PREZENT dla Rozwódki Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy

Wysyłka: do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >


loader

109,98 zł

Więcej informacji

Piękny prezentowy z okazji rozwodu wykonany w postaci eleganckiego pudełka wyłożonego naturalnym sizalem, zdobionego naklejką z personalizowanymi życzeniami. Wewnątrz pudełka znajduje się m.in. świeca o waniliowym aromacie oraz urocze mydełka w kształcie makaroników. 

Opis:

  • skład: życzenia dla Rozwódki umieszczone w pudełku prezentowym z grubej tektury w różowym kolorze, w pudełku znalazły się pięknie dobrane składniki opatrzone grafiką różowych kwiatów: mydełka makaroniki (4szt, każde o wadze 20g) w pięknych zapachach i pastelowych kolorach - mydełka są ręcznie robione w Polsce; kąpielowa różowa myjka, waniliowa świeca zapachowa w szkle, zapałki do odpalenia świecy, 6szt śmietankowych krówek z napisem 'bo jesteś wyjątkowa' oraz 2szt różowych baniek mydlanych; pudełko wyłożone jest naturalną wełną drzewną, na wieczku posiada dołączoną naklejkę z grafiką, tekstem i personalizacją
  • nadruk: różowe kwiaty, tekst, personalizacja
  • tekst:

Kochana (imię)!

Wszystkiego najlepszego

z okazji odzyskania wolności!

Najlepsze dopiero przed Tobą!

  • tak piękny box dla Rozwódki pokaże jej wsparcie i da jej powody do radości

Wielkość:

  • pudełko: 17,5x26,5cm

Opinie

Napisz opinię

PREZENT dla Rozwódki Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy

PREZENT dla Rozwódki Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy

Piękny prezentowy z okazji rozwodu wykonany w postaci eleganckiego pudełka wyłożonego naturalnym sizalem, zdobionego naklejką z personalizowanymi życzeniami. Wewnątrz pudełka znajduje się m.in. świeca o waniliowym aromacie oraz urocze mydełka w kształcie makaroników.