PROŚBA o bycie Świadkową bransoletka pozłacana z opalami Z PERSONALIZACJĄ

Wysyłka: do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >


loader

79,98 zł

Więcej informacji

Piękne zapytanie o bycie Świadkową w formie uroczej bransoletki, starannie umieszczonej w specjalnie przygotowanym pudełeczku z personalizacją i słodkimi mlecznymi czekoladkami. Ręcznie wykonaną bransoletkę zdobią naturalne kamienie oraz pozłacane elementy w postaci ażurowej zawieszki. Całość stanowi wyjątkowy prezent, który z pewnością skłoni bliską osobę do wyrażenia zgody.

Opis:

  • skład: ręcznie wykonana bransoletka z różowymi opalami oraz ażurową zawieszką i kuleczkami wykonanymi ze srebra pozłacanego 24-karatowym złotem; wszystkie elementy umieszczone zostały na różowym sznureczku z regulacją; bransoletka umieszczona została w specjalnie przygotowanym pudełeczku z motywem kwiatów i napisem Dla Ciebie, wewnątrz którego znajduje się także spersonalizowana karteczka z dedykacją oraz 2szt mlecznych czekoladek wykonanych z wysokiej jakości belgijskiej czekolady
  • znaczenie kamienia: opal różowy - kamień akceptacji, ułatwia zrozumienie, że wszystko, co dzieje się w naszym życiu jest dla nas dobre; pomaga się rozwijać, spełniać marzenia oraz doceniać ludzi, którzy nam dobrze życzą
  • materiał: pudełko: tektura, bransoletka: sznurek, różowe naturalne opale oraz srebro pozłacane 24-karatowym złotem
  • nadruk: kwiatowe motywy, personalizacja, napis: Kochana (imię) mamy do Ciebie pytanie... czy zostaniesz naszą Świadkową?
  • wspaniała forma poproszenia o bycie Świadkową na ślubie

Wielkość:

  • bransoletka - rozmiar uniwersalny, posiada regulację
  • pudełeczko: 10x10x3cm

Opinie

Napisz opinię

PROŚBA o bycie Świadkową bransoletka pozłacana z opalami Z PERSONALIZACJĄ

PROŚBA o bycie Świadkową bransoletka pozłacana z opalami Z PERSONALIZACJĄ

Piękne zapytanie o bycie Świadkową w formie uroczej bransoletki, starannie umieszczonej w specjalnie przygotowanym pudełeczku z personalizacją i słodkimi mlecznymi czekoladkami. Ręcznie wykonaną bransoletkę zdobią naturalne kamienie oraz pozłacane elementy w postaci ażurowej zawieszki. Całość stanowi wyjątkowy prezent, który z pewnością skłoni bliską osobę do wyrażenia zgody.