Informacja

Nowe produkty

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Prezent na ślub lub prezent dla Pary Młodej powinien być oryginalny i pamiątkowy. Prezent na ślub cywilny, prezent na ślub od rodziców lub dla siostry różnią się od siebie. Jaki prezent dla Nowożeńców wybrać? Sprawdźcie nasze pomysły na piękne prezenty ślubne w pudełkach, skarbonki i alkohole - wszystkie oryginalne i spersonalizowane.

Prezent na ślub lub prezent dla Pary Młodej powinien być oryginalny i pamiątkowy. Prezent na ślub cywilny, prezent na ślub od rodziców lub dla siostry różnią się od siebie. Jaki prezent dla Nowożeńców wybrać? Sprawdźcie nasze pomysły na piękne prezenty ślubne w pudełkach, skarbonki i alkohole - wszystkie oryginalne i spersonalizowane.

Więcej

Prezenty na ślub dla Pary Młodej Jest 80 produktów.

na stronę
Pokazuje 37 - 72 z 80 elementów
 • WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty
  79,98 zł

  Pyszne personalizowane wino w pudełku z tektury to świetny pomysł na prezent dla Nowożeńców. Upominek dla Pary Młodej zawiera piękną spójną kwiatową grafikę. Taki prezent prezentuje się elegancko i wspaniale. 

  79,98 zł
 • WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa
  79,98 zł

  Prezent dla Pary Młodej w formie stylowo zapakowanej butelki wina. Pudełko wykonane jest z grubej tektury oraz zdobione personalizowaną karteczką z imionami Pary Młodej. Całość wypełniona jest dekoracyjną wełną drzewną. Grafika gałązki eukaliptusa wpisuje się idealnie w charakter przyjęcia jakim jest wesele.

  79,98 zł
 • WINO prezent na ślub Z PODPISEM czerwone 750ml Marsala WINO prezent na ślub Z PODPISEM czerwone 750ml Marsala
  39,98 zł

  Prezent dla Pary Młodej w formie personalizowanej butelki wina. Pudełko wykonane jest z grubej tektury oraz zdobione personalizowaną karteczką z imiona Pary Młodej. Grafika kwiatowa wpisuje się idealnie w charakter przyjęcia jakim jest wesele.

  39,98 zł
 • SKRZYNIA na alkohol drewniana Z IMIONAMI PREZENT DLA PARY MŁODEJ SKRZYNIA na alkohol drewniana Z IMIONAMI PREZENT DLA PARY MŁODEJ
  39,98 zł

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w formie drewnianej skrzynki. Ulubione wino Pary Młodej zapakowane w drewnianą skrzyneczkę z personalizowaną karteczką to wspaniała pamiątka. Upominek jest od razu gotowy do wręczenia.

  39,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej w ramie PLAKAT ZE ZDRAPKAMI 30x40cm Pozycja na dziś PREZENT dla Pary Młodej w ramie PLAKAT ZE ZDRAPKAMI 30x40cm Pozycja na dziś
  59,98 zł

  Kreatywny, ale też niezwykle zabawny prezent ślubny dla Pary Młodej. Duży plakat z pozycjami, które zostały ukryte pod zdrapkami pozwoli Nowożeńcom odkrywać uroki małżeństwa :-) Plakat może sprawdzić się już podczas nocy poślubnej, a po wykorzystaniu każdej pozycji zawisnąć na ścianie w sypialni jako zabawna pamiątka.

  59,98 zł
 • WASZ Pierwszy Milion na start PREZENT DLA PARY MŁODEJ z IMIONAMI WASZ Pierwszy Milion na start PREZENT DLA PARY MŁODEJ z IMIONAMI
  29,98 zł

  Jeden z najpopularniejszych prezentów ślubnych dla Pary Młodej. Pierwszy milion w ramie z imionami Nowożeńców to świetny sposób, by wręczyć gotówkę. Prezent spodoba się każdemu, a humorystyczny charakter na pewno wywoła uśmiechy na twarzach Młodej Pary :-)

  29,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej BILET DO RAJU w ramie Z IMIONAMI PREZENT na ślub dla Pary Młodej BILET DO RAJU w ramie Z IMIONAMI
  34,98 zł

  Kreatywny i zabawny pomysł na prezent ślubny dla Nowożeńców. Spersonalizowany bilet do raju umieszczony w ramie to super opcja na wręczenie pieniędzy w nietuzinkowy sposób. Bilet prezentuje się fantastycznie i świetnie wpisuje się w klimat podróży poślubnej.

  34,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej w pudełku KUBECZKI w kształcie serca PREZENT na ślub dla Pary Młodej w pudełku KUBECZKI w kształcie serca
  49,98 zł

  Prezent dla Pary Młodej kubeczki w kształcie serca symbolizuje miłość dwojga ludzi. Kubeczki umieszczone są w specjalnym białym pudełku opatrzonym karteczką z grafiką i personalizowaną dedykacja. To idealny wybór na prezent dla Nowożeńców.

