Baby Shower - dekoracje
Jakie dodatki wybrać na przyjęcie dla Przyszłej Mamy? Wybierz styl przyjęcia!

Baby Shower to wspaniałe przyjęcie, na którym można celebrować fakt, iż bliska osoba zostanie niedługo mamą. Jest to bardzo wyjątkowy czas w życiu kobiety, a Baby Shower jeszcze mocniej podkreśla radosną nowinę. Baby Shower można zorganizować samodzielnie lub może być ono formą niespodzianki dla bliskiej osoby. Często przyjaciółki i rodzina organizują Baby Shower dla przyszłej mamy, aby ograniczyć jej poziom stresu i zadbać o maluszka.

 

Wybierz styl Baby Shower - najmodniejsze dekoracje, które oczarują gości

Styl przyjęcia Baby Shower powinien być spójny. Dekoracje sali/pleneru i stołu powinny być jednolite i pasować do siebie wzajemnie. W sklepie internetowym z dekoracjami na przyjęcia PinkDrink.pl posiadamy trzy kolekcje na Baby Shower, łączące wiele inspiracji dekoracyjnych o tematyce dziecięcej. Sprawdź naszą ofertę, zainspiruj się i odkryj nowe możliwości dekoracyjne! Niech Twoje przyjęcie będzie wyjątkowe.

 

Baby Shower piękne dekoracje z piwoniami

Kolekcja Zapach Piwnonii na Baby Shower to zbiór dekoracji z uroczym motywem kwiatowym. Poza pięknymi kwitami piwonii na grafikach znajduje się postać kobiety z brzuszkiem ciążowym, która wygląda niezwykle i uroczo. Złote elementy grafiki wzbogacają jej wizualny aspekt. Szczególnie polecamy personalizowane dekoracje na tort na Baby Shower, takie jak opłatek lub topper. Są one bardzo osobiste i podkreślą znaczącą rolę przyszłej mamy na przyjęciu. W kolekcji znajdują się także piękne prezenty dla przyszłej mamy w postaci dekoracyjnych skrzyneczek, pudełeczek lub bezalkoholowych win z personalizacją. Wszystkie zostały ozdobione pięknymi grafikami charakterystycznymi dla kolekcji Zapach Piwonii. Zaproszenia na Baby Shower z grafiką ciężarnej kobiety w kwiatach w rewelacyjny sposób poproszą bliskich o przybycie na przyjęcie. Bardzo popularny jest także test z dołączonym certyfikatem dla przyszłej mamy, który może być przedmiotem zabawy na Baby Shower.

 

Baby Shower dekoracje z piwoniami

Eleganckie dekoracje na Baby Shower z motywem kwiatów piwonii

 

Dekoracje na Baby Shower z motywem Oh Baby!

Kolekcja Oh Baby! na Baby Shower to komplet biało-złotych dekoracji z charakterystycznymi napisami. Serwetki papierowe na Baby Shower w kolorze białym z dekoracyjnym, złotym napisem Oh Baby! lub Baby Shower. W elegancki sposób podkreślą dekoracje na stole. Świetnie wyglądały będą na stole także złote kubeczki papierowe z napisem kolekcji Oh Baby! Dekoracja tortu na Baby Shower w postaci złoconego toppera to rewelacyjny sposób na ozdobę ciasta. Chcąc zapewnić niezapomniane wrażenia, trafnym zabiegiem jest zorganizowanie pamiątkowej sesji zdjęciowej, do której można użyć charakterystycznych gadżetów na Baby Shower. Poprzez zastosowanie imprezowych akcesoriów, zdjęcia wyjdą rewelacyjnie. świetną dekoracją sali będą także złote rozety papierowe, pompony z bibuły oraz złote girlandy z napisem “Hello baby” lub Oh Baby!

 

Złote dekoracje na Baby Shower w nowoczesnym stylu

Złote dekoracje na Baby Shower w nowoczesnym stylu

 

Baby Shower w botanicznym stylu - modny motyw eukaliptusa!

Kolekcja Botaniczne Baby Shower jest wspaniałą propozycją dekoracji przyjęcia z motywami gałązek eukaliptusa oraz geometrycznych kształtów w postaci heksagonu. Grafika jest bardzo elegancka i naturalna. Zastosowanie dekoracji stołu z kolekcji Botanicznej w postaci personalizowanego opłatka na tort lup pięknego toppera  z pewnością spodoba się wszystkim zgromadzonym, a zwłaszcza przyszłej mamie. Proponujemy także podziękowania dla gości w formie słodyczy jak: lizaki, ciasteczka z wróżbą, czekoladki. Każda z nich oznakowana jest botanicznym motywem w towarzystwie personalizacji. Proponujemy także wspaniałą księgę gości z motywem heksagonu oraz gałązki eukaliptusa jako prezent dla przyszłej mamy. Taka pamiątka z pewnością będzie wspaniałym prezentem dla kobiet w stanie błogosławionym.

 

Baby Shower dekoracje w botanicznym stylu

Baby Shower dekoracje w botanicznym stylu

 

 

Jakie dekoracje na Baby Shower?

Aby stworzyć niezapomniane przyjęcie na Baby Shower, należy zadbać o wystrój sali lub pleneru, w zależności od tego, gdzie planujemy urządzić Bociankowe. Piękne dekoracje na Baby Shower sprawią, że wydarzenie będzie bardzo symboliczne, a przyszła mama będzie zachwycona. Bardzo modne w 2020 są dekoracje na Baby Shower DIY,  w stylu zrób to sam. Dekoracje i ozdoby można wykonać samodzielnie, wykorzystując niezbędne materiały i zdolności manualne. Jeśli jednak nie potrafisz wykonać pięknych dekoracji i cenisz sobie swój czas - skorzystaj z oferty sklepu internetowego z dekoracjami na przyjęcia PinkDrink.pl! Na stronie znajdziesz wiele inspiracji na Baby Shower oraz na inne okazje.

Balony na Baby Shower dla dziewczynki są bardzo często w kolorystyce pastelowego różu. Świetnie wyglądają i oddają charakter przyjęcia. Są także nierozerwalnym elementem pamiątkowych sesji zdjęciowych. Dekoracje Baby Shower girl są niesamowicie urocze. Poza balonami bardzo istotne są także talerzyki na Baby Shower oraz inne dekoracje stołu, które powinny jednolicie komponować się z resztą aranżacji.

Z drugiej strony dekoracje na Baby Shower chłopca to głównie błękitne elementy wystroju. Wyglądają bardzo dziecięco i z pewnością spodobają się zgromadzonym gościom oraz przyszłej mamie chłopca. Należy dołożyć wszelkich starań, aby stworzyć wyjątkową i uroczą dekorację na Baby Shower, która będzie miłą niespodzianką dla przyszłej mamie na tak ważnym etapie jej życia. 

 

Jak zorganizować Baby Shower?

Baby Shower to nie same dekoracje. Aby impreza byłą udana należy zadbać także o aranżację czasu gości podczas przyjęcia. Zabawy na Baby Shower są nieodłącznym elementem przyjęć Bociankowych dla przyszłych mam i jej najbliższych. Poprzez fantastyczne zabawy można świetnie bawić się w gronie najbliższych. Quizy, kalambury i testy dla przyszłej mamy o tematyce dotyczącej małych dzieci sprawią, że przyjęcie nabierze humorystycznego charakteru.

© 2008-2020 PinkDrink.pl