Gry i zabawy na panieński to obowiązkowa pozycja na liście panieńskich punktów do spełnieia!

Gry i zabawy pozwolą rozkręcić atmosferę na Wieczorze Panieńskim i sprawią, że będziecie się świetnie bawić do białego rana. Najpopularniejsze gry to karty z zadaniami, które zarówno wszystkie dziewczyny, jak i Panna Młoda powinny wykonać podczas imprezy. Za wykonanie zadań możecie przyznawać kary lub nagrody. Same zdecydujcie, co to bęzie - taniec z największym przystojniakiem w klubie czy może karny shot do wypicia.

Wśród gier i zabaw popularne są również quizy na panieński takie jak: Kto najlepiej zna Pannę Młodą? Co masz w torebce? czy Wiedza o sobie nawzajem, która sprawdzi jak dobrze znają się Państwo Młodzi.

Jakie gry i zabawy na panieński wybrać? Koniecznie sprawdźcie naszą listę najlepszych gier i zabaw >tutaj<

Drugą obowiązkową pozycją są gadżety do zabawnych zdjęć, które pozwolą Wam wykonać pamiątkowe fotki pełne zabawnych ujęć. Wykorzystajcie rekwizyty na patyczkach, zabawne korony czy okulary, które dodadzą Wam uroku!

Pomysłowe gry i zabawy na panieński oraz gadżety do śmiesznych zdjęć kupicie w sklepie internetowym z gadżetami na panieńskie >tutaj<

gry i zabawy na panieński

Gry i zabawy - zobacz w sklepie

gadżety do fotek panieński

Gadżety do śmiesznych zdjęć - zobacz w sklepie

gadżety na panieński

Idź na stronę główną sklepu>>

 

 

Gry i zabawy na wieczór panieński - wspaniałe propozycje i gadżety

 

Gry i zabawy na wieczór panieński to bardzo ważny element takiej imprezy. Warto zaopatrzyć się w kilka najbardziej atrakcyjnych propozycji, które pomogą Wam stworzyć wyjątkowy klimat. Odpowiednie zabawy na wieczór panieński sprawią, że wszystkie przyjaciółki będą się świetnie bawić i spędzicie razem wspaniały czas. Warto zakupić certyfikaty ze zdrapkami, gry w formie ankiet lub gadżety do pamiątkowych zdjęć. Takie elementy będą wspaniałą pamiątką po zakończonej imprezie, do której Przyszła Panna Młoda będzie mogła wracać przez długi czas. Zabawy na wieczór panieński w domu możecie wykonać metodą DIY lub zakupić gotowe produkty w sklepie internetowym. 

 

Zdrapki na wieczór panieński

Jednym z najbardziej atrakcyjnych i popularnych gadżetów ostatniego czasu są zdrapki. Spotykamy je bardzo często a wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych w różnych formach. Na wieczorze panieńskim świetnym rozwiązaniem będą jako zadania dla Przyszłej Panny Młodej. Na eleganckich kartach z piękną grafiką znajdują się zadania ukryte pod zdrapkami. Całość jest bardzo atrakcyjna i na pewno spodoba się bohaterce dnia. NA białych kartach widnieje grafika eleganckich i subtelnych kwiatów oraz pierścionka zaręczynowego. Zdrapka jest w złotym kolorze. Do kompletu otrzymujecie również certyfikat, który Panna Młoda otrzyma po wypełnieniu wszystkich zadań z pozytywnym rezultatem oraz prezerwatywę, która jest potrzebna do wykonania jednego z zadań. Dzięki temu posiadacie pełny komplet, który na pewno spodoba się wszystkim uczestniczkom i wprowadzi wyjątkową atmosferę. 

 

Gry na wieczór panieński

Świetnym sposobem na spędzenie wspólnego czasu będą gry, w które możecie wspólnie zagrać. Wszystkie uczestniczki imprezy zostaną zaangażowane, dzięki czemu wprowadzicie wspaniałą atmosferę i klimat. Jeżeli macie w planach zaopatrzenie się w kilka rodzai gier, świetnym rozwiązaniem będzie zakup zestawu gier umieszczonych na kartach. W zestawie otrzymujecie sześć gier na eleganckich kartach. Wszystkie przyjaciółki mogą brać udział w grach, dzięki czemu nikt nie będzie czuł się wykluczony. Gry mają bardzo różne warianty i wykończenia: od gier alkoholowych, po wspólną przyszłość narzeczeństwa. 

 

Gadżety do zdjęć na wieczór panieński

Bardzo popularnym rozwiązaniem na wieczór panieński jest sesja fotograficzna lub fotobudka. Coraz częściej przyjaciółki stawiają na taki wariant jako wspaniała atrakcja. Aby w pełni wykorzystać potencjał pamiątkowych zdjęć, warto zaopatrzyć się również w specjalne gadżety, które pomogą sprawić, że pamiątkowe fotografie będą niezwykle atrakcyjne. Świetnym pomysłem może być plakat do zdjęcia policyjnego. Wykonany został na bardzo wysokiej jakości papierze. Posiada grafikę imitującą tło do wykonywania zdjęć policyjnych, dzięki czemu możecie wczuć się w rolę gangu dziewczyn, które ruszają w miasto. W komplecie otrzymujecie markery oraz tusz do wykonania odcisków palców. Macie pełny komplet, który pozwoli wykonać fenomenalne fotografie. 

W roli znakomitych akcesoriów do pamiątkowych zdjęć cudownie sprawdzą się również wszelkiego rodzaju karteczki na pikach. W zależności od motywu przewodniego przyjęcia i Waszych preferencji zaopatrzcie się w odpowiednie karteczki. Możecie postawić na motyw jednorożca, pin-up girl lub eleganckie w złotym, metalicznym kolorze. Na pewno pomogą Wam wprowadzić wyjątkową atmosferę i stworzyć wyjątkową fotografię.

 

Alkohol na wieczór panieński

Świetnym akcesorium, które pozwoli Wam wprowadzić wyjątkową atmosferę na Waszą uroczystość będzie zaopatrzenie się w wyjątkowy alkohol. W zależności od Waszych preferencji i motywu przewodniego przyjęcia możecie zdecydować się na piękną butelkę musującego szampana z dekoracyjną etykietą.

Możecie postawić na dużą butelkę szampana z etykietą z grafiką subtelnych kwiatów. Świetnie sprawdzą się na przyjęciu w stylu glamour oraz minimalistycznym. Etykieta została spersonalizowana imieniem Panny Młodej oraz datą wydarzenia, dzięki czemu alkohol jest oryginalny i unikatowy. 

Świetną propozycją będzie również mniejsza butelka musującego szampana, którą możecie wykorzystać jako upominki dla wszystkich uczestniczek imprezy. Będzie to wspaniałe rozwiązanie na drobne podziękowania dla wszystkich za przybycie. Buteleczkami szampana możecie wznieść wspólny toast za nową drogę życia Panny Młodej. Takie rozwiązanie na pewno spodoba się wszystkim przyjaciółkom.  

© 2008-2021 PinkDrink.pl