  49,98 zł
 • PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z sercem 2szt PRAWIE IDEALNI PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z sercem 2szt PRAWIE IDEALNI
  49,98 zł

  Śliczne kubeczki wykonane z białej ceramiki z uszkami w kształcie serduszek. Każdy kubek podpisany jest imieniem przyszłego właściciela lub właścicielki z podpisem "Mąż Idealny" lub "Żona Idealna". Wspaniały i praktyczny upominek idealnie sprawdzi się dla każdej zakochanej pary. 

  49,98 zł
 • PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z sercem 2szt MIŁOŚĆ PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z sercem 2szt MIŁOŚĆ
  49,98 zł

  Kubki na prezent dla Pary Młodej z imionami i zabawnym napisem to świetny wybór na ślub. Kubeczki wykonane są z białej ceramiki, posiadają uszka w kształcie serca, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko. Grafiki w nowoczesnym stylu spodobają się Nowożeńcom.

  49,98 zł
 • PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z sercem 2szt IDEALNI PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z sercem 2szt IDEALNI
  49,98 zł

  Jaki prezent ślubny wręczyć Nowożeńcom? Idealny będzie komplet dwóch ceramicznych kubków z uszkami w kształcie serc, które posiadają również nadruk imion Pary Młodej. Kubeczki wykonane są w nowoczesnym stylu i na pewno spodobają się Nowożeńcom.

  49,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Podróż dookoła świata SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Podróż dookoła świata
  64,98 zł

  Skarbonka z elegancką grafiką to idealny prezent na ślub dla Pary Młodej. Skarbonka jest personalizowana oraz zdobiona grafiką podróżniczą. Dzięki niej w piękny sposób wręczysz gotówkę. 

  64,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na nowy wózek SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na nowy wózek
  64,98 zł

  Piękna drewniana skarbonka ze szklaną szybką. Skarbonka zaprojektowana specjalnie z myślą o Parze Młodej. Grafika samochodu i wózeczka, że skarbonka pasuje niezależnie od planów nowożeńców, a dodatkowo będzie bardzo praktycznym dodatkiem.

  64,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na wspólny Dom SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na wspólny Dom
  64,98 zł

  Personalizowana, drewniana skarbonka to idealny prezent dla Pary Młodej. Skarbonka posiada szklaną szybkę przez którą widać piekną grafikę z napisem. To praktyczny dodatek, który pozwoli elegancko wręczyć gotówkę!

  64,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na podróże SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na podróże
  64,98 zł

  Wspaniały prezent dla Pary Młodej w postaci personalizowanej skarbonki. Wewnątrz skarbonki znajduje się kartka ze świetną grafiką oraz imionami Pary Młodej. Taki upominek będzie piękną pamiątką dla nowożeńców.

  64,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na marzenia SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na marzenia
  64,98 zł

  Drewniana skarbonka to praktyczny prezent na ślub dla Pary Młodej. Skarbonka dekorowana jest personalizowaną karteczką umieszczoną w środku. Na kartce znajdują się imiona Nowożeńców oraz grafika z łapaczem snów. Tak upominek na pewno zaskoczy Młodą Parę i posłuży do eleganckiego wręczenia gotówki.

  64,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na pierwszy milion SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na pierwszy milion
  64,98 zł

  Skarbonka na pierwszy milion dekorowana wspaniałą grafiką idealna dla Pary Młodej. Skarbonka posiada personalizowaną karteczkę, która sprawia, że staje się ona bardzo osobistą pamiątką. Wewnątrz skarbonki można umieścić gotówkę dla Nowożeńców.

  64,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na nową Drogę Życia SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na nową Drogę Życia
  64,98 zł

  Wyjątkowy prezent dla Pary Młodej w postaci pięknej personalizowanej skarbonki. Wewnątrz skarbonki znajduje się karteczka z uroczą grafiką samochodu oraz imionami Pary Młodej. Taki upominek będzie doskonałą pamiątką dla Nowożeńców.

  64,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na nowy wózek PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na nowy wózek
  42,98 zł

  Eleganckie pudełko na pieniądze dla Pary Młodej na nowy wózek. Wewnątrz pudełka znajduje się karteczka ze stylową grafiką oraz z klamerką na przypięcie gotówki lub zdjęcia. Taki upominek pozwoli wam wręczyć gotówkę w pięknym stylu.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na wspólny Dom PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na wspólny Dom
  42,98 zł

  Drewniane pudełko na pieniądze dla Pary Młodej, które mogą wydać na wspólny dom. Pudełko jest personalizowane imionami Nowożeńców oraz imionami osób wręczających prezent. Wewnątrz znajdują się również klamerki do samodzielnego przypięcia zdjęcia lub gotówki.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na podróże PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na podróże
  42,98 zł

  Drewniane pudełeczko na pieniądze dla Pary Młodej, które pomoże Wam wręczyć gotówkę w elegancki sposób. Pudełko posiada klamerki, które służą do przypięcia gotówki lub zdjęcia. Pudełko jest personalizowane imionami Pary Młodej oraz osób wręczających prezent.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na marzenia PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na marzenia
  42,98 zł

  Pudełko na pieniądze dla Pary Młodej, które przydadzą się im na dalszej wspólnej drodze życia. Wewnątrz pudełka znajduje się klamerka do której można przypiąć gotówkę. Pudełko zdobione jest karteczką z personalizacją oraz pasująca grafiką z łapaczem snów. Dzięki temu możecie wręczyć gotówkę w elegancki sposób.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na nową Drogę Życia PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na nową Drogę Życia
  42,98 zł

  Jak przekazać Parze Młodej gotówkę w elegancki sposób? Drewniane pudełko z personalizacją sprawdzi się w tym celu doskonale. Wewnątrz pudełka znajduje się stylowa grafika oraz klamerka do samodzielnego przypięcia gotówki lub zdjęcia.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Podróż dookoła świata PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Podróż dookoła świata
  42,98 zł

  Drewniane płaskie pudełko na pieniądze z pięknym tekstem. Pudełko przygotowane jest na ślub dla Pary Młodej oraz dekorowane podróżniczą grafiką. Całość jest personalizowana imionami Pary Młodej, osób wręczających prezent oraz datą, dzięki czemu jest to bardzo osobista pamiątka. Tak przygotowane pudełeczko pozwoli wręczyć gotówkę w elegancki sposób.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na pierwszy milion PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na pierwszy milion
  42,98 zł

  Pudełko dla Pary Młodej, które pomoże Ci w elegancki sposób przekazać Nowożeńcom życzenia. Wewnątrz znajdują się klamerki do samodzielnego przypięcia gotówki lub zdjęcia. Pudełko zdobione jest stylową grafiką. 

  42,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki uniwersalny Żona Idealna SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki uniwersalny Żona Idealna
  114,98 zł

  Szlafrok z napisem Żona idealna wykonany z wysokiej jakości białej satyny to piękny prezent na panieński i wspaniały prezent ślubny. W takim szlafroku każda kobieta będzie czuła się wyjątkowo. Szlafrok cudownie sprawdzi się także na zdjęciach z przygotowań do ślubu.

  114,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki Z IMIENIEM Żona Idealna SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki Z IMIENIEM Żona Idealna
  129,98 zł

  Szlafrok na prezent na panieński zdobiony napisem Żona Idealna i imieniem Panny Młodej. Całość prezentuje się bardzo elegancko. Nadruk wykonany jest w odcieniach różu i złota. To piękny pomysł na prezent na panieński lub prezent ślubny.

  129,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki Z IMIENIEM Piwonie 2 WZORY SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki Z IMIENIEM Piwonie 2 WZORY
  129,98 zł

  Elegancki biały szlafrok z nadrukiem imienia to świetny pomysł na prezent dla Panny Młodej na wieczór panieński lub ślub. Szlafrok posiada dwa wzory do wyboru oraz elegancką grafikę kwiatów piwonii. Wygląda bardzo efektownie i na pewno spodoba się Przyjaciółce.

  129,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki uniwersalny Piwonie SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki uniwersalny Piwonie
  114,98 zł

  Szlafrok na prezent na panieński z napisem Panna Młoda i eleganckim nadrukiem kwiatów piwonii. Szlafrok jest pięknie wykonany, a biała satyna spodoba się każdej kobiecie.

  114,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej koronka LUX Z IMIENIEM Piwonie 2 WZORY SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej koronka LUX Z IMIENIEM Piwonie 2 WZORY
  144,98 zł
  1 Recenzje

  Ekskluzywny prezent na panieński w postaci spersonalizowanego szlafroka z koronką i nadrukiem kwiatów piwonii. Na szlafroku znajduje się napis Panna Młoda z imieniem lub Mrs z nazwiskiem. Szlafrok pięknie zaprezentuje się na zdjęciach z przygotowań do ceremonii, może stać się pomysłem na prezent na panieński lub prezent ślubny.

  144,98 zł
 • KARTKA ślubna życzenia dla Młodej Pary Wianuszek (+koperta) KARTKA ślubna życzenia dla Młodej Pary Wianuszek (+koperta)
  7,98 zł

  Śliczna kartka z życzeniami to wspaniały dodatek do prezentu dla Pary Młodej. Wyjątkowa pamiątka jest ozdobiona piękną grafiką wianuszka z kwiatów. Do karteczki dołączona jest również elegancka koperta dzięki czemu całość prezentuje się bardzo estetycznie i niezwykle elegancko. 

  7,98 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  25,00 zł

  Chcesz dokonać drobnej zmiany w projekcie produktu personalizowanego? Nie ma problemu! Na Twoje życzenie dokonamy drobnych zmian w dowolnym projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • TORBA na prezent Botaniczna DUŻA TORBA na prezent Botaniczna DUŻA
  11,98 zł

  Wyjątkowa torebka na prezent! Motyw botaniczny w zielonej kolorystyce zachwyci każdego Solenizanta. To niezbędny dodatek. 

  11,98 zł
Pokazuje 37 - 72 z 80 elementów