PREZENT dla kobiety, Panny Młodej, Przyjaciółki zdrowy z kubkiem, herbatą i sokiem RD78

Wysyłka: do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >


loader

209,98 zł

Więcej informacji

Zdrowy zestaw prezentowy, doskonały dla każdej Kobiety. Zamów specjalnie skompletowany upominek zapakowany w modne pudełko z grafiką kwiatową. Prezent obejmuje kubek spersonalizowany, naturalny sok w dużej szklanej butelce, herbatę sypaną w ozdobnej puszce oraz zdrowy napar. To idealna propozycja, łącząca w sobie oryginalność, smakowitość i estetykę, sprawiając radość obdarowanej Kobiecie.

Opis:

  • skład: prezent dla kobiety w ozdobnym pudełku prezentowym wykonanym z grubej solidnej tektury w eleganckim wydaniu, z kwiatową grafiką w odcieniach różu, w boxie prezentowym znajdziesz:

1. kubek z różowym uszkiem i trwałym nadrukiem kwiatów, imieniem, nadruk jest trwały - kubek można myć w zmywarce, pojemność 330ml

2. naturalny sok z żurawiny w szklanej butelce 500ml

3. herbata sypana Lovare Royal Dessert w ozdobnej puszce 80g

4. napar Lisbon Tea w dekoracyjnej puszce Cherry&Chocolate 75g

  • całość wyłożona jest dekoracyjnym wypełniaczem w jasnym kolorze na dnie oraz różowym ekskluzywnym wypełniaczem na górze; pudełko przewiązane jest jasnoróżową wstążką
  • nadruk: elegancka kwiatowa grafika w odcieniach różu
  • taki prezent będzie idealny dla kobiety 

Wielkość:

  • pudełko: 11,5cm x 24,5cm x 35,5cm

Ważne:

Opinie

Napisz opinię

PREZENT dla kobiety, Panny Młodej, Przyjaciółki zdrowy z kubkiem, herbatą i sokiem RD78

PREZENT dla kobiety, Panny Młodej, Przyjaciółki zdrowy z kubkiem, herbatą i sokiem RD78

Zdrowy zestaw prezentowy, doskonały dla każdej Kobiety. Zamów specjalnie skompletowany upominek zapakowany w modne pudełko z grafiką kwiatową. Prezent obejmuje kubek spersonalizowany, naturalny sok w dużej szklanej butelce, herbatę sypaną w ozdobnej puszce oraz zdrowy napar. To idealna propozycja, łącząca w sobie oryginalność, smakowitość i estetykę, sprawiając radość obdarowanej Kobiecie.

Produkty powiązane