD13 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Nauczyciela z kawą i czekoladą II MD13
  169,98 zł

  Upominek dla mężczyzny w czarno-czerwonej odsłonie. Zamów elegancki zestaw prezentowy składający się z aromatycznej kawy, wyśmienitej czekolady z orzechami, butelką wina musującego i czekoladkami na osłodę. Prezent z pewnością wpasuje się w gusta Taty, Dziadka, Świadka czy Chrzestnego.

  169,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z winem bezalkoholowym MD18 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z winem bezalkoholowym MD18
  159,98 zł

  Męski, klasyczny zestaw w czarnej odsłonie idealny na wiele okazji. Zamów wspaniale skomponowany zestaw składający się z wina bezalkoholowego, aromatycznej kawy w czarno-złotym kartoniku i czekolady na osłodę. Wszystko zapakowane w specjalnie przygotowane czarno-białe pudełko z eleganckim wypełnieniem.

  159,98 zł
 • KUBEK dla Szefa Z IMIENIEM Najwspanialszy Szef KUBEK dla Szefa Z IMIENIEM Najwspanialszy Szef
  36,98 zł

  Elegancki kubek wykonany z ceramiki wysokiej jakości. Zamów upominek dla najlepszego Szefa z personalizacją oraz nadrukowanym napisem "Tak wygląda najwspanialszy Szef na świecie". Biały kubek to praktyczny prezent dla mężczyzny. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Szefa Z IMIENIEM Ja tu tylko piję kawę KUBEK dla Szefa Z IMIENIEM Ja tu tylko piję kawę
  36,98 zł

  Biały kubek wykonany z ceramiki z czarnym uszkiem. Podaruj najlepszemu Szefowi upominek z personalizacją. Praktyczny prezent z dwustronnym nadrukiem spodoba się obdarowanemu mężczyźnie. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Największa Szycha KUBEK dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Największa Szycha
  36,98 zł

  Szukasz prezentu dla Szefa lub Szefowej? Wybieraj biały kubek z dwustronnym nadrukiem oraz personalizacją. Elegancki kubek wykonany z ceramiki wysokiej jakości przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu facetowi. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Szefa Z IMIENIEM Kierownik KUBEK dla Szefa Z IMIENIEM Kierownik
  36,98 zł

  Kubek z białej ceramiki z czarnym uszkiem oraz dwustronnym nadrukiem. Wybieraj spersonalizowany prezent z grafiką mężczyzny w retro stylu. Podaruj praktyczny upominek najlepszemu Szefowi. Zamów kubek z nadrukowanym napisem "Kierownik tego całego bałaganu!". 

  36,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka ze słodyczami MM7 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka ze słodyczami MM7
  129,98 zł

  Elegancki zestaw prezentowy na każdą okazję. Dla najbliższej osoby wybierz idealnie skomponowany box opakowany w czarne pudełko prezentowe. Upominek zawiera pyszną czekoladę w czarnym opakowaniu, migdały z cynamonem, ziarna kawy w czekoladzie i nerkowce w szklanych słoikach. Stylowa propozycja dla ukochanego mężczyzny.

  129,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z portfelem i kosmetykami MM3 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z portfelem i kosmetykami MM3
  199,98 zł

  Szukasz czarującego prezentu dla Niego? Zamów wysokiej jakości zestaw z kosmetykami, eleganckim skórzanym portfelem i satynową stylową muchą. Wszystko zapakowane w czarne pudełko. Idealnie nadaje się jako upominek dla Świadka lub wyrafinowanego mężczyzny.

  199,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z wódką i kawą MM5 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z wódką i kawą MM5
  109,98 zł

  Klasyczny prezent dla Niego w czarno-srebrnej odsłonie. Zestaw prezentowy zawiera elegancką butelkę alkoholu, czekoladę i świeżo paloną kawę o aromacie irlandzkiej whisky. Spraw radość najbliższym i zamów wyśmienity upominek dla Taty, Dziadka, Świadka lub Chrzestnego. 

  109,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka z kubkiem termicznym MM6 PREZENT dla mężczyzny, Świadka z kubkiem termicznym MM6
  169,98 zł

  Prezent dla wyjątkowego mężczyzny na specjalną okazję. Zamów specjalnie wyselekcjonowany zestaw prezentowy w kolorze czarnym składający się z kubka termicznego, herbaty i whisky Jack Daniels. Spraw uśmiech najbliżej osobie i wręcz mu szykowny upominek.

  169,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Nauczyciela ekskluzywny MD19 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Nauczyciela ekskluzywny MD19
  249,98 zł

  Szukasz ekskluzywnego upominku dla mężczyzny na wiele specjalnych okazji? Zamów zestaw prezentowy opakowany w czarno-białe pudełko. W środku znajduje się butelka Prosecco, włoski płyn do kąpieli, praliny i aromatyczna kawa. Najwyższej jakości produkty będą idealnym wyborem na prezent.

  249,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka Jim Beam MM4 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka Jim Beam MM4
  179,98 zł

  Wyrafinowany prezent dla każdego mężczyzny na specjalną okazję. Zamów zestaw składający się z butelki Jim Beam, puszki Jim Beam z colą i przepysznej czekolady. Wszystko zapakowane do małego, czarnego pudełka. Taki prezent będzie idealny na wiele różnych okazji.

  179,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Taty, Nauczyciela miłośnika sportu z książką MD34 PREZENT dla mężczyzny, Taty, Nauczyciela miłośnika sportu z książką MD34
  299,98 zł

  Wysokiej jakości box prezentowy skompletowany z myślą o miłośnikach sportu. W czarno-białym pudełku znajdziesz książkę ,,Umysł Mistrza'', czekoladową kawę, czerwony kubek termiczny i czekoladowe cukierki na osłodę. Stylizowany męski upominek idealny na każdą okazję. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels Fire MEGA MD4 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels Fire MEGA MD4
  289,98 zł

  Luksusowy prezent dla każdego mężczyzny na specjalną okazję. Podaruj najbliższej osobie zestaw, w skład którego wchodzą: butelka Jack Daniels Fire, oryginalna czekolada Jack Daniels Fire, aromatyczna herbata i cukierki na osłodę. Wybierz dobrze zapakowany i gustowny zestaw by sprawić uśmiech drugiej osobie.

  289,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka, Nauczyciela Jack Daniels Honey MEGA MD3 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka, Nauczyciela Jack Daniels Honey MEGA MD3
  309,98 zł

  Szukasz stylowego prezentu dla mężczyzny? Wybierz zestaw prezentowy z wysokiej jakości produktami zapakowany w specjalne pudełko prezentowe. W środku znajdziesz butelkę Jack Daniels Honey, oryginalną czekoladę Jack Daniels Honey, czekoladę deserową z orzechami laskowymi i kilka pysznych czekoladek. Upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

  309,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela Jack Daniels Apple KD4 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela Jack Daniels Apple KD4
  429,98 zł

  Podaruj mężczyźnie kraftowy prezent od serca. Upominek skompletowany jest z wysokiej jakości produktów i starannie zapakowany do prezentowego pudełka. W środku znajduje się duża butelka Jack Daniels Apple, świeżo palona kawa z Kamerunu, czekolada z orzechami, aromatyczna herbata, oryginalna czekolada Jack Daniels Honey i żel do mycia ciała. 

  429,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Nauczyciela, Taty z kawą i świecą KD7 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Nauczyciela, Taty z kawą i świecą KD7
  199,98 zł

  Wyjątkowy prezent na specjalne okazje dla wymagającego mężczyzny. Zamów box prezentowy z naturalną świeczką sojową, migdałami w czekoladzie, nerkowcami na zdrowie, słodką czekoladą, świeżo paloną kawą i zestawem krówek. Podaruj pięknie zapakowany prezent i wywołaj uśmiech na twarzy Taty, Dziadka, Świadka, Nauczyciela bądź Jubilata.

  199,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Chrzestnego, Taty z Tequilą KD8 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Chrzestnego, Taty z Tequilą KD8
  349,98 zł

  Prezent od serca dla ukochanego mężczyzny. Zamów specjalnie skomponowany zestaw podarunkowy zapakowany w stylowe kraftowe pudełko. W środku znajduje się tequila San Jose Gold, słodka czekolada, wykwintna bombonierka, czekolada deserowa z migdałami i skórką pomarańczy oraz zestaw cukierków. Podaruj unikatowy prezent na ważną okazję.

  349,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Nauczyciela, Solenizanta z kawą i czekoladą MD17 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Nauczyciela, Solenizanta z kawą i czekoladą MD17
  269,98 zł

  Idealny prezent dla miłośnika rumu i słodkości. Podaruj najbliższemu mężczyźnie zestaw składający się wysokiej jakości produktów. Znajdziemy w nim rum Havana Club, aromatyczną herbatę i czekoladę o smaku brownie i precli. Niezwykły upominek na specjalne okazję.

  269,98 zł
Pokazuje 37 - 72 z 129 elementów