PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

Wysyłka: do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >


loader

159,98 zł

Więcej informacji

Podziękuj Świadkowi za pomoc, wsparcie oraz dobre rady! Podaruj mu wyjątkowe pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajdziesz alkohol, Jim Beam w puszce z colą, czekoladę oraz cukierki. Apetyczna zawartość została wzbogacona o personalizowaną naklejkę z tekstem podziękowania.

Opis:

 • skład: podziękowanie dla Świadka umieszczone w czarnym pudełku prezentowym z grubej tektury o ciekawej strukturze, w skład prezentu wchodzą:

 1. butelka Jim Beam 200ml
 2. Jim Beam w puszce z colą 330ml
 3. czekolada Jim Beam 90g
 4. cukierki Bimberki (6szt)
 • pudełko na wieczku posiada personalizację w postaci karteczki naklejonej na wieczku pudełka, dopasowany motyw graficzny w kraftowym stylu i przewiązane jest dopasowaną wstążką w złotym kolorze
 • nadruk: czarno-kraftowa grafika, personalizacja

 • pięknie i idealnie skomponowany prezent dla Świadka 

 • elegancka zawartość wysokiej jakości sprawia, że to świetny wybór na prezent dla każdego mężczyzny

Wielkość:

 • pudełko:  17,5cm x 26,5cm

Ważne:

 • na podstawie art. 18 ust. 4 z dnia 26 października 1982r o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi osoba kupująca alkohol musi mieć ukończone 18 lat, co poświadczy własnoręcznym podpisem w obecności kuriera

Opinie

Napisz opinię

PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

Podziękuj Świadkowi za pomoc, wsparcie oraz dobre rady! Podaruj mu wyjątkowe pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajdziesz alkohol, Jim Beam w puszce z colą, czekoladę oraz cukierki. Apetyczna zawartość została wzbogacona o personalizowaną naklejkę z tekstem podziękowania.