PREZENT dla Rozwódki Z IMIENIEM Termofor i wino musujące MEGA LUX

Wysyłka: do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >


loader

159,98 zł

Więcej informacji

Prezent z okazji rozpoczęcia nowego życia po rozwodzie. W jego skład wchodzi różowy box z personalizowanymi życzeniami oraz akcesoria typu  przepyszne pianki opakowane w celofanowym woreczku, termofor w kształcie królika, mała butelka wina i okrągłe lusterko. Naklejka na wieku oprócz życzeń posiada grafikę kobiety wylegującej się w łóżku z szampanem i kieliszkiem w rękach. 

Opis:

  • skład: prezent dla Rozwódki umieszczony w pudełku prezentowym w różowym kolorze wykonanym z grubej tektury o ciekawej strukturze; w pudełku umieszczone zostały: puszysty różowy termofor w kształcie króliczka AKTUALNIE TERMOFOR WYSYŁANY JEST W LOSOWYM WZORZE: JASNORÓŻOWY LUB JASNOSZARY Z RÓŻOWYMI AKCENTAMI POKAZANY NA OSTATNICH ZDJĘCIACH, wino musujące w złotym kolorze (200ml), aromatyczne pianki marshmallow w celofanowym woreczku, lusterko z napisem Jesteś Najpiękniejsza; całość wyłożona jest dekoracyjną wełną drzewną oraz materiałowymi kwiatami w różnych kolorach; pudełko przewiązane jest wstążką, a na jego wieczku znajduje się naklejka z dopasowaną grafiką i personalizacją
  • nadruk: personalizacja, kobieca grafika
  • tekst:

Kochana (imię)!

Wszystkiego najlepszego

z okazji odzyskania wolności!

Najlepsze dopiero przed Tobą!  • tak piękny box dla Rozwódki pokaże jej wsparcie i da jej powody do radości

Wielkość:

  • pudełko: 9cm x 25,7cm x 35cm

Opinie

Napisz opinię

PREZENT dla Rozwódki Z IMIENIEM Termofor i wino musujące MEGA LUX

PREZENT dla Rozwódki Z IMIENIEM Termofor i wino musujące MEGA LUX

Prezent z okazji rozpoczęcia nowego życia po rozwodzie. W jego skład wchodzi różowy box z personalizowanymi życzeniami oraz akcesoria typu  przepyszne pianki opakowane w celofanowym woreczku, termofor w kształcie królika, mała butelka wina i okrągłe lusterko. Naklejka na wieku oprócz życzeń posiada grafikę kobiety wylegującej się w łóżku z szampanem i kieliszkiem w rękach.