BILECIKI podziękowanie Piwonia i Eukaliptus 10szt

Wysyłka: do 3 dni roboczych

6,98 zł

Więcej informacji

Urocze bileciki z podziękowanie dla gości weselnych zdobione biało-zieloną grafika w pastelowych odcieniach przestawiająca motyw kwiatów piwonii. Można umieścić je na wstążce przy drobnych upominkach dla gości lub ułożyć osobno przy zastawie stołowej.  Dodają niezwykłego uroku wraz z pozostałymi dekoracjami na stół weselny z kolekcji Eukaliptus i Piwonia.

Opis:

  • skład: 10szt dwustronnych bilecików z podziękowaniem dla gości dekorowanych grafiką piwonii i eukaliptusa oraz tekstami: "Dziękujemy!" i "Cieszymy się, że jesteś dziś razem z nami!"
  • materiał: gruby sztywny papier
  • nadruk: matowy, grafika piwonii i eukaliptusa na pastelowo-zielonym tle
  • bileciki pięknie podziękują gościom za przybycie na ślub i wesele, można wykorzystać je samodzielnie przy talerzach lub dowiązać do pudełeczek i woreczków

Wielkość:

  • 8,5x5,5cm

Ważne:

  • bileciki nie posiadają dziurki - w celu przywiązania bilecika do upominku należy go przedziurkować

Opinie

Napisz opinię

BILECIKI podziękowanie Piwonia i Eukaliptus 10szt

BILECIKI podziękowanie Piwonia i Eukaliptus 10szt

Urocze bileciki z podziękowanie dla gości weselnych zdobione biało-zieloną grafika w pastelowych odcieniach przestawiająca motyw kwiatów piwonii. Można umieścić je na wstążce przy drobnych upominkach dla gości lub ułożyć osobno przy zastawie stołowej.  Dodają niezwykłego uroku wraz z pozostałymi dekoracjami na stół weselny z kolekcji Eukaliptus i Piwonia.