Dekoracje stołu na 18 - zadbaj o piękną oprawę swojej pierwszej dorosłej imprezy!

Jakie dekoracje stołu na 18 wybrać i jak zadbać o wystrój sali na 18? Jakie motywy są aktualnie w trendach i na jakie dodatki postawić? Wybierzcie najpiękniejsze serwetki na 18, kubeczki i talerzyki w metalicznych kolorach, a także piękne słomki, konfetti na stół i dodatki, które pozowlą Wam stworzyć cudowny urodzinowy klimat!

Dekoracje stołu na 18 wybierz ze sklepu PinkDrink.pl

Serwetki na 18

Serwetki na 18 - zobacz

Kubeczki i talerzyki na 18

Kubeczki i talerzyki na 18 - zobacz

Dekoracje stołu na 18

Dekoracje stołu na 18 - zobacz

Tort na 18 dekoracje

Tort na 18 dekoracje - zobacz

Słomki na 18 urodziny

Słomki na 18 - zobacz

 

Dekoracje stołu na 18

Dekoracje stołu na 18 są istotnym elementem aranżacji przyjęcia. Jak udekorować stół na 18? Dekoracje na stół mogą być świetnym dopełnieniem aranżacji sali. Wygląd stołu, przy którym będą siedzieli goście, jest bardzo ważny. Zbudowanie odpowiedniego klimatu przy stole może silnie wpłynąć na atmosferę całej imprezy osiemnastkowej. 


Bardzo modne są dekoracje na 18 urodziny DIY, zrób to sam. Jeśli jednak zależy Ci na wysokiej jakości produktu oraz na profesjonalnym wykonaniu - skorzystaj z naszej oferty z cyklu dekoracje na 18! Zadbaj o swoich gości i dobierz odpowiednie dekoracje stołu na 18 w sklepie PinkDrink.pl! Przedstawiamy gotowe inspiracje na 18 urodziny, które uwiodą waszych gości i sprawią, że impreza będzie niezapomniana dla wszystkich! 

Serwetki na 18

Serwetki na 18 nie muszą być zwyczajne! Estetyczne dekoracje stołu w pięknych wzorach i kolorach z pewnością przypadną do gustu jubilatowi oraz zgromadzonym gościom. W naszym sklepie internetowym PinkDrink.pl posiadamy wiele wariantów serwetek na 18!

Serwetki na 18 urodziny z akcentami Rosegold są zdecydowanym hitem. W naszej ofercie znajdują się serwetki papierowe z napisami wykonanymi w kolorystyce rosegold z nadrukowanym napisem “Happy Birthday” lub z nadrukowaną liczbą “18”, na białym, estetycznym tle. Będą one rewelacyjnie prezentowały się na stole podczas imprezy urodzinowej dziewczyny.

Inną propozycją serwetek na 18, o bardziej uniwersalnym charakterze, są nasze serwetki ze złotym nadrukiem. Napis na serwetce “18th Birthday!” na białym tle świetnie prezentuje się podczas imprezy w aranżacji złotych akcentów.

Czarne serwetki ze złotą cyfrą 18 to nasza propozycja dekoracji stołu na 18 urodziny chłopca. Napis na serwetkach został wykonany ozdobną czcionką. Pięknie wyglądają na stole w towarzystwie gustownych dodatków, jak świece czy talerzyki i kubeczki. 

Kubeczki i talerzyki na 18

Kubeczki i talerzyki na 18 to zaraz obok serwetek główna dekoracja stołu na 18. Są to podstawowe naczynia, bez których nie odbyłaby się żadna impreza. Stworzyliśmy ofertę produktów osiemnastkowych w postaci kubeczków i talerzyków, które świetnie sprawdzą się przy stole na 18 urodzinach jubilata oraz jubilatki. 

Wysoką popularnością cieszą się kubeczki i talerzyki na 18 w złotym kolorze. Są to uniwersalne naczynia, które będą idealne na 18-stkę dla dziewczyny oraz na imprezę urodzinową dla chłopaka. Na złotych kubeczkach i talerzykach w kształcie heksagonu widnieje biały napis “18th Birthday!”. 

Dekoracje stołu na 18 inne

Jakie inne dekoracje stołu na 18 są potrzebne na przyjęciu? Odpowiedzi jest wiele, ponieważ to zależy od charakteru wyprawianych 18 urodzin. W naszej ofercie znajdziecie sztućce, tematyczne konfetti, satynę ozdobną, winietki na 18 urodziny dla gości, tabliczki na stół, obrusy oraz piękne świece. 

Dekoracje stołu na 18 w postaci konfetti mogą wspaniale kreować szampański klimat imprezy z okazji 18 urodzin. Posiadamy konfetti w wielu wariatach kolorystycznych, które skutecznie udekorują stół.

Kolejną robiącą wrażenie dekoracją są piękne winietki dla gości. Urozmaica one dekorację stołu na 18 urodziny oraz ułatwia proces rozmieszczenia gości przy stole. Jest to wspaniały sposób na dobrą organizację przyjęcia. Tabliczki z imionami zgromadzonych z pewnością będą pięknie prezentowały się na urodzinowym stole.

Obrus na 18 urodziny to jedna z głównych dekoracji stołu. Gustownie prezentuje się obrus o takim samym motywie wraz z serwetkami. Wykorzystanie jednolitego motywu jest bardzo popularnym zabiegiem i dobrze wygląda jako podstawowa dekoracja stołu na 18. W naszej ofercie znajdziesz piękne bieżniki z osiemanstkowymi grafikami.

Znaną i lubianą dekoracją stołu są świece. Piękne, ozdobne świece w kolorach przewodnich imprezy rewelacyjnie będą prezentowały się na stole i nie tylko. W sklepie PinkDrink.pl Proponujemy cudowne świece pieńkowe, proste oraz w kształcie kuli w kolorach: złotym, rosegold oraz czarnym. 

Tort na 18 dekoracje

Tort na 18 urodziny powinien wyglądać niezwykle, ze względu na wyjątkową okazję. Jakie dekoracje tortu można wykorzystać? Żaden tort urodzinowy nie może obejść się bez świeczek na tort. Powszechne są świeczki w kształcie cyferek, określających wiek jubilata.

Personalizowane opłatki na tort i indywidualne toppery są również bardzo popularną dekoracją tortu. Mogą one w łatwy sposób ozdobić ciasto urodzinowe i podkreślić wyjątkową rolę jubilata, bądź jubilatki. Ozdoby na tort na 18 urodziny dla dziewczyny i chłopaka różnią się od siebie kolorystyką i motywem. Jednak oba rodzaje utrzymują równie efektowny klimat przyjęcia. 

Słomki na 18 urodziny

Dekoracja stołu na 18 w postaci ozdobnych słomek to rewelacyjne rozwiązanie udekorowania zimnych napoi oraz drinków. Słomki papierowe w modnych wzorach i kolorach pozwolą na dodanie dekoracyjnych akcentów imprezowych na stole. Aktualnie bardzo popularne są metaliczne słomki w kolorze Rosegold, złote i srebrne.

 

© 2008-2021 PinkDrink.pl