Maj to niezwykle intensywny czas w roku dla wszystkich studentów ostatnich semestrów. Czekają ich nie tylko przygotowania do zaliczeń pojedynczych zajęć, ale również seminaria, podczas których do perfekcji dopracować trzeba prace dyplomowe. W końcu to podsumowanie wszystkich lat nauki, a przy tym ostatni sprawdzian przed opuszczeniem gmachu uczelni. 

Systematyczni studenci w tym okresie szlifują ostatnie szczegóły swoich prac dyplomowych i przygotowują się do obrony. Ci nieco bardziej lekkoduszni walczą ze źródłami naukowymi i przelewaniem swoich myśli na papier. Na horyzoncie majaczy już natomiast widmo egzaminu, który zakończy pewien etap nauki, a często także jakiekolwiek doświadczenia ze szkołą. Terminy składania prac dyplomowych nadchodzą wielkimi krokami, dlatego to wciąż nie czas na bujanie w obłokach czy korzystanie ze słonecznych dni w pełni. 

W końcu jednak przyjdzie czerwiec, a wraz z nim pierwsze terminy obron. Na studentów czeka trochę stresu, egzaminy, a później czas pożegnania z uczelnią, znajomymi oraz istotnym etapem życia. Wtedy też nadejdzie moment na składanie gratulacji wszystkim tym, którym udało się z wyróżnieniem ukończyć naukę. Któraś z bliskich Ci osób niedługo będzie bronić swojej pracy dyplomowej? Wobec tego w ramach gratulacji z powodzeniem wręczyć jej możesz oryginalny prezent. Taka niespodzianka na pewno sprawi, że poczuje się ona niezwykle wyjątkowo. Podarunek na zakończenie szkoły powinien być naprawdę elegancki i szczególny. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, możesz śmiało zajrzeć do naszych niebanalnych propozycji. 

Często zdarza się również, że studenci przy okazji egzaminów lub odbioru dyplomów ze szkoły przychodzą z podziękowaniami dla promotorów. Można je wyrazić za pomocą słów czy kwiatów, jednak niezapomnianym rozwiązaniem będą też unikalne prezenty. Je również znajdziesz w naszym artykule - zaprojektowane specjalnie na zakończenie studiów będą fantastycznym podarunkiem dla promotora pracy dyplomowej. 

Eleganckie prezenty na obronę pracy dyplomowej - jak pogratulować ukończenia studiów?

Kończąc studia, wielu studentów jednocześnie żegna się z etapem nauki i szkoły. Po nich przychodzi czas na pracę, rozwijanie zainteresowań lub samodzielne kształcenie zdobytej częściowo wiedzy. Niewątpliwie jest to więc bardzo istotny okres w życiu młodych mężczyzn i kobiet. Nie ma znaczenia, czy uzyskują tytuł licencjata, inżyniera, magistra czy doktora - z pewnością dotarcie do tego punktu wymagało wiele wysiłku i poświęcenia. Na pewno więc miłą niespodzianką będzie dla świeżo upieczonego absolwenta, gdy bliscy postanowią pogratulować mu osiągnięć. 

Jak pogratulować studentowi obrony pracy dyplomowej czy ukończenia nauki? Najprostszymi pomysłami zdecydowanie są gratulacje słowne czy bukiet kwiatów. To sprawdzone i chętnie wybierane propozycje na koniec szkoły. Sklep internetowy PinkDrink.pl ma jednak szeroką gamę produktów na różnego rodzaju okazje - także na gratulacje z powodu zdania egzaminów i zakończenia studiów. Jakie prezenty będą najlepszym pomysłem?

Nie ulega absolutnie żadnym wątpliwościom, że tuż obok kwiatów na podium najchętniej wybieranych podarunków są słodkości oraz wysokiej jakości alkohole. Takie produkty bowiem idealnie nadają się na upominki i pomysłowe gratulacje. Gdy bliska Ci osoba kończy studia, możesz śmiało wręczyć jej butelkę wina zaprojektowaną specjalnie na tę okazję. Alkohol ma przyjemny smak i z pewnością przyda się do wzniesienia toastu za zdane egzaminy. To idealna propozycja dla każdego - oczywiście, o ile nie ma nic przeciwko lampce wina, by uczcić tak wyjątkową chwilę. Pięknie wykonana butelka może też być pamiątką, dzięki której obdarowana osoba z przyjemnością wspominać będzie moment, gdy skończyła studia. Alkohol znajduje się dodatkowo w ozdobnym pudełku, który świetnie dopełnia wygląd podarunku. To idealny pomysł na prezent z okazji zakończenia studiów. 

Gratulacje z okazji obrony białe dla inżyniera wino w pudełku Prezent na obrone cava negro w kwiatach mega

Wino w pudełku dla studenta

Ciekawym prezentem dla studenta z okazji obrony pracy będzie też personalizowana pamiątka. Jakie produkty najlepiej nadają się na takie upominki? Zdecydowanie polecić możemy plakat w ramie. To doskonały materiał na dekorację sypialni czy salonu, a także pamiątka, która po wielu latach przywoła wspomnienia z chwil, gdy obdarowana osoba była na studiach. Plakat można spersonalizować za pomocą imienia adresata, a także podpisu i daty. To bezbłędny sposób na składanie gratulacji, gdy bliska osoba kończy studia. Taki prezent dodatkowo dopasowany jest do tytułu zawodowego uzyskiwanego na uczelni. Plakaty dla inżyniera czy magistra pozwolą podkreślić wyjątkowy charakter prezentu. A piękne motywy zaprojektowane specjalnie na tę okazję dodają uroku całemu produktowi. Grafiki studentów, biretów czy kwiatów bezbłędnie się ze sobą komponują, a przy tym zachwycają ślicznym wykonaniem. 

Prezent z okazji obrony w ramie dla inżyniera Prezent dla pani magister z okazji obrony w ramie

Personalizowany prezent dla studenta

Co jeszcze wybrać na gratulacje dla osoby kończącej studia? Bardzo użytecznym i sprawdzonym prezentem dla studenta będzie kubek z imieniem. To ponadczasowa propozycja, która na pewno przyda się każdemu. Kubek przyda się na co dzień do picia kawy czy herbaty, dlatego bez żadnego problemu możesz sprezentować go komuś bliskiemu. Odpowiedni projekt natomiast fantastycznie pasuje do charakteru celebrowanej okazji. Kubek ceramiczny w białym kolorze z różowym uchem to bardzo kobiecy pomysł na prezent dla studenta. Na ściance natomiast znajduje się nadruk biretu oraz dedykacja dla pani magister. Całości bezbłędnie dopełnia imię, które sprawia, że to prezent jedyny w swoim rodzaju! 

Prezent z okazji obrony kubek z imieniem kubek dla pani inżynier

Prezent na obronę dla inżyniera

Gdy ktoś z Twoich bliskich kończy studia, możesz sprawić mu wielką radość za pomocą wyjątkowego zestawu prezentowego. To z pewnością niezwykle kreatywne rozwiązanie, które spowoduje, że niespodzianka będzie niezapomniana. Zestawy mogą mieć wiele form i rozmiarów, dlatego śmiało możesz kupić taki podarunek samodzielnie lub razem z innymi bliskimi osobami. Obdarowany student bez dwóch zdań doceni tak przemyślany i oryginalny prezent. Szeroką gamę fantastycznych propozycji znaleźć możesz z powodzeniem w sklepie internetowym - gotowe projekty sprawiają, że prezenty od razu można wręczyć! Wystarczy wybrać wariant, który najbardziej przypadnie do gustu obdarowywanemu studentowi. 

Prezent w pudełku herbata świeca słodkości pudrowe kwiaty Prezent z okazji obrony box z kawą herbatą i słodkościami

Zestawy prezentowe z okazji obrony

Zestawy prezentowe dla osoby, która kończy studia mogą zawierać najróżniejsze produkty. Z całą pewnością dużą popularnością cieszą się piękne kosze prezentowe ze słodyczami. Tabliczki czekolady, śmietankowe krówki, cukierki, a nawet smakowite pianki czy słoiczki z miodem na pewno przypadną do gustu każdemu obdarowanemu studentowi. Prezent może składać się też z kosmetyków, herbat, kaw, butelek z alkoholem czy zapachowych świec. Uniwersalna zawartość pudełka sprawia, że z powodzeniem wręczyć można je dowolnej osobie. Wspaniale prezentują się również kosze prezentowe z eleganckimi dodatkami: satynowym szlafrokiem, praktycznym notatnikiem czy ceramicznym kubkiem. To akcesoria, które bez dwóch zdań uatrakcyjnią gratulacje z okazji zdanego egzaminu i zakończenia nauki. Każdy zestaw dodatkowo ozdobiony jest niepowtarzalnymi motywami w nowoczesnej odsłonie.

Prezent z okazji obrony termofor mega lux Prezent z okazji obrony wino i czekolada mega duży

Gratulacje z okazji obrony

Prezenty z gratulacjami wręczane osobie, która właśnie zdała egzaminy kończące studia, powinny być dobrze dopasowane do okazji oraz charakteru obdarowywanego. Dzięki temu na pewno staną się nietuzinkową niespodzianką, która głęboko zapadnie w pamięci studenta. Spośród naszych oryginalnych prezentów na pewno bez żadnego problemu wybierzesz najlepsze rozwiązanie. 

Podziękowanie dla promotora pracy dyplomowej

Zupełnie inną sprawą jest prezent wręczany przez studenta promotorowi. To całkiem popularne rozwiązanie, które pozwala wyrazić wdzięczność za pomoc w nauce i pisaniu pracy dyplomowej. W końcu bez promotora naprawdę trudno byłoby podejść do egzaminu i ukończyć studia. 

Z całą pewnością więc podziękowania są miłym gestem, w szczególności, gdy promotor naprawdę angażował się w swoją pracę i zawsze służył pomocą podczas trwania seminarium. Czujesz, że jego wparcie było nieocenione przy pisaniu pracy podsumowującej Twoje studia? W takim razie oprócz miłych słów i bukietu kwiatów możesz sprezentować promotorowi niezwykle szczególny i wyjątkowy prezent. To będzie kapitalne podziękowanie, które obdarowana osoba bez wątpienia zapamięta na długo.

Jaki pomysł na prezent dla promotora sprawdzi się najlepiej? Kończąc studia z powodzeniem wręczyć możesz w ramach podziękowania drobny upominek. Ręcznie robiona czekolada w ozdobnym opakowaniu, zapachowa świeca w pudełku czy zestaw słodkości przygotowany przy użyciu wysokiej jakości smakołyków na pewno pozwoli mile zaskoczyć adresata. To bardzo uniwersalne upominki, które pozwolą w czarujący sposób podziękować za pomoc przy pracy dyplomowej podsumowującej całe studia. 

Czekolada ręcznie robiona białą z pistacją i aronią Prezent w pudełku świeca pudrowe kwiaty

Upominki z podziękowaniem dla promotora

Istnieje całe mnóstwo oryginalnych prezentów, które z idealnie sprawdzają się podczas składania podziękowań promotorowi. Każdy z nich ma niezwykle szykowny i estetyczny styl, dlatego ładnie pasować będzie na uroczystość kończącą studia czy obronę pracy dyplomowej. Pięknie wykonane zestawy prezentowe cechują modne motywy, przemyślana forma oraz oryginalność. Co więcej, każdy z nich przygotowany jest w najdrobniejszych szczegółach, dlatego od razu możesz zabrać go ze sobą i wręczyć. Wybierz, z czego składać się ma zestaw - z kosmetyków, słodyczy, kawy i herbaty, alkoholu czy eko produktów. Wśród dostępnych propozycji bez żadnych wątpliwości znajdziesz pomysł na prezent idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań i możliwości. 

Prezent dla promotora polskie smaki folk Prezent dla promotora lawendowy mega box z winem Prezent dla promotora herbaty i miód skrzynia

Zestawy prezentowe dla promotora

Obrona pracy dyplomowej oraz zakończenie nauki to dla studenta wielkie wydarzenie. Zarówno prezenty z gratulacjami, jak i podziękowania dla promotora pozwolą jeszcze lepiej podkreślić szczególny charakter wydarzenia. Oczywiście, ich przygotowanie czy charakter są bardzo indywidualną kwestią, dlatego warto rozważyć najpierw wszystkie możliwości przed podjęciem ostatecznej decyzji. A kiedy je wręczyć? Prezent dla studenta zdecydowanie można przygotować na odbiór dyplomów podczas uroczystości kończącej studia. Gratulacje składać można także tuż po zdanej obronie pracy dyplomowej. W przypadku podziękowania dla promotora od studenta sytuacja ma się całkiem podobnie. Upominki wręczone tuż po obronie będą miłą niespodzianką.

Chcesz sprawdzić też inne pomysły na prezent dla studenta? Zobacz je >>TUTAJ<<