ZDRAPKI gra na wieczór panieński dla dziewczyn 20szt MUST HAVE

Wysyłka: do 3 dni roboczych

24,98 zł

Więcej informacji

Zdrapki gra na wieczór panieński to wspaniały pomysł na zabawę dla dziewczyn, którą wykorzystacie podczas wieczoru panieńskiego. Komplet zawiera 20szt zdrapek z pytaniami i zadaniami, które zapewnią świetną zabawę i niesamowite wspomnienia z wieczoru panieńskiego! Zdrapki zostały przygotowane tak, by można było wykorzystać je wszędzie, gdzie odbywa się impreza: w domu, plenerze, klubie czy na wyjeździe!

Opis:

  • skład: 20 karteczek ze zdrapkami z zadaniami i pytaniami dla dziewczyn na wieczór panieński; każda zdrapka posiada inne pytanie/pytanie; zabawa na panieński idealnie sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, plenerze czy klubie - zadania specjalnie zostały przygotowane tak, by do ich wykonania nie trzeba było angażować osób typu kelner czy barman, dzięki czemu są uniwersalne!
  • materiał: papier wysokiej jakości; zdrapka
  • nadruk: matowy; grafika kwiatów i pierścionka zaręczynowego
  • idealna gra na wieczór panieński, która rozkręci każdą imprezę!; wykorzystajcie ją w domu, plenerze czy klubie, w mieście, na wsi czy na wyjeździe - zapewni wspaniałe wspomnienia i super zabawę podczas wieczoru panieńskiego!

Wielkość:

  • wysokość: 10,5cm
  • szerokość: 6cm

WAŻNE:

  • przykładowe zadania/pytania:

Wymyśl przedślubne wyzwanie dla Panny Młodej

Wymień 5 aktorów, z którymi chciałabyś spędzić noc

Podaj 3 sposoby, aby skłonić partnera do sprzątania

Wypij shota bez użycia rąk

Opinie

Napisz opinię

ZDRAPKI gra na wieczór panieński dla dziewczyn 20szt MUST HAVE

ZDRAPKI gra na wieczór panieński dla dziewczyn 20szt MUST HAVE

Zdrapki gra na wieczór panieński to wspaniały pomysł na zabawę dla dziewczyn, którą wykorzystacie podczas wieczoru panieńskiego. Komplet zawiera 20szt zdrapek z pytaniami i zadaniami, które zapewnią świetną zabawę i niesamowite wspomnienia z wieczoru panieńskiego!