PREZENT na Rocznicę Ślubu PODUSZKI Z Imionami INICJAŁY

Wysyłka: do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >


loader

64,98 zł

Więcej informacji

Poduszki z imionami waszych bliskich to wspaniały pomysł na prezent z okazji Rocznicy Ślubu. Każda miękka poduszka ozdobiona została motywem delikatnych gałązek eukaliptusa wplecionych w pierwszą literę imienia osoby dla, której została wykonana. Ta śliczna pamiątka jest niezastąpiona w chwilach relaksu ale pełni również funkcję uroczej dekoracji.

Opis:

  • skład: komplet 2szt poduszek ze spersonalizowanym nadrukiem i minimalistyczną grafiką w odcieniach złota i zieleni
  • poduszka wypełniona hipoalergicznym silikonem (bardzo miękki) w wersji Lux, poszewka z nadrukiem i krytym zamkiem (bardzo miękka i przyjemna w dotyku)
  • materiał: wypełnienie: hipoalergiczny silikon; poszewka: poliester
  • nadruk: matowy, inicjały, imiona oraz grafika gałązek eukaliptusa; na poduszce dla Żony dopisek Ta lepsza połowa, na poduszce dla Męża dopisek Ta druga połowa
  • poszewki pakowane są osobno - należy samodzielnie nałożyć ją na poduszkę
  • poduszki będą wspaniałym prezentem na Rocznicę Ślubu, dzięki minimalistycznej grafice i humorystycznym napisom sprawdzą się świetnie w każdym wnętrzu

Wielkość:

  • 38x38cm

Opinie

Napisz opinię

PREZENT na Rocznicę Ślubu PODUSZKI Z Imionami INICJAŁY

PREZENT na Rocznicę Ślubu PODUSZKI Z Imionami INICJAŁY

Mięciutkie poduszki z imionami waszych bliskich to wspaniały pomysł na prezent z okazji Rocznicy Ślubu. Każda miękka poduszka ozdobiona została motywem delikatnych gałązek eukaliptusa wplecionych w pierwszą literę imienia osoby dla, której została wykonana. Ta śliczna pamiątka jest niezastąpiona w chwilach relaksu ale pełni również funkcję uroczej dekoracji.