KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle

Wysyłka: do 3 dni roboczych

19,98 zł

Więcej informacji

Urocze, wystrzałowe konfetti ślubne w kształcie białych motyli. Zachwyci zarówno parę młodą jak i gości weselnych.

Opis:

  • wystrzałowa tuba z konfetti w kształcie białych motyli

  • najlepszy efekt uzyskasz przy użyciu minimum 4 tub jednocześnie

  • dzięki sprężonemu w tubie powietrzu, konfetti strzela na około 5-8 metrów w górę, wystarczy przekręcić tubę w odpowiedni sposób

Zastosowanie:

  • konfetti do wystrzelenia przy wyjściu z kościoła, wejściu na salę weselną lub podczas pierwszego tańca

  • dzięki wystrzałowym płatkom zdjęcia z Twojego ślubu będą oryginalne a ta najważniejsza chwila w życiu niezapomniana

Wymiary:

  • długość tuby: 60cm

WAŻNE:

  • konfetti jest całkowicie bezpieczne, to nie jest fajerwerk


Tradycja przynosząca szczęście na ślubie

Po ceremonii ślubnej, kiedy Młoda Para wychodzi z budynku zwyczajowo obsypuje się ich ziarnami ryżu. Ma to przynieść im szczęście w dalszym wspólnym życiu. W zależności od regionu czasami używa się również grosików lub płatków róż. Dla dzieciaków można zorganizować bańki mydlane- równie pięknie wyjdą na zdjęciach, a maluchy będą miały wielką frajdę. Pięknie wyglądają wystrzelone w powietrze konfetti z motylami, robi to niesamowity efekt zarówno na żywo, jak i na pamiątkowych fotografiach. Efektowne są także złote lub srebrne serpentyny. Tradycja sypania Nowożeńców istnieje od czasów średniowiecza. Podczas uroczystości zaślubin rzucano monety tłumowi, co miało zapewnić Państwu Młodym obfitość dóbr oraz płodność.

Płatki róż na ślub i wesele

Jeśli na Waszym ślubie są małe Druhny, można zaangażować je w sypanie płatkami róż w Kościele. To odpowiedzialne zadanie i dziewczynki poczują, że spełniają istotną rolę. W niektórych Kościołach jest zakaz sypania żywymi płatkami róż posadzki i dywanów, dlatego dobrze zaopatrzyć się w materiałowe płatki. Wyglądają jak prawdziwe, są precyzyjnie wykonane, mają piękne żywe kolory i łatwo je posprzątać. Białe płatki róż rewelacyjnie kontrastują na czerwonym dywanie. Czerwone płatki cudownie wyglądają przy obsypywaniu Młodej Pary po wyjściu z Kościoła. Sprawdzą się także do dekoracji stołu weselnego. Rozsypane na białym obrusie, włożone do wazonów lub świeczników będą nadawały romantyczny klimat. Przy zbiorowych zdjęciach możecie podrzucić je w górę, fruwające płatki dadzą elegancki efekt na fotografii.

Zimne ognie na weselu – jak to zorganizować?

To jedna z wielu atrakcji, która króluje w obecnym sezonie. Przy ich wykorzystaniu należy zastanowić się gdzie i kiedy chcemy ich użyć. Jeśli ma być to w pomieszczeniu, trzeba przedtem zapytać o zgodę managera sali. Można też wykorzystać je podczas sesji zdjęciowej z gośćmi w plenerze. Warto poczekać aż się ściemni, da to najlepszy efekt. Do odpalenia zimnych ogni przyda się zapalniczka lub zapałki, dobrze jest zaopatrzyć się w więcej sztuk, wtedy potrwa to krócej. Porozmawiajcie o swoim planie z fotografem i kamerzystą, by mogli się dobrze przygotować do takich ujęć.

Opinie

Napisz opinię

KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle

KONFETTI WYSTRZAŁOWE Białe Motyle

Urocze, wystrzałowe konfetti ślubne w kształcie białych motyli. Zachwyci zarówno parę młodą jak i gości weselnych